• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Женски ФК Црвена звезда

Started by Селектор, Jun 10, 2011, 01:49 pm

Previous topic - Next topic

gromiko

Quote from: kiki on Jun 16, 2011, 03:01 pm
Фотка са данашњег потписивања уговора о удруживању.

Znači bunarimo na Arsenijevićku  :biggrin:

Ковач

Она је штопер, видиш да носи 4.  :D Играмо вероватно Робијев стил, са брзим нападачем, ова 9 ми се чини као таква.  :D

А 6 има квалитет, види се одмах.  :stidan:
Јер, за нас, само Звезда је живот, Звезда је живот, све друго су ситнице!

NenadBG

i kapiten erac sa brojeem 8,igracica prefinjene tehnike  :clap:

Игор

6 и 9 :)
Моје омиљене играчице :D
Fruit... it's just God showing off. "Look at all the colors I know!"

bjela

Hocemo kalendar za promociju zenskog fudbalskog kluba :) Naravno, zna se kakav :)

czbg94

Jun 16, 2011, 07:27 pm #35 Last Edit: Jun 16, 2011, 07:38 pm by Вајти
Две недеље. Вајти

Много је шмекерски коментарисати нечији физички изглед, па поготову особе женског пола, па још иза тастатуре и о нашој играчици.

Ушозанење

Дјевојкама ће много значити подршка, и да је буде. Нек' им је са срећом свакој од њих, и да оправдају дрес који носе својим понашањем како на терену,тако и ван њега. И да ће играти срцем.

Бригел

Шестица је заслужила број 10  :)
''Ма победићемо Кућу. Једини гори клуб од оног коме је Радоња тренер је онај који жели Радоњу за тренера.''

ludi_zvezdas

zna li neko godine nasih devojaka ?
neke mi izgledaju bas bas mlade!
pro : ROBI
anti : adzic i njemu slicni

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Jun 16, 2011, 08:19 pm #39 Last Edit: Jun 16, 2011, 08:24 pm by Аца Нови Београд
Quote from: tsva on Jun 16, 2011, 03:46 pm
cenim da jedva cekas da skinu dres kad budu proslavljali gol :nindza:

Свиђа ми се у ком правцу размишљаш, али по правилнику УЕФЕ не смеју да скидају ништа.. :suze:

Елем, бићу им највернији навијач, пратићу их свуда а госпођицу са бројем 6 тетовирам на десно раме.

Шалу на страну, било би лепо да се понекад одигра њихов меч пре А тима, па да ухвате мало атмосфере.
"I'm LeBron James, from Akron, Ohio, from the inner city. I'm not even supposed to be here. That's enough."

Ушозанење

Да, изгледају врло младе, зато сексистички испади никако нису на мјесту. Вјероватно многе читају овај форум.  Контам да већина нема 18 година.

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Углавном је то средња школа. Играла је моја другарица у Лазаревцу, тачније била је голман тако да је то све до 18,19 година плафон са изузетком пар њих.
"I'm LeBron James, from Akron, Ohio, from the inner city. I'm not even supposed to be here. That's enough."

aragorn

Konacno cemo moci da biramo najlepseg fudbalera FKa :)

Devojkama sve najbolje da vec ove godine osvoje ligu, kao sto ce i njihove muske kolege. Koliko sam shvatio, one ce igrati uvertire u meceve muskog tima. Ko zna, mozda nam one prirede novi Bari?  :srbinosm:

Sto rece Aca, svim srcem smo uz njih. A sve neprimerene komentare cemo nagradjivati kao sto je Vajti vec demonstrirao. Samo da najvim da ce se nagradni fond za ovu kategoriju vrlo brzo povecati  :a078:
Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

ТрапаЦЗВ

Quote from: aragorn on Jun 16, 2011, 09:31 pm
Ko zna, mozda nam one prirede novi Bari?  :srbinosm:

То сам и ја прво помислила, дајте људи да марнемо клемпу док није велика конкуренција  :travka:  Немце (тј. Немице у овом случају) увек деремо, а колико сам схватила оне су једине које знају нешто у Европи. И Маза је данас поменуо да се сад све наше репрезентативке интересују да дођу у Звезду, таман да направимо лепу екипицу.

ZvezdaMiJeSve

Kontam da bi ovde sa onih imaginarnih turskih milion evra napravili tim za klempu. Rambo posalje neku Evandru, malo iz Nemacke, uz nase devojcice sasvim dovoljno.  :travka:

Inace juce smo nastali, a vec pricamo o evropskoj tituli. Zvezda! :)
Vratite u spic Kasu, mamicu vam vasu!