• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Чланство и годишње карте за утакмице

Започео levo_krilo, Мај 23, 2011, 12:51 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Matori

гнп

ускоро а најкасније до почетка продаје сезонских ће бити могуће учланити се и обновити чланарину преко интернета, такву информацију ја имам

пејпал мислим да не ради у Србији за правна лица

Nikolaa

Pozdrav,mene zanima sledece,ja sam clansku uzeo prosle godine u septembru,sto se tice obnove clanstva,da li ja u tom periodu placam ili se zna kada je period obnova svih clanskih karata?

Nisam u toku kako ide,a ako je bilo teme o tome,nisam ispratio i izvinjavam se.

Филозоф

Цитат: Nikolaa  Мај 20, 2019, 03:55 поподне
Pozdrav,mene zanima sledece,ja sam clansku uzeo prosle godine u septembru,sto se tice obnove clanstva,da li ja u tom periodu placam ili se zna kada je period obnova svih clanskih karata?

Nisam u toku kako ide,a ako je bilo teme o tome,nisam ispratio i izvinjavam se.

30. јуна ти истиче, као и свима. До тада треба да обновиш..

Nikolaa

Цитат: Филозоф  Мај 20, 2019, 04:10 поподне
30. јуна ти истиче, као и свима. До тада треба да обновиш..
Hvala za info.

Россия

katai10

Ukoliko je neko danas blizu stadiona pronašao sezonsku ulaznicu za istok, neka mi se javi...hvala

Biancorosso

Небитна, врло битна ствар, у коју смо се одмах заљубили!
http://www.youtube.com/c/biancorosso013

Ivan88

Da li je moguce kao stranac se uclaniti?
JMBG predstavlja problem.

Фити

што не би могло? ставио би се други податак. Број из пасоша или шта већ. Додуше распитаћу се, али мислим да би могло. Нереално ми да не може...
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

Redov

Da li je moguce platiti clanstvo unapred - tacnije na vise godina?

Фити

мислим да не... али пошаљите мејл у чланство, кажу људи да одговарају на поруке ажурно
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

Marko1czv

Цитат: Redov  Мај 28, 2019, 12:41 поподне
Da li je moguce platiti clanstvo unapred - tacnije na vise godina?

Ово и мене интересује.
1000 дин. од чланске те дели, заборави ајтикет за живот цели.

Niko kao Zvezda

Radi placanje preko neta, probao produzenje clanstva sa slanjem na kucnu adresu. Na cifru od 1000 dinara se doda jos 150 za isporuku. Dobije se i mail potvrde da je sve reseno

Успешно сте извршили плаћање - рачун Ваше платне картице је задужен

BRAVO ZA SERVIS!
Bilo kakvo ponavljanje istog ili sličnog prekršaja u naredne minimum dve godine, bilo na domaćem ili gostujućem terenu, povlači kaznu izbacivanja iz takmičenja.

Saopstenje FK Crvena zvezda  10.8.2018. nakon kazne UEFA od 2 utakmice zatvaranja stadiona pred Plejof za Ligu Sampiona

Vladan Milojevic, trener FK Crvena zvezda: Ja igram da bih pobedio, ne igram da bih igrao.

Горанац

Цитат: Ivan88  Мај 28, 2019, 12:06 поподне
Da li je moguce kao stranac se uclaniti?
JMBG predstavlja problem.

Da to je problem, koji treba da prevaziđemo.

Za sada unesite prvih 8 cifara Vašeg datuma rođenja, a posledjih 5 neka budu jedinice pa ćemo ubuduće videti kako to da rešimo. Ne samo za Vas već i za ostale "naše" sa stranim državljanstvom

Одговор.