• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Дејвис куп

Започео Ковач, 07 Јул 2011, 22:17:15

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

prolup

psn

Цитат1: prolup  16 Новембар 2013, 18:00:23
Не може.

Mislim da je komentator na mecu Djokovic - Stepanek rekao da zamena igraca moze da se izvrsi sat vremena pre pocetka meca.

Lajovic ce imati sanse protiv Stepaneka jer je u prvom mecu protiv Berdih prijatno iznenadio sa prikazanom igrom.

prolup

Замјена може да се изврши сат времена прије почетка меча, али Јанко није ни замјена. За меч су пријављени Новак, Зимоњић, Лајовић и Бозољац, тако да сигурно нема шансе да Јанко сутра заигра.

Vlada 89

Lajovic ima sansu da se proslavi.

ernest

Ja mislim da Bozoljac treba da igra odlucujuci mec. I jedan i drugi bi imali male sanse, ali opet Bozoljac zna da poludi, dobro odservira i namuci svakoga, sjetimo se npr. onog meca protiv Federera na Vimbldonu prije 2 ili 3 god. On se napali i voli da igra te velike meceve, ima dobar servis, solidan bekhend, tako da bi imao kakve-takve sanse. S druge strane Lajovic je skroz limitiran igrac, koji moze da uradi nesto samo ako protivnik pocne da grijesi u serijama a mislim i da ce vaznost meca skroz da ga ubije u pojam.
Realno vece sanse ima Berdih da dobije Djokovica nego bilo koji nas protiv Stepaneka ali treba se boriti do kraja pa sta bude.

baki25

16 Новембар 2013, 19:34:41 #85 Last Edit: 16 Новембар 2013, 19:38:05 by baki25
Imam neki predosecaj da ce Janko igrati sutra. U principu, imamo pravo sat vremena pre pocetka meca da zamenimo igraca.Ako podjemo od pretpostavke da je Janko koliko toliko spreman, cinjenica je da nije imalo smisla skidati ga prvog dana protiv Berdiha,em bi verovatno izgubio, em bi se i dodatno rizikovalo sa njegovim stanjem. Sutra, ako Novak savlada Berdiha, odlucivace mec protiv Stepaneka koji sigurno oseca umor jer je ipak  u ozbiljnim godinama i igra treci mec u tri dana ... Posle meca je bila neka spekulacija da bi sutra na teren mogao Rosol umesto Stepaneka.U normalnim uslovima, nemam dileme da bi Janko bio favorit protiv Stepaneka ili Rosola svejedno. Pre pocetka danasnjeg meca, Lajovic je davao intervju na RTS-u i kada su ga pitali o eventualnom odlucujucem duelu sutra, izjavio je da ce se jos videti da li ce ga on igrati.Moguce da je bio malo neoprezan u izjavi, ili ja zelim da verujem da je tako.Mozda smo i zbog toga hteli da sacuvamo Novaka za sutra, jer njegovo ucesce u dublu nije nista garantovala, a mozda i dubl ipak nije kljucni mec u seriji kako izgleda kada se posmatra sa strane.

TAMARA

Људи, прво је питање да ли је Јанко уопште у саставу. Ако није, џабе замена сат времена пре почетка, он не може да игра.

ПС. Ако буде дилема између Лајовића и Бозољца ја бих ипак дала Бозољцу шансу. Искуснији је,играо је против бољих играча и мислим да би могао да донесе бод.

prolup

Ајмо опет  :biggrin:

http://www.daviscup.com/en/draws-results/tie/details.aspx?tieId=100019470 Јанко није пријављен за финале, није могуће да он буде у конкуренцији за меч сутра кад није пријављен за меч против Чеха. Једина дилема је Бозољац/Лајовић.

baki25

Вајти

Ако изгубимо од браће Чеха, је л то значи да следеће године не играмо?

prolup

Зезаш или озб?  :001_smile:
Швајцарска је прво коло следеће године, Србија је домаћин.

novosadzanin

Цитат1: Вајти  17 Новембар 2013, 11:20:14
Ако изгубимо од браће Чеха, је л то значи да следеће године не играмо?

Nismo mi te srece...

Jorgovan

Вајти

verovatno hoće da kaže da je bolje da nam taj neprejebivi sport ne stoji na putu za potpuno domaćinstvo u areni

Jorgovan

i sad zato sto se njemu svidza vise da igramo u areni, reprezentacija srbije ne treba da igra dejvis kup?

ernest

Jbt dal' je realno da neko izvali tako nesto? Sad Srbija ne treba da igra DK da bi mi mogli igrati u Areni?! :facepalm: Zbog 2 ili 3 meca u 365 dana?! Na stranu to sto je ogroman uptinik pored toga koliko je uopste pametno da mi igramo kosarku u Areni, jer se odlicno vidi u EL kolika je razlika i kakav se ambijent pravi u jednoj kakav u drugoj dvorani, a o ABA da i ne govorim.. nego to je neka druga tema.. Ja ne vjerujem, mi smo stvarno nemoguci.

Jorgovan

strasno sta ljudi lupetaju... ''nismo mi te sreche pa da srbija ne igra dejvis kup''. zalosno.

ernest

Je li definitivno Lajovic igra peti mec?

џонињо

Jorgovan