• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ФУДБАЛ: Прелазни рок у Европи и свету

Started by Peđa, Jun 05, 2014, 09:23 am

Previous topic - Next topic

dejan80

Quote from: Robbie Fowler on May 22, 2019, 09:06 pm
Kako će Isco dizdominira kod Pepa prevare, mark maj vrds
Одакле ти то брате Србине? Да ли то здрава српска десница има своје синове инфилтриране у највише кругове ових што водају камиле и срчу нафту?

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Robbie Fowler

Puštio sam druga iz klupe pre 15 godina u Dubai. Sad se sve isplaćuje.
Ко Звезду мрзи добије курац брзи!
Svi u inbox saljite!!!!!

dejan80

Да ли му је сакривена у чаршаву пожутела слика стара?

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Robbie Fowler

Ко Звезду мрзи добије курац брзи!
Svi u inbox saljite!!!!!

Matuzalem88

Znači izvrištao sam se. Izgledno novi trener Intera, Konte, hoće Lukakua i Mozesa....
Palas za Van Bisaku traži 70 miliona funti...
Dejli mejl, tabloidčina, piše da će Romero zameniti De Heu kao prvi golman, jer ovaj neće da potpiše ugovor...
Vila hoće defanzivca Lutona Džejmsa Džastina...
Džon Teri ide na intervju za trenera Boroa...
Strotman na meti Evertona i Junajteda...
Bruno Labadia najveći kandidat za klupu WBA...
Siti doveo Kansela iz Juvea...
Totenhem hoće Džeka Klarka iz Lidsa i nudi 10 miliona funti...

dejan80

Кансело у Ситију? Какво разочарење... Лик је канта.

И ја сам извриштао за Мозеса... Контеов специјалац. Конте је специфичан лик, направиће екипу по свом укусу, ок то, али ако у једном моменту оде, оном наредном вероватно остају живе муке и потребан комплетан ремонт.

Matuzalem88

Uf ne slažem se za Kansela, ali me mrzi da obrazlažem sad. :)

50 miliona funti.

Džeko je već praktično dogovoren u Interu, ako dođe Lukaku, a tu su Lautaro i Ikardi, ne znam gde će svi..Ikardi onda mora logično da se proda.

dejan80

Не би га се Јуве тек тако одрекао. Танак у дефанзиви, мало и дрвен са лоптом у ногама. Није лош играч, али очекивао сам више од Ситија. Још 50 милиона фунти, страшно...

Ма Икарди гарант иде, ценим у Јуве, не видим где би друго могао.

dejanbgd

Drago mi je što je Palas isforsirao Van Bisaku, iako se to nije očekivalo možda na početku sezone. Dečko odigrao kompletnu sezonu u prvih 11, odličan utisak ostavio i ladno sad mogu da se opare sasvim dobro. Naravno ne vredi 70 milki i neće dobiti toliko ali im se hrabrost isplatila.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

zoran novak

Gvardiola ako ode u Juventus,bolje neka se obesi odmah.
Nikada necu razumeti kako neko iz Primere i Premier lige dobije zelju da ode u sumorni Calcio... Sta je sledece, Messi u Lazio ?

EmptyClip

Quote from: zolla on Jul 06, 2015, 03:45 pm
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Quote from: Ljuba 73 on Dec 09, 2016, 01:14 pm
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

Joshua

Fenerbahce zeli Ljubu Fejsu, izgledan je transfer.
Paok stidljivo kontaktirao agenta Diega Godina.
Valbuena i Berg na meti Olija.
Ludogorec zeli ofanzivca portugalskog Avesa Lukasa Limu Lukinjasa pise A Bola...transfer 800k.
Iranski repr. i lijevi bek Mohamadi (Terek) koji ce biti slobodan na ljeto meta je Spartak Moskve.
Lester bi Robena.
Pjanic bi mogao u PSZ gde bi pala razmjena za Markinjosa i jos 20 milki juveu.
Sada i Werder zeli Grujica.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Djons91

Da l ce uspeti u nemogucem zadatku, da uzme Skudeto sa Juventusom uz potrosenih 200 miliona i dokaze jos jednom svoju trenersku velicinu? :fingers:

LAFLARRE

За мене је ово шок искрено, малопре сам чуо на тв-у.

Тотално нејасно, овамо бар имаш компететивно првенство, бољи фудбал, у екипи коју водиш боље играче....

dejan80

Шта је сисе, кукате против пластике и модерног фудбала а онда вам не ваља кад Пепо оде у жабарски парни ваљак.  :001_cool: