Аутор Тема: Фудбалска репрезентација  (Прочитано 614609 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже General

• Веран као пас
  • Поруке: 825
  • Репутација: +641/-324
  • Generalno gledano
Одг: Фудбалска репрезентација
« Одговор #40 послато: 19 Новембар 2013, 23:06:57 »
Ljubinko Drulović je zaslužio da dobije šansu da bude selektor A tima. Tumbakovićevo vreme je prošlo, a sa ostalima netreba ni pokušavati. Možda ako dodje novo rukovodstvo u savez, treba ponovo dati šansu Miroslavu Djukiću, ili probati sa nekim strancem

Ван мреже ACA09

• Веран као пас
  • Поруке: 940
  • Репутација: +377/-252
« Одговор #41 послато: 19 Новембар 2013, 23:28:39 »
Хвала Синиши што оде . Велики си играч био ,али селектор си испао смешан.

Све док су Караџић и компанија на челу савеза нема успеха. Можда се пласирамо на једно првенство ,али поново следе свађе због новца и сујета.

Тумбаковић селектор.  :esvasta:

Јовановић са Кипра би можда могао покушати. Оно што следећи селектор не сме никако да ради јесте убацивање више од 2 менаџерска отпада.
Какав Стевановић ,Радовановић ,Максимовић, Алексић, Шћеповић,Петровић. У репрезентацији треба да играју најбољи ,а не да служи за дизање цене лимитираним играчима.

Нисам гледао ову утакмицу против селекције новинара ,само на крају видех убацивање неког Планића, Пешића, па и Голубовића. Како Михајловића није срамота .

Ван мреже katamaran

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.434
  • Репутација: +505/-455
« Одговор #42 послато: 19 Новембар 2013, 23:55:09 »
Hrvati odose u Brazil a nama i dalje ono bezvrato govedo sto je podnelo ostavku pa zaboravilo bira selektore. Sad ce lepo Tumbica da zakuca poslednji ekser.

Ван мреже ernest

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 13.070
  • Репутација: +2930/-6809
« Одговор #43 послато: 20 Новембар 2013, 00:16:19 »
Vec vidim Tumbicu ili Mateusa. :facepalm: Realno od nasih dolaze u obzir samo Piksi i Djukic, a ne vjerujem da ijedan od njh ima zelju da se vraca u srpski fudbal, eventualno Jovanovic, koji ima jak ugovor sa Arapima. Evo recimo Bijelsa je slobodan, nama treba takav jedan ludak. :travka:

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.715
  • Репутација: +5855/-7451
« Одговор #44 послато: 20 Новембар 2013, 00:34:44 »
A Feliks Magat   :vasil:

Ван мреже Sledge_Hammer

• Др Трепанатор
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.799
  • Репутација: +2467/-1242
  • Dočekao Godoa!
« Одговор #45 послато: 20 Новембар 2013, 01:22:05 »
Toletov vojnik je otišao, još i on da ode pa da se naš fudbal pomeri da dna na kome ga je ovaj dvojac zakucao.

O Mihinim rezultatima bi nožda moglo da se polemiše (iako ja mislim da smo doživeli debakl) ali ono što je činjenica je da je upravo ovaj čovek otuđio reprezentaciju od navijača. Niko se nije tako bahato i bezobzirno ponašao prema onima od kojih njegovi igrači traže i očekuju podršku.

Putuj igumane!

Ван мреже Ivan Vasev

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.136
  • Репутација: +2657/-1400
« Одговор #46 послато: 20 Новембар 2013, 09:21:52 »
Jednom je Miha objasnjavao zasto reprezentacija nije ostvarila vrhunske rezultate tokom devedesetih iako je po imenima bila medju najjacimana svetu. Jer nije imala selektora od autoriteta, igracku velicinu koja bi imponovala svetskim zvezdama poput Piksija, Deje, Mijata, Mihe, Juge... Ako bi se vodili tim kriterijmom, jedini logicni izbor je - Piksi. Ima znanje, autoritet, harizmu. Preveliki je generacijski jaz izmedju Tumbe, Rajevca...i danasnjih reprezentativaca.
Piksi bi mogao biti srpski Joakim Lev - po godinama, manirima, znanju...
« Последња измена: 20 Новембар 2013, 09:27:49 Ivan Vasev »

Ван мреже Amauri

• Веран као пас
  • Поруке: 534
  • Репутација: +85/-199
« Одговор #47 послато: 20 Новембар 2013, 11:13:26 »
Nama treba stranac da ne mogu menadzeri da uticu na njega!

Ван мреже General

• Веран као пас
  • Поруке: 825
  • Репутација: +641/-324
  • Generalno gledano
« Одговор #48 послато: 20 Новембар 2013, 11:17:25 »
To sa Piksijem mi liči na novog Mihajlovića, nije nam to potrebno, da se selektori uče na reprezentaciji (iako je Piksi 5-6 godina vodio Nagoju, nije vodio nijedan tim u evropi). Ljubinko Drulović je zaslužio da dobije šansu, svi ostali su izuzev Djukića lošija rešenja, možda stranac, ali imali smo Klementea koji je bio veliko ime, pa se nije proslavio...

Inače Mihajloviću od srca želim da proba da podmladi Sampdoriju, pa da vidimo kako će da prodje... :biggrin:

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1018
« Одговор #49 послато: 20 Новембар 2013, 11:24:26 »
Ma Piksiju uopšte nije potrebno da se vraća u Srbiju da bi bio selektor ili uopšte radio u našem fudbalu,pretpostavljam da mu je plan u budućnosti da postane selektor Japana,što se tiće ko će biti novi selektor sve mi smrdi da će biti Stanojević iako je valjda produžio ugovor u Kini.

Ван мреже Amauri

• Веран као пас
  • Поруке: 534
  • Репутација: +85/-199
« Одговор #50 послато: 20 Новембар 2013, 11:26:12 »
Ako već mora domaći trener i ja sam za Ljubinka.

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.936
  • Репутација: +5115/-8459
« Одговор #51 послато: 20 Новембар 2013, 11:32:48 »
Jednom je Miha objasnjavao zasto reprezentacija nije ostvarila vrhunske rezultate tokom devedesetih iako je po imenima bila medju najjacimana svetu. Jer nije imala selektora od autoriteta, igracku velicinu koja bi imponovala svetskim zvezdama poput Piksija, Deje, Mijata, Mihe, Juge... Ako bi se vodili tim kriterijmom, jedini logicni izbor je - Piksi. Ima znanje, autoritet, harizmu. Preveliki je generacijski jaz izmedju Tumbe, Rajevca...i danasnjih reprezentativaca.
Piksi bi mogao biti srpski Joakim Lev - po godinama, manirima, znanju...

Selektor ne mora imati igracku velicinu, autoritet nije stvar toga. Evo, pominjes Jogija Leva... Koja je on igracka pa i trenerska velicina bio u trenutku kad je preuzeo Pancere? Ta generacija koju Miha pominje... Jeste, imali smo zvezde, ali nismo imali tim. Mislim da ni sa vecim autoritetom na mestu selektora ne bi puno bolje prosli. Odnosno, mozda i bi, kada bi taj neko odstranio neke od tih "zvezda". Secam se SP u Francuskoj... Pa Dejo se raspadao tada, secam se kad je usao protiv Holandeza, kao usporeni snimak je delovao.

Sta dalje? Ko? Iskreno, bezveze mi je da Mihajlovic otisao, taman kad je oformljen jedan nov, perspektivan tim. Mislim da se nece usreciti ni u Sampdoriji, koja je jedan od slabijih timova tamo. Piksi bi bio fino resenje, ali, mislim da njemu ne pada na pamet da se vraca ovamo. Tumba, Rajevac, ovaj, onaj... Ma daj. Pre bih dao sansu nekom doskorasnjem igracu sa CV-jem u ozbiljnim evropskim ligama. Evo, General - najromanticnija dusa RSB foruma je dao dobar predlog, Drulovic.

Ван мреже RedThunder

• Члан ФК
  • Поруке: 4.037
  • Репутација: +782/-809
  • Hocemo pobedu
« Одговор #52 послато: 20 Новембар 2013, 12:38:14 »
 Ja ne zelim da kazem da Drulovic ne zasluzuje sansu...nikad se ne zna,mozda bi napravio odlicne rezultate,mozda ne.
Mene zanima na osnovu cega(CV) se on priziva?
Mladje kategorije,pogotovo tako mlad tim,nisu merilo na koje se mozemo osloniti.
Samo me zanima da li je to glavni argument,nemam nista protiv coveka.

