Анкета

Најбољи против ФМП-а?

Давидовац
2 (2.3%)
Човић
3 (3.5%)
Берон
1 (1.2%)
Лазић
4 (4.7%)
Добрић
66 (76.7%)
Риверс
2 (2.3%)
Симанић
3 (3.5%)
Фаје
0 (0%)
Оџо
3 (3.5%)
Ристић
2 (2.3%)

Укупно гласова: 86

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, 8. коло: ФМП - Црвена звезда 62:77  (Прочитано 3065 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.644
  • Репутација: +844/-1099
@milwaukee
To svakako. Treba mu jos i fizike i iskustva za najvecu scenu. Ali je cini se vec pokazao da se treba forsirati u FMP iduce godine.

Nego... kako rekoh, Rile nam je cini se velika enigma... Slab je do zla Boga, a verovatno svi ocekujemo mnogo od njega.

На мрежи Vlajkoman

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 184
  • Репутација: +85/-29
Pratio sam pažljivo sinoćnu utakmicu baš zbog mnogo mladih igrača koji su nam potencijalno zanimljivi,

moram da se složim da me je Rile razočarao, a baš sam mnogo očekivao od njega,

kad ima prostora da igra 1-1, bez pomoći odbrane, relativno lako pogađa horoge jer ima meku ruku i to se vidi,

ali čim naiđe na tvrdo, kada treba telom da apsorbuje kontakt, da se zagradi i postigne relativno lak zicer za centra, skroz se uspaniči i ne retko promaši ceo obruč!

To ne sme da mu se dešava!

Što se tiče skoka, nemam zamerki, svaka mu čast ali odbrana i igra pod kontaktom mora da ispravlja što pre ako misli da bude legitimni igrač u rotaciji kod nas..

Oduševio me je Đorđević, nisam ga gledao ove sezone toliko tako da je baš pozitivno iznenađenje!

Inače utakmica je bila baš tvrda, taman lepa priprema za plejof kakva nam treba,

Dobrić i Fića fantastični, Bili se polako zagreva, dok bi Kej Si mogao malo i da asistira a ne samo da šutira po svaku cenu..

Po onome što sam video, očekujem da Fmp ozbiljno pripreti stoci :a078: