Аутор Тема: Рукометна репрезентација  (Прочитано 77601 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Beograd

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.065
  • Репутација: +1388/-73
Одг: Рукометна репрезентација
« Одговор #1000 послато: 11 Април 2019, 08:26:11 »
Ja ne znam kome je palo na pamet da zakazuje utamice u Pioniru u vreme ABA finala.

Ja se cudim sto su uopste birali Beograd kada je rukometna reprezentacija uvek imala odlicnu podrsku u Nisu, a ista ne bi nista losija bila niti u nekom drugom gradu samo da nije Beograd. Fudbal ima svoje neke zahteve i prohteve koji ogranicavaju mesto odigravanja utakmica, ali makar u dvoranskim sportovima imamo dovoljno dobre uslove.
Pozdravljam odluku da ulaz bude besplatan jer ce makar hala da se korektno popuni.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1021
« Одговор #1001 послато: 11 Април 2019, 08:29:36 »
To sam hteo da napišem meč sa Hrvatskom ne da nije trebao da se igra u Beogradu ,nego uopšte nije trebao da bude opcija , mora južnjačka atmosfera kako tako da digne malo atmosferu i naloži repku .
Sa Belgijom su igrali u Zrenjaninu to nije to , a da ne kažem za Bg  a na kraju ispalo i frka sa dvoranom .

Ван мреже Belgrano

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 93
  • Репутација: +61/-50
« Одговор #1002 послато: 11 Април 2019, 09:11:39 »
U kosarci je odlucujucoj utakmici za odlazak na SP u Pioniru bila toliko pozorisna atmosfera da je to jednostavno bilo jadno.

Zasto se protiv Hrvata mora igrati u Beogradu, prosto mi nije jasno. U svakom drugom gradu u Srbiji bi atmosfera bila bolja :facepalm:

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.768
  • Репутација: +3881/-1021
« Одговор #1003 послато: 11 Април 2019, 09:16:28 »
Iako je reprezentacija na slabijem nivou , danas će više za njih Arena predstavljati gostojući teren nego za Hrvate.I da dovuku svu decu iz osnovnih i srednjih škola nema nikakve prevage .
Da ne pričama o kvalitetu stručnog štaba .Valjda neće biti neke blamaže sa rezultatom a dovoljno je videti kako se selektor unervozio.

На мрежи Топ

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.481
  • Репутација: +906/-356
« Одговор #1004 послато: 11 Април 2019, 09:20:36 »
O ovoj utakmici da bi bilo naboja na tribinama moralo je mnogo agresivnije da se priča poslednjih dvadeset dana. A ne ovako...
Iznenađenje nam baš treba jer smo uspeli u prvim kolima da napravimo kiks...
Nisam optimista ali lepo je nadati se...
Niš, Kraljevo, Kragujevac...pa neka se muče i da dođu do tamo a i da im bude neprijatno što su došli, ovako Arena daj bože 5 hiljada da se sakupi...
Jedan off video sam Cuparu na derbiju u košarci bezrezervno je bodrio naše igrače :)

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.949
  • Репутација: +5121/-8482
« Одговор #1005 послато: 11 Април 2019, 19:40:13 »
Фантастични вођа навијача и песма на крају меча ДнД "Србијо, најлепша бајко" главни утисци. :)

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.730
  • Репутација: +2451/-3148
« Одговор #1006 послато: 11 Април 2019, 19:42:24 »
Dobar rezultat,šta imamo do kraja?

На мрежи Mao Molina

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.718
  • Репутација: +737/-1130
« Одговор #1007 послато: 11 Април 2019, 19:44:07 »
Mislim da smo i definitivno izgubili sanse za plasman na EP

Ван мреже Belgrano

• Симпатизер
  • *
« Одговор #1008 послато: 11 Април 2019, 19:48:33 »
Luzerski mentalitet je opet učinio svoje.

На мрежи Beograd

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #1009 послато: 11 Април 2019, 19:50:02 »
Mislim da smo i definitivno izgubili sanse za plasman na EP

Prolazi i četiri najbolje trećeplasirane ekipe... Nije da smo baš skroz izvisili, ali nije nam trebalo nerešeno sa Belgijom u prvom kolu...

Ван мреже Belgrano

• Симпатизер
  • *
« Одговор #1010 послато: 11 Април 2019, 19:52:43 »
Sa pobedom u Belgiji i protiv Švajcarske kući imali bismo 6 bodova, što će najverovatnije biti dovoljno za plasman na EP.

Ван мреже џонињо

• Члан ФК
  • Поруке: 3.940
  • Репутација: +1661/-1948
  • Bez ličnog teksta
« Одговор #1011 послато: 11 Април 2019, 19:59:04 »
  Ne kontam...Ovde se najavljivao debakl od 10+ razlike, i sad je luzerski mentalitet jer smo odigrali nerješeno protiv daleko kvalitetnijeg protivnika?

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.804
  • Репутација: +3891/-1938
« Одговор #1012 послато: 11 Април 2019, 21:37:53 »
Steta.....

Kao i na SP....dobra igra donekle i onda neki padovi i nikako ta sreca kao na SP....u zadnjim momentima izvisimo za nesto vise...jebote ono na 20-18....dva zicera 1 na 1 u istoj kontri...tu smo izgubili pobedu cini mi se....

Tako i veceras....steta....znacila bi nam pobeda kao leba....ovako teska prica....treba dobiti u gostima Belgiju a mi u gostima kao druga ekipa da smo....i Svajcarce sa vise golova razlike....u Hrvatskoj se i ne nadam bodovima jbg....