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.936
  • Репутација: +5115/-8459
« Одговор #53 послато: 20 Новембар 2013, 12:47:59 »
Ja ne zelim da kazem da Drulovic ne zasluzuje sansu...nikad se ne zna,mozda bi napravio odlicne rezultate,mozda ne.
Mene zanima na osnovu cega(CV) se on priziva?
Mladje kategorije,pogotovo tako mlad tim,nisu merilo na koje se mozemo osloniti.
Samo me zanima da li je to glavni argument,nemam nista protiv coveka.

Izvini, ali koga i sta ti hoces? Lipija ili Fergusona? Navedi jednog pristojnog trenera koji nam je dostupan a da ima ne znam kakav CV. Evo, kakav je CV imao Jogi Lev kad su ga izabrali u Nemackoj? CV nije toliko bitan ako u coveku prepoznas kvalitet. Jbg, nismo u situaciji da dovodimo selektore tipa Kapela ili ne znam koga, cak ni domace istaknute trenere (Djukic, Antic)... U takvoj situaciji ti ostaju ili Tumba & Rajevac ekipa ili da malo rizikujes sa nekim mladim trenerom koji je ipak prosao stosta u fudbalu.

Ван мреже RedThunder

• Члан ФК
  • Поруке: 4.037
  • Репутација: +782/-809
  • Hocemo pobedu
« Одговор #54 послато: 20 Новембар 2013, 12:58:47 »
Izvini, ali koga i sta ti hoces? Lipija ili Fergusona? Navedi jednog pristojnog trenera koji nam je dostupan a da ima ne znam kakav CV. Evo, kakav je CV imao Jogi Lev kad su ga izabrali u Nemackoj? CV nije toliko bitan ako u coveku prepoznas kvalitet. Jbg, nismo u situaciji da dovodimo selektore tipa Kapela ili ne znam koga, cak ni domace istaknute trenere (Djukic, Antic)... U takvoj situaciji ti ostaju ili Tumba & Rajevac ekipa ili da malo rizikujes sa nekim mladim trenerom koji je ipak prosao stosta u fudbalu.
Nemoj da se sekiras toliko oko mog posta...ja lepo rekoh da nemam nista protiv,zanima me argument...Mislim da smo kao narod jako skloni zelji za promenom,jako nestrpljivi i jako netolerantni u takvim stvarima.Ukoliko bi lose poceo(a nema neko iskustvo)odmah bi dobio etiketu....
Ja lepo kazem,nemam nista protiv,samo me zanima sta je to sto neko u njemu vidi sto ga preporucuje za selektora.
Meni,na primer,deluje kao stalozen lik koji jos uvek nema dovoljno samopouzdanja(sto je normalno ali moze da mu zasmeta u nekim situacijama).Siguran sma da fudbalsko znanje poseduje i samo je pitanje koliko moze da prenese svoju ideju igracima.Naravno,u seniorima bi do izrazaja dosla njegova ideja,vizija igre...Hocu da kazem da ne ocekuju ljudi da ce nas odvesti u vrh Evrope zato sto je osvojio takmicenje za mlade,ne moze se to porediti.

Ван мреже ernest

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 13.070
  • Репутација: +2930/-6809
« Одговор #55 послато: 20 Новембар 2013, 13:07:57 »
Drulovicu svaka cast ali igrao je i Zonpi finala u mnogo ozbiljnoj konkurenciji U-21 pa nista nije uradio sa A. Treba on jos mnogo da uci da bi dosao u situaciju da se uopste razmatra kao opcija za selektora.
Rekoh vec, od nasih trenera u obzir dolaze samo Djukic i Piksi, a iskreno ne vjerujem da ijedan od njih zeli da se vraca u srpski fudbal. Eventualno jos Jovanovic koji ima jak ugovor sa Arapima, i kao neka krajnja opcija mozda Muslin. Naravno, ako Antic zeli da se vrati uvijek je dobrodosao.
Stranaca ima dosta.
« Последња измена: 20 Новембар 2013, 13:12:59 ernest »

