Аутор Тема: Женски ФК Црвена звезда  (Прочитано 112730 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.572
  • Репутација: +730/-182
Одг: Женски ФК Црвена звезда
« Одговор #100 послато: 24 Август 2011, 23:07:51 »
A zašto je na ovom forumu onda uopšte otvorena tema o ŽFK LASK? Koliko sam video u Zvezdinoj reviji mi smo primili ovaj klub u naše SD. Ako nije tako onda mi nemamo ni košarkaški ni vaterpolo klub, nego eto tako navijamo za neke koje sasvim slučajno nose isto ime kao i mi.

Zašto je nemoguće da neki klub promeni ime i da se priključi našem SD-u?

Ван мреже Sone

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.440
  • Репутација: +445/-1141
    • Vukovi2010
« Одговор #101 послато: 24 Август 2011, 23:32:52 »
Ko je rekao da je nemoguce? Nije nemoguce ali nije to to.

Ljudi su lepo rekli da ce veci klubovi da preimenuju manje kao satro imaju zensku sekciju, ali gde su tu novi klubovi?

Pa pogledaj ko je sve u tom klubu, svi oni koji su i pre bili jer mi nemamo kadar, umesto da krenemo od nule i stvorimo nesto sto je nase mi to radimo na ovaj nacin.

Nemoj da poredis KK i VK sa ovim slucajem, mi smo imali te sekcije, zenski FK nismo nikad imali, Lazarevcani se nisu imali s kim fuzionisati. Moze svasta da pise na papiru, ali kazem da u sustini ovo nije nas klub, videces kad budemo morali da krecemo od nule, a ocemo jednom. Neki (citaj komsije) ce mozda bas to da urade, napravice ZFK, ni iz cega, a kad ovim Lazarevcanima dojadi da budu "prikolica" dicice ruke a mi cemo morati da krecemo od nule dok drugi budu napredovali koracima od "sedam milja".

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
« Одговор #102 послато: 24 Август 2011, 23:46:16 »
Ma da dojadiće im  da budu Zvezda i vratiće se u LASK. Inače tako su nastali i naš Džudo klub i ženski rukometni klub. Prvi je nastao od DžK Rekord koji je čak pre toga imao i šampionske titule. Te titule se naravno ne računaju kao naše, ali one koje su usledile se naravno računaju. Nakon toga klub nam je ugašen i mi smo preuzeli Palilulac. Žrk je bio  "25. maj".

Sadašnja situacija sa KK-om je identična kao situacija sa ŽFK-om. To što smo već imali klub ne menja mnogo, mogli smo ponovo da krenemo od nule i u košarci. Tako da njihovo naglašavanje da ovo nije Zvezda nema nikakvog smisla i ne razlikuje se od onoga što priča Tegeltija. Način na koji smo mi osnovali klub se njih ne tiče.

Ван мреже vsim

• Веран као пас
  • Поруке: 975
  • Репутација: +795/-232
« Одговор #103 послато: 24 Август 2011, 23:50:13 »
Не знам ни што нам је клуб основан на мјесту некадашње ФК Југославије. Требали су кренути од нуле, а не на туђем стадиону. Кад мало боље размислим једног дана ће некоме додијати из тог старог клуба, па ћемо ми морати поново бити прваци европе, јер оно није била чисто наша титула.  :pljas: :pljas: :pljas:
Како вам гробари тако лако усаде неке приче, једним јединим саопштењем, мајко мила  :поп:

Ван мреже Sone

• Звезда му је све
    • Vukovi2010
« Одговор #104 послато: 25 Август 2011, 15:20:38 »
Не знам ни што нам је клуб основан на мјесту некадашње ФК Југославије. Требали су кренути од нуле, а не на туђем стадиону. Кад мало боље размислим једног дана ће некоме додијати из тог старог клуба, па ћемо ми морати поново бити прваци европе, јер оно није била чисто наша титула.  :pljas: :pljas: :pljas:
Како вам гробари тако лако усаде неке приче, једним јединим саопштењем, мајко мила  :поп:

E nek mi je lik poput tebe ocitao "bukvicu".. Sram me bilo..

Ван мреже vsim

• Веран као пас
  • Поруке: 975
  • Репутација: +795/-232
« Одговор #105 послато: 25 Август 2011, 16:05:36 »
Прво не видим зашто "лик попут мене"  :nindza:
Друго ја и нисам ништа очитавао, већ се само покушавам да ти објасним да нема ништа лоше у начину настанка нашег ЖФК. Ако си ти то схватио као напушавање, или очитавање, онда извини...