На мрежи Beograd

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #1013 послато: 12 Април 2019, 13:47:49 »
Nas tim deluje jako nestabilno, to je makar moj prvi utisak. Igraju na trenutke nestvaran rukomet za nas, a onda u sledecem onaj stari rukomet koji se ne igra od 90ih. Pritom izbor selektora u pojedinim situacijama je pod znakom pitanja, a u drugim genijalan. Vise mi deluje da se trazimo i da nije uspostavljen jedan sistem ni od samog selektora.
Juce smo odigrali utakmicu iznad mojih ocekivanja, makar onaj deo koji sam gledao, ali opet je bilo nekih jako nelogicnih poteza koji se lako mogu pripisati svim promenama koje se su se desile. Borbenost ne izostaje, a ostaje stvarno veliki zal da se nije ispostovao dogovor sa TO gde je selektor insistirao na krilima.

Ван мреже Belgrano

• Симпатизер
  • *
« Одговор #1014 послато: 12 Април 2019, 15:20:55 »
Svima nam je bilo jasno da ce smena generacije biti bolna, na SP smo vec mogli da vidimo koliko bolna. Ipak, imam utisak da u ovoj ekipi ima potencijala i pustio bi Perunicica da radi sa njima. Ima tu jos mnogo, mnogo, mnogo posla i dalek je put da ovo postane ozbiljna ekipa ali ponekad se vide znaci da to mogu postati. Igra je na momente modernija, raznovrsnija i mnogo brza nego sto smo mi to igrali u proslosti.
Juce smo u nekim delovima utakmice uspeli da zategnemo odbranu do te mere, da Hrvati bukvalno nisu imali drugog resenja nego da sutiraju preko dva bloka sa 9-10 metara (nazalost su dali previse golova iz takvih situacija).
Imamo sa Milosavljevim fantasticnog mladog golmana i zamenu Cuparu koji prelazi u Vesprem ovog leta - na toj poziciji ne bi trebalo biti problema sledecih godina. Imamo dosta mladih igraca koji se zalazu maksimalno i ne moze im se ni rec prigovoriti za zalaganje i trud. Jos treba uzeti u obzir da ne igraju Nenadic i Djordjic iz "nekih" razloga.

Prosirenje EP i sistem kvalifikacija nas ostavljaju i dalje u igri, protiv Belgije i Svajcarske i dalje drzimo sve u nasim rukama i treba dati podrsku ovoj ekipi.

Ван мреже Ивањица

• Веран као пас
  • Поруке: 546
  • Репутација: +629/-168
  • Optimisticni pesimista
« Одговор #1015 послато: 13 Април 2019, 00:35:57 »
Obzirom da smo u ovom sastavu izuzetno limitirana reprezentacija, na SPu je to s vremena na vremei izgledalo solidno, dok protiv Hrvata uzeti u obzir sve faktore, vrlo zadovoljavajuce, ostaje zal za ona dva zicera, ali sta da se radi. Dobra osnova postoji to je sigurno, kada bi savez izgladio odnose sa Nenadicem, Djordjicem i Abutovicem, imali bi odlicnu ekipu i bukvalno ova trojica bi popunila nedostatke ovih momaka, moj neki roster bi ovako izgledao
Gk: Cupara, Milosavljev, praktikovao bih da treci golman bude uvek iz mlade reprezentacije
Krila: Ilici, Djukic, Radivojevic i Vorkapic
Pivotmeni: Marsenic i Nikolic (tu smo najslabiji, Nikolic nije kalibar iako je izuzetno borben)
Bekovi: Nenadici, Djordjic, Abutovic, Kukic, Vujic, Zelenovic, Mosic, Milic

Po meni, ova ekipa bi bila konkurentna za polufinale

Ван мреже stefcerak

« Одговор #1016 послато: 15 Април 2019, 21:47:58 »
Odlicna utakmica u Zadru....

Napreduju momci fino.....

Ocekivao sam da ce nas zgaze i delovalo je tako u jednom momentu ali onda smo krenuli odlicno da pikamo i dobismo drugo poluvreme na kraju....

Raduje ovakva igra pred naredne meceve....

Samo da se smanje ti zuti minuti kad kardinalno gresimo i igramo bzv....ali na dobrom su putu....

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #1017 послато: 15 Април 2019, 21:58:46 »
Odlicna utakmica u Zadru....

Napreduju momci fino.....

Ocekivao sam da ce nas zgaze i delovalo je tako u jednom momentu ali onda smo krenuli odlicno da pikamo i dobismo drugo poluvreme na kraju....

Raduje ovakva igra pred naredne meceve....

Samo da se smanje ti zuti minuti kad kardinalno gresimo i igramo bzv....ali na dobrom su putu....
Само не знам чији су ти жути минути... У другом заиграмо, да не кажем проради српски инат, одбрана перфектна у 6-0, Перун ничим изазван мења на 5-1 и они се одвоје. Цупара скине 2 седмерца, код трећег ова ј уводи другог гошу.

Ван мреже stefcerak

« Одговор #1018 послато: 15 Април 2019, 22:04:21 »
A jbg....Perun ima i dalje dosta mana....sta ces...ni meni se ne svidja on kao selektor ali jbg, mora podrska za momke, ipak igraju za nas ne za njega samo...

Ma i pojedini igraci....ponekad bas napravimo neke kardinalno izgubljene lopte...i tako to...ali ide na bolje...

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #1019 послато: 15 Април 2019, 22:18:27 »
У првој на нерешеном при крају вадимо голмана и примамо гол...

Ма да, није ни до њега све, не кажем то.