Ван мреже Siki

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.508
  • Репутација: +2435/-2162
  • ..Још ко дете ја сам био ту...
« Одговор #56 послато: 20 Новембар 2013, 13:13:03 »
Gospodin Mihajlović je opet izigrao srpsku fudbalsku javnost (Makedonija,Hrvatska) sad na KZŠ pred duel sa Rusima.
Opet je imao performans do te mere zakuvan mazanjem očiju da je na pitanja o Sampdoriji demonstartivno napustio
istu.Ubeđujući sve prisutne da italijanski mediji pišu gluposti,da je to laž,da nema pojma o čemu se radi i sav uvređen
otišao bez pozdrava od radoznalih novinara.Njegova prepotentnost,sujeta i loši maniri su još jednom došli do izražaja.
Koliko je bio veliki fudbaler,toliko se svojim ponašanjem smanjio u očima svih nas,naročito nama Zvezdašima.Čovek je
opet lagao gledajući u oči,pljunuo svima u lice i posle tekme sa Rusijom zapalio za Italiju.Iza sebe je ostavio strahovite
rezultate.Nismo se plasirali na SP,narod i srpsku masu,koju zabole uvo za fudbalsku reprezentaciju,ostavio loše manire,
ponašanje,ostavio isto što je i zatekao,menadžerske kombinacije sa igračima koje poziva,ostavio totalno razočarenje
u reprezentaciju,i njegovog mentora Toleta.Propuštamo već koje veliko takmičenje i nikom ništa.Oni koji su zaslužni za
to odlaze,a drugi ostaju.Ništa se ne menja.
Mihajlović je direktno svojom sujetom,izborom igrača uticao da cemo gledati SP bez naših momaka.Utakmice sa Makedonijom
u skoplju i u Zagrebu je direktno uticao da ostanemo kući.I ja da sam bio selektor ne bih imao lošije rezultate.Ne plasiram se
i odem bez pozdrava.Ali jbg danak neiskustvu i podmladjivanju reprezentacije,koji smešan alibi.Nije to podmladjivanje nego
su to oni koji su najbolji u ovom trenutku,koji su i trebali igrati gospodine Mihajloviću,uz Matića i Ljajića mi bi bili sad u Brazilu.
Ali sujeta i dokazivanje neke moći tvoje učinile su da smo tek treći u grupi.Pozivanje onih menadžerskih poluigrača nas je
takođe ostavila bez plasmana.
Poslednji vaš čin je pokazatelj kakav ste vi čovek,gde napušite novinare pre Rusiju,odete ljutito sa KZŠ i posle tekme se
spakujete odete put Đenove.Putuj igumane.Samo šteta što si ovde ostavio tvoje mentore da nam i dalje uništavaju naš
fudbal,kako ligaški tako i reprezentativni.Ali naravno krivca nema.Kriv je samo proces podmlađivanja tima.Koje mazanje očiju
i bacanje prašine svima nama koji imamo i oči,uši i iole se razumemo u fudbal.
Doviđenja,prijatno i ne moraš pisati kad stigneš.
« Последња измена: 21 Новембар 2013, 00:13:57 Siki Delija »

Ван мреже Ivan Vasev

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.136
  • Репутација: +2657/-1400
« Одговор #57 послато: 20 Новембар 2013, 13:14:54 »
Ovo je prvi put u istoriji da zvezdasi prizeljkuju bivseg partizanovca za selektora. Ili je porasla svest ili smo postali tolerantniji ili nas je mrznja na Zvezdine legende toliko zaslepili da su nam njihovi prihvatljiviji od  nasih?

Ван мреже Чаво

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 4.398
  • Репутација: +2448/-1676
« Одговор #58 послато: 20 Новембар 2013, 13:17:18 »
Pre je to, da Zvezdine legende mrze istu ili su se okoristile od nje.

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 8.921
  • Репутација: +16370/-13743
« Одговор #59 послато: 20 Новембар 2013, 13:28:24 »
kakav bre drulovic igrao je dekadentan fudbal sa klincima koji su objektivno bili bolji od svake reprezentacije. yamalo da zbog njegovog batadjorizma ne budemo prvi a imali smo kvalitet za to.

ja navijam da drulovic postane trener groblja. teska je vezara i igra kukavicki. zivi bili pa videli