Аутор Тема: Кошарка - млађе категорије  (Прочитано 130093 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Strale993

• Веран као пас
  • Поруке: 551
  • Репутација: +178/-115
Одг: Кошарка - млађе категорије
« Одговор #1300 послато: 25 Мај 2019, 17:03:01 »
http://sportklub.rs/Kosarka/Reprezentacija/a287660-Djordjevic-Na-pogresan-nacin-se-borimo-za-Nakica.html

Malo je Sale pobrkao loncice :D
Izgleda jos nista nije definitivno u slucaju Nakica :D
Mislim da je klinac rekao da se do kraja sezone nece izjasnjavati ali je usledila ona prepiska na twitteru, pa je neko nariban, sad Djordjevic cupa stvar  :facepalmanimation:

Ван мреже Beograd

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.065
  • Репутација: +1386/-73
« Одговор #1301 послато: 25 Мај 2019, 20:54:28 »
Sa Nakićem su obavljeni razgovori ranije i rekao je da neće igrati za nas. Isto tako, koliko je poznato u savezu, rekao je i Hrvatima da neće igrati ni za njih. U međuvremenu nisu vođeni formalni razgovori, ali je moguće da se lično razgovaralo sa njim. Ono što sigurno znam jeste da u savezu kažu da je on naš Dončić. Ja se nešto hrvatskog saveza i ne plašim, ali sama činjenica da je otišao u Real, da se očekuje debitovanje za prvi tim budi bojazan da Španci žele njega u svojoj nacionalnoj selekciji. Već se vrtelo ovde šta kači na društvenim mrežama i stvarno bi bilo dobro da u duhu toga prosto zaigra za nas. Već je rekao da neće igrati za nas, ovo leto svakako preskače, ostaje da se vidi da šta budućnost nosi. Mešani brak koji nosi opterećenja sa sobom i prosto momak mora u jednom trenutku preseći. Španci verovatno to koriste kao svoju prednost jer su u tom slučaju oni neutralna zemlja.

На мрежи Strale993

• Веран као пас
« Одговор #1302 послато: 25 Мај 2019, 22:10:16 »
Sa Nakićem su obavljeni razgovori ranije i rekao je da neće igrati za nas. Isto tako, koliko je poznato u savezu, rekao je i Hrvatima da neće igrati ni za njih. U međuvremenu nisu vođeni formalni razgovori, ali je moguće da se lično razgovaralo sa njim. Ono što sigurno znam jeste da u savezu kažu da je on naš Dončić. Ja se nešto hrvatskog saveza i ne plašim, ali sama činjenica da je otišao u Real, da se očekuje debitovanje za prvi tim budi bojazan da Španci žele njega u svojoj nacionalnoj selekciji. Već se vrtelo ovde šta kači na društvenim mrežama i stvarno bi bilo dobro da u duhu toga prosto zaigra za nas. Već je rekao da neće igrati za nas, ovo leto svakako preskače, ostaje da se vidi da šta budućnost nosi. Mešani brak koji nosi opterećenja sa sobom i prosto momak mora u jednom trenutku preseći. Španci verovatno to koriste kao svoju prednost jer su u tom slučaju oni neutralna zemlja.
Previse se prasine diglo oko toga i naizgled laka odluka za ovog klinca je pakao, pogotovo sto ima svega 17 godina.
Ako ode da igra za Spance, stavice ga po strani cim neki drugi naturalizovani igrac iskoci u prvi plan, evo sad se Spanci lome da li da vode Mirotica ili Ibaku..

Ван мреже Klaus Fuks

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 51
  • Репутација: +48/-97
« Одговор #1303 послато: 25 Мај 2019, 23:33:14 »
Nakic ima previse fizickih nedostataka, poredjenje sa Doncicem je neadekvatno.

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 2.463
  • Репутација: +1524/-1122
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #1304 послато: 26 Мај 2019, 01:41:41 »
Колико сам разумео поређење са Дончићем није у смислу играчких квалитета, већ ситуације око избора репрезентације. Односно, како смо изгубили Дончића, тако бисмо могли да добијемо Накића.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 392
  • Репутација: +128/-229
« Одговор #1305 послато: 26 Мај 2019, 15:31:53 »
Цитат
Mladi košarkaš Igokee Srećko Forcan preminuo je usljed povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći kada je na njega naletio pijani vozač.

Forcan je bio u komi i nije uspio da se spasi.

Mladi košarkaš rođen je 15. februara 2003. godine, a slovio je za jednog od najvećih talenata svoje generacije. U mlađim kategorijama je nastupao za selekcije Bosne i Herceovine, ali i Srbije.

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
« Одговор #1306 послато: 26 Мај 2019, 23:15:11 »
Цитат
A jedan plej iz Mačvanskog okruga (180 2005), iz košarkaške porodice (otac poznati trener) nakon uščeća prošlog leta na okupljanju svoje generacije na kampu KSS, je nedavno priključen reprezentativnom U14 programu KS Slovenije. Malac je inaće jedan od najboljih igrača U14 prventsva Slovenije sa 32.7 poena po utakmici uz prosećan indeks od 42.

Danas proglašen za MVP turnira regiona za 2005.godište.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.064
  • Репутација: +3101/-3038
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #1307 послато: 27 Мај 2019, 08:28:13 »
Nakicu su prirodni izbori Srbija ili Hrvatska. Po roditeljstvu 50-50, rodjen u Srbiji, logicnije je da igra za Srbiju. Medjutim, jedino sto veze nema sa logikom je Spanija. Nacionalni dres treba da sa sobom nosi neku ljubav i ponos. Kakvo osecanje decko ima prema Spaniji?

Naravno, tu je i faktor novca, ali zaradice on, nece biti gladan. U svakom slucaju, nije mu hitno da donese odluku, ima jos vremena za njega.

На мрежи Bojdo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 451
  • Репутација: +152/-200
« Одговор #1308 послато: 27 Мај 2019, 08:37:14 »
Danas proglašen za MVP turnira regiona za 2005.godište.

Kako se zove?

На мрежи Bojdo

• Звездаш
  • **
« Одговор #1309 послато: 27 Мај 2019, 13:20:08 »
Saznao sam Andrej Musicki.

На мрежи neverforgetbari

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.470
  • Репутација: +841/-332
« Одговор #1310 послато: 30 Мај 2019, 15:02:14 »
Наши талентовани кошаркаши, који су се летос као јуниори У18 попели на кров Европе, окупили су се у понедељак 27. маја у Београду, урадили дводневна тестирања у Заводу за медицину спорта у Кошутњаку, па отпутовали на Златибор на десетодневне припреме. Тренутно је на припремама 13 играча: Тома Васиљевић, Немања Костић, Срђан Крсмановић, Богдан Недељковић, Богдан Рутешић, Владимир Радомировић, Филип Петрушев, Александар Шрајер, Огњен Мићовић, Алекса Ћубић, Павле Кузмановић, Алтин Исламовић и Лазар Грбовић.

– Очекујемо да ће, како буду завршавали такмичења у клубовима у Суперлиги Србије, да нам се прикључи још пет играча, и то Лука Церовина, Зоран Пауновић, Далибор Илић, Марко Пецарски и Урош Трифуновић. Ове године на припремама и такмичењу нећемо због повреде моћи да рачунамо на Аријана Лакића који је летос својим играма значајно помогао у освајању европског злата, као ни на Матеју Јовановића, Балшу Копривицу који се није одазвао због уписивања колеџа, али ни на Алена Смајлагића за кога сам лично забринут, јер у последње време он и његова породица не одговарају на телефонске позиве – прича Бућан.

Smailagic izgleda nema ambiciju da zaigra za reprezentaciju. Steta, perspektivan momak.

На мрежи Strale993

• Веран као пас
« Одговор #1311 послато: 30 Мај 2019, 16:14:36 »
Mozda ce da igra za Bosnu ?
Mada mi je cudno ako je igrao za mladje selekcije nase reprezentacije..

На мрежи neverforgetbari

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.470
  • Репутација: +841/-332
« Одговор #1312 послато: 30 Мај 2019, 16:26:02 »
Ja ne poznajem tog decka, znam da je bio u KK Beko, secam se da je igrao jednom za U16 pre 3 godine gde nije ostavio neki utisak, rodjen je u Beogradu, ne poznajem mu porodicnu situaciju i skeptican sam prema tim highlight snimcima koji se pojavljuju od svakog igraca ali ovo sto se vidi ove sezone je bas obecavajuce, izasao je i na draft pa je mozda to razlog.

Svako ko nece, realno i ne treba. Ne odgovarati ne poziv selektora je krajnji bezobrazluk.

На мрежи Strale993

• Веран као пас
« Одговор #1313 послато: 30 Мај 2019, 16:37:01 »
Ja ne poznajem tog decka, znam da je bio u KK Beko, secam se da je igrao jednom za U16 pre 3 godine gde nije ostavio neki utisak, rodjen je u Beogradu, ne poznajem mu porodicnu situaciju i skeptican sam prema tim highlight snimcima koji se pojavljuju od svakog igraca ali ovo sto se vidi ove sezone je bas obecavajuce, izasao je i na draft pa je mozda to razlog.

Svako ko nece, realno i ne treba. Ne odgovarati ne poziv selektora je krajnji bezobrazluk.
Pa da, postenije je reci necu, ne mogu, ne zelim. Nego odbijati pozive, takve ljude bas ne mozes da cenis nimalo, pod uslovom da je istina izneta a verujem da je tako.

Ван мреже Klaus Fuks

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 51
  • Репутација: +48/-97
« Одговор #1314 послато: 01 Јун 2019, 11:51:36 »
 Sta je sad s tim Smailagicem, bas mi deluje da ce biti igracina i obradovalo me je da ga vidim na SP, kad on izgleda nece ni nastupati za Srbiju uopste. Vecito kod Srba ti neki problemi sa nacionalnom svescu.

Ван мреже Ивањица

• Веран као пас
  • Поруке: 544
  • Репутација: +629/-168
  • Optimisticni pesimista
« Одговор #1315 послато: 04 Јун 2019, 10:16:46 »
Sve su jace glasine da ce Tristan Vukcevic da igra za Grcku

На мрежи Bojdo

• Звездаш
  • **
« Одговор #1316 послато: 04 Јун 2019, 15:25:51 »
Tristan ce igrati za Srbiju, kad FIBA odobri da ima pravo. Za Grčku moze igrati odmah na u16, ali nece, jer čeka Srbiju i za nju želi da igra. Takvo je stanje zasad.

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
« Одговор #1317 послато: данас у 15:22:13 »
Bivši igrač mlađi kategorija Džokera i Vizure i redovan učesnik okupljanja KSS i regionalnog KS Vojvodine, somborac Vuk Dmitrović (plej/bek/krilo, 200, rođen krajem novembra 2001) koji je prošlog leta prešao u Osijeku, nalazi na širem spisku juniorske reprezentacije Hrvatske.

На мрежи Strale993

• Веран као пас
« Одговор #1318 послато: данас у 15:45:13 »
Bivši igrač mlađi kategorija Džokera i Vizure i redovan učesnik okupljanja KSS i regionalnog KS Vojvodine, somborac Vuk Dmitrović (plej/bek/krilo, 200, rođen krajem novembra 2001) koji je prošlog leta prešao u Osijeku, nalazi na širem spisku juniorske reprezentacije Hrvatske.
Pare?
Pasos?
 :facepalmanimation:

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.064
  • Репутација: +3101/-3038
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #1319 послато: данас у 16:07:56 »
Onog klinca u Olimpijakosu, Pokusevskog, nadam se da nece uzeti Grci. Jel vodimo racuna o njemu?