• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Рукометни клуб

Започео Вајти, 14 Мај 2011, 22:13:55

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Шапчанин

Изгубили смо од Мокре Горе.

У петак од 20:30 играмо за опстанак против Рудара у Шумицама. У последњем колу гостујемо Слоги која за целу сезону није освојила ни бод, па нам је следећи меч пресудан. Већ у петак можемо да обезбедимо опстанак. Не мора се чекати до самог краја.

Ми 13 бодова, Мокра Гора 11. Два кола до краја. Један испада уз Слогу.

nesabolt

Ako se desi da završimo bodovno poravnati sa Mokrom gorom imaćemo bolji međusobni skor. Dva puta smo ih dobili kod kuće (31:29 i 25:21), na gostovanjima imamo remi (30:30) i ovaj poraz (26:30). Gol razlika nam je trenutno +44, a njihova +36.

Шапчанин

Звезда победила Рудар и опстала у суперлигашком друштву!

Рајичевић одличан вечерас. Капитенски одиграо.
Хорват брз као метак. Права чигра.

Остало још да одиграмо против Слоге.

moonn

Mi treba da pojurimo Grundfoscda nam bude sponzor jer u Srbiji imaju fabriku da se stabilizujemo malo, oni inace svuda sponzorisu rukomet......mi smo brend i eto koristi
Ako neko moze da dojavi nasima iz uprave .....

Косјерац

Vatrogasac

3000 evra cela ekipa jebote   :facepalm:

A mi pljusnemo 150.000 + hiljada evra svaki prelazni rok po par puta na neke nepotrebne igrace u FK

Шапчанин

Шапчанин

moonn

Da se ode do Grundfos Srbija i da se lobira da nam budu sponzor !
Kad mogu da sponzorisu u Madjarskoj i svuda mogu onda i kod nas gde imaju proizvodnju.
To treba neko da predlozi upravi.

Ковинац

Је л' зна неко нешто о овој двојици играча, хоће ли бити појачања за наш клуб?

Владе

Stefan Saponjic u Zvezdi!
Ovo mi je iznenadjenje,rec je sigurno o jednom od top 3 pivota u ligi.Znam da je u pazaru imao i vise nego dobre pare(za nase standarde),i nije hteo da produzi bez povecanja.

Игор

ЦитатНаша цела екипа је у прошлој сезони коштала 3.000 евра што је прескромно и једноставно више од борбе за опстанак није било реално

Који поражавајући податак.

Vlada 89

Добро ,бићемо јачи следеће сезоне

Шапчанин

03 Јул 2019, 18:38:46 #3613 Last Edit: 03 Јул 2019, 18:57:22 by Шапчанин
Најављено је за ову сезону да ћемо имати бољи тим него прошле године, а то свакако неће бити тешко.

Шапоњић поново обукао црвено-бели дрес

MohikanacDzek

Цитат1: Vatrogasac  20 Јун 2019, 17:28:00
3000 evra cela ekipa jebote   :facepalm:

A mi pljusnemo 150.000 + hiljada evra svaki prelazni rok po par puta na neke nepotrebne igrace u FK

Strasno... Pa to nije ni varijanta smestaj i tri obroka za ekipu...

ludi_zvezdas

samo zamisliti ogromne pare koje su bacene od strane terze na razne poluigrace i da su te pare iskoriscene u RK ili OK ili VK bilo bi pametnije ali ne ide to tako kod terze  :001_rolleyes:

Владе

Jedan od nasih boljih igraca iz prve polusezone prosle godine je igrao za 20k,stan i hranu.

Beograd

Цитат1: moonn  30 Јун 2019, 12:04:34
Da se ode do Grundfos Srbija i da se lobira da nam budu sponzor !
Kad mogu da sponzorisu u Madjarskoj i svuda mogu onda i kod nas gde imaju proizvodnju.
To treba neko da predlozi upravi.

Firme poput Grundfos i slicnih koje su dosle na osnovu subvencija drzave ne ulaze u nikakve sponzorske ugovore bez konsultacija sa vlastodrscima. Uglavnom u tom slucaju je fokus na lokal, tojest gde se firma nalazi. Ovako je bilo u slucaju Gorenja u Staroj Pazovi, Jure u Raci i slicnih... Vecina sponzorisanja idu pre svega ka nekim manifestacijama i slicnom, a ne toliko cesto prema sportskim kolektivima. Tu iskljucujem amaterske koji dobiju neke donacije u vidu opreme, sredjivanja terena itd. Tako je makar bilo u praksi dok sam ziveo u Srbiji.
Jedan korektan sponzor bi nam dosta znacio, ali tesko da u rukometu mozes privuci nekoga. Ne samo u rukometu nego u maltene svim sportovima sem fudbala i kosarke gde se takodje muce svi redom da obezbede sponzorstva.

DelijaZabalj

Desno krilo, Bojan Tomić četvrto je pojačanje Crvene zvezde.

Protekle sezone je bio najbolji igrač i strelac Radničkog i jedan od najboljih strelaca i aktera Super B lige Istok/Zapad, a Kragujevčanima je plasman i povratak u Superligu izmakao u foto finišu i usled slabijeg međusobnog skora sa Dubočicom iz Leskovca.

Bojan se pridružio Janku Gemaljeviću, Bogdanu Utviću i Stefanu Šaponjiću na listi novih igrača Crvene zvezde za narednu sezonu.

O svim daljim potezima klub će obaveštavati javnost isključivo na klupskom sajtu i na društvenim platformama SD Crvena zvezda.

Шапчанин