• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Фудбалска репрезентација

Started by dejan80, Oct 19, 2013, 11:54 am

Previous topic - Next topic

psychokiller

Дмитровић, Гаћиновић, Максимовић, Тадић, Костић, Лазовић, Јовић.

Изузев одбране која је, ух... ово је врло потентан састав.

Едит:

Баш, Живковић, Радоњић, Љајић... До кле ви ше?
Мајка је усисала Мићка, опет је био дрогиран...

Mao Molina

neverforgetbari

Belgrano

Nastasic, Milivojevic, Matic, nastavlja se.

dzonidelija

Dmitrović-Rukavina, Milenković, Spajić, Kolarov-Fejsa (Lukić), Maksmivoć-Kostić, Tadić, Lazović-Jović

Ili možda kombinacija sa SMS-om u sredini, kao centralnim veznim.

Verovatno ćemo tako nešto gledati.

Quote from: psychokiller on Jun 07, 2019, 09:36 pm
Информер држава. Информер репрезентација.

Quote from: Drug Član 85 on Jun 17, 2019, 07:12 pm
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

dzonidelija

Quote from: Belgrano on May 24, 2019, 01:07 pm
Nastasic, Milivojevic, Matic, nastavlja se.
Dodaj na ovu listu i Grjuća koji je i uprkos povredama odigrao jednu dobru sezonu u Bundesligi. Morao je i on da se nađe na spisku.

Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

sm10

Matic je povredjen

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Belgrano

Samo se pitam sta li se mora desiti Radonjicu i Zivkovicu da ne dobiju poziv u reprezentaciju.

sm10

Luka Jovic je putovao na SP a bio u trecem timu  Benfike, zato polako sa Zivkovicem I Radonjicem...Mladi su I oni su buducnost reprezentacije...

Nine33

U kakvom trecem timu, putovao je nakon sto je dao 8 golova u Bundesligi za Ajntraht.

A sve i da nisi slagao to da je otputovao na SP kao clan treceg tima Benfike, da ne zelis da kazes mozda da je to razlog sto je sada tu gdje jeste? Zna se sta je reprezentacija, mjesto gdje igraju najbolji a ne "buducnost reprezentacije". Kada ta buducnost bude najbolja onda neka igra, a ne sada.
Quote from: Red on Aug 20, 2016, 05:49 pm
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.

dzonidelija

Quote from: sm10 on May 24, 2019, 05:45 pm
Luka Jovic je putovao na SP a bio u trecem timu  Benfike, zato polako sa Zivkovicem I Radonjicem...Mladi su I oni su buducnost reprezentacije...

Luka Jović je u Rusiju otputovao kao igrač Ajntrahta, imao je solidnu sezonu iza sebe pošto je postigao respektabilnih 8 golova.

edit: Brži bio Nine

sm10

Ok, moja greska. Koga bi bi stavili umesto radonjica I zivkovica?

sm10

Ko zasluzuje po vama da se nadje na spisku a bolji je od ovih sto su pozvani?

Nine33

Slobodno izaberi izmedju Grujica, Milivojevica i Nastasica. I nemoj da kazes da moraju krila umjesto ove dvojice, posto su njih dvojica sesto i sedmo krilo na ovom spisku (iza Kostica, Ljajica, Lazovica, Gacinovica i Kataija).
Quote from: Red on Aug 20, 2016, 05:49 pm
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.

sm10

Pisete problem sure Zivkovic I Radonjic a ja pitam da li ima boljih od njih. Izuzimajuci ove sto se prave pametni i misle da su iznad reprezentacije