Аутор Тема: Земљиште, стадион, имовина ФК Црвена звезда  (Прочитано 43014 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже agrsv

• Члан ФК
  • Поруке: 712
  • Репутација: +300/-274
Одг: Земљиште, стадион, имовина ФК Црвена звезда
« Одговор #240 послато: 24 Децембар 2015, 16:43:21 »
Ceka se zolla  :biggrin:

Ван мреже Brazilac

• Члан ФК
  • Поруке: 194
  • Репутација: +149/-288
« Одговор #241 послато: 24 Децембар 2015, 16:51:20 »
Dosta je pricao i pokvario vreme je bilo da malo pokaze i ucini nesto za klub shodno poziciji i tome koliko se trpa

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.071
  • Репутација: +2315/-4784
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #242 послато: 24 Децембар 2015, 16:54:47 »
Upravo to. Ukoliko se usvoji ovaj zakon, moze da se trguje...

Antelj, Cume, Investdoo, Janusevic ima da uzmu velike pare. a nit luk jeli nit mirisali.
Kada Dzaja krade, onda je to za vesanje, a kada oni sto su prelivali Drinu posle/za vreme rata, onda je to OK...

Ja samo kazem ,daje bolje da su Pilksi i Dzaja pokrali, jer bi se mozda smilovali da vrate neku kintu u klub..od Kokeza mozes samo metak to popijes.

Ван мреже moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.162
  • Репутација: +828/-571
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #243 послато: 24 Децембар 2015, 20:37:12 »
Nismo mi te sreće.....al vole ljudi da opljunu i Dzaju i Piksija...Pa i onog nesretnog Lukića.
A ako ćemo da budemo fer baš tom Lukiću su dolazili emisari ne jednom da mu nude pomoć samo da pristane da nas isele u Simanovce ....Lukić je bio neplanirana greška ali mu zauvek hvala jer nije popustio......za to mu se mora odati priznanje

Ван мреже dr.nele

• Члан ФК
  • Поруке: 1.072
  • Репутација: +414/-289
« Одговор #244 послато: 25 Децембар 2015, 02:59:27 »
Ja i dalje mislim da je Lukic bio najposteniji.Problem je sto on nije bio kapacitet za to mjesto lako su ga izmanipulisali cini mi se da je vjerovao kome nije trebao.On je sigurno zelio najbolje to ne moze niko da me uvjeri u suprotno ali ljudi okolo njega nisu na kraju on je postao samo marioneta.Ja mislim da je vrijeme da se navijaci organizuju i postave nekog kome vjeruju da rijesi pitanje stadiona a samim tim i pitanje kluba.Terzic isto nije taj kapacitet.Zvezdu treba da vodi vise ljudi nase legende poput Stankovica Savicevica,tu u sportski dio postaviti i Panceva Belodedica,Dzaja je tu.Navijaci da se organizuju kao dio uprave pokrenu masovno uclanjenje uz ljude iz gazproma telekoma i mozda jos nekog velikog sponzora.To su ljudi od povjerenja moze pricati ko sta hoce i podrzavati i blatiti Terzica jedna je cinjenica.Navijaci su se masovno vratili kad se mislilo da je uprava otjerana i masovno razisli kad su vidjeli da je Terza vaskrsnuo.Cinjenica je to a sve dok su Zvezdasi podjeljeni nema buducnosti za nas klub.Stadion i zemljiste mogu da rijese sve probleme samo treba imati prave ljude na pravom mjestu.

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 5.073
  • Репутација: +3086/-1780
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #245 послато: 25 Децембар 2015, 03:13:10 »
Sto je najgore, Lukic se tada nije mnogo ni pitao, zna se ko je tada vedrio i oblacio nad nasim klubom

Ван мреже Делије Теслић

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 459
  • Репутација: +152/-320
« Одговор #246 послато: 25 Децембар 2015, 04:15:04 »
Vodila ju je vec jedna legenda, Piksi...

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #247 послато: 25 Децембар 2015, 08:07:14 »
Ja i dalje mislim da je Lukic bio najposteniji.

Lukic je dosao u nezgodnom trenutku, treba mu odati prizanje da je uspeo da sacuva klub, da ga ne presele, i ne ugase. U procesu, je gresio, impulsivno terao trenere, dovodio skart, i zaduzio se, tako da njegov legat, jer SLAB.

Ne moze sa baciti anatema na njega, kada su na isti nacin klub vodilii Kokeza i Toncev, preko medija, spetkatenja, sluzbi...Onog trenutaka kada su ova dvojca otisla iz kluba, nama je sinulo. Da nisu bili od pocetka, i relacija covic-Dzajic bi bila bolja a i 101 bi mozda drugacije i pricao i radio. Tesko je radtit, znam iz iskustva, gde ti u svakoj kancelariji podmesu nogu. Jedini nacin je da porazgovras sa njima, postavis kriterijume, i one koji se kurce-otpustis. Kod nas to ne ide tako, jer su Kokeze zastoceni kao vbeli medvedi,-po inerciji. Lakse nego sto ljudi misle, nece niko da se kaci sa takvima.

Piksi je imao Dragog Micovica i Miskovice, Topoca je jedan poltron MIska, Tana je jedan matori kesa, koji umislja da je Srbija, Santa Monika, A Lukic- Vesica...

Svaki put u diskusiji moramo da se vratimo na zemljiste. Dok urlamo Dzaja pokrao, ovi drugi nam jebase majku. Od Zelezare, do kolubare....Ako Vesic hoce da pomogne, a ima zastitu, onda treba pohapsiti sve te CATE, direktore opstina koji su davali tako zemljiste kluba...Opet moje ludo radovanje, jer to nece da se desi, jer su opstine, najkorumiraniji deo drustva, pored policije...U opstini Stari gradi, ima 3000 lokala, koje opstina izdaje nekom bezbedanjku za 4 evra po kvadratu, da on pak sublletuje nekoj drugoj  firmi za 30 evra po kvadratu. I opstina, drzava, gubi 5x-10x na razlici u ceni, a pricamo o nekom neplacanju poreza...skandalozno. Krstic, sa Jejla, nije mogao da dobije informacije gde idu pare za nadnade u vrednosti preko 100 mil? I njega su odjebali, jer samo "bezbednjaci" moraju da znaju.Ko su ti ljudi, je stvarno za ginisa. Gde to ima.?

Sve bi to moglo da se sredi za mesec dana, da li se ta "razlika"  krade ili ide u neke fondove "bezbednjaka", kao i Janusevocev projekat na Stadionu, ne bih znao, ali da dobar deo, ako ne sve, ide u privatne dzepove, je sigurno, jer nema kontrole, i tako se nesto ne kontrolise, Pogledaj Naftu sada u turskoj? Tako se i kod nas svercovalo, kao za  sluzbe, a u stvari se individualci obogatili kao Tole na primer...I on sada nekom da prica o biznisu, a covek kriminalac.

Tako da, da budemo iskreni, moramo da cekamo i gatamo, jer svako ko pokrene neku parncu, pritisak, ne znas kome stajes na zulj. Jer su svi isprepletani kao stolica od bambusa. Pogotovo taj Investdoo...fantomska firma, koja ce da uzme ogomnu lovu pred projektom koji sledi. A posto se ne hapsi niko iz nje, znaci da je aktualna vlast sada ta koje ima prednost u raspodeli para.

U zakljucku, postoji samo jedno pitanje za nas, a to je da dobijemo sto vise, od vec pocepanog imanja...a i to je uspeh, jer u suprotnom moglo je NISTA.
« Последња измена: 25 Децембар 2015, 08:12:39 Red Warrior »

Ван мреже zolla

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 4.869
  • Репутација: +2699/-544
  • Ko sme,taj moze,ko ne zna za strah,taj ide napred!
« Одговор #248 послато: 25 Децембар 2015, 14:21:08 »
Ceka se zolla  :biggrin:

pa znaš kako, po meni potencijalni investitor nije zaintresovan da gradi sportski sadržaj već komercijalni sadržaj iz koga bi mogao da dobije povrat uloženog novca... stadion bi gradio kao naknadu za zemljište koje bi mu bilo ustupljeno za gradnju...

ja ne volim tu reč tajkun, mislim da je ispolitizovana ... ja bih baš voleo da dođe jedan tajkun pa da se podelimo oko zemljišta ali to će malo teže da ide jer se pored detaljne regulacije lokacije treba baviti i preparcelacijom koja je najzajebanoiji deo priče... mislim ne mora da bude, ali mora da ima volje to da se reši u nivou kakva postoji u pogledu jedne druge lokacije blizu reke

mislim, mogu da budem i zlonameran pa da kažem da nije zgodno sad na autokomandi da se gradi neki veliki komercijalni sadržaj jer je prioritetni komercijalni sadržaj u beogradu trenutno u planu za izgradnju na baš toj drugoj lokaciji (ko zna za priču oko građevinskih dozvola za vreme prodaje stanova u belvilu zna da napravi paralalelu)

ovo pišem bez poznavanja svih detalja, pa ako je ovo deo neke šire, dobre, priče, pozdravljam

al sumnjam

ne vidim ovo kao korak napred, već kao skok u mestu u najboljem slučaju

На мрежи Фурија

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.504
  • Репутација: +1291/-2561
« Одговор #249 послато: 25 Децембар 2015, 15:42:54 »
pa znaš kako, po meni potencijalni investitor nije zaintresovan da gradi sportski sadržaj već komercijalni sadržaj iz koga bi mogao da dobije povrat uloženog novca... stadion bi gradio kao naknadu za zemljište koje bi mu bilo ustupljeno za gradnju...

ja ne volim tu reč tajkun, mislim da je ispolitizovana ... ja bih baš voleo da dođe jedan tajkun pa da se podelimo oko zemljišta ali to će malo teže da ide jer se pored detaljne regulacije lokacije treba baviti i preparcelacijom koja je najzajebanoiji deo priče... mislim ne mora da bude, ali mora da ima volje to da se reši u nivou kakva postoji u pogledu jedne druge lokacije blizu reke

mislim, mogu da budem i zlonameran pa da kažem da nije zgodno sad na autokomandi da se gradi neki veliki komercijalni sadržaj jer je prioritetni komercijalni sadržaj u beogradu trenutno u planu za izgradnju na baš toj drugoj lokaciji (ko zna za priču oko građevinskih dozvola za vreme prodaje stanova u belvilu zna da napravi paralalelu)

ovo pišem bez poznavanja svih detalja, pa ako je ovo deo neke šire, dobre, priče, pozdravljam

al sumnjam

ne vidim ovo kao korak napred, već kao skok u mestu u najboljem slučaju

Ovo boldovano je kljuc. Ovo sam hteo jos ranije da napisem, ali nisam hteo da se pravim pametan u moru komentara kako je ovo dobra odluka.
Ovo je dobra odluka da se ogradis od Miskovica i domacih tajkuna, ali je losa za privatizaciju, po meni ovim nismo nista dobili, mozda smo cak i nazadovali

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.181
  • Репутација: +2965/-974
  • We are the fanatics from Red Star
« Одговор #250 послато: 16 Март 2016, 23:13:15 »
! No longer available
Malo podsećanje. Koliko bi ovo značilo za turizam.
« Последња измена: 16 Март 2016, 23:17:50 Red »

Ван мреже Boki

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.129
  • Репутација: +360/-281
« Одговор #251 послато: 16 Март 2016, 23:38:37 »
Ako je ova mapa na beoland-u tacna, onda to znaci da je svo zemljiste nase od parka do rasadnika. I pumpa, i maxi, i onaj krkljuz na dnu sto zvrji prazan.
Ja sam obelezio skoro sve i dalje nisam stigao do 17.5 hektara

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #252 послато: 17 Март 2016, 06:06:00 »
pa dodaj mali rasadnik, i bice....

Ван мреже RedSteel

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 99
  • Репутација: +17/-63
« Одговор #253 послато: 17 Март 2016, 12:21:27 »
! No longer available
Malo podsećanje. Koliko bi ovo značilo za turizam.
Bas je fino sanjati....
АКО СЕ ВЕЋ ПОКРЕНУЛА ОВА ТЕМА, АПЕЛОВАО БИ ДА СЕ ОВДЕ КАТАСТАРСКИ ПОДАЦИ ИЗНОСЕ ЈАСНО И ПРЕЦИЗНО БЕЗ НАГАЂАЊА
ЗА СВАКИ БРОЈ ПАРЦЕЛЕ - ПОВРШИНУ, ВЛАСНИКА ТЈ. КОРИСНИКА ЗЕМЉЕ, ВЛАСНИКА ОБЈЕКТА.
КАТАСТАР ЈЕ ЈАВНО ДОСТУПАН НА ИНТЕРНЕРТУ, САЈТ РЕПУБЛИЧКОГ ГЕДОДЕТСКОГ ЗАВОДА ТАКО ДА СЕ СВЕ МОЖЕ ВИДЕТИ

Sent from my LG-D618 using Tapatalk

Ван мреже ACZ

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 143
  • Репутација: +38/-78
« Одговор #254 послато: 23 Март 2016, 00:15:06 »
Evo jedna slika naseg stadiona nocu, prelepo izgleda ovako sa ukljucenim reflektorima samo malo krov da se sredi.

« Последња измена: 23 Март 2016, 00:19:26 ACZ »

Ван мреже FicaKG

• Веран као пас
  • Поруке: 912
  • Репутација: +135/-452
« Одговор #255 послато: 05 Јул 2016, 02:19:46 »
Da li su poceli radovi, ovo sto je pricano da ce stadion biti radjen iz 2 puta?

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.332
  • Репутација: +931/-487
« Одговор #256 послато: 28 Јануар 2017, 13:21:22 »
Звездин хотел укњижен
Цитат

На адресу нашек клуба из Републичког геодетског завода стигла је одлука о укњижби хотела у којем првотимци Црвене звезде, али и млађе селекције нашег клуба, проводе време пред утакмице.

Још у децембру претходне године хотел клуба и медицински центар Омладинске школе су озакоњени, односно легализовани и додати су непокретностима које поседује Црвена звезда, а сада је стигла и потврда,
Хотел клуба је база првог тима у коме играчи проводе највећи део „карантина“ пред мечеве, где се хране и одмарају између напорних тренинга. Хотел има 18 соба, апартман, ресторан са кухињом, салу за састанке ...
Такође користила га је и омладинска школа, и на овај начин Звезда је осигурала стабилност рада свих селекција.

Ван мреже dejank72

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.177
  • Репутација: +554/-958
  • Nema dana a da ne mislim na tebe...
« Одговор #257 послато: 12 Април 2019, 16:58:45 »
Ne tiče se direktno našeg zemljišta ali mislim da može itekako da utiče na nas i naše planove:
Prodata parcela od 6.421 kvadrata u srcu Beograda
"Građevinska parcela na Autokomandi prodata je po početnoj ceni od oko 504,3 miliona dinara privrednom društvu Autokomanda d.o.o.
Prodato zemljište je površine 6.421 metar kvadratni i planirano je za poslovno-komercijalne delatnosti."
https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=04&dd=12&nav_id=1529292