• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Фудбалска репрезентација

Started by dejan80, Oct 19, 2013, 11:54 am

Previous topic - Next topic

Vlax

Zavrsili smo treci u grupi, u reprezentaciji nam igraju amateri iz Kanade i druge italijanske lige pored igraca iz Benfike i Intera. O Scepovicu da ne govorim. Mozda Mihajlovic i ima znanje za selektora, ali posto su mu Ramadani i pare prece od Srbije onda nema sta vise da pricamo o njemu kao selektoru.

Чаво

dejan80

Quote from: chavo on Nov 18, 2013, 06:44 pm
Rusi su daleko od odlicnog tima.

A sta su? Znam, Slovenija ih izbacila iz nekog od prethodnih baraza, ali isto tako znas da Slovenci ni sami ne znaju kako nisu prosli ispod 3-4 razlike u Moskvi onomad. Uostalom, pogledaj im sastav - gomila iskusnih igraca iz vrlo jakih klubova, iz jake lige. Ne volim ih ni ja preterano, nisu nivo Nemaca ili Spanije, ali su izuzetno jaki i nezgodni, narocito sad pod Kapelom.

Чаво

Ja ih volim ( Ruse ), ali imaju prosečan tim. Barem ih ja tako vidim.
Naši su igrali solidno protiv njih, ali bi bila situacija skroz drugačija da su bili bodovi u pitanju.
Uostalom, gol za Sloveniju protiv Rusa u Moskvi je zabio naš Nejc ! 

dejan80

Uh, nikako ih ne bih nazvao prosecnom ekipom. Ja ih ne volim preterano, u fudbalskom smislu, da se razumemo.  :001_cool: Dobri su i pojedinacno i timski, ali imaju mentalitet najvecih jajara sto su dokazali na zadnjem EP kada su ispali u najslabijoj grupi na prvenstvu.

sestic

Zeljko Buvac za selektora,pa da igramo kao Borusija Dortmund!!!  :vitez:

dragan wien

Quote from: sestic on Nov 19, 2013, 02:14 am
Zeljko Buvac za selektora,pa da igramo kao Borusija Dortmund!!!  :vitez:
nemoze,on je selektor rep.srpske.
bakaja bellagio gavra fiti pancev DS89 taurus matuzalem

stefcerak

Kakva farsa u Uzicu....ocajna poseta....sve ocajno organizovano u smislu igraca....bzv utakmica....i ode covek u Djenovu bole ga uvo
Svuda grmi okolo!

Тони

Он је своје одрадио и набио Велс, што је за наивну српску рају довољно да кукају да није то тако лоше као што изгледа.

ernest

Mi posle svega nismo ni zasluzili bolje od Tumbice. Eto ode zli Miha i sad ce sve da procvjeta, penjemo se na krov Evrope. Bilo je i njegovih gresaka prilicno, i lutanja i promasaja i svega, ali kad smo konacno izasli na pravi put krecemo opet od nule. Prekaljeni batadjoristi vrebaju iza coska. Moze da prica sta god ko hoce ali mi trenutno boljeg trenera od Mihajlovica ne mozemo naci. Ali to je njegova odluka bila, koju je doduse nacija i prizeljkivala.

General

Ljubinko Drulović je zaslužio da dobije šansu da bude selektor A tima. Tumbakovićevo vreme je prošlo, a sa ostalima netreba ni pokušavati. Možda ako dodje novo rukovodstvo u savez, treba ponovo dati šansu Miroslavu Djukiću, ili probati sa nekim strancem

ACA09

Хвала Синиши што оде . Велики си играч био ,али селектор си испао смешан.

Све док су Караџић и компанија на челу савеза нема успеха. Можда се пласирамо на једно првенство ,али поново следе свађе због новца и сујета.

Тумбаковић селектор.  :esvasta:

Јовановић са Кипра би можда могао покушати. Оно што следећи селектор не сме никако да ради јесте убацивање више од 2 менаџерска отпада.
Какав Стевановић ,Радовановић ,Максимовић, Алексић, Шћеповић,Петровић. У репрезентацији треба да играју најбољи ,а не да служи за дизање цене лимитираним играчима.

Нисам гледао ову утакмицу против селекције новинара ,само на крају видех убацивање неког Планића, Пешића, па и Голубовића. Како Михајловића није срамота .

katamaran

Hrvati odose u Brazil a nama i dalje ono bezvrato govedo sto je podnelo ostavku pa zaboravilo bira selektore. Sad ce lepo Tumbica da zakuca poslednji ekser.

ernest

Vec vidim Tumbicu ili Mateusa. :facepalm: Realno od nasih dolaze u obzir samo Piksi i Djukic, a ne vjerujem da ijedan od njh ima zelju da se vraca u srpski fudbal, eventualno Jovanovic, koji ima jak ugovor sa Arapima. Evo recimo Bijelsa je slobodan, nama treba takav jedan ludak. :travka:

Vatrogasac

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."