• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Чланство и годишње карте за утакмице

Започео levo_krilo, 23 Мај 2011, 12:51:27

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Армија

Upravo sam zavrsio sa ovom doplatom za standard, pozvao i oni mi samo rekli OK.
Valjda ce dalje da me obaveste nesto (nova kartica ..) .

Mao

Ima li neko informaciju kada ce poceti prodaja sezonskih i kolike ce biti cene?

Вајти

ЦитатПродаја годишњих карата ће бити подељена у две фазе:

- Фаза предпродаје од 27.06. - намењена власницима годишњих карата из сезоне 2010/2011 који стичу право првенства обнове.

- Фаза продаје од 13.07. - редовна продаја годишњих карата намењена како новим тако и постојећим члановима клуба.

Приликом обнове годишње карте потребно је да са собом понесете старе годишње карте. Обнављање годишњих карата вршиће се искључиво у просторијама Маркетинга ФК Црвена звезда.

Продаја почиње од 13.јула

FCRS

Evandro, Borha, Paceko, Dimitrijevic, Bajko, Vilota verovatno Drago, Todorovski, mozda Toro ili Fernando ili Eduardo, Robert Prosinecki, evropske utakmice, novo prvenstvo-krece se od nule, ludi sever...Mislim da je sve ispod 20 000 sezonskih nesupeh za Zvezdasku populaciju.

Cigani, spremite stek da rasprodamo Marakanu!!!!

marcos

Ljudi kako ide ono uclanjenje preko smsa? jer se neko uclanio tako?

Lemonhead

Ја данас обнових чланство на лицу места. Процес траје можда минут.
Пошто је у оном тексту написано да можемо да присуствујемо прозивци пред нову сезону, јел зна неко нешто о томе, јел треба само да се бане 21. или треба да се најави?

Zapad R29-M30

Jel dobio neko novu clansku, ja bio danas u sopu, dao crvenu, dobio priznanicu i nista od nove clanske?

Lemonhead

Нема нове чланске. Штета за колекцију, ал' реално боље да се избегне тај нови трошак. Надам се бар новом дизајну пропуснице :)

Армија

Da li dobijete neki e-mail potvrde da je produzena clanska karta (kada placate u banci) ?

bukinjo

Цитат1: Armija  13 Јун 2011, 19:39:57
Da li dobijete neki e-mail potvrde da je produzena clanska karta (kada placate u banci) ?

ne, ali im obavezno javi da si platio!

Армија

Javio sam, ali onaj covek koji radi tu je veoma neljubazan. Tako da me nista nije obavestio, a cim se javi osetis da ne bi da prica.
Da li moze neko da mi kaze e- mail da posaljem poruku i pitam ono sto me interesuje (jer ja treba da dobijem novu karticu, prelazim na standard).

Crveni General

Ja kad sam zvao taj baja mi nesto bio u fazonu eh...zamalo sto postali simpatizer
Kad mi je to reko doslo mi je da odem i da ga izlupam  :a078:
Znaci ljudi koji ne plate na vreme postaju simpatizeri?
Ta reci mi je bas kao neka prozivka

ticket

Ne razumem? Ja jos nisam propduzio i sada sam sta? Simpatizer? Jel mozes malo detaljnije da mi objasnis?

Matori

Predpostavljam da su svi koji imaju clanske od prosle godine dobili obavestenje,SMS ili E-mail da im istice clanarina za 10 ili 15 dana i da istu treba da obnove. E sad jedino sto nisu rekli u poruci da treba obnoviti do isteka roka (datuma) kad ste se uclanili,a sve preko toga (roka) se postaje simpatizer.Kako sam dobio obavestenje od momka koji radi u marketingu za obnovu clanstva kad sam produzavao svoje ko ne obnovi do datuma uclanjenja postaje simpatizer i kako sam razumeo bice i problem za sezonske.To je od 6 juna,ako se nesto u medjuvremenu nije promenilo.

ticket

To ako je tacno je jedan veliki idiotizam i stvarno cu da napravim frku ako se to desi.

mmladja

cini mi se da je prvo bila prica da clanstvo moze da se obnovi mesec dana posle datuma proslogodisnjeg uclanjenja, medjutim oni su to izgleda promenili i sad bi trebalo da se produzi pre nego sto istekne sto deluje i logicnije ali nije u redu da to u hodu menjaju i objavljuju par dana ranije. Ja sam pre par dana poslao mejl servisu za clanstvo da pitam da li mora da se obnovi pre isteka i dobio sam ovaj odgovor:
Bilo bi poželjno da obnovite pre isteka clanarine,jer u protivnom automatski prelazite u kategoriju simpatizer!
Pozz

ticket

Ma odlicno, postajes simpatizer i bez obzira sto placas clanarinu, imas problem posle za uzimanje sezonske karte?

Ako je tako, produziti sigurno necu.

Matori

Da je blesavo, jeste, tu si u pravu. Koliko se secam, po statutu o clanstvu, bilo je reci o periodu mirovanja clanstva ( mesec dana nakon isteka godine) tj. zamrznuto clanstvo u tom intervalu do ponovne obnove iliti uplate clanarine. E sad, da li su ovi iz servisa to " preveli " u simpatizer ili je to slobodno tumacenje propisa, jbm li ga... Svakako bi to trebalo precizirati i objasniti ljudima da ne izazivaju revolt i bespotrebnu nervozu.  A za sezonsku ... Pa, valjda im je stalo da ih prodaju sto vise a ne da postavljaju dodatne "prepone" na putu do iste.

ticket

Stvarno mi to nije jasno, ako je tacno. Lukic rece da imamo 25 hiljada clanova, ako se dobro secam? E pa ja sam siguran da 22 hiljade najmanje, jos nije produzilo, i sta? Nece moci da uzmu sezonsku, ali ce ipak produziti clanstvo sa malim zakasnjenjem?  :krstise:

ticket

Ovo pise na http://www.budideozvezde.rs/

Ukoliko je stvarno kao sto pisete, a na sajtu ocigledno pise sasvim drugacije, onda ne treba da ocekujemo vise clanova, nego dosta manje u narednoj sezoni...