• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

37. коло СЛ: Црвена звезда - Напредак 3:0

Започео Фити, Мај 15, 2019, 11:13 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Стомугромова

Цитат: Κορνίλοφ  Мај 16, 2019, 04:09 поподне
Пун стадион са бесплатним улазом је само илузија, какав прави корак.

Е, ајде немој ни паметни да се правите више и увек када не треба! Доста мудровања и истеривања нечега два дана пред утакмицу, а читаве сезоне мање навијача на стадиону него уписа на теми "прелазни рок". Ајде трунка неког навијачког осећаја да се покаже. Најбоље би било да се избламирамо и у недељу и да не напунимо стадион до последњег места! А зна се колико је битно и који су разлози за спектакл! Зајебите те приче. СВАКИ ЧОВЕК ЈЕ БИТАН! Сви по карте и да буде КРЦАТО!

Κορνίλοφ

Не него ћу да ћутим и да се правим луд на "спектакл"  са људима који неће ничега да се одрекну због Звезде, а ја од 57 утакмица ове године пропустио округло седам, гребао рукама и ногама за то!! Боље живети у фантазмагорији пуног стадиона док се пребројавамо на неким небулозним стварима, а знаш ти добро и којим!

00 Деки

ЦитатПреузимање бесплатних улазница на благајнама Маракане почело је у среду и већ првог дана је подељено чак 10.000 карата за црвено-бели шампионски спектакл на нашем стадиону.

Огромно интересовање влада и у четвртак када је велики број звездаша дошао да преузме своје улазнице за прославу 30. титуле, која ће у недељу почети већ од 18 часова, сат времена уочи дуела са Напретком.

Стомугромова

Цитат: Κορνίλοφ  Мај 16, 2019, 04:32 поподне
Не него ћу да ћутим и да се правим луд на "спектакл"  са људима који неће ничега да се одрекну због Звезде, а ја од 57 ове године пропустио округло седам, гребао рукама и ногама за то!! Боље живети у фантазмагорији пуног стадиона док се пребројавамо на неким небулозним стварима, а знаш ти добро и којим!

Па утолико горе што си толико година давао од себе и гребао, а опет пишеш такве ствари! По теби је решење да нас 10-15.000 дође и избламира се на утакмици о којој би требало да се прича и годинама након ње?! Не разумем?! Драже би ти било да не буде пун стадион? Ово није било каква утакмица, ово је ПЕЧАТ на хиљаде и хиљаде навијачких и спортских каријера, овде се подвлачи линија и поставља се темељ за будућност и времена после нас! Ко то не разуме и третира ово као утакмицу регуралног дела првенства, у сред сезоне, онда је нешто озбиљно прекопчао у својој глави. Није ни време, ни место да се прича о "илузијама", већ је тренутак да се извуче МАКСИМУМ МАКСИМУМА!

Κορνίλοφ

Да, боље је 15 хиљда са плаћеним картама, него 40 са бесплатним улазом, јер то није никакво бламирање него реално стање ствари. Да, боље је да нас дође толико и да славим са људима за које знам ко су и шта су, са којима сам прошао сито и решето, у кругу породице него са некима које видим тад, па следећи пут опет на бесплатном улазу! Кад им и то досади, хоћемо и по сендвич да им купимо??

FicaKG

E ako bi nas 15 hiljada došlo na proslavu titule onda da ga ebeš.. Protiv Zemuna i Vojvodine se plaćala karta pa je bilo 20+ hiljada. Siguran sam da bi i u nedelju bilo bar 35 hiljada da su standardne cene 300,400,500.

micicdzokersklupe

Славимо двије титуле, јубилеј групе и изнад свега игра Звезда..шта је више потребно да стадион буде пун? Ако  50 000 звездаша прије може да окупи мржња према Бокану и милогорцима, него овакав спектакл боље да одма стављамо катанац и распуштамо се.
Ако би загрмјело "Остани Милоје остани Милоје без тебе..." или "Јовеља остани" из 50 000 грла можда би и услједила реакција какву сви желимо, ако ништа друго нормалније је и љепше такве ствари рећи на стадиону него преко тастатуре..ИДЕМО ДЕЛИЈЕ СВИ НА СТАДИОН!!!

DenaraFCRS

Ја живим само за тебе, јер ти си мени све...

Red

Bilo bi lepo da jedini naš preostali igrač iz 1946. uzme pehar i ispriča po koju reč kako su padali golovi. Koliko se seća.
Kosta Tomašević dao 39 gola, ako sam dobro čuo...

Uvekuzzvezdu

Цитат: micicdzokersklupe  Мај 16, 2019, 05:31 поподне
Славимо двије титуле, јубилеј групе и изнад свега игра Звезда..шта је више потребно да стадион буде пун? Ако  50 000 звездаша прије може да окупи мржња према Бокану и милогорцима, него овакав спