Аутор Тема: Лиге бивше СФРЈ  (Прочитано 253458 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Доки31

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 331
  • Репутација: +74/-65
Одг: Лиге бивше СФРЈ
« Одговор #60 послато: 11 Август 2012, 15:15:31 »
Бадељ и званично прешао у ХСВ за 4 милиона евра.

Ван мреже Чаво

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 4.395
  • Репутација: +2446/-1676
« Одговор #61 послато: 11 Август 2012, 22:49:20 »
slovenački derbi Olimpija - Maribor završio 0:0. Maribor je igrao celo 2. poluvreme sa igračem manje. Olimpija je propustila dosta prilika, a Maribor mislim da nije ni jednom šutirao u okvir gola.

Ван мреже ЛунатикТБ

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.146
  • Репутација: +610/-246
  • Звезда је живот!
« Одговор #62 послато: 11 Август 2012, 23:17:41 »
Распитах се данас мало о Леотару, да видим шта се дешава тамо.

Одавно из Србије нису дошли озбиљнији играчи. Чуди свију да је Радивојевић дошао у Леотар, зна се да је имао солидну ЈСЛ каријеру и сигурно је и даље могао играти у Србији, дошао је Филиповић легенда новосадског фудбала, затим солидни Голочевац и онај луди штопер из Хајдука из Куле који се прославио на тјубу када је за 6.000 динара скочио са моста  :biggrin:. Не знам му презиме, знам да га зову Сатара и кажу да је против Зрињског био одличан.
Што се тиче осталог играчког кадра, ту је пар момака из прошлих сезона, нпр. голман Миленковић, капитен Шараба, Андрић, Тодоровић...има и доста младих играча у првом тиму: Цимирот, Михојевић, Миловић, Поповић, Колак...
Напокон се раскрстило са овим старосједиоцима, који су играли 100 година у Леотару, а и нису неки квалитет. Ту прије свега мислим на Вучинића, Чорлију и сличне. Додуше, то је одрадио сада већ бивши тренер, који је започео припреме са екипом па због неких финансијских проблема отишао, а на његово мјесто дошао Гаћиновић.
Гаћиновић је требињац, али је тренирао млађе категорије Војводине. У Воши му је и млађи син Мијат, мали је велики таленат.

Данас су у Бијељини играли 0-0 са Радником, што је бар мени изненађење, јер Леотар јако ријетко доноси бодове са стране. Надам се да ће ове сезоне у односу на прошле ово бити мало озбиљнија прича.
У идућем колу на Полице долази Челик.

Ван мреже Сретен Жујкић

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 784
  • Репутација: +332/-96
« Одговор #63 послато: 12 Август 2012, 00:07:22 »
Распитах се данас мало о Леотару, да видим шта се дешава тамо.

Одавно из Србије нису дошли озбиљнији играчи. Чуди свију да је Радивојевић дошао у Леотар, зна се да је имао солидну ЈСЛ каријеру и сигурно је и даље могао играти у Србији, дошао је Филиповић легенда новосадског фудбала, затим солидни Голочевац и онај луди штопер из Хајдука из Куле који се прославио на тјубу када је за 6.000 динара скочио са моста  :biggrin:. Не знам му презиме, знам да га зову Сатара и кажу да је против Зрињског био одличан.
Што се тиче осталог играчког кадра, ту је пар момака из прошлих сезона, нпр. голман Миленковић, капитен Шараба, Андрић, Тодоровић...има и доста младих играча у првом тиму: Цимирот, Михојевић, Миловић, Поповић, Колак...
Напокон се раскрстило са овим старосједиоцима, који су играли 100 година у Леотару, а и нису неки квалитет. Ту прије свега мислим на Вучинића, Чорлију и сличне. Додуше, то је одрадио сада већ бивши тренер, који је започео припреме са екипом па због неких финансијских проблема отишао, а на његово мјесто дошао Гаћиновић.
Гаћиновић је требињац, али је тренирао млађе категорије Војводине. У Воши му је и млађи син Мијат, мали је велики таленат.

Данас су у Бијељини играли 0-0 са Радником, што је бар мени изненађење, јер Леотар јако ријетко доноси бодове са стране. Надам се да ће ове сезоне у односу на прошле ово бити мало озбиљнија прича.
У идућем колу на Полице долази Челик.
Једини играч који је дао Звезди три гола на Маракани, а то је било почетком 90-их када је он наступао за Бечеј. Не сјећам се је ли то још неком успјело?!
Слажем се са уписом, само бих додао да имају двојица Цимирота, браћа Милорад и Гојко, при чему је Гојко млађи, али бољи и талентованији играч. Мислим да га је Жељо тражио прошло љето. Онај штопер се зове Александар Васиљевић

Ван мреже ЛунатикТБ

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.146
  • Репутација: +610/-246
  • Звезда је живот!
« Одговор #64 послато: 12 Август 2012, 00:30:31 »
Па и Мића Цимирот је био фин таленат када сам ја ишао у школу, сјећам га се са школских турнира  :biggrin:. Сада не знам какав је, ја сам отишао из Требиња прије него што је он ушао у први тим.
А за малог Цолета, брата му, слушао сам доста тога лијепог, али је био баш, баш клинац када сам ја тамо био  :001_smile:.
Видим и голман Кукрика при првом тиму, 'ладно је једно оделење из моје основне дало три првотимца Леотара  :biggrin:.

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.752
  • Репутација: +3876/-1934
« Одговор #65 послато: 12 Август 2012, 02:54:09 »
Danas krenula i crnogorska liga i odmah prvo kolo derbi Sutjeska - Buducnost i pobeda Niksicana od 1-0...drugi klub iz Niksica Celik pobedio na Cetinju Lovcena sa 3-0...u Hrvatskoj Rijeka ponovo kiksnula...u Bosni Celik dobio derbi protiv Veleza 2-0 uz jako dobru igru...sutra derbi na Grbavici Zeljo-Borac...

Ван мреже Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 6.997
  • Репутација: +4862/-3299
« Одговор #66 послато: 12 Август 2012, 03:08:46 »
Kad smo kod Crnogoraca, Mogren izgubio službeno 0:3 zbog neizmirene neke arbitraže. Možda zato traže lovu na sunce za Bakića.

Ван мреже Branko

• Веран као пас
  • Поруке: 539
  • Репутација: +177/-263
« Одговор #67 послато: 12 Август 2012, 21:58:45 »
Хајдук декласирао Загреб 5 -1 на Пољуду. По 2 гола Вукушића и Чакташа.
20 хиљада људи дошло да поздрави момке који су на Меаци победили Интер 2-0.

Иначе,мени просто невероватно звучи податак да је Хадјук победио у Милану узимајући у обзир да у последњих Бога питај колико евро гостовања нису успели да остваре победу.

Изгубили су од Сконта из Риге ове године.Прошле године од Стоука,у оној сезони кад су се пласирали у групну фазу изгубили су од Аека,Зенита и Андерлехта,а у квалификацијама од Динамо Букурешта и имали су реми против Унирее. Затим редом нису успели да победе на гостовању ни Жилину,Депортиво Ла Коруњу,подгоричку Будућност,Сампдорију,Дебрецин,Шелбурн,Рому,Грасхоперс,Хаку,Фулам.

Дакле на последљих 20 гостовања у Европи ,Хајдук је ЈЕДИНО успео да савлада Интер из Милана и Биркиркару са Малте. Просто невероватан податак.

Иначе Динамо губи на Максимиру на полувремену од РНК Сплита 0-2.
« Последња измена: 12 Август 2012, 22:01:52 Branko »

Ван мреже Shoneee

• Члан ФК
  • Поруке: 4.127
  • Репутација: +1434/-819
  • Gud difens end tranzišn ofens!
« Одговор #68 послато: 12 Август 2012, 22:19:42 »
Брзо се Динамо вратио у меч, 2:2

Ван мреже Чаво

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
« Одговор #69 послато: 12 Август 2012, 22:22:25 »
cepaju kladionice. nema šta, jak je mamić

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.570
  • Репутација: +4586/-5090
« Одговор #70 послато: 12 Август 2012, 22:22:38 »
Mamic zatvorio

Ван мреже Shoneee

• Члан ФК
« Одговор #71 послато: 13 Август 2012, 00:16:59 »
Занимљива слика из Хрватске  :srbinosm:

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.752
  • Репутација: +3876/-1934
« Одговор #72 послато: 13 Август 2012, 01:57:23 »
Lagano DInamo iz 2 u 1...i jos malo i 7+ da uleti...ali izgleda im bilo glupo :)....Slaven i dalje igra odlicno i redja pobede....u Bosni Sarajevo dobilo 3-1 Rudara u Prijedoru...a u derbiju na Grbavici Zeljo dobio Borca 1-0...evo i gola...

U Makedoniji u derbiju Vardar dobio Rabotnickog 3-2...

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Репутација: +1186/-1117
  • Idolopoklonik
« Одговор #73 послато: 13 Август 2012, 14:26:33 »
Što se tiče bosanske lige, ,možda jeste prerano, ali po do sada viđenom, barem po meni, Sarajevo je prvi favorit za titulu, a evo i pregleda golova 2. kola bosanske lige -

Ван мреже Branko

• Веран као пас
« Одговор #74 послато: 13 Август 2012, 19:33:50 »

Ван мреже Чаво

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
« Одговор #75 послато: 13 Август 2012, 20:18:47 »
zahović na slovenačkom derbiju pravio ekscese u vip loži, psovao sve ,... žalio se na suce da im nisu dozvoili da pobede, a ekipa mu ni jednom nije šutnula na gol. vidi se gde je igrao, seljačino nevaspitana.
sa druge strane je naš Mile pravi gospodin.

http://nogomania.com/Slovenski-Nogomet/Ekipa/Maribor/Novica/Zahovic-okajen-grozil-in-zalil.aspx

Ван мреже РС Либурнија

• Децо, јел волите брзу вожњу?
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.011
  • Репутација: +2240/-1052
« Одговор #76 послато: 14 Август 2012, 07:07:12 »
Е сад добро прочитајте овај чланак и размислите шта је мотив уласка Волпија у НК Ријека, какве се игре играју и колико је у тим играма, можда и одлучујући, фактор држава (град). Без неког опипљивог интереса неће да ти уложи паре у клуб нико. А то ни у Хрватској ни код нас не може да прође без амина државе тј. Линића Вучића и Обрнсела Ђиласа. Ми би требало да пожуримо с тиме пошто нам је стање ФК катаклизма! Нема се за плате у аугусту, јбт... :facepalm:

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Volpi-i-Strok-u-utrci-za-Porto-Baros-i-Deltu-Strok-bi-gradio-2.000-luksuznih-stanova-i-najvisi-neboder-u-Hrvatskoj

Ван мреже Branko

• Веран као пас
« Одговор #77 послато: 16 Август 2012, 17:01:56 »
Ivan Klasnic potencijalno pojacanje zagrebackog Dinama.

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.570
  • Репутација: +4586/-5090

Ван мреже Shoneee

• Члан ФК
« Одговор #79 послато: 17 Август 2012, 23:10:34 »