• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Ваша прва утакмица

Започео DenaraFCRS, Дец 24, 2017, 05:38 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Jamar22

Цитат: zzzz  Мај 20, 2019, 09:47 поподне
14.10.2002 drugo kolo kup uefa zvezda-lazio

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

14. 11. 2002. [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Petar NNJ

6.5.2000.
Црвена Звезда - Обилић 2:0
Пјановић стријелац оба поготка.

Дошао организовано са школом на Маракану. Превалио 800 километара у два дана да бих се учалнио. Те радости кад је наставник географије, покој му души, ушао на час и објавио нам да се организовано иде на утакмицу. Од среће нисам могао доћи себи читав дан. :biggrin:

Прву европску утакмицу гледао сам са сјевера против Росенборга. Кореграфија ДАЈ ГОЛ! Фасциниран сам био атмосфером и са којим жаром се само навијало тада....Није било стајања. Сат и по прије меча сјевер крцат. То је први и једини пут у мом  да доживљај надвлада илузију. Старији ти причају каква ће атмосфера да буде ти то све  замишљаш у глави, а онда то доживиш и буде ти 100 пута боље него што си замишљао. Послије меча плакао сам као киша. Од тада себе не могу да замислим на другој трибини.

Mali zeka

06.05.1995.....Legendarni 100 derbi na Djurdjevdan.Ja 10 godina i brat me vodio.Ljudi,NE ZNAM NI SAM..... MNOOOGOOO.Da napomenem, na Sever NARAVNO... Ishod svi znate....  :njegajbmo: :njegajbmo: :njegajbmo:

suton

Звезда - Реал Мадрид 2  0,  1975 на северу, стрелци : Џаја ( главом ) и Оља Петровић, голман ( пенал ).

pinkiczBg

Zvezda-Rotor 1998. cini mi se. Ujak me vodio hvala mu zauvek. Kroz maglu se secam neki penal pred kraj za nas i 2:1.

Slavko33