• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Женски ФК Црвена звезда

Started by Селектор, Jun 10, 2011, 01:49 pm

Previous topic - Next topic

trle

Колико је боља ова комбинација са црвеним шорцом  :stidan:

Boki

Ovo je sigurno Toletova zena zvezdasica sudila :D

Ove greske prilikom sudjenja su mnogo manje od nekih nedosudjenih penala, prekrsaja i mnogo manje od nekih dosudjenih nepostojecih prekrsaja. Tako da je to kod nas normalno. A to u vezi livade i ostalog, kompleks isplivava na povrsinu... I koriscenje otrcanih grobarskih fora u vezi sa nazivom kluba, to je ZFK Crvena Zvezda, nikakav LAKS niti zvezdana kao sto su rekli nije.

РСБ

http://www.zfk-spartak.rs/RAZNO/saopstenje.html

ево саопштења, ако некога занима .

А на овом клипу горе, онај последњи део, наша играчица није ни пипнула ову њхиову, нзм шта траже ту .  :fingers:

QuoteŽFK SPARTAK JAFFA čestita ŽFK Lask iz Lazarevca, njegovim igračicama i stručnom štabu na fer i korektnoj igri, na osvojenom bodu uz dosta sportske sreće

Ови дебили почели да имитирају тегелтију изгледа .  :pljas:

dankevich

gromiko

Poenta saopštenja da se 1000000000000000000000000000000 puta napiše da smo LASK, a ne Zvezda. Isto kao TEgijeve majmunarije. Jbt koliko nas mrze. To nije normalno.

СрбМКД

Dušmani su pokušali nisu bili svesni šta može da se desi kad epicentar pobesni!

Ne treba se obazirati na ovakve gluposti. Ko ih  :censored:
Quote from: Хлад Малиганович on Aug 02, 2013, 11:07 pm<br />Замисли сањаш... Прилази ти Мира Фурлан... и каже ти, са оним меканим акцентом: "Хочу у Меџеџе." И ти је ухватиш за руку, поведеш је... а онда се пробудиш, а испред тебе смрди Мима Караџић, седи на столици, и каже ти "још нисам пронашао жену свог живота!"<br /><br />Е тако је мени са Звездом, како крене која нова сезона. Сањам неку перверзију, а пробудим се у НЕКУ перверзију. Сан и јава који се понављају.<br />

shabani

Covece koliko samo gluposti napisano u poslednjih nekoliko postova  :krstise:

Ajde ovako lepo da pocnemo...
Spartak nije teletova ekipa, vec ekipa njegovog velikog protivnika bivseg sudije Arsica tako da uopste ne stoji to sto je neko pisao jer ovoj ekipi FSS a kamoli tele nisu pomogli bas nista. To sto svi vezu ime Spartak sa fudbalskim klubom, oni nemaju nikakve veze, sem sto imaju isti grb i ime... to su u sustini dva odvojena kolektiva dok kod Zvezde to nije slucaj (bar za sada tako izgleda).
Prethodnih jedno 10 utakmica Spartak je uspeo da izmoli nekako gradske vlasti i FK da im da da igraju na glavom terenu dok su se prethodne utamice igrale na pomocnom. Zbog toga se, pretpostavljam, i zale... sto i stoji... jer se oni stvanro zalazu za bolje u zenskom fudbalu... mislim bar se meni tako cini...
I u pravu su kada pricaju samo LASK jer to je u sustini ista ona ekipa samo ima pridodato ime Crvene zvezde i ima drugacije dresove, ali nikako ne stoji to da se ponasaju kao stoka jer to nije nimalo fer prema bilo kome... to spustanje na nivo neandertalaca nije nikome na cast... i stvanro je sramota jer jednim postupkom gaze sve pozitivno sto su do sada radili...

I da... nemojte se prerano paliti i leteti u oblake jer jedna neresena utakmica sa bivsim prvakom ne znaci bas nista.... prvo da se odigra bar po jedna utakmica sa svima pa da se vidi gde je Zvezda zapravo... moja neka predvidjanja su 3-4 mesto... prvo je nemoguce jer se ne dolazi tek tako lako do vrha... Ako mislite da he Spartak to lako uspeo onda se grdno varate... jer su oni promenili skoro ceo tim prosle sezone, kada su pokupili sve same reprezentativke dok kod Zvezde to nije slucaj.

Канарево Брдо

Ја би овог бановао?

Шалим се

Генерално си у праву, сем за име, ако је клуб сад регистрован као ЖФК Црвена звезда онда се зове жфк црвена звезда, у њему може од играчице до чистачице да буду људи из ласка, он се опет зове ЖФК Црвена звезда.

Мада можда си и у праву, све играчице из ласка (сем пар), играју у истом спортком комплексу, само на другом крају, шта је 50ак километара, само носе другачије дресеве, и замисли ове године имају навијаче.

reakcija

Oni na neki način jesu u pravu. Ne treba da bude suština da se preimenuju postojeći klubovi, već da Zvezda, groblje, Vojvodina itd. naprave prave sekcije ženskog fudbala. Samo što su ovi iz Spartaka to mogli na drugačiji način da napišu, a ne da spuste na ovako grobarsko-pijačarski nivo. Ajde ako smo u košarci morali da pravimo neke tehničke sporazume o saradnji, ovde zaista ne vidim razlog zašto nismo napravili svoju sekciju. Bilo kako bilo, to je naša unutrašnja stvar i stvarno je sramota da se neko na ovaj način obraća preko zvaničnog sajta. Mi nismo uradili ništa nezakonito, a da li je moglo drugačije treba da raspravljamo mi kao navijači Zvezde, a ne da se drugi klub time bavi.
Nisu nas slomile ove teške godine!

Sone

Quote from: gromiko on Aug 23, 2011, 09:11 pm
Poenta saopštenja da se 1000000000000000000000000000000 puta napiše da smo LASK, a ne Zvezda. Isto kao TEgijeve majmunarije. Jbt koliko nas mrze. To nije normalno.

Pa zar nismo?

Da bi se klubovi "fuzionisali" potrebno je da postoje dva kluba, mi NISMO imali ZFK.

Meni se od pocetka nije svidjao ovaj projekat, nije velika para oformiti fudbalski klub ako imas sve uslove za to, a mi imamo. Ovo nam nije trebalo, u pravu su kad su rekli da ce zenski fudbal biti diskriminovan, zar nije receno da ce igrati na Marakani pred mec prvog tima? Od toga nema nista, manite me prica kako teren to ne moze da izdrzi, pa nije to dusek po kojem trce devojke u kopackama pa da ga izbuse..

Odgledao sam ovaj klip i sudjenje je bilo katastrofalno.

gromiko

A zašto je na ovom forumu onda uopšte otvorena tema o ŽFK LASK? Koliko sam video u Zvezdinoj reviji mi smo primili ovaj klub u naše SD. Ako nije tako onda mi nemamo ni košarkaški ni vaterpolo klub, nego eto tako navijamo za neke koje sasvim slučajno nose isto ime kao i mi.

Zašto je nemoguće da neki klub promeni ime i da se priključi našem SD-u?

Sone

Ko je rekao da je nemoguce? Nije nemoguce ali nije to to.

Ljudi su lepo rekli da ce veci klubovi da preimenuju manje kao satro imaju zensku sekciju, ali gde su tu novi klubovi?

Pa pogledaj ko je sve u tom klubu, svi oni koji su i pre bili jer mi nemamo kadar, umesto da krenemo od nule i stvorimo nesto sto je nase mi to radimo na ovaj nacin.

Nemoj da poredis KK i VK sa ovim slucajem, mi smo imali te sekcije, zenski FK nismo nikad imali, Lazarevcani se nisu imali s kim fuzionisati. Moze svasta da pise na papiru, ali kazem da u sustini ovo nije nas klub, videces kad budemo morali da krecemo od nule, a ocemo jednom. Neki (citaj komsije) ce mozda bas to da urade, napravice ZFK, ni iz cega, a kad ovim Lazarevcanima dojadi da budu "prikolica" dicice ruke a mi cemo morati da krecemo od nule dok drugi budu napredovali koracima od "sedam milja".

gromiko

Ma da dojadiće im  da budu Zvezda i vratiće se u LASK. Inače tako su nastali i naš Džudo klub i ženski rukometni klub. Prvi je nastao od DžK Rekord koji je čak pre toga imao i šampionske titule. Te titule se naravno ne računaju kao naše, ali one koje su usledile se naravno računaju. Nakon toga klub nam je ugašen i mi smo preuzeli Palilulac. Žrk je bio  "25. maj".

Sadašnja situacija sa KK-om je identična kao situacija sa ŽFK-om. To što smo već imali klub ne menja mnogo, mogli smo ponovo da krenemo od nule i u košarci. Tako da njihovo naglašavanje da ovo nije Zvezda nema nikakvog smisla i ne razlikuje se od onoga što priča Tegeltija. Način na koji smo mi osnovali klub se njih ne tiče.

vsim

Не знам ни што нам је клуб основан на мјесту некадашње ФК Југославије. Требали су кренути од нуле, а не на туђем стадиону. Кад мало боље размислим једног дана ће некоме додијати из тог старог клуба, па ћемо ми морати поново бити прваци европе, јер оно није била чисто наша титула.  :pljas: :pljas: :pljas:
Како вам гробари тако лако усаде неке приче, једним јединим саопштењем, мајко мила  :поп:
"Не бих рекао да више воле фудбал, него више воле Звезду" - Роберт Просинечки

Sone

Quote from: vsim on Aug 24, 2011, 11:50 pm
Не знам ни што нам је клуб основан на мјесту некадашње ФК Југославије. Требали су кренути од нуле, а не на туђем стадиону. Кад мало боље размислим једног дана ће некоме додијати из тог старог клуба, па ћемо ми морати поново бити прваци европе, јер оно није била чисто наша титула.  :pljas: :pljas: :pljas:
Како вам гробари тако лако усаде неке приче, једним јединим саопштењем, мајко мила  :поп:

E nek mi je lik poput tebe ocitao "bukvicu".. Sram me bilo..