• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Кошаркашка репрезентација

Started by Ушозанење, Jul 10, 2011, 10:51 pm

Previous topic - Next topic

ciganin sam al najlepsi

Quote from: RazerDelija on Jan 04, 2012, 02:07 pm
Како смо се показали на последњем првенству тешко да ћемо нешто урадити 2013...

Moje misljenje je da ce nama trebati puno srece na EP2013. Kao i novi trener jer mislim da Duda vise nije za taj posao, jeste da ima prevelike zasluge u proslosti, ali ako gledamo trenutno stanje tesko da on moze da spremi reprezentaciju za EP. Meni se cini da nam je kosarka u mnogo losem stanju i da je za to kriva dugogodisnje unistavanje iste od strane partizana i ljudi oko njega. Sada kako stoje stvari od nase generacije 87' jedino Teo ima karijeru kakva se od njega ocekivala, ostali mnogo slabo...
Ako hocemo nesto da napravimo na EP mislim da nam je jedina opcija Kari Pesic, i bas bi voleo da ga vidim u radu sa ovom novom reprezentacijom.
"... a ja da pevam po Srbiji da mi prodje vreme" Dr Kari
---------------------------------------------------------------------
Glup gleda u pametnog, pametan u inteligentnog, inteligentan u mudrog, a mudar pod suknju ili u zvezde

ТрапаЦЗВ

РСБ

ЦЗВ

Никако ми се не свиђа овај дрес

moonn

prvo ne znam ni ko nam je tehnicki sponzor
drugo svaki proizvodjac dresova stavlja svoju nijansu crvene, mi kao zemlja treba da kazemo koja nijansa crvene, plave  i bele je nasa i kraj

Армија

Можда црвена боја дреса и није лоше решење, то може екстра да изгледа. Али ово што су објавили је лоше.
'Ајде играј и бори се!

Поморавац

Дрес јесте лош, али је ипак бољи од прошлог.
У ствари слични су.
А и овај фонт, ко да су СРБИ латиницом, а ЈА  ћирилицом.

У ствари, ко ради дизајн ових дресова?? Тај сигурно нема укус, чим се ником не свиђају. Или боље речено, има неукус.

Холден

Нисам сигуран, али рекао бих да је овај дрес једна од оних ружних синтетичких реплика из 011 шопа. Видите да сјаји ко да су са пијаце.
Ја јесам за црвени дрес. У свим спортовима.

Едит: Да ли је истина да се спрема терен да Саша Вујачић пређе да игра за нас?
Quote from: Вајти on Jan 17, 2017, 08:11 pm
A to bi valjda trebalo da bude nesto sto se podrazumeva, a da uspeh bude ako se to postigne sa petoricom-sestoricom u (prvih) dvadesetak igraca. Sad ispade da desetorica u timu kao da nose jednog ranjenika od 19 godina preko zavejanog planinskog vrha.

Чука

Quote from: Холден on May 31, 2012, 05:24 pm
Нисам сигуран, али рекао бих да је овај дрес једна од оних ружних синтетичких реплика из 011 шопа. Видите да сјаји ко да су са пијаце.
Ја јесам за црвени дрес. У свим спортовима.

Едит: Да ли је истина да се спрема терен да Саша Вујачић пређе да игра за нас?

Словенац црногорског поријекла игра за репрезентацију Србије  :srbinosm: Још да има неке везе са Хрватском "по бабине линије" и ето га право дијете СФРЈот  :D
БОЈ НЕ БИЈЕ СВИЈЕТЛО ОРУЖЈЕ, ВЕЋ БОЈ БИЈЕ СРЦЕ У ЈУНАКА !

ТрапаЦЗВ

Quote from: Чука on May 31, 2012, 07:22 pm
Словенац црногорског поријекла игра за репрезентацију Србије  :srbinosm: Још да има неке везе са Хрватском "по бабине линије" и ето га право дијете СФРЈот  :D

Зашто би географска припадност овде сметала? Ко да је битно дал је шумадинац, војвођанин или црногорац.

Чука

Quote from: ТрапаЦЗВ on May 31, 2012, 07:48 pm
Зашто би географска припадност овде сметала? Ко да је битно дал је шумадинац, војвођанин или црногорац.

У СФРЈ Црногорци су били конститутиван народ  :fingers:

ТрапаЦЗВ

А у краљевини СХС?  :srbinosm:

Чука

Ја сам причао о СФРЈ, а још назад кроз историју може много да се дискутује о томе  :001_cool:

ТрапаЦЗВ

Неко "то" зове и статистичка грешка  :travka:

Чука

Quote from: ТрапаЦЗВ on May 31, 2012, 07:54 pm
Неко "то" зове и статистичка грешка  :travka:

Опаа, почели смо да се шамарамо  :srbinosm: