• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Пријатељски мечеви

Започео Селектор, Сеп 01, 2011, 07:31 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Herold

Klasika, kada god neki igrac ne igra dodju internet strucnjaci tj advokati tog igraca koji ne igra da hvale tog igraca i ono kao mi najbolje znamo ti Milojevicu si tvrdoglav nemas pojma,
isto je bilo i sa Melegom Jirkom isto su i oni preozbiljni igraci ali eto zli Miloje ih zlostavlja samo sasvim slucajno ali ti igraci nista i ne pokazu i na pozajmicama. Najbolje je ako hoces da budes omiljeni igrac da ne igrac uopste , volece te tako najvise.Jer mozes da pokazujes protiv amaterskih timova koliko si dobar a los protiv ozbiljnih.Ako budes igrao non stop zamrzece te tipa Boaci , Ben, Zule, Stojkovic sto bi se reklo You either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Joshua

Kod prvog gola lijepo Zander probio i odlozio za sut Ebija...

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

МilosМilos

МilosМilos

Tomane mi se cini kao da se uklopio brzo, slicna igra Vieri učestvuje i igri po svim delovima terena, Jander deluje bas utegnuto, mozda oni unesu dozu sveze krvi i voljnog momenta.

ZmajPŽ

Ebisilio je bio igrac meseca kada je dosao!
On je,uz Marina,najbolji igrac Crvene Zvezde,to se vidi iz aviona!
E sad sta se dogadja na treninzima i u Milojevoj glavi to ipak zna samo on
:akosmem:

pedjap

http://forum.redstarbelgrade.rs/index.php?topic=10164.msg2689543#msg2689543

sta vise bio je 2 ili 3 puta igrac meseca, a na kraju i 2 igrac sezone posle Marina po glasovima RSB forumasa

Kadju_RS

Цитат: Raka Baranda  Јул 13, 2019, 09:05 поподне
Ako je neko gledao utakmicu, kako je igrao Tomane i Brazilac?

Bio sam na utakmici protiv Zvezdare danas , najjaci utisak onako na prvu sto sam mogao da primjetim je da ovaj Zander veze nema, sve vrijeme trazi loptu ko god je ima on ga doziva , a kad je primi ne zna sta ce s nje, u prvom poluvremenu je imao 2 od 6 tacnih pasova, nesto on kao pokusava da kreira igru, nidje veze. Uspio da odnese Zuleta u skoku i stvori sansu protivniku, Zule par puta u igri bas drsko reagovao na njega. Moj utisak je da u svakoj superligaskoj ekipi ima jedan bolji lijevi bek od njega. Ebisilio je majstor, ali isto tako i lenstina, ima bar 6,7 kg viska, ali u svakom njegovom potezu se vidi da zna. Vulic nije igrao svoju poziciju ,igrao je stopera ,ali i tu je pokazao da je doktor, koliko je to inteligentan igrac, lagan, mekan i precizan pas, njega bas treba forsirati, ocekujem puno od njega, mislikmm da u ovom momentu nimalo ne zaostaje za Ivanicenm, a I slican su tip igraca. Pavkov djeluje nervozno, u jednom momentu se nesto prodrao na Ebisilija, sto mi nikako ne lici na njega. Vjerovatno sve vas zanima kakav je Tomane, ali nije bio nesto pretjerano aktivan u igri kad dobije loptu odmah je prosledi na stranu ili odigra povratnu igrao je jako jednostavno tako da ne moze neka ocjena da se da na osnovu danasnje utakmice. Krstovic je bio sasvim korektan. To je to otprilike, iako protivnik nije relevantan za ocjenu to su neki utisci sa danjasnje utakmice.

Cthulhu Ninja

Цитат: Herold  Јул 13, 2019, 09:30 поподне
Klasika, kada god neki igrac ne igra dodju internet strucnjaci tj advokati tog igraca koji ne igra da hvale tog igraca i ono kao mi najbolje znamo ti Milojevicu si tvrdoglav nemas pojma,
isto je bilo i sa Melegom Jirkom isto su i oni preozbiljni igraci ali eto zli Miloje ih zlostavlja samo sasvim slucajno ali ti igraci nista i ne pokazu i na pozajmicama. Najbolje je ako hoces da budes omiljeni igrac da ne igrac uopste , volece te tako najvise.Jer mozes da pokazujes protiv amaterskih timova koliko si dobar a los protiv ozbiljnih.Ako budes igrao non stop zamrzece te tipa Boaci , Ben, Zule, Stojkovic sto bi se reklo You either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Milojevicu, ti si, izvini nisam te poznao.
Ne izvodi krive Drine, Ben i Boaci se raspadaju celih 6 meseci, dok se Ebisilio uvek maksimalno potrudio kad je dobio priliku. Ne znam zasto se ne trudi dovoljno "pred ocima" Milojevica, jer moje informacije sa treninga su bas obrnute - da se trudi , ali jednostavno Milojevic ima druge favorite
Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim

Herold

Јул 14, 2019, 01:03 пре подне #3338 Last Edit: Јул 14, 2019, 01:10 пре подне by Herold
Цитат: Cthulhu Ninja  Јул 14, 2019, 12:45 пре подне
Milojevicu, ti si, izvini nisam te poznao.
Ne izvodi krive Drine, Ben i Boaci se raspadaju celih 6 meseci, dok se Ebisilio uvek maksimalno potrudio kad je dobio priliku. Ne znam zasto se ne trudi dovoljno "pred ocima" Milojevica, jer moje informacije sa treninga su bas obrnute - da se trudi , ali jednostavno Milojevic ima druge favorite

Ne znam strucnjaci sa licencom sta se desava u Milojevicevoj glavi , trebalo bi nesto uraditi povodom toga da se prebaci vase iskustvo na Milojevica nekako.Vidi se da je Miloje neiskusan svako ko ne igra je majstor fudbala a on to  ne vidi zamisli

Jeste lepo da se vi svi redom slazete kako je Ebisilio mnogo dobar i da Milojevic gresi samo pre ce biti da vi svi vi gresite jer samo kopirate misljenje od drugog forumasa.I onda sve to prelazi na klince koje komentarisu na svim portalima kako eto Ebicilio ne igra pa krece kolektivno pljuvanje po treneru i tako se pravi negativna atmosfera.Isto se desavalo u kosarci kod Radonjica...

darkos

Цитат: Kadju_RS  Јул 14, 2019, 12:04 пре подне

Bio sam na utakmici protiv Zvezdare danas , najjaci utisak onako na prvu sto sam mogao da primjetim je da ovaj Zander veze nema, sve vrijeme trazi loptu ko god je ima on ga doziva , a kad je primi ne zna sta ce s nje, u prvom poluvremenu je imao 2 od 6 tacnih pasova, nesto on kao pokusava da kreira igru, nidje veze. Uspio da odnese Zuleta u skoku i stvori sansu protivniku, Zule par puta u igri bas drsko reagovao na njega. Moj utisak je da u svakoj superligaskoj ekipi ima jedan bolji lijevi bek od njega. Ebisilio je majstor, ali isto tako i lenstina, ima bar 6,7 kg viska, ali u svakom njegovom potezu se vidi da zna. Vulic nije igrao svoju poziciju ,igrao je stopera ,ali i tu je pokazao da je doktor, koliko je to inteligentan igrac, lagan, mekan i precizan pas, njega bas treba forsirati, ocekujem puno od njega, mislikmm da u ovom momentu nimalo ne zaostaje za Ivanicenm, a I slican su tip igraca. Pavkov djeluje nervozno, u jednom momentu se nesto prodrao na Ebisilija, sto mi nikako ne lici na njega. Vjerovatno sve vas zanima kakav je Tomane, ali nije bio nesto pretjerano aktivan u igri kad dobije loptu odmah je prosledi na stranu ili odigra povratnu igrao je jako jednostavno tako da ne moze neka ocjena da se da na osnovu danasnje utakmice. Krstovic je bio sasvim korektan. To je to otprilike, iako protivnik nije relevantan za ocjenu to su neki utisci sa danjasnje utakmice.

Svaka cast ako si sve ovo skapirao na pola sata utakmice...kako uopste fozvolite sebi da öisete ovako. Da sutra odigra dobro, isto cete napisati ovakav post samo obrnuto. A cinjenica je da vrv ni jedan nece peikazati istinu. Ali volimo da opljunemo pa to ti je....btw cime vam se milojevic toliko zamerio?