• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Историја осталих спортова

Started by РСБ, Mar 02, 2012, 12:30 pm

Previous topic - Next topic

pedja789

Џудо клуб, сезона 2017


-медаље са појединачних такмичења-

Немања Мајдов
Гран При - Канкун (У90)
Првенство света (У90)

Страхиња Бунчић
Европски куп - Сарајево (У66)
Првенство Србије (У66)
Светски куп - Београд (У66)
Првенство Европе за млађе сениоре (У66)

Стефан Мајдов
Европски куп - Сарајево (У81)
Првенство Србије (У81)

Бојан Дошен
Европски куп - Братислава (У100)

Александар Крсмановић
Европски куп - Дубровник (О100)
Европски куп - Сарајево (О100)
Првенство Србије (О100)

Марко Сарић
Првенство Србије (У66)

Милан Бунчић
Првенство Србије (У73)

Милош Мандић
Првенство Србије (У100)
Првенство Балкана (У100)

Милица Николић
Грен Слем - Париз (У48)
Грен Слем - Баку (У48)
Светски куп - Београд (У52)
Европски куп - Минск (У48)
Европски куп - Загреб(У48)
Гран При - Ташкент(У48)
Гран При - Абу Даби (У48)

Светлана Дакић
Првенство Србије (У63)

Катарина Денић
Првенство Србије (У70)

Теодора Траиловић
Првенство Балкана (У63)

Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.

pedja789

Dec 25, 2018, 11:22 am #76 Last Edit: Dec 25, 2018, 09:16 pm by pedja789
Џудо клуб, сезона 2016



-екипна такмичења-

Европско првенство за клубове - Београд
друго по рангу европско такмичење

1/8 Црвена звезда - Шији 3-2
У66 Дз. Шершан - Ф. Бен Али
У73 Е. Зинг - С. НЗинго
У81 Б. Дошен - Б. Колин
У90 Н. Мајдов - А. Диао
О90 Д. Герасименко - С. Катарина
[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=Djy3Xg3QjoQ[/spoiler]

1/4 Црвена звезда - Лидо 4-1
У66 Дз. Шершан - А. Клоков
У73 Е. Зинг - Д. Федосејенковс
У81 Б. Дошен - Ф. Микуцкис
У90 Д. Герасименко - А. Миленбергс
О90 В. Гајић - С. Бондаренко
[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=1Dp9vDZXqxg[/spoiler]

1/2 Црвена звезда - Кинезис Ниш 3-2
У66 Дз. Шершан - А. Миленковић
У73 Е. Зинг - Ф. Мосић
У81 Б. Дошен - Ф. Де Вит
У90 Н. Мајдов - М. Ивезић
О90 Н. Јеремић - Ј. Краковецки
[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=Eg4v8hAHgBI[/spoiler]

финале Црвена звезда - Њу Стрим 2-3
У66 С. Бунчић - А. Абдулжалилов
У73 Е. Зинг - С. Ондар
У81 Б. Дошен - С. Семенов
У90 Н. Мајдов - Х. Халмурзајев
О90 Д. Герасименко - А. Михајлин
[spoiler]https://www.youtube.com/watch?v=GyZS28CgZXs[/spoiler]

1.Њу Стрим
2.Црвена звезда
3.Академик
3.СГС Џудо



Суперлига Србије

I коло Црвена звезда - Жандармерија 5-0
У66 С. Бунчић - Д. Стефановић
У73 М. Николић - Н. Богдановић
У81 Б. Дошен - А. Стаменковић
У90 Д. Герасименко - М. Владисављевић
О90 В. Гајић - Д. Васиљевић

II коло Црвена звезда - ОЏК Београд 5-0
У66 С. Бунчић - Марко Вукићевић
У73 М. Бунчић - Ј. Мирковић
У81 Б. Дошен - Т. Симић
У90 Д. Герасименко - Б. Бореновић
О90 В. Гајић - Милош Вукићевић

1/4 Црвена звезда - Борац Нови Сад 5-0
У66 С. Бунчић - С. Жупарић
У73 М. Николић - Б. Беговић
У81 Б. Дошен - Ј. Нишкановић
У90 Н. Мајдов - Д. Беговић
О90 В. Гајић - Г. Пргоњић

1/2 Црвена звезда - Пролетер Зрењанин 4-1
У66 С. Бунчић - М. Грандић
У73 М. Бунчић - С. Марковић
У81 Б. Дошен - Д. Сарић
У90 Д. Герасименко - Б. Немет
О90 В. Гајић - Ф. Ђиновић

финале Црвена звезда - Партизан Београд 5-0
У66 С. Бунчић - Д. Јуракић
У73 М. Бунчић - Ф. Јовановић
У81 Б. Дошен - У. Ненковић
У90 Н. Мајдов - Д. Брашњовић
О90 Д. Герасименко - Б. Елезовић

[spoiler]http://www.youtube.com/playlist?list=PLrwzdoVsvqrOYHZTnBXadKe3MWSLeDyNP[/spoiler]

1. Црвена звезда
2. Партизан Београд
3. Раковица
3. ОЏК Београд



Бојан Дошен ЕП 3-1; СЛ 5-0
Дмитри Герасименко ЕП 1-2; СЛ 4-0
Страхиња Бунчић ЕП 0-1; СЛ 5-0
Немања Мајдов ЕП 2-1; СЛ 2-0
Владимир Гајић ЕП 0-1; СЛ 3-1
Милан Бунчић СЛ 3-0
Милан Николић СЛ 2-0

Остатак тима: Матија Илић, Предраг Николајевић, Стефан Мајдов, Бошко Остојић, Милош Мијановић, Милош Мандић, Александар Крсмановић, Божидар Божинић.
Тренери: Александар Трпковић, Андрија Ђуришић, Љубиша Мајдов, Владимир Ранчић, Давор Колунџић.

Појачања за Европско првенство:
Ентони Зинг 4-0
Дзмитри Шершан 2-1
Никола Јеремић 0-1


Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.

pedja789

Џудо клуб, сезона 2016


-медаље са појединачних такмичења-

Немања Мајдов
Првенство Србије (У81)
Првенство Европе за јуниоре (У81)
Гран При - Абу Даби
Првенство Европе за млађе сениоре (У90)

Бојан Дошен
Европски куп - Сарајево (У81)
Европски куп - Дубровник (У81)
Првенство Србије (У81)
Првенство Балкана (У81)

Дмитри Герасименко
Европски куп (У90)

Страхиња Бунчић
Првенство Србије (У73)
Европски куп - Београд (У66)

Милан Бунчић
Европски куп - Дубровник (У73)
Првенство Србије (У73)

Бошко Остојић
Европски куп - Дубровник (У73)
Првенство Србије (У90)

Марко Сарић
Првенство Србије (У66)
Првенство Балкана (У66)

Милан Николић
Европски куп - Сарајево (У73)
Првенство Балкана (У73)

Милош Мандић
Првенство Србије (У100)

Предраг Николајевић
Првенство Србије (У66)

Александар Крсмановић
Првенство Србије (О100)

Милица Николић
Европски опен - Софија (У48)
Првенство Србије (У48)
Гран При - Будимпешта (У48)
Гран При - Тјумен (У48)
Гран При - Загреб (У48)
Гран При - Абу Даби (У48)
Првенство Европе за млађе сениоре (У48)



Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.

pedja789

Атлетски клуб, сезона 2018


-екипна такмичења-

Европски куп шампиона за клубове (Б група) - Тампере

100m                   Филип Иштвановић (5. место) - 11,42
200m                   Михајло Мандић (4.) - 22,75
400m                   Милош Раовић (5.) - 49,35
800m                   Марко Возаб (2.) - 1:51,50
1500m                 Немања Иванежа (7.) - 4:40,24
5000m                 Немања Церовац (5.) - 14:45,06
3000mSC             Андрија Димитријевић (3.) - 9:56,57
110mH                 Аљоша Гнип (4.) - 15,24
400mH                 Милош Марковић (5.) - 54,69
скок у вис            Јасмин Халили (2.) - 2,13
скок с мотком      Ђорђе Мијаиловић (5.) - 4,25
скок у даљ           Страхиња Јованчевић (1.) - 7,57
троскок               Вукашин Зиројевић (3.) - 13,91
бацање кугле      Вељко Недељковић (3.) - 16,77
бацање диска     Милан Јотановић (5.) - 39,20
бацање кладива Војислав Гверо (3.) - 50,15
бацање копља    Бранко Пауковић (2.) - 69,54
4х100m                Немања Булајић, Филип Иштвановић, Никола Ковачевић, Михајло Мандић (2.) - 41,65
4х400m                Јован Стојоски, Милош Раовић, Милош Марковић, Марко Возаб - DQ

1.ВСК Универзита Брно
2.Принс Хендрик
3.ЛГ Берн
4.Црвена звезда

Екипно првенство Србије

100m                   Немања Булајић (2.) - 10,69 (980)
400m                   Јован Стојоски (2.) - 49,10 (912)
800m                   Марко Возаб (1.) - 1:51:55 (982)
3000m                 Андрија Димитријевић (1.) - 9:59,81 (470)
110mH                 Милош Марковић (4.) - 15,87 (755)
скок у вис            Јасмин Халили (2.) - 2,08 (984)
скок у даљ          Страхиња Јованчевић (1.) - 7,32 (991)
троскок               Лука Велимировић (2.) - 13,76 (824)
бацање кугле     Вељко Недељковић (1.) - 17,03 (944)
бацање копља   Лука Велимировић (5.) - 10,96 (980)
4х100m               Милош Марковић, Филип Иштвановић, Никола Ковачевић, Немања Булајић

1. Црвена звезда 9143
2. Војводина 8793
3. Партизан 7498

Европски куп шампиона за клубове (Б група) - Тампере - жене

100m                   Николета Симић (5.) - 12,26
200m                   Зорана Барјактаровић (4.) - 24,70
400m                   Тамара Салашки (1.) - 54,11
800m                   Дајана Петковић (6.) - 2:18,09
1500m                 Слађана Стаменковић (5.) - 4:44,83
5000m                 Радмила Ђуровић - DNF
3000mSC             Биљана Цвијановић (3.) - 11:22,14
100mH                 Ивана Петковић (3.) - 14,04
400mH                 Милица Јакшић (5.) - 65,35
скок у вис            Јована Делић (5.) - 1,60
скок с мотком      -
скок у даљ          Сара Лукић (2.) - 5,88
троскок               Тамара Дамјановић (4.) - 11,69
бацање кугле     Драгана Томашевић (1.) - 13,43
бацање диска     Драгана Томашевић (1.) - 56,33
бацање кладива Александра Ивановић (3.) - 57,30
бацање копља    Татјана Мирковић (1.) - 53,60
4х100m                Ивана Петковић, Николета Симић, Тамара Дамјановић, Сара Лукић
4х400m                Ангела Илић Рончели, Милица Јакшић, Дајана Петковић, Виолета Марковић

1.УСК Праг
2.ЈКУ
3.Црвена звезда

Екипно првенство Србије - жене

100m                   Николета Симић (2.) - 12,21 (950)
400m                   Александра Петровић (3.) - 1:02:45 (757)
800m                   Дајана Петковић (1.) - 2:15:52 (901)
3000m                 Слађана Стаменковић (1.) - 10:54:29 (756)
100mH                 Ивана Петковић (1.) - 13,96 (1023)
скок у вис            Јована Делић (1.) - 1,65 (878)
скок у даљ          Ивана Петковић (2.) - 5,21 (828)
троскок               Маријана Видојевић (2.) - 10,45 (759)
бацање кугле     Сара Огњеновић (1.) - 12,07 (714)
бацање копља   Татјана Мирковић (1.) - 47,51 (847)
4х100m               Милица Живић, Александра Петровић, Ивана Петковић, Николета Симић

1. Црвена звезда 9334
2. Војводина 7792
3. Партизан 7400
Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.

pedja789

Хокејашки клуб, сезона 2017/2018





Куп Белорусије

10.8.2017
Брест - Црвена звезда 3-1
(Михаил Бучкин)

12.8.2017
Белорусија У20 - Црвена звезда 6-2
(Свјатослав Акимов, Александар Костиков)

14.8.2017
Јуност Минск - Црвена звезда 6-2
(Александар Костиков, Михаил Бучкин)

17.8.2017
Динамо Молодечно - Црвена звезда 5-1
(Александар Костиков)

19.8.2017
Шахтјор Солигорск - Црвена звезда 12-0

21.8.2017
Химик Новополоцк - Црвена звезда 4-6
(Лука Вукићевић, Мирко Ђумић, Андреј Звик, Никола Керезовић, Марко Бркушанин, Александар Костиков)



Међународна Хокеј Лига (IHL)
*бодовано за првенство Србије

16.9.2017
Триглав Крањ - Црвена звезда 1-0

27.9.2017
Марибор - Црвена звезда 1-7
(Марко Бркушанин х2, Иља Олонов, Немања Вучуревић х2, Лука Вукићевић, Урош Бјелогрлић)

7.10.2017
Црвена звезда - Младост Загреб 6-1
(Давид Сефич х2, Иља Олонов, Марко Бркушанин х2, Михаил Бучкин)

11.10.2017
Загреб - Црвена звезда 2-8
(Немања Вучуревић, Роберт Сабадош х2, Давид Сефич, Михаил Бучкин, Мирко Ђумић, Петар Новаковић х2)

16.10.2017*
Војводина - Црвена звзеда 1-5
(Марко Бркушанин х2, Михаил Бучкин, Никола Керезовић х2)

25.10.2017
Црвена звезда - Медвешчак Загреб 2 10-1
(Андреј Звик, Марко Бркушанин х2, Лука Вукићевић, Никола Керезовић, Михал Бучкин, Угљеша Новаковић х2, Јевгениј Леонов, Давид Сефич)

28.10.2017
Црвена звезда - Триглав Крањ 1-2
(Иван Анић)

4.11.2017
Црвена звезда - Блед 4-1
(Урош Бјелогрлић, Михаил Бучкин, Андреј Звик, Давид Сефич)

5.11.2017
Црвена звезда - Блед 4-3
(Михаил Бучкин, Урош Бјелогрлић, Андреј Звик, Марко Бркушанин)

11.11.2017
Црвена звезда - Марибор 11-0
(Марко Драговић, Роберт Сабадош, Урош Бјелогрлић, Марко Бркушанин х2, Филип Пајевић, Михаил Бучкин, Мирко Ђумић х2, Андреј Звик, Павле Подунавац)

15.11.2017*
Црвена звезда - Војводина 9-2
(Иван Анић х2, Немања Вучуревић, Марко Бркушанин, Давид Сефич х2, Михал Даниел х2, Јевгениј Леонов)

18.11.2017
Младост Загреб - Црвена звезда 2-3
(Урош Бјелогрлић, Немања Вучуревић, Роберт Сабадош)

25.11.2017
Црвена звезда - Загреб 0-5 - службени резултат

29.11.2017
Славија - Црвена звезда 1-5
(Павле Подунавац х2, Андреј Звик, Петар Новаковић, Роберт Сабадош)

30.11.2017
Цеље - Црвена звезда 3-4 (3-3)
(Иван Анић, Давид Сефич, Урош Бјелогрлић)

16.12.2017
Црвена звезда - Цеље 5-6 (5-5)
(Мирко Ђумић, Немања Вучуревић, Марко Бркушанин, Михал Даниел, Павле Подунавац)

17.12.2017
Црвена звезда - Славија 6-1
(Угљеша Новаковић, Михал Даниел, Јевгениј Леонов, Мирко Ђумић, Павле Подунавац, Урош Бјелогрлић)

23.12.2017
Медвешчак Загреб 2 - Црвена звезда 3-1
(Марко Бркушанин)

17.1.2018*
Црвена звезда - Војводина 5-1
(Мирко Ђумић, Марко Бркушанин х2, Немања Вучуревић, Стефан Гачић)

20.1.2018
Црвена звезда - Триглав Крањ 1-2
(Немања Вучуревић)

27.1.2018
Цеље - Црвена звезда 1-3
(Давид Сефич, Роберт Сабадош, Павле Подунавац)

3.2.2018
Црвена звезда - Марибор 5-0 - службени резултат

8.2.2018
Црвена звезда - Медвешчак Загреб 2 5-0 - службени резултат

10.2.2018
Блед - Црвена звезда 3-5
(Михал Даниел, Урош Бјелогрлић, Иван Анић х2, Никола Керезовић)

17.2.2018
Црвена звезда - Загреб 5-0 - службени резултат

21.2.2018
Младост Загреб - Црвена звезда 1-7
(Михал Даниел, Урош Бјелогрлић, Давид Сефич х2, Иван Анић, Марко Бркушанин, Мирко Ђумић)

24.2.2018
Славија - Црвена звезда 2-3
(Мирко Ђумић, Михаил Бучкин, Немања Вучуревић)



3.3.2018 1/4 финале
Црвена звезда - Славија 6-2
(Никола Керезовић, Немања Вучуревић, Мирко Ђумић х2, Михаил Бучкин, Михал Клука)

7.3.2018 1/4 финале
Славија - Црвена звезда 2-4
(Мирко Ђумић х2, Марко Бркушанин, Михаил Бучкин)

14.3.2018 1/2 финале
Црвена звезда - Цеље 2-3
(Марко Бркушанин, Михал Клука)

19.3.2018 1/2 финале
Цеље - Црвена звезда 2-1
(Лукаш Хрушик)

Континентал куп

Група А - Београд

29.9.2017
Црвена звезда - Есја Рејкјавик 6-1
(Давид Сефич х3, Урош Бјелогрлић, Павле Подунавац х2)

30.9.2017
Црвена звезда - Зејтинбурну 4-3
(Иван Анић, Давид Сефич, Михаил Бучкин, Павле Подунавац)

1.10.2017
Црвена звезда - Ибрис-Скате Софија 4-5 от
(Никола Керезовић, Давид Сефич х2, Немања Вучуревић х2)



Група Ц - Брашов

20.10.2017
Корона Брашов - Црвена звезда 8-4
(Иља Олонов х2, Давид Сефич, Лука Вукићевић, )

21.10.2017
ДВТК - Црвена звезда 4-1
(Марко Бркушанин)

22.10.2017
Чури Урдин - Црвена звезда 3-2 от
(Марко Бркушанин, Урош Бјелогрлић)



Првенство Србије

23.1.2018
Ред Тим - Црвена звезда 0-12
(Марко Бркушанин х3, Роберт Сабадош х2, Урош Бјелогрлић, Михал Даниел, Никола Керезовић, Немања Вучуревић, Мирко Ђумић х3)

29.1.2018
Црвена звезда - Ред Тим 11-2
(Иван Анић, Марко Бркушанин, Роберт Сабадош, Михаил Бучкин, Михал Даниел х2, Давид Сефич, Немања Вучуревић х2, Мирко Ђумић х2)

2.2.2018
Црвена звезда - Ред Тим 12-2
(Угљеша Новаковић х2, Павле Подунавац х2, Роберт Сабадош х2, Михал Даниел, Никола Керезовић, Давид Сефич, Мирко Ђумић х3)

6.2.2018
Ред Тим - Црвена звезда 0-14
(Марко Бркушанин, Урош Бјелогрлић х3, Михаил Бучкин х3, Михал Даниел х2, Лука Вукићевић х2, Андреј Звинк, Мирко Ђумић х2)

12.2.2018
Црвена звезда - НС Старс 15-3
(Иван Анић, Угљеша Новаковић, Роберт Сабадош, Урош Бјелогрлић, Михаил Бучкин х3, Петар Новаковић х4, Давид Сефич, Немања Вучуревић, Андреј Звинк, Мирко Ђумић)

18.2.2018
НС Старс - Црвена звезда 0-5 - службени резултат

21.2.2018
НС Старс - Црвена звезда 0-5 - службени резултат

26.2.2018
Војводина - Црвена звезда 2-4
(Урош Бјелогрлић, Давид Сефич, Немања Вучуревић, Мирко Ђумић)

28.2.2018
Црвена звезда - НС Старс 5-0 - службени резултат



5.3.2018 финале
Црвена звезда - Војводина 6-2
(Роберт Сабадош, Михал Даниел, Никола Керезовић, Мирко Ђумић х3)

12.3.2018 финале
Војводина - Црвена звезда 1-7
(Марко Бркушанин, Роберт Сабадош, Михал Даниел, Михал Клука х2, Давид Сефич х2)

Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.

pedja789

Одбојкашки клуб, сезона 2017/2018 - мушкарци



Суперлига Србије

14.10.2017 I коло
Ниш - Црвена звезда 3-1 (25-23, 20-25, 25-22, 25-23)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 21, Немања Машуловић 5, Никола Петровић 4, Милутин Нејић 15, Никола Јовановић 8, Данило Павловић 13.

22.10.2017 II коло
Црвена звезда - Војводина 0-3 (24-26, 21-25, 15-25)
Предраг Јевтић, Милош Поповић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 23, Немања Машуловић 6, Никола Петровић, Милутин Нејић 7, Никола Јовановић 5, Лазар Додић 2, Александар Андоновић, Данило Павловић 7.

28.10.2017 III коло
Спартак Љиг - Црвена звезда 2-3 (24-26, 25-20, 27-25, 22-25, 9-15)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић 1, Александар Гмитровић 28, Немања Машуловић 8, Никола Петровић 5, Милутин Нејић 20, Никола Јовановић 10, Никола Павловић, Александар Андоновић 5, Данило Павловић.

7.11.2017 IV коло
Црвена звезда - Нови Пазар 2-3 (25-19, 25-21, 24-26, 25-27, 13-15)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 36, Немања Машуловић 6, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 15, Никола Јовановић 6, Лазар Додић, Данило Павловић 15.

10.11.2017 V коло
Рибница Краљево - Црвена звезда 1-3 (18-25, 18-25, 25-18, 21-25)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић 2, Александар Гмитровић 10, Немања Машуловић 9, Милутин Нејић 17, Никола Јовановић 5, Лазар Додић 8, Александар Андоновић, Данило Павловић 10.

17.11.2017 VI коло
Црвена звезда - Млади Радник 3-1 (24-26, 25-16, 25-18, 25-16)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 24, Немања Машуловић 11, Никола Петровић 3, Милутин Нејић 12, Никола Јовановић 9, Лазар Додић, Данило Павловић 12.

23.11.2017 VII коло
Спартак Суботица - Црвена звезда 3-0 (25-23, 25-18, 26-24)
Предраг Јевтић, Лука Тадић, Никола Стоковић 1, Александар Гмитровић 13, Немања Машуловић 5, Никола Петровић, Милутин Нејић 13, Никола Јовановић 2, Никола Павловић, Александар Андоновић, Данило Павловић 8.

3.12.2017 VIII коло
Јединство Стара Пазова - Црвена звезда 3-1 (25-23, 25-12, 17-25, 25-16)
Лука Тадић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 17, Немања Машуловић 6, Никола Петровић 4, Милутин Нејић 10, Никола Јовановић 10, Лазар Додић, Никола Павловић 1, Филип Трифуновић, Данило Павловић 7.

8.12.2017 IX коло
Црвена звезда - Раднички Крагујевац 2-3 (25-23, 26-24, 22-25, 17-25, 12-15)
Лука Тадић 1, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 28, Немања Машуловић 10, Никола Петровић 4, Милутин Нејић 13, Никола Јовановић 2, Никола Павловић 3, Филип Трифуновић, Данило Павловић 10.

14.12.2017 X коло
Црвена звезда - Ниш 2-3 (25-21, 22-25, 25-19, 21-25, 12-15)
Лука Тадић, Никола Стоковић 2, Александар Гмитровић 23, Немања Машуловић 11, Никола Петровић 1,Милутин Нејић 16, Никола Јовановић 1, Лазар Додић, Никола Павловић 9, Филип Трифуновић, Александар Андоновић 7, Данило Павловић 1.

23.12.2017 XI коло
Војводина - Црвена звезда 3-2 (25-18, 20-25, 25-18, 22-25, 15-10)
Предраг Јевтић, Александар Гмитровић 24, Немања Машуловић 6, Никола Петровић 7, Милутин Нејић 12, Никола Јовановић, Лазар Додић, Никола Павловић 7, Александар Андоновић 11,Данило Павловић 1.

12.1.2018 XII коло
Црвена звезда - Спартак Љиг 3-1 (25-27, 25-16, 25-19, 25-15)
Предраг Јевтић, Лука Тадић, Никола Стоковић 1, Александар Гмитровић 7, Немања Машуловић 16, Никола Петровић, Милутин Нејић 12, Никола Јовановић, Лазар Додић 18, Никола Павловић 12, Александар Андоновић 9, Данило Павловић.

19.1.2018 XIII коло
Нови Пазар - Црвена звезда 2-3 (25-16, 23-25, 25-16, 16-25, 19-21)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 7,Немања Машуловић 16, Никола Петровић 7, Милутин Нејић 17, Никола Јовановић, Лазар Додић 12, Никола Павловић 3, Александар Андоновић 3, Данило Павловић 10.

26.1.2018 XIV коло
Црвена звезда - Рибница Краљево 3-0 (25-18, 25-17, 25-19)
Предраг Јевтић, Лука Тадић 1,Никола Стоковић, Александар Гмитровић 8, Никола Петровић 3, Милутин Нејић 8,Никола Јовановић 8, Лазар Додић 9, Никола Павловић 8, Данило Павловић 11.

3.2.2018 XV коло
Млади Радник - Црвена звезда 0-3 (21-25, 19-25, 17-25)
Предраг Јевтић, Александар Гмитровић 17, Немања Машуловић 6, Никола Петровић 1, Милутин Нејић 8, Никола Јовановић 9, Данило Павловић 11.

10.2.2018 XVI коло
Црвена звезда - Спартак Суботица 3-1 (29-27, 17-25, 25-23, 27-25)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 23, Немања Машуловић 16, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 12, Никола Јовановић 1, Лазар Додић 2, Никола Павловић 6, Александар Андоновић, Данило Павловић 14.

16.2.2018 XVII коло
Црвена звезда - Јединство Стара Пазова 3-1 (27-29, 25-16, 25-15, 25-22)
Предраг Јевтић, Лука Тадић, Никола Стоковић 2, Александар Гмитровић 11, Немања Машуловић 11, Никола Петровић, Милутин Нејић 5, Лазар Додић 15, Никола Павловић 6, Александар Андоновић 3, Данило Павловић 9.

23.2.2018 XVIII коло
Раднички Крагујевац - Црвена звезда 2-3 (23-25, 25-22, 25-20, 20-25, 9-15)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 14, Немања Машуловић 10, Никола Петровић 4, Милутин Нејић 11, Никола Јовановић 5, Лазар Додић 5, Никола Павловић 4, Александар Андоновић 2, Данило Павловић 17.



7.3.2018 1/4 финале
Црвена звезда - Млади Радник 3-2 (25-19, 22-25, 25-14, 21-25, 15-10)
Предраг Јевтић, Лука Тадић, Никола Стоковић 3, Александар Гмитровић 23, Немања Машуловић 10, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 12, Никола Јовановић 5, Лазар Додић 1, Никола Павловић, Александар Андоновић 19.

10.3.2018 1/4 финале
Млади Радник - Црвена звезда 2-3 (20-25, 15-25, 26-24, 25-23, 14-16)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић 1, Александар Гмитровић 22, Немања Машуловић 16, Никола Петровић, Милутин Нејић 15, Никола Јовановић 7, Лазар Додић 6, Никола Павловић 1, Александар Андоновић 15, Данило Павловић 1.

13.3.2018 1/2 финале
Војводина - Црвена звезда 3-0 (25-16, 25-23, 25-18)
Предраг Јевтић, Лука Тадић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 1, Немања Машуловић 9, Никола Петровић 1, Милутин Нејић 4, Никола Јовановић 4, Лазар Додић 14, Никола Павловић 2, Александар Андоновић 6, Данило Павловић.

16.3.2018 1/2 финале
Војводина - Црвена звезда 1-3 (25-18, 19-25, 20-25, 22-25)
Предраг Јевтић, Александар Гмитровић 34, Немања Машуловић 10, Никола Петровић 3, Милутин Нејић 8, Никола Јовановић 5, Лазар Додић, Никола Павловић, Александар Андоновић 7.

19.3.2018 1/2 финале
Црвена звезда - Војводина 1-3 (21-25, 25-27, 25-19, 20-25)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић 1, Александар Гмитровић 26, Немања Машуловић 11, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 7,Никола Јовановић 6, Лазар Додић 1, Никола Павловић 2, Александар Андоновић 11.

22.3.2018 1/2 финале
Црвена звезда - Војводина 2-3 (25-23, 20-25, 23-25, 25-22, 12-15)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 22, Немања Машуловић 6, Никола Петровић 3, Милутин Нејић 10, Никола Јовановић 1, Лазар Додић 4, Никола Павловић 2, Александар Андоновић 7, Данило Павловић 17.

Куп Србије

1.11.2017 1/8 финале
Млади Радник - Црвена звезда 2-3 (25-21, 14-25, 25-20, 21-25, 12-15)
Предраг Јевтић, Александар Гмитровић 26, Немања Машуловић 6, Никола Петровић 8, Милутин Нејић 17, Никола Јовановић 7, Александар Андоновић, Данило Павловић 18.

21.11.2017 1/4 финале
Спартак Суботица - Црвена звезда 0-3 (19-25, 21-25, 22-25)
Предраг Јевтић, Лука Тадић 1, Александар Гмитровић 15, Немања Машуловић 5, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 13, Никола Јовановић 8, Никола Павловић, Данило Павловић 4.

28.11.2017 1/4 финале
Црвена звезда - Спартак Суботица 3-0 (25-23, 25-19, 25-22)
Предраг Јевтић, Лука Тадић 2, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 11, Немања Машуловић 4, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 13, Никола Јовановић 2, Лазар Додић 13, Никола Павловић 7, Данило Павловић 4.

26.12.2017 1/2 финале
Црвена звезда - Раднички Крагујевац 3-0 (25-19, 25-23, 25-16)
Предраг Јевтић, Александар Гмитровић 19, Немања Машуловић 9, Никола Петровић 1, Милутин Нејић 8, Никола Јовановић 1, Лазар Додић, Никола Павловић 4, Александар Андоновић 5.

28.12.2017 1/2 финале
Раднички Крагујевац - Црвена звезда 1-3 (22-25, 21-25, 25-22, 18-25)
Предраг Јевтић, Лука Тадић, Никола Стоковић 1, Александар Гмитровић 9, Немања Машуловић 12, Никола Петровић, Милутин Нејић 8, Лазар Додић 16, Никола Павловић 5, Александар Андоновић 9, Данило Павловић 1.

3.3.2018 финале
Нови Пазар - Црвена звезда 3-0 (25-13, 25-20, 26-24)
Предраг Јевтић, Никола Стоковић, Александар Гмитровић 8, Немања Машуловић 4, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 7, Никола Јовановић 2, Лазар Додић 6, Никола Павловић 1, Данило Павловић.

Састав:
-либера
Предраг Јевтић 27
Филип Трифуновић 3
-примачи
Милутин Нејић 30 - 345
Данило Павловић 26 - 201
Александар Андоновић 20 - 119
Лука Тадић 12 - 5
-коректори
Александар Гмитровић 30 - 582
Лазар Додић 23 - 132
-блокери
Немања Машуловић 29 - 260
Никола Јовановић 28 - 129
Никола Павловић 23 - 83
-техничари
Никола Петровић 29 - 73
Никола Стоковић 24 - 15
Милош Поповић 1

Тренер: Драган Кобиљски

Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.


pedja789

Dec 29, 2018, 11:33 am #81 Last Edit: Apr 15, 2019, 10:08 pm by pedja789
Одбојкашки клуб, сезона 2017/2018 - жене



Суперлига Србије

14.10.2017 I коло
Срем - Црвена звезда 0-3
Катарина Чанак 12, Милка Стијепић 9, Кристина Ђурић 2, Божица Марковић, Милица Милуновић, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић, Милица Тасић 7, Вања Букилић 1,Сара Вучићевић 5, Николина Лукић 16, Александра Степановић.

20.10.2017 II коло
Црвена звезда - Јединство Стара Пазова 3-1
Катарина Чанак 9, Милка Стијепић 6, Кристина Ђурић 1, Божица Марковић 2, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 13, Милица Тасић 1, Вања Букилић 6, Сара Вучићевић 13, Николина Лукић 13, Александра Степановић.

28.10.2017 III коло
Динамо Панчево - Црвена звезда 0-3
Катарина Чанак 7, Милка Стијепић 13, Кристина Ђурић 2, Божица Марковић 3, Милица Милуновић, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 13, Милица Тасић 3, Вања Букилић 1, Сара Вучићевић 5, Николина Лукић 9, Александра Степановић.

4.11.2017 IV коло
Клек - Црвена звезда 0-3
Катарина Чанак 9, Милка Стијепић 14, Кристина Ђурић, Мила Ђорђевић 3, Бојана Миленковић 22, Милица Тасић, Вања Букилић, Сара Вучићевић 8, Миа Зеремски, Николина Лукић 1, Александра Степановић.

9.11.2017 V коло
Црвена звезда - Визура Рума 2-3
Катарина Чанак 10, Милка Стијепић 18, Кристина Ђурић 3, Божица Марковић, Милица Милуновић, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 23, Милица Тасић 1, Сара Вучићевић 9, Николина Лукић 3, Александра Степановић.

16.11.2017 VI коло
Железничар Лајковац - Црвена звезда 3-0
Катарина Чанак 7, Милка Стијепић 10, Кристина Ђурић, Божица Марковић, Мила Ђорђевић 3, Бојана Миленковић 14, Милица Тасић 7, Вања Букилић, Сара Вучићевић 3, Миа Зеремски, Николина Лукић 1, Александра Степановић.

24.11.2017 VII коло
Црвена звезда - Тент 3-1
Катарина Чанак 9, Милка Стијепић 10, Кристина Ђурић 1, Божица Марковић, Бојана Миленковић 28, Милица Тасић, Вања Букилић, Сара Вучићевић 7, Миа Зеремски, Николина Лукић 26, Александра Степановић.

2.12.2017 VIII коло
Партизан - Црвена звезда 0-3
Катарина Чанак 8, Милка Стијепић 11, Кристина Ђурић 2, Милица Милуновић 2, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 10, Милица Тасић 3, Сара Вучићевић 6, Николина Лукић 13,Александра Степановић.

8.12.2017 IX коло
Црвена звезда - Спартак Суботица 3-0
Катарина Чанак 2, Милка Стијепић, Кристина Ђурић, Божица Марковић 6, Ана Бјелица 18, Мила Ђорђевић 1, Бојана Миленковић 14, Сара Вучићевић 4, Николина Лукић 10, Александра Степановић   .

15.12.2017 X коло
Црвена звезда - Срем 3-0
Катарина Чанак 10, Милка Стијепић 6, Кристина Ђурић, Ана Бјелица 4, Милица Милуновић, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 14, Сара Вучићевић 11, Николина Лукић 10, Александра Степановић.

23.12.2017 XI коло
Јединство Стара Пазова - Црвена звезда 1-3
Катарина Чанак 9, Милка Стијепић, Кристина Ђурић 3, Божица Марковић 7, Ана Бјелица 19, Мила Ђорђевић 5, Бојана Миленковић 18, Сара Вучићевић 4, Николина Лукић 8, Александра Степановић.

12.1.2018 XII коло
Црвена звезда - Динамо Панчево 3-0
Анастасија Секулић 1, Катарина Чанак 5, Милка Стијепић 1, Кристина Ђурић 1, Ана Бјелица 25, Милица Милуновић 14, Мила Ђорђевић, Милица Тасић 6, Сара Вучићевић 7, Јелена Делић 1, Александра Степановић.

19.1.2018 XIII коло
Црвена звезда - Клек 3-0
Анастасија Секулић, Катарина Чанак 11,Милка Стијепић 5, Кристина Ђурић 1, Ана Бјелица 7, Милица Милуновић 7, Мила Ђорђевић 2, Бојана Миленковић 8, Милица Тасић 9,Сара Вучићевић 10, Јелена Делић, Александра Степановић.

30.1.2018 XIV коло
Црвена звезда - Визура Рума 2-3
Анастасија Секулић, Катарина Чанак 10, Милка Стијепић 10, Кристина Ђурић, Божица Марковић 5, Милица Милуновић, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 26, Милица Тасић 14, Вања Букилић 1, Сара Вучићевић 2, Александра Степановић.

4.2.2018 XV коло
Црвена звезда - Железничар Лајковац 3-0
Катарина Чанак 4, Милка Стијепић 17, Кристина Ђурић, Божица Марковић 2, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 10, Милица Тасић 10, Вања Букилић 1, Сара Вучићевић 9, Александра Степановић.

10.2.2018 XVI коло
Тент - Црвена звезда 3-0
Катарина Чанак 8, Милка Стијепић 1, Кристина Ђурић, Божица Марковић 4, Милица Милуновић 2, Мила Ђорђевић 2, Бојана Миленковић 18, Милица Тасић 2, Сара Вучићевић 9, Николина Лукић 6, Александра Степановић.

16.2.2018 XVII коло
Црвена звезда - Партизан 3-0
Катарина Чанак 17, Милка Стијепић 11, Кристина Ђурић 3, Милица Милуновић 1, Мила Ђорђевић 1, Бојана Миленковић 9, Милица Тасић 9, Сара Вучићевић 7, Николина Лукић, Александра Степановић.

23.2.2018 XVIII коло
Спартак Суботица - Црвена звезда 3-1
Катарина Чанак 4, Милка Стијепић 16, Кристина Ђурић 2, Божица Марковић 4, Милица Милуновић, Мила Ђорђевић 3, Бојана Миленковић 12, Милица Тасић 8, Сара Вучићевић 7, Николина Лукић, Александра Степановић.



7.3.2018 1/4 финале
Црвена звезда - Тент 3-0
Милка Стијепић 10, Кристина Ђурић 4, Божица Марковић 8, Милица Милуновић 2, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 15, Милица Тасић 14, Сара Вучићевић 10, Миа Зеремски, Александра Степановић.

10.3.2018 1/4 финале
Тент - Црвена звезда 0-3
Милка Стијепић 13, Кристина Ђурић 2, Божица Марковић 11, Бојана Миленковић 16, Милица Тасић 6, Сара Вучићевић 14, Николина Лукић, Александра Степановић.

16.3.2018 1/2 финале
Железничар Лајковац - Црвена звезда 2-3
Анастасија Секулић 1, Катарина Чанак 4, Милка Стијепић 20, Кристина Ђурић 4, Божица Марковић 12, Бојана Миленковић 18, Милица Тасић 14, Сара Вучићевић 11, Николина Лукић, Александра Степановић.

19.3.2018 1/2 финале
Железничар Лајковац - Црвена звезда 2-3
Анастасија Секулић 5, Катарина Чанак 3, Милка Стијепић 18, Кристина Ђурић 5, Божица Марковић 11, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 15, Милица Тасић 4, Сара Вучићевић 12, Николина Лукић 2, Александра Степановић.

22.3.2018 1/2 финале
Црвена звезда - Железничар Лајковац 3-0
Милка Стијепић 14, Кристина Ђурић 2, Божица Марковић 10, Бојана Миленковић 11, Милица Тасић 13, Сара Вучићевић 10, Николина Лукић, Александра Степановић.

4.4.2018 финале
Визура Рума - Црвена звезда 3-1
Анастасија Секулић 1, Катарина Чанак 3, Милка Стијепић 12, Кристина Ђурић 2, Божица Марковић 9, Милица Милуновић 3, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 7, Милица Тасић 2, Сара Вучићевић 10, Николина Лукић10, Александра Степановић.

7.4.2018 финале
Визура Рума - Црвена звезда 3-2
Катарина Чанак 1, Милка Стијепић 15, Кристина Ђурић 1, Божица Марковић 14, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 21, Милица Тасић 11, Сара Вучићевић 12, Николина Лукић 1, Александра Степановић.

10.4.2018 финале
Црвена звезда - Визура Рума 0-3
Анастасија Секулић 4, Милка Стијепић, Кристина Ђурић 6, Божица Марковић 5, Милица Милуновић 4, Мила Ђорђевић 3, Бојана Миленковић 11, Милица Тасић 4, Сара Вучићеви 4, Александра Степановић.

Куп Србије

1.11.2017 1/8 финала
Миленијум Ниш - Црвена звезда 0-3
Божица Марковић 8, Милица Милуновић 7, Мила Ђорђевић 4, Бојана Миленковић 6, Милица Тасић 5, Вања Букилић 15, Сара Вучићевић 6, Миа Зеремски.

22.11.2017 1/4 финале
Динамо Панчево - Црвена звезда 0-3
Катарина Чанак 6, Милка Стијепић 9, Божица Марковић 4, Мила Ђорђевић 8, Бојана Миленковић 13, Милица Тасић 4, Вања Букилић 4, Сара Вучићевић 7, Николина Лукић 4, Александра Степановић.

28.11.2017 1/4 финале
Црвена звезда - Динамо Панчево 3-0
Катарина Чанак 11, Милка Стијепић 9, Кристина Ђурић 1, Божица Марковић, Мила Ђорђевић 1, Бојана Миленковић 8, Милица Тасић 5, Вања Букилић 2, Сара Вучићевић 8, Миа Зеремски, Николина Лукић 12, Александра Степановић.

26.12.2017 1/2 финале
Црвена звезда - Јединство Стара Пазова 3-0
Катарина Чанак 10, Милка Стијепић 1, Кристина Ђурић 1, Божица Марковић, Ана Бјелица 16, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 16, Сара Вучићевић 5, Николина Лукић 7, Александра Степановић.

28.12.2017 1/2 финале
Јединство Стара Пазова - Црвена звезда 3-2
Катарина Чанак 10, Милка Стијепић 9, Кристина Ђурић 2, Божица Марковић 8, Ана Бјелица 13, Милица Милуновић, Мила Ђорђевић 3, Бојана Миленковић 11, Милица Тасић 2, Сара Вучићевић, Николина Лукић 12, Александра Степановић.

3.3.2018 финале
Железничар Лајковац - Црвена звезда 3-2
Катарина Чанак 1, Милка Стијепић 15, Кристина Ђурић 4,Божица Марковић 9, Мила Ђорђевић, Бојана Миленковић 19, Милица Тасић 7, Сара Вучићевић 15, Николина Лукић 3, Александра Степановић.

Састав:
-либера
Александра Степановић 31
Миа Зеремски 6
-примачи
Бојана Миленковић 31 - 439
Милица Тасић 28 - 171
Николина Лукић 25 - 167
Милица Милуновић 16 - 42
Анастасија Секулић 7 - 12
-коректори
Милка Стијепић 31 - 309
Вања Букилић 11 - 31
Ана Бјелица 7 - 102
-блокери
Сара Вучићевић 32 - 250
Катарина Чанак 27 - 200
Божица Марковић 26 - 142
Јелена Делић 2 - 1
-техничари
Кристина Ђурић 30 - 49
Мила Ђорђевић 28 - 39
Тренер: Мирјана Мусулин (9 утакмица), Александар Владисављев (23 утакмице)

Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.

Vlada 89

RK Crvena Zvezda - CB TEKA Santander  19-25, 20:19
EHF Cup Winners' Cup 1995/96,Semifinal

https://youtu.be/UTsQbF4dgXA


https://youtu.be/BZ0eBsmK4tk
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

pedja789

Мачевалачки клуб, сезона 2019



Екипно првенство Србије - мушкарци, мач

1/2 Црвена звезда - Железничар 45-24
Д. Четић - Ђ. Бајић 5-4
Д. Сантрач - С. Флидер 5-3
В. Мања - Ј. Цветић 3-2
Д. Четић - С. Флидер 7-3
В. Мања - Ђ. Бајић 5-1
Д. Сантрач - Ј. Цветић 5-2
В. Мања - С. Флидер 5-2
Д. Четић - Ј. Цветић 5-5
Д. Сантрач - Ђ. Бајић 5-2

финале Црвена звезда - Силни 45-31
Д. Четић - Д. Николић 2-5
Д. Сантрач - Ј. Коларић 8-4
В. Мања - Л. Николић 0-0
Д. Четић - Ј. Коларић 0-6
В. Мања - Д. Николић 15-4
Д. Сантрач - Л. Николић 5-2
В. Мања - Ј. Коларић 5-3
Д. Четић - Л. Николић 5-3
Д. Сантрач - Д. Николић 5-4



Данило Сантрач 6-0-0
Владимир Мања 5-1-0
Данило Четић 3-1-2
Рајко Теофиловић резерва




Екипно првенство Србије - мушкарци, флорет

1/2 Црвена звезда - Војводина 43-45
Л. Штиклица - М. Ковачевић 5-2
Н. Колиесов - В. Ћук 1-8
Д. Четић - М. Хрговић 9-4
Н. Колиесов - М. Ковачевић 5-5
Л. Штиклица - М. Хрговић 5-1
Д. Четић - В. Ћук 2-10
Н. Колиесов - М. Хрговић 8-2
Д. Четић - М. Ковачевић 2-8
Л. Штиклица - В. Ћук 6-5

Лука Штиклица 3-0-0
Назар Колиесов 1-1-1
Данило Четић 1-0-2
Владимир Мања резерва




Екипно првенство Србије - мушкарци, сабља

финале Црвена звезда - Синђелић 44-45
Н. Срећковић - П. Костадиновић 2-5
Д. Четић - В. Миленковић 3-5
С. Колиесов - Д. Крагић 7-5
Н. Срећковић - В. Миленковић 8-3
С. Колиесов - П. Костадиновић 3-7
Д. Четић - Д. Крагић 7-1
С. Колиесов - В. Миленковић 5-6
Н. Срећковић - С. Николић 5-7
Д. Четић - П. Костадиновић 4-6

Небојша Срећковић 1-0-2
Данило Четић 1-0-2
Степан Колиесов 1-0-2
Владимир Мања резерва




Екипно првенство Србије - жене, мач

1/2 Црвена звезда - Железничар 43-45
П. Гамбирожа - М. Аранђеловић 4-5
Д. Илић - Ј. Бајић 6-2
А. Павловић - М. Босанац 4-8
П. Гамбирожа - Ј. Бајић 1-5
А. Павловић - М. Аранђеловић 4-5
Д. Илић - М. Босанац 6-5
А. Павловић - Ј. Бајић 10-2
П. Гамбирожа - М. Босанац 2-8
Д. Илић - М. Аранђеловић 8-2

финале Црвена звезда - Силни 45-43
А. Јевремовић - М. Гријак 3-5
Д. Илић - М. Кецман 5-5
А. Павловић - Ј. Гријак 1-5
А. Јевремовић - М. Кецман 6-5
А. Павловић - М. Гријак 3-5
Д. Илић - Ј. Гријак 6-5
А. Павловић - М. Кецман 3-5
А. Јевремовић - Ј. Гријак 5-5
Д. Илић - М. Гријак 13-3



Данијела Илић 5-1-0
Александра Јевремовић 1-1-1
Александра Павловић 1-0-5
Петра Гамбирожа 0-0-3




Екипно првенство Србије - жене, флорет

финале Црвена звезда - Омладинац 45-24
М. Ковачевић - Б. Каравидин 5-2
Н. Сакић - Т. Голић 5-5
Ј. Јеличић - А. Брусин 5-0
Н. Сакић - Б. Каравидин 5-2
М. Ковачевић - А. Брусин 5-0
Ј. Јеличић - Т. Голић 5-9
Н. Сакић - А. Брусин 5-4
Ј. Јеличић - Б. Каравидин 5-1
М. Ковачевић - Т. Голић 5-1



Марија Ковачевић 3-0-0
Наталија Сакић 2-1-0
Јулија Јеличић 2-0-1
Силвија Павловић резерва




Екипно првенство Србије - жене, сабља

финале Црвена звезда - Синђелић 34-45
М. Ковачевић - А. Пејић 4-5
С. Петронијевић - Х. Стојковић 6-4
Д. Илић - Ј. Влајковић 1-6
М. Ковачевић - Х. Стојковић 9-3
Д. Илић - А. Пејић 4-7
С. Петронијевић - Ј. Влајковић 2-5
Ј. Јеличић - Х. Стојковић 2-5
М. Ковачевић - Ј. Влајковић 4-5
С. Петронијевић - М. Тасић 2-5

Марија Ковачевић 1-0-2
Светлана Петронијевић 1-0-2
Данијела Илић 0-0-2
Јулија Јеличић 0-0-1




Појединачно првенство Србије - мушкарци, мач

1. Данило Сантрач
3. Данило Четић
12. Милан Бабић
18. Рајко Теофиловић
21. Александар Ђукановић
24. Лазар Мичета
27. Ивица Субић
30. Стефан Тадић






Појединачно првенство Србије - мушкарци, флорет

5. Ивица Субић
6. Лука Штиклица
14. Лука Славић




Појединачно првенство Србије - мушкарци, сабља

2. Данило Четић
6. Небојша Срећковић
14. Ивица Субић




Појединачно првенство Србије - жене, мач

3. Александра Јевремовић
6. Данијела Илић
12. Петра Гамбирожа
14. Ивана Зорић
19. Александра Богомаз




Појединачно првенство Србије - жене, флорет

1. Марија Ковачевић
3. Јулија Јеличић
3. Наталија Сакић
6. Јована Здравковић
7. Силвија Павловић






Појединачно првенство Србије - жене, сабља

9. Јулија Јеличић



Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.

Romaj

 :aplauz:

Jel možeš da postaviš ovde rezultate iz 1997-e ili 1998-e kada smo u odbojci daleko dogurali u Evropi?  :ziveli2:

pedja789

Одбојкашки клуб, сезона 1997/1998 - мушкарци



ЦЕВ куп (данашњи Челенџ куп)

Групна фаза

28.11.1997 I коло
Црвена звезда - Макаби Тел Авив 3-1 (15-13, 14-16, 15-8, 15-11)

29.11.1997 II коло
Црвена звезда - Мерсер 3-0 (16-14, 15-3, 15-11)

30.11.1997 II коло
Црвена звезда - Експлорари Баиа Мари 3-0 (15-9, 15-5, 15-9)



14.1.1998 1/8 финала 1. меч
Каха Саламанка и Сорија - Црвена звезда 0-3 (12-15, 13-15, 8-15)

21.1.1998 1/8 финала 2. меч
Црвена звезда - Каха Саламанка и Сорија 3-1 (15-3, 7-15, 15-1, 15-4)

10.2.1998 1/4 финала 1. меч
Црвена звезда - Јихострој Чешке Будејовице 3-2 (15-12, 12-15, 15-6, 9-15, 15-9)

17.2.1998 1/4 финала 2. меч
Јихострој Чешке Будејовице - Црвена звезда 3-0 (15-4, 15-10, 15-9)

Састав:

Рајко Јокановић
Новак Станковић
Дејан Брђовић
Драган Богдановић
Милутин Стојковић
Жељко Танасковић
Бојан Костандиновић
Владимир Илић
Иван Илић
Владимир Зебић
Данило Мрђа
Душан Жежељ

Тренер: Јовица Цветковић
Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.

pedja789

Одбојкашки клуб, сезона 2018/2019 - мушкарци



Челенџ куп

27.11.2018 1/16 финала 1. меч
Радник Бјељина - Црвена звезда 0-3
Предраг Јевтић, Владо Петковић 1, Немања Машуловић 10, Марко Синђелић 5,Лазар Додић 15, Александар Андоновић 8, Данило Павловић 9, Лука Тадић 4,Никола Петровић 1, Никола Павловић

5.12.2018 1/16 финала 2. меч
Црвена звезда - Радник Бјељина 3-0
Вукашин Ђурђевић, Владо Петковић 1, Лука Тадић 11, Марко Синђелић 4, Никола Јовановић 4, Лазар Додић 5, Данило Павловић 10, Никола Мељанац 13, Предраг Јевтић, Никола Петровић 1, Никола Павловић, Александар Андоновић 6

18.12.2018 1/8 финала 1. меч
Црвена звезда - Веро Волеј Монца 0-3
Предраг Јевтић, Немања Машуловић 5, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 8, Марко Синђелић 3, Лазар Додић 8, Данило Павловић 11, Лука Тадић, Никола Павловић

15.1.2019 1/8 финала 1. меч
Веро Волеј Монца - Црвена звезда 3-1
Никола Мељанац 1, Предраг Јевтић, Лука Тадић 1, Немања Машуловић 10, Никола Петровић, Милутин Нејић 21, Марко Синђелић, Никола Јовановић 5, Лазар Додић 11, Александар Андоновић 3, Данило Павловић 3

Суперлига Србије

28.9.2018 I коло
Нови Пазар - Црвена звезда 0-3
Предраг Јевтић, Владо Петковић 2, Лука Тадић, Немања Машуловић 6, Милутин Нејић 9, Лазар Додић 23, Никола Павловић 6, Данило Павловић 10

6.10.2018 II коло
Јединство Стара Пазова - Црвена звезда 2-3
Предраг Јевтић, Владо Петковић, Вукашин Ђурђевић Лука Тадић 12, Немања Машуловић 20, Никола Јовановић 3, Лазар Додић 20, Никола Павловић 5, Александар Андоновић, Данило Павловић 24

12.10.2018 III коло
Црвена звезда - Млади Радник 3-0
Предраг Јевтић, Вукашин Ђурђевић, Немања Машуловић 8, Никола Петровић 4, Марко Синђелић 5, Лазар Додић 14, Александар Андоновић 12, Данило Павловић 17

17.10.2018 IV коло
Спартак Суботица - Црвена звезда 1-3
Предраг Јевтић, Владо Петковић, Лука Тадић, Немања Машуловић 3, Никола Петровић 4, Милутин Нејић 6, Марко Синђелић 11, Лазар Додић 22, Никола Павловић 2, Александар Андоновић, Данило Павловић 21

19.10.2018 V коло
Црвена звезда - Војводина 1-3
Никола Мељанац 2, Предраг Јевтић, Владо Петковић 1, Лука Тадић 1, Немања Машуловић 7, Никола Петровић, Милутин Нејић 14, Марко Синђелић 5, Лазар Додић 12, Никола Павловић 1, Александар Андоновић 5, Данило Павловић 12

26.10.2018 VI коло
ВА-014 - Црвена звезда 1-3
Предраг Јевтић, Владо Петковић 3, Немања Машуловић 10, Милутин Нејић 13, Марко Синђелић 12, Никола Јовановић, Лазар Додић 15, Никола Павловић, Александар Андоновић, Данило Павловић 19

2.11.2018 VII коло
Црвена звезда - Спартак Љиг 3-0
Никола Мељанац 2, Предраг Јевтић, Вукашин Ђурђевић, Лука Тадић 8, Немања Машуловић 10, Никола Петровић 1, Милутин Нејић 14, Марко Синђелић 2, Никола Јовановић 3, Лазар Додић 13, Александар Андоновић

10.11.2018 VIII коло
Партизан - Црвена звезда 3-1
Никола Мељанац, Предраг Јевтић, Владо Петковић 2, Лука Тадић, Немања Машуловић 10, Милутин Нејић 9, Марко Синђелић 5, Никола Јовановић, Лазар Додић 13, Александар Андоновић, Данило Павловић 15

16.11.2018 IX коло
Црвена звезда - Раднички Крагујевац 3-0
Никола Мељанац, Предраг Јевтић, Владо Петковић 3, Немања Машуловић 12, Никола Петровић, Марко Синђелић 6, Лазар Додић 14, Никола Павловић, Александар Андоновић 5, Данило Павловић 15

23.11.2018 X коло
Црвена звезда - Нови Пазар 3-1
Предраг Јевтић, Владо Петковић, Лука Тадић, Немања Машуловић 11, Милутин Нејић 4, Марко Синђелић 5, Лазар Додић 20, Никола Павловић, Александар Андоновић 15, Данило Павловић 9

1.12.2018 XI коло
Црвена звезда - Јединство Стара Пазова 3-2
Предраг Јевтић, Владо Петковић, Лука Тадић, Немања Машуловић 11, Никола Петровић 3, Милутин Нејић 16, Марко Синђелић 7, Никола Јовановић 4, Лазар Додић 29, Никола Павловић, Александар Андоновић 5, Данило Павловић 15

8.12.2018 XII коло
Млади Радник - Црвена звезда 1-3
Предраг Јевтић, Немања Машуловић 14, Никола Петровић 1, Милутин Нејић 17, Марко Синђелић, Никола Јовановић 6, Лазар Додић 19, Александар Андоновић 4, Данило Павловић 10

14.12.2018 XIII коло
Црвена звезда - Спартак Суботица 1-3
Предраг Јевтић, Владо Петковић, Лука Тадић, Немања Машуловић 7, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 5, Никола Јовановић 6, Лазар Додић 20, Никола Павловић, Александар Андоновић 14, Данило Павловић 19

21.12.2018 XIV коло
Војводина - Црвена звезда 3-0
Предраг Јевтић, Владо Петковић 2, Лука Тадић 2, Немања Машуловић 5, Никола Петровић, Милутин Нејић 2, Марко Синђелић, Никола Јовановић, Лазар Додић 17, Никола Павловић 2, Александар Андоновић 6, Данило Павловић 12

26.12.2018 XV коло
Црвена звезда - ВА-014 3-0
Никола Мељанац 3, Предраг Јевтић, Лука Тадић, Немања Машуловић 8, Никола Петровић 1, Милутин Нејић 14, Марко Синђелић, Никола Јовановић 3, Лазар Додић 17, Никола Павловић, Александар Андоновић 2, Данило Павловић 11

12.1.2019 XVI коло
Спартак Љиг - Црвена звезда 1-3
Предраг Јевтић, Владо Петковић 3, Лука Тадић, Немања Машуловић 9, Никола Петровић, Милутин Нејић 14, Никола Јовановић 5, Лазар Додић 15, Данило Павловић 25

20.1.2019 XVII коло
Црвена звезда - Партизан 3-2
Предраг Јевтић, Владо Петковић, Немања Машуловић 12, Никола Петровић 4, Милутин Нејић 10, Никола Јовановић 11, Лазар Додић 20, Никола Павловић 1, Данило Павловић 14

27.1.2019 XVIII коло
Раднички Крагујевац - Црвена звезда 3-2
Никола Мељанац, Владо Петковић 2, Вукашин Ђурђевић, Лука Тадић, Немања Машуловић 11, Милутин Нејић 15, Марко Синђелић 1, Никола Јовановић 4, Лазар Додић 16, Никола Павловић, Александар Андоновић, Данило Павловић 19



Мини лига 1-6

2.2.2019 I коло
Црвена звезда - Јединство Стара Пазова 2-3
Никола Мељанац 2, Предраг Јевтић, Вукашин Ђурђевић, Лука Тадић 12, Немања Машуловић 11, Никола Петровић 4, Милутин Нејић 15, Никола Јовановић 9, Лазар Додић 19, Никола Павловић 1

7.2.2019 II коло
Војводина - Црвена звезда 2-3
Никола Мељанац, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Вукашин Ђурђевић, Немања Машуловић 10, Никола Петровић 1, Милутин Нејић 16, Никола Јовановић 4, Лазар Додић 26, Никола Павловић 1, Данило Павловић 15

17.2.2019 III коло
Црвена звезда - Раднички Крагујевац 3-1
Никола Мељанац, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Вукашин Ђурђевић, Немања Машуловић 12, Никола Петровић 3, Милутин Нејић 10, Никола Јовановић 8, Лазар Додић 17, Никола Павловић, Данило Павловић 18

22.2.2019 IV коло
Црвена звезда - Млади Радник 3-2
Предраг Јевтић, Лука Тадић, Немања Машуловић 13, Никола Петровић 1, Милутин Нејић 16, Никола Јовановић 10, Лазар Додић 18, Никола Павловић 2, Данило Павловић 21

27.2.2019 V коло
Спартак Суботица - Црвена звезда 3-1
Никола Мељанац 1, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Вукашин Ђурђевић 1, Лука Тадић, Немања Машуловић 11, Никола Петровић, Милутин Нејић 11, Марко Синђелић 3, Никола Јовановић, Лазар Додић 10, Никола Павловић 3, Данило Павловић 15

3.3.2019 VI коло
Јединство Стара Пазова - Црвена звезда 0-3
Предраг Јевтић, Немања Машуловић 7, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 9, Марко Синђелић 4, Никола Јовановић 2, Лазар Додић 15, Данило Павловић 16

15.3.2019 VII коло
Црвена звезда - Војводина 3-1
Никола Мељанац, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Немања Машуловић 10, Никола Петровић, Марко Синђелић 3, Никола Јовановић 4, Лазар Додић 17, Александар Андоновић 13, Данило Павловић 18

24.3.2019 VIII коло
Раднички Крагујевац - Црвена звезда 2-3
Никола Мељанац, Владо Петковић 4, Вукашин Ђурђевић, Лука Тадић 4, Немања Машуловић 14, Никола Петровић, Милутин Нејић 13, Никола Јовановић 9, Лазар Додић 18, Данило Павловић 7

28.3.2019 IX коло
Млади Радник - Црвена звезда 0-3
Никола Мељанац, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Лука Тадић 9, Немања Машуловић 4, Никола Петровић 5, Милутин Нејић 2, Марко Синђелић 6, Никола Јовановић 1, Лазар Додић 16, Данило Павловић 10

2.4.2019 X коло
Црвена звезда - Спартак Суботица 3-0
Никола Мељанац 17, Предраг Јевтић, Никола Петровић 6, Милутин Нејић 13, Марко Синђелић 11, Никола Јовановић 9, Никола Павловић 1, Александар Андоновић 3



7.4.2019 1/2 финале 1. меч
Црвена звезда - Спартак Суботица 3-2
Никола Мељанац, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Немања Машуловић 15, Никола Петровић 1, Милутин Нејић 23, Марко Синђелић 7,Никола Јовановић, Лазар Додић 16, Александар Андоновић 2, Данило Павловић 16

10.4.2019 1/2 финале 2. меч
Спартак Суботица - Црвена звезда 2-3
Никола Мељанац 1, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Лука Тадић 2, Немања Машуловић 8, Никола Петровић 5, Милутин Нејић 18, Марко Синђелић 5, Лазар Додић 19, Александар Андоновић 1, Данило Павловић 11

13.4.2019 1/2 финале 3. меч
Црвена звезда - Спартак Суботица 1-3
Никола Мељанац, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Немања Машуловић 12, Никола Петровић, Милутин Нејић 16, Марко Синђелић 6, Никола Јовановић 2, Лазар Додић 17, Данило Павловић 14

16.4.2019 1/2 финале 4. меч
Спартак Суботица - Црвена звезда 0-3
Никола Мељанац 2, Предраг Јевтић, Немања Машуловић 9, Никола Петровић, Милутин Нејић 10, Марко Синђелић 6, Никола Јовановић 1, Лазар Додић 15, Данило Павловић 12

22.4.2019 финале 1. меч
Војводина - Црвена звезда 1-3
Никола Мељанац, Предраг Јевтић, Владо Петковић 1, Немања Машуловић 9, Никола Петровић, Милутин Нејић 12, Никола Јовановић 8, Лазар Додић 17, Александар Андоновић, Данило Павловић 15

25.4.2019 финале 2. меч
Црвена звезда - Војводина 1-3
Никола Мељанац 2, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Лука Тадић, Немања Машуловић 12, Никола Петровић, Милутин Нејић 8, Марко Синђелић 1, Никола Јовановић 2, Лазар Додић 21, Никола Павловић, Александар Андоновић, Данило Павловић 4

29.4.2019 финале 3. меч
Војводина - Црвена звезда 3-1
Никола Мељанац 1, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Немања Машуловић 10, Никола Петровић 2, Милутин Нејић 12, Никола Јовановић 6, Лазар Додић 18, Данило Павловић 8

1.5.2019 финале 4. меч
Црвена звезда - Војводина 1-3
Никола Мељанац 3, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Немања Машуловић 10, Никола Петровић 3, Милутин Нејић 11, Марко Синђелић, Никола Јовановић 7, Лазар Додић 13, Александар Андоновић 6, Данило Павловић

Куп Србије

10.10.2018 1/8 финала
Црвена звезда - ВА-014 3-2
Предраг Јевтић, Владо Петковић 2, Вукашин Ђурђевић, Лука Тадић 4, Немања Машуловић 10, Никола Петровић 1, Марко Синђелић 5, Лазар Додић 28, Никола Павловић 5, Александар Андоновић 9, Данило Павловић 12

6.11.2019 1/4 финале 1. меч
Млади Радник - Црвена звезда 0-3
Предраг Јевтић, Владо Петковић 5, Лука Тадић, Немања Машуловић 12, Милутин Нејић 7, Марко Синђелић 6, Никола Јовановић 1, Лазар Додић 10, Данило Павловић 13

20.11.2019 1/4 финале 2. меч
Црвена звезда - Млади Радник 3-0
Никола Мељанац 12, Предраг Јевтић, Вукашин Ђурђевић, Немања Машуловић 3, Никола Петровић 1, Милутин Нејић 1, Марко Синђелић 3, Никола Јовановић 2, Лазар Додић 9, Никола Павловић 2, Александар Андоновић 11, Данило Павловић 13

11.12.2019 1/2 финале 1. меч
Црвена звезда - Војводина 3-1
Никола Мељанац, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Лука Тадић 2, Немања Машуловић 7, Никола Петровић 5, Милутин Нејић 8, Никола Јовановић 9, Лазар Додић 18, Никола Павловић, Александар Андоновић 1, Данило Павловић 11

24.12.2019 1/2 финале 2. меч
Војводина - Црвена звезда 2-3
Никола Мељанац 1, Предраг Јевтић, Владо Петковић, Немања Машуловић 9, Никола Петровић 4, Милутин Нејић 18, Никола Јовановић 7, Лазар Додић 20, Никола Павловић 2, Александар Андоновић 3, Данило Павловић 6

10.3.2019 финале - Лајковац
Црвена звезда - Раднички Крагујевац 3-0
Предраг Јевтић, Немања Машуловић 7, Никола Петровић, Милутин Нејић 6, Марко Синђелић 5, Лазар Додић 17, Данило Павловић 14



Састав:
- либера
Предраг Јевтић 44
Вукашин Ђурђевић 12 - 1
- примачи
Данило Павловић 43 - 569
Милутин Нејић 39 - 446
Александар Андоновић 29 - 134
Лука Тадић 27 - 72
- коректори
Лазар Додић 45 - 752
Никола Мељанац 27 - 63
- средњи блокери
Немања Машуловић 44 - 424
Никола Јовановић 35 - 155
Марко Синђелић 32 - 142
Никола Павловић 27 - 34
- техничари
Никола Петровић 38 - 68
Владо Петковић 34 - 32

Тренери: Драган Кобиљски (31 утакмица), Томислав Кукањац (15)
Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.

pedja789

Одбојкашки клуб, сезона 2018/2019 - жене



Суперлига Србије

19.10.2018 V коло
Црвена звезда - Уб 3-0
Тара Таубнер 3, Анастасија Секулић 13, Катарина Чанак 7, Милка Стијепић 11, Божица Марковић 7, Невена Видојевић 2, Милица Милуновић, Мила Ђорђевић 6, Милица Тасић 12, Јелена Делић, Катарина Стојановић, Александра Степановић

24.10.2018 I коло
Клек - Црвена звезда 2-3
Анастасија Секулић, Катарина Чанак 2, Милка Стијепић 32, Божица Марковић 17, Ана Јакшић, Невена Видојевић 1, Милица Милуновић 11, Мила Ђорђевић 5, Милица Тасић 11, Јелена Делић 3, Александра Степановић

28.10.2018 VI коло
Тент - Црвена звезда 2-3
Анастасија Секулић 2, Катарина Чанак 12, Милка Стијепић 25, Божица Марковић 12, Ана Јакшић, Милица Милуновић 14, Мила Ђорђевић 4, Милица Тасић 10, Јелена Делић, Александра Степановић

2.11.2018 VII коло
Црвена звезда - Визура Рума 1-3
Тара Таубнер, Анастасија Секулић 5, Катарина Чанак 11, Милка Стијепић 15, Божица Марковић 7, Ана Јакшић 1, Милица Милуновић 13, Мила Ђорђевић 1, Јелена Делић 3, Александра Степановић

6.11.2018 II коло
Црвена звезда - Јединство Стара Пазова 3-0
Тара Таубнер, Анастасија Секулић 4, Катарина Чанак 13, Милка Стијепић 17, Божица Марковић 10, Ана Јакшић, Милица Милуновић 15, Мила Ђорђевић 1, Александра Степановић

10.11.2018 VIII коло
Динамо Панчево - Црвена звезда 1-3
Тара Таубнер, Анастасија Секулић 9, Катарина Чанак 13, Милка Стијепић 18, Божица Марковић 9, Ана Јакшић 1, Милица Милуновић 15, Мила Ђорђевић 8, Сара Вучићевић, Јелена Делић, Александра Степановић

15.11.2018 III коло
Железничар Лајковац - Црвена звезда 0-3
Тара Таубнер 1, Анастасија Секулић 6, Катарина Чанак 5, Милка Стијепић 9, Божица Марковић 6, Ана Јакшић, Невена Видојевић, Милица Милуновић 6, Мила Ђорђевић 4, Александра Степановић

19.11.2018 IX коло
Црвена звезда - Спартак Суботица 3-0
Анастасија Секулић 8, Катарина Чанак 11, Милка Стијепић 18, Божица Марковић 12, Милица Милуновић 7, Мила Ђорђевић 6, Сара Вучићевић 2, Александра Степановић

21.11.2018 IV коло
Партизан - Црвена звезда 3-2
Тара Таубнер 1, Анастасија Секулић 6, Катарина Чанак 12, Милка Стијепић 32, Божица Марковић 10, Ана Јакшић, Невена Видојевић, Милица Милуновић 19, Мила Ђорђевић 6, Сара Вучићевић 1, Александра Степановић

23.11.2018 X коло
Црвена звезда - Клек 3-0
Анастасија Секулић 7, Катарина Чанак 19, Милка Стијепић 16, Божица Марковић 5, Милица Милуновић 5, Мила Ђорђевић 3, Јелена Делић, Александра Степановић

1.12.2018 XI коло
Јединство Стара Пазова - Црвена звезда 3-2
Тара Таубнер 1, Анастасија Секулић 5, Катарина Чанак 1, Милка Стијепић 19, Божица Марковић 18, Ана Јакшић 3, Невена Видојевић 1, Милица Милуновић 14, Мила Ђорђевић 3, Сара Вучићевић 9, Александра Степановић

8.12.2018 XII коло
Црвена звезда - Железничар Лајковац 3-1
Анастасија Секулић 10,Катарина Чанак 11, Милка Стијепић 26, Божица Марковић 15, Ана Јакшић 2, Невена Видојевић, Милица Милуновић 14, Мила Ђорђевић, Александра Степановић

14.12.2018 XIII коло
Црвена звезда - Партизан 3-1
Тара Таубнер, Анастасија Секулић 7, Катарина Чанак 14, Милка Стијепић 19, Божица Марковић 6, Невена Видојевић 1, Милица Милуновић 19, Мила Ђорђевић 11, Сара Вучићевић 2, Јелена Делић 1, Александра Степановић

21.12.2018 XIV коло
Уб - Црвена звезда 0-3
Анастасија Секулић 3, Катарина Чанак 5, Милка Стијепић 19, Ана Јакшић 1, Милица Милуновић 10, Мила Ђорђевић 4, Сара Вучићевић 8, Тијана Малешевић 10, Јелена Делић, Александра Степановић

26.12.2018 XV коло
Црвена звезда - Тент 3-1
Анастасија Секулић 1, Катарина Чанак 7, Милка Стијепић 29, Божица Марковић 13, Милица Милуновић 4, Мила Ђорђевић 1, Тијана Малешевић 11, Александра Степановић

12.1.2019 XVI коло
Визура Рума - Црвена звезда 2-3
Анастасија Секулић 2, Катарина Чанак 6, Милка Стијепић 33, Тамара Марковић, Божица Марковић 11, Ана Јакшић, Милица Милуновић 10, Мила Ђорђевић 2, Сара Вучићевић, Тијана Малешевић 17, Александра Степановић

20.1.2019 XVII коло
Црвена звезда - Динамо Панчево 3-2
Анастасија Секулић 7, Катарина Чанак 12, Милка Стијепић 17, Божица Марковић 3, Ана Јакшић 1, Милица Милуновић 2, Мила Ђорђевић 12, Милица Тасић 2, Сара Вучићевић 7, Тијана Малешевић 15, Александра Степановић

25.1.2019 XVIII коло
Спартак Суботица - Црвена звезда 0-3
Тара Таубнер 1, Катарина Чанак 8, Милка Стијепић 18, Ана Јакшић, Милица Милуновић 6, Мила Ђорђевић 2, Милица Тасић 12, Сара Вучићевић 10, Александра Степановић



Мини лига 1-6

2.2.2019 I коло
Црвена звезда - Спартак Суботица 3-0
Тара Таубнер 2, Катарина Чанак 9, Милка Стијепић 16, Ана Јакшић 1, Милица Милуновић 8, Мила Ђорђевић 3, Милица Тасић 12, Сара Вучићевић 9, Александра Степановић

8.2.2019 II коло
Црвена звезда - Јединство Стара Пазова 1-3
Тара Таубнер 1, Анастасија Секулић 2, Катарина Чанак 7, Милка Стијепић 14, Божица Марковић 8, Ана Јакшић, Милица Милуновић 5, Мила Ђорђевић 4, Милица Тасић 23, Сара Вучићевић 5, Александра Степановић

14.2.2019 III коло
Визура Рума - Црвена звезда 0-3
Анастасија Секулић 2, Милка Стијепић 14, Божица Марковић 11, Милица Милуновић 6, Мила Ђорђевић 4, Милица Тасић 7, Сара Вучићевић 7, Јелена Делић, Александра Степановић

22.2.2019 IV коло
Црвена звезда - Железничар Лајковац 3-1
Тара Таубнер 2, Анастасија Секулић 2, Милка Стијепић 22, Божица Марковић 3, Ана Јакшић, Милица Милуновић 11, Мила Ђорђевић 5, Милица Тасић 14, Сара Вучићевић 12, Јелена Делић 1, Александра Степановић

27.2.2019 V коло
Тент - Црвена звезда 3-0
Тара Таубнер 1, Анастасија Секулић 4, Милка Стијепић 11, Божица Марковић 6, Ана Јакшић, Милица Милуновић, Мила Ђорђевић 1, Милица Тасић 8, Сара Вучићевић 5, Јелена Делић, Александра Степановић

1.3.2019 VI коло
Спартак Суботица - Црвена звезда 1-3
Тара Таубнер, Анастасија Секулић 16, Милка Стијепић 19, Тамара Марковић, Божица Марковић 8, Ана Јакшић 1, Милица Милуновић, Мила Ђорђевић 7, Милица Тасић 9, Сара Вучићевић 10, Александра Степановић

15.3.2019 VII коло
Јединство Стара Пазова - Црвена звзеда 3-1
Тара Таубнер 1, Анастасија Секулић 3, Катарина Чанак 8, Милка Стијепић 25, Божица Марковић 1, Ана Јакшић 3, Милица Милуновић 2, Мила Ђорђевић 1, Милица Тасић 6, Сара Вучићевић 11, Александра Степановић

22.3.2019 VIII коло
Црвена звезда - Визура Рума 3-2
Тара Таубнер 1, Анастасија Секулић 1, Милка Стијепић 18, Божица Марковић 12, Ана Јакшић 4, Милица Милуновић 10, Мила Ђорђевић 5, Милица Тасић 15, Сара Вучићевић 14, Александра Степановић

30.3.2019 IX коло
Железничар Лајковац - Црвена звезда 1-3
Тара Таубнер 1, Анастасија Секулић 4, Милка Стијепић 19, Тамара Марковић, Божица Марковић 23, Ана Јакшић, Милица Милуновић 7, Мила Ђорђевић 6, Милица Тасић 10, Сара Вучићевић 10, Александра Степановић

2.4.2019 X колођ
Црвена звезда - Тент 3-1
Тара Таубнер 7, Анастасија Секулић 3, Катарина Чанак 8, Милка Стијепић 10, Тамара Марковић, Божица Марковић 13, Милица Милуновић 15, Мила Ђорђевић 7, Милица Тасић 4, Сара Вучићевић 2, Јелена Делић 3, Александра Степановић



6.4.2019 1/2 финале 1. меч
Црвена звезда - Железничар Лајковац 3-2
Тара Таубнер, Анастасија Секулић 1, Катарина Чанак, Милка Стијепић 19, Тамара Марковић, Божица Марковић 9, Ана Јакшић, Милица Милуновић 8, Мила Ђорђевић 2, Милица Тасић 18, Сара Вучићевић 13, Александра Степановић

9.4.2019 1/2 финале 2. меч
Железничар Лајковац - Црвена звезда 3-0
Тара Таубнер 5, Анастасија Секулић 2, Катарина Чанак, Милка Стијепић 3, Божица Марковић 5, Милица Милуновић 6, Мила Ђорђевић 3, Милица Тасић 10, Сара Вучићевић 7, Александра Степановић

12.4.2019 1/2 финале 3. меч
Црвена звезда - Железничар Лајковац 0-3
Тара Таубнер 3, Анастасија Секулић 2, Катарина Чанак, Милка Стијепић 6, Божица Марковић 5, Милица Милуновић 10, Мила Ђорђевић 1, Милица Тасић 10, Сара Вучићевић 11, Јелена Делић 1, Александра Степановић

15.4.2019 1/2 финале 4. меч
Железничар Лајковац - Црвена звезда 3-1
Тара Таубнер, Анастасија Секулић 7, Милка Стијепић 17, Божица Марковић 11, Ана Јакшић, Милица Милуновић 5, Мила Ђор ђевић 2, Милица Тасић 12, Сара Вучићевић 15, Александра Степановић

Куп Србије

10.10.2018 1/8 финала
Црвена звезда - Раднички Крагујевац 3-1
Анастасија Секулић 5, Катарина Чанак 14, Милка Стијепић 16, Тамара Марковић, Божица Марковић 13, Невена Видојевић 3, Милица Милуновић 4, Мила Ђорђевић, Милица Тасић 14, Јелена Делић, Александра Степановић

31.10.2018 1/4 финале 1. меч
Тент - Црвена звезда 1-3
Тара Таубнер, Анастасија Секулић 9, Катарина Чанак 16, Милка Стијепић 14, Божица Марковић 5, Ана Јакшић, Невена Видојевић, Милица Милуновић 17, Мила Ђорђевић 7, Јелена Делић 3, Александра Степановић

28.11.2018 1/4 финале 2. меч
Црвена звезда - Тент 3-2
Тара Таубнер 1, Анастасија Секулић 11, Катарина Чанак 9, Милка Стијепић 21, Тамара Марковић, Божица Марковић 9, Ана Јакшић 1, Милица Милуновић 15, Мила Ђорђевић 4, Сара Вучићевић 2, Јелена Делић 1, Александра Степановић

11.12.2018 1/2 финале 1. меч
Визура Рума - Црвена звезда 1-3
Анастасија Секулић 10, Катарина Чанак 7, Милка Стијепић 24, Ана Јакшић 3, Милица Милуновић 12, Мила Ђорђевић 3, Сара Вучићевић 7, Јелена Делић, Александра Степановић

24.12.2018 1/2 финале 2. меч
Црвена звезда - Визура Рума 3-0
Анастасија Секулић, Катарина Чанак 4, Милка Стијепић 14, Тамара Марковић, Божица Марковић 13, Милица Милуновић 5, Мила Ђорђевић 6, Тијана Малешевић 14, Александра Степановић

10.3.2019 финале - Лајковац
Железничар Лајковац - Црвена звезда 3-0
Анастасија Секулић 2,Катарина Чанак, Милка Стијепић 10, Божица Марковић 5, Ана Јакшић 1, Милица Милуновић 8, Мила Ђорђевић 1, Милица Тасић 7, Сара Вучићевић 8, Александра Степановић

Састав:
- либера
Александра Степановић 38
Тамара Марковић 8
- примачи
Милица Милуновић 38 - 338
Анастасија Секулић 36 - 181
Милица Тасић 21 - 226
Невена Видојевић 9 - 8
Тијана Малешевић 5 - 67
- коректори
Милка Стијепић 38 - 685
Тара Таубнер 24 - 32
- средњи блокери
Божица Марковић 34 - 321
Катарина Чанак 31 - 251
Сара Вучићевић 26 - 187
Јелена Делић 17 - 16
- техничари
Мила Ђорђевић 38 - 151
Ана Јакшић 27 - 23
Катарина Стојановић 1

Тренер: Александар Владисављев
Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.

pedja789

Атлетски клуб, сезона 2019

-екипна такмичења-

Европски куп шампиона за клубове (Б група) - Тампере

100m Немања Булајић 5. 11,22
200m Михајло Мандић 6. 22,04
400m Марко Јевремовић 7. 48,91
800m Марко Возаб 7. 1:57,51
1500m Дамир Клемпић 7. 3:55,82
5000m Никола Анастасијевић 8. 15:42,25
3000mSC Андрија Димитријевић 6. 10:36,06
110mH Милан Ристић 2. 14,21
400mH Милош Марковић 3. 53,22
вис Јасмин Халили 4. 1,95
мотка /
даљ Страхиња Јованчевић 5. 7,19
троскок Лука Велимировић 5. 14,02
кугла Вељко Недељковић 3. 16,83
диск Марко Перић 4. 45,97
кладиво Милан Јотановић 8. 35,57
копље Бранко Пауковић 7. 59,76
4x100m Стефан Каљуш, Филип Иштвановић, Никола Ковачевић, Немања Булајић 4. 41,78
4x400m Никола Ковачевић, Милош Марковић, Михајло Мандић, Марко Јевремовић 7. 3:21,00

1. РЕСЦ 151
2. АД Мас Љубљана 134,5
3. Макаби Тел Авив 130
4. Клонлиф Хериерс 107
5. Црвена звезда 99,5

Екипно првенство Србије

100m Немања Булајић 2. 10,99 (889)
400m Марко Јевремовић 1. 48,91 (924)
800m Марко Возаб 3. 1:55,05 (887)
3000m Андрија Димитријевић 3. 9:43,07 (538)
110mH Милан Ристић 3. 14,72 (640)
вис Јасмин Халили 1. 2,05 (958)
даљ Никола Ковачевић 5. 6,24 (761)
троскок Лука Велимировић 4. 13,56 (803)
кугла Вељко Недељковић 1. 17,29 (959)
копље Коста Ивичић 1. 50,98 (690)
4x100m Никола Ковачевић, Филип Иштвановић, Стефан Каљуш, Немања Булајић 2. 42,71 (887)

1. Црвена звезда 9236
2. Партизан 8454
3. Војводина 7845

Финале Купа Србије

I дан

100m Немања Булајић 1. 10,79 (8 )
Никола Ковачевић 5. 11,07 (4)
400m Марко Јевремовић 1. 48,69 (8 )
Милош Марковић DNF
1500m /
3000m Никола Љумовић DNS
Никола Анастасијевић DNS
110mH Ненад Константиновић 4. 16,26 (5)
вис Јасмин Халили 1. 2,17 (8 )
даљ Страхиња Јованчевић 1. 7,61 (8 )
кугла Вељко Недељковић 3. 17,28 (6)
Милан Јотановић 6. 15,01 (3)
кладиво Милан Јотановић 2. 30,95 (7)
Ненад Константиновић 3. 12,90 (6)
4x100m Андрија Димитријевић, Марко Јевремовић, Ненад Константиновић, Никола Ковачевић 3. 44,36 (6)

II дан

200м Марко Јевремовић 1. 21,94 (8 )
Немања Булајић DNS
400мH Милош Марковић 1. 52,19 (8 )
Никола Ковачевић 3. 1:00,31 (6)
Ненад Константиновић 4. 1:00,53 (5)
800м Марко Возаб 2. 1:51,86 (7)
5000м Никола Анастасијевић DNS
5000м ходање /
3000мSC Андрија Димитријевић 4. 11:09,82 (5)
4х400м Никола Ковачевић, Марко Возаб, Милош Марковић, Марко Јевремовић 1. 3:28,40 (8 )
мотка Аца Станковић 1. - (8 )
троскок Лука Велимировић 3. 13,77 (6)
Лука Олујић 6. 12,18 (3)
диск Марко Перић 1. 50,75 (8 )
Вељко Недељковић 6. 41,24 (3)
Милан Јотановић 7. 39,44 (2)
копље Коста Ивичић DNS

1. Црвена звезда 146
2. Партизан 102
3. Војводина 70

Европски куп шампиона за клубове (Б група) - Тампере - жене

100m Милана Тирнанић 3. 11,93
200m Ања Лукић 6. 24,86
400m Зорана Барјактаровић 6. 57,44
800m Дајана Петковић 9. 2:13,69
1500m Амела Терзић 1. 4:18,33
5000m Слађана Стаменковић 5. 17:59,36
3000m SC Александра Костадиновић 8. 13:05,28
100mH Ивана Петковић 3. 13,89
400mH Лидија Ђокић 5. 1:05,06
вис Јована Делић 4. 1,70
мотка /
даљ Сара Лукић 4. 5,83
троскок Маријана Видојевић 8. 11,22
кугла Драгана Томашевић 5. 12,23
диск Драгана Томашевић 1. 50,87
кладиво Александра Ивановић 2. 53,31
копље Дина Ћосић 3. 41,20
4x100m Ања Лукић, Николета Симић, Сара Лукић, Милана Тирнанић 2. 46,55
4x400m Лидија Ђокић, Дајана Петковић, Александра Петровић, Зорана Барјактаровић 5. 3:56,58

1. АД Мас Љубљана 136
2. Ротердам Атлетиек 111
3. СК Бањска Бистрица 110
4. Црвена звезда 100

Екипно првенство Србије - жене

100m Милана Тирнанић 1. 11,94 (1003)
400m Александра Петровић 4. 1:01,79 (778)
800m Дајана Петковић 2. 2:15,23 (906)
3000m Слађана Стаменковић 2. 10:23,34 (844)
100mH Ивана Петковић 1. 13,89 (1032)
вис Јована Делић 1. 1,65 (878)
даљ Сара Лукић 2. 6,05 (1010)
троскок Маријана Видојевић 3. 11,17 (831)
кугла Марина Симпсон 1. 12,37 (732)
копље Дина Ћосић 3. 42,00 (746)
4x100m Ања Лукић, Николета Симић, Сара Лукић, Милана Тирнанић 2. 47,03 (1011)

1. Црвена звезда 9771
2. Партизан 9278
3. Војводина 9229

Финале Купа Србије - жене

I дан

100м Милана Тирнанић 1. 11,61 (8 )
Ања Лукић 3. 11,98 6
Сара Лукић DNF
400м Дајана Петковић 2. 56,7 7
1500м Слађана Стаменковић 2. 4:42,21 7
3000м /
100мH Ања Лукић 1. 13,67 (8 )
Ивана Петковић 2. 13,9 7
4х100м Ања Лукић, Сара Лукић, Николета Симић, Милана Тирнанић 1. 47,03 (8 )
Милица Живић, Ивана Тучић, Милица Јакшић, Дајана Петковић 3. 51,39 (6)
мотка /
троскок Маријана Видојевић 4. 11,23 (5)
Ивана Тучић 7. 10,54 (2)
диск /
копље /

II дан

200м Милана Тирнанић 1. 24,2 (8 )
400мH Милица Живић 7. - (2)
800м Дајана Петковић 2. 2:14,36 (7)
3000м ходање  /
5000м Слађана Стаменковић 2. 17:55,09 (7)
4х400м Милица Живић, Милица Јакшић, Маријана Видојевић, Дајана Петковић 1. 4:08,72 (8 )
вис Јована Делић 2. 1,68 (7)
Маријана Видојевић 3. 1,5 (6)
Ивана Тучић 5. 1,45 (4)
даљ Сара Лукић 1. 5,99 (8 )
кугла Марина Симпсон 1. 12,43 (8 )
кладиво Александра Ивановић 1. 52,35 (8 )

1. Црвена звеза 137
2. Партизан 101
3. Војводина 65
Quote from: Red Warrior on Sep 09, 2017, 09:09 pm
Ne samo to, neki pricaju a i teorija relavtiviteta Anstajna, jer pod sumnjom.