• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Чланство и годишње карте за утакмице

Започео levo_krilo, Мај 23, 2011, 12:51 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Boka9

Pozdrav. Hteo sam obnovim članarinu putem tekućeg računa pa me interesuje da li je neko od forumaša uradio to na ovaj način.
Na sajtu je navedeno da se obavezno kontaktira Servis za članstvo pri ovakvom načinu obnove članarine.
Na telefon se niko ne javlja i zanima me da li im je to javljanje obavezno pre uplate (zbog nekih posebnih uputstava) ili nakon uplate
(da im se potvrdi uplata ili tome slično)?
I prvu članarinu sam uplatio na ovaj način. Pretpostavljam da je procedura ista, možda eventualno da se u pozivu na broj napiše broj
članske karte.

mmladja

obnovio sam ja tako pre par dana. Ne moras da zoves pre nego sto uplatis, samo nazoves posle uplate, kazes svoje ime i broj kartice i to je to, ja nisam pisao nista u pozivu na broj. A imas 2 broja, ne znam koji si zvao, trebalo bi oba da rade 011/3679-204, 011/3679-206

Cazzo_FCRS_Forever

zasto da zoves kada opet uplatis kada ti na profilu pise da si uplatio za sledecu sezonu.
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"

levo_krilo

Na kom profilu i gde pise dokle traje clanarina? Ja se ubih da pronadjem to na budideozvezde.rs ...

Cazzo_FCRS_Forever

Цитат: levo_krilo  Јун 16, 2011, 03:00 поподне
Na kom profilu i gde pise dokle traje clanarina? Ja se ubih da pronadjem to na budideozvezde.rs ...

ulogujes se naravno i onda ides na UCLANI SE.

ispod ti pise kada si uplatio.

levo_krilo

Mozda ako placas u banci ili posti. Ja sam platio u Shopu i nemam takvu informaciju, a ulogovan sam. Pustio sam im mail, pa ako mi odgovore, prenecu :D

Cazzo_FCRS_Forever

mozda.

ja inace ne lomim vrat pa da cekam u red u banci ili u posti. :travka:

sednem izvadim plastiku i platim.Odem na budideozvezde.rs i tamo u roku od 2.sekunde pise da sam produzio :ziveli2:

Канарево Брдо

Ако не користите неке попусте у продавницама, чланство и не морате одмах да обнављате.

Delija sa Severa

Цитат: Вајти  Јун 15, 2011, 08:40 поподне
Већ је напомињано да Београђани треба да оду у просторије маркетинга уколико већ нису добили чланску. Нешто су зајебали са избором те курирске службе, па одлучили да је најбоље да чланови сами дођу по чланску.

Ovo je najveci problem ali bas bas! Ta kurirska sluzba je totalno nesposobna da odradi sve sto je preuzela na sebe i to je izazvalo totalnu konfuziju. Imao sam problema, 3 puta sam isao za BG na Maru da bih je dobio na kraju, izmaltretirao sam se samo tako, bolje da sam  novac od putovanja uplatio na njen racun. Ovo je, ipak, najmanje sto mozemo uraditi za nasu Zvezdu, i trebamo ostati hladne glave. Cinjenica je da je ovo novina kod nas i da se nismo snaslu najbolje ni mi a ni servis za clanstvo, narednih godina ce to nadam se biti mnogo bolje.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

levo_krilo

Lik mi ladno odgovorio  da mi je clanarina istekla, a znam da nisam uplatio u junu prosle godine. A na drugi mail odgovara:
"Vasa clanarina je istekla I nema razloga za nepoverenje,vi nemate mogucnost provere!

Pozz"

Tako da, nemam mogucnost provere, ne znam gde Cazzo cita tu informaciju, a ono POZZ mi je posebno zanimljivo.

Cazzo_FCRS_Forever

levo_krilo

Pa kad istice clanstvo u FKCZ :)

Meni se nesto cini da su svima resetovali clanstvo na 9. jun ili kad je to vec pocelo i da sad cekaju obnovu. Meni nije stigao SMS o clanstvu, ali mi je stizao za neke druge stvari.

Idem danas u Shop kod Beogradjanke, pa cu videti na licu mesta sta se desava.

Cazzo_FCRS_Forever

pa ni meni nije javljeno kada mi istice.

ali znam kada sam uclanjen pa sam na istom datumu godinu dana kasnije opet uplatio.

i lepo pise na mom profilu da sam uplatio.

aragorn

Ja sam se uclanio prvog dana, al mi nista nije stizalo SMSom. Prosle nedelje sam bio na Mari, pa sam obovio clanstvo, a posle se ispostavilo da kad sam se prosle godine uclanjivao da su pogresno upisali moj broj telefona, tj. permutovali su poslednje 2 cifra i od onda ne primam obavestenja iako sam ranije primao jer sam imao sezonske karte... sad su i to ispravili pa racunam da cu uredno dobijati SMSove na dalje :)

Patrijarh Pavle: "Budimo ljudi, iako smo Srbi..."

crazynorth75

Ja sam se učlanio prošle godine početkom jula, još nijedan sms nisam dobio, dres nisam dobio (to manje-više, čisto informativno), dobio mail za rođendan :clap:...Za vikend sam u Beogradu, htio bih direktno produžiti članstvo, pa me interesuje, ko zna, kako radi marketing vikendom?
Našoj sreći nema kraja...