• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

ФУДБАЛ: Прелазни рок у Европи и свету

Started by Peđa, Jun 05, 2014, 09:23 am

Previous topic - Next topic

lukacz

Lepo je za sada pocela Barsa ovaj prelazni rok. Mislim da im treba jos neko u vezi, a Aguero ili Rojs bi im legli kao kec na desetku.

Peđa

Katalonski "Sport" javlja da je Barsa  ponudila  Rojsu uslove koje je on prihvatio, a da se sada ceka da dortmund prihvati ponudu za njega vrednu 35.000.000 eura.
Quote from: Bik Koji Sedi on Mar 02, 2015, 07:39 pm
Jer biti Srbin ne znači dernjati se u kafani, nego znati ko si, odakle si i na sta si to ponosan, posebno onda kada to treba da braniš.
Kod nas danas ima mnogo galamdzija, a malo onih koji zaista znaju  šta su prave vrednosti.
Izgleda da je vecina takvih nepovratno nestala u periodu od 1912. do 1918.
To su bili poslednji Mohikanci u opancima.

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

"I'm LeBron James, from Akron, Ohio, from the inner city. I'm not even supposed to be here. That's enough."

Mилош

Matador

Guardado,Neymar,Reus,Pedro,Tello....jedino Messi nema konkurenciju u sredini napada...sta li ce sa ovim 5...ne racunam Sanceza jer se ,vrlo moguce,prodaje.Sta li ce sa ovolikim krilima.....ovo ni boni nema  :001_huh:
Hajde,igraj i bori se,
hajde,severom ori se...

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Quote from: Mилош on Jun 09, 2014, 05:09 pm
Ne ide Rojs nigde.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Ако постоји излазна клаузула бојим се да се Дортмунд не пита много.
"I'm LeBron James, from Akron, Ohio, from the inner city. I'm not even supposed to be here. That's enough."

Mилош

Ne verujem da ima. Preneo je mozzartsport izjavu direktora kako ostaje jos jednu godinu.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

Крагујевац престоница

Манчестер покушава да врати Погбу,ал исто јуре њега Псж и Реал. Кажу да су вероватно завршили Хумелса,ал потписаће после мундијала.
Углавном све приче рекла казала,док не буде званично нема ништа.

Vlada 89

Rakitic u Barsi.

Послато са GT-S6500D користећи Тапаток 2

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Ajverson

Quote from: RedThunder on Jun 09, 2014, 05:10 pm
Guardado,Neymar,Reus,Pedro,Tello....jedino Messi nema konkurenciju u sredini napada...sta li ce sa ovim 5...ne racunam Sanceza jer se ,vrlo moguce,prodaje.Sta li ce sa ovolikim krilima.....ovo ni boni nema  :001_huh:

Ovog guardada planiraju za desnog beka . Tello realno nije za barsu, tako da ostaju samo neymar, pedro.

http://sportal.rs/news.php?news=127142  Rakitic i zvanicno u barsi, i Rojs je na pragu.

blanco

Reus (Dortmund): "Exit rumours? I won't comment on my contract. But I don't have to repeat every day how good I feel in Dortmund..." [bild]

СтефанЦЗВ

Borusijino dovodjenje Imobilea je genijalan potez.

Inace, koliko god ja sumnjao da ce Rakitic da ode u Barsu, treba podsetiti da ga je Sevilja dovela za milion evra. Odlican posao, gde god otisao.

lukacz

Po meni, Barsa ne treba da prodaje Sanceza. Nece uzeti neku lovu za njega, a u odnosu na ostatak tima, on je imao vrlo dobru sezonu.

Robbie Fowler

Aj neka sam ja lud,neka sam i p'jan ali koji će im moj Rakitić neka me neko prosvetli?
Ко Звезду мрзи добије курац брзи!
Svi u inbox saljite!!!!!

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