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Репутација: +1186/-1117
  • Idolopoklonik
« Одговор #106 послато: 25 Август 2011, 16:31:32 »
vsim, apsolutno ti je post na mjestu :thumbup: , pojedinci ovdje toliko teže da budu ''objektivni'', da prelaze u drugu krajnost  :udri: Klubovi su se legalno i zakonski fuzionisali, klub se zove ŽFK Crvena Zvezda,  ata logika je smiješna , da će se kao Lask nadići i otići, a mi ćemo onda ostati bez kluba - niđe veze... Volovima iz Spartaka ne odgovara konkurencija, inače ne bi napisali onako primitivno saopštenje, tu mislim na onaj drugi dio koji se odnosi na naš klub, u ovaj prvi dio saopštenja gdje se prepucavaju sa savezom, ne ulazim jer o tome nemam pojma.

Ван мреже shabani

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 19
  • Репутација: +9/-7
« Одговор #107 послато: 25 Август 2011, 17:42:10 »
Inace klub se ne zove ŽFK Crvena Zvezda vec ŽFK LASK Crvena Zvezda, a to sto ga neko i dalje zove LASK ili Crvena zvezda to je njihov problem... Klub je registrovan i zaveden pod imenom ŽFK LASK Crvena Zvezda isto kao sto je KK sada Crvena zvezda Beograd, a svi ce ga zvati Crvena zvezda ili FMP...

Ван мреже reakcija

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 237
  • Репутација: +175/-28
« Одговор #108 послато: 26 Август 2011, 12:34:06 »
Da probam što jednostavnije da objasnim. Za popularnost ženskog fudbala bi bilo bolje da je fudbal nastavio da se igra i u Lazarevcu, a ne da samo promene ime i prebace pogon u Beograd. Nemam nikakav problem sa imenom i NAŠIM devojkama želim što više titula.

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.559
  • Репутација: +457/-183
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #109 послато: 29 Август 2011, 10:27:04 »
Стижу А репрезентативке Србије и чланице IBV Westmannaeyjara са Исланда Весна Смиљковић и Данка Подовац. Очекује се долазак још једне играчице.

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
« Одговор #110 послато: 29 Август 2011, 16:00:37 »

!

da je ovo Adža video doveo bi u muški tim. Osim ako nema neku kumu koja bi zauzela mesto.

Ван мреже ---ZVEZDAS---

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 99
  • Репутација: +79/-66
« Одговор #111 послато: 29 Август 2011, 16:17:13 »
Stigla dva nova pojačanja u ŽFK

ŽFK Crvena zvezda radi punom parom! Nakon što su nedavno doveli Indiru Ilić, u klub su stigle još dvije iskusne reprezentativke. U pitanju su Vesna Smiljković(28 godina) i Danka Podovac(29 godina), koje dolaze iz ekipe Westmannaeyjar (Island). Obje fudbalerke igraju u veznom redu, i predstavljaće velika pojačanja za mladu ekipu Crvene zvezde.

Naše fudbalerke sljedeću utakmicu igraju protiv ŽFK Sloga Zemun za dva dana. Utakmica se igra na stadionu FK Zmaj Zemun, i počinje u 17 časova.

http://www.mojacrvenazvezda.net/11529/2011/08/29/stigla-dva-nova-pojacanja-u-zfk/

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
« Одговор #112 послато: 31 Август 2011, 20:34:36 »
Zvanična prezentacija ŽFK Crvena Zvezda

Утакмица 3.кола између ЖФК Слоге из Земуна и ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ завршена је победом ЗВЕЗДЕ 0:11 !!! БРАВО ДЕВОЈКЕ ! САМО ХРАБРО КА ТИТУЛИ !!!

Ovo sa face-a sam kopirao...

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Репутација: +1186/-1117
  • Idolopoklonik
« Одговор #113 послато: 01 Септембар 2011, 09:43:48 »
Da se nadovežem da su golove za Zvezdu postigle - J.Damjanović 5, Pavlović 2, Bobić 2, Popov, Ilić.

Ван мреже Sone

• Звезда му је све
    • Vukovi2010
« Одговор #114 послато: 01 Септембар 2011, 11:40:01 »
Kako je smesan zenski fudbal u Srbiji, rezultati su bukvalno preslikani sa vaterpolo meca, tako da je Napredak pobedio neke sa 16:0, Spartak pobedio 14:0, uz nas koji smo pobedili 11:0.

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.559
  • Репутација: +457/-183
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.397
  • Репутација: +2306/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #116 послато: 03 Септембар 2011, 04:12:57 »
Снимак са тренинга наших јела

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.397
  • Репутација: +2306/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #117 послато: 06 Септембар 2011, 12:33:37 »

Селектор

• Гост
« Одговор #118 послато: 07 Септембар 2011, 15:24:31 »
У суботу од 16.00 часова пре утакмице 4. кола ЈСЛ између Звезде и БСК-а, имаћете прилику да гледате меч Ц. звезда - Мачва.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.273
  • Репутација: +4262/-3307
« Одговор #119 послато: 07 Септембар 2011, 18:12:09 »
Ко не дође на ову текму, а дође на ону у 18... знате већ шта је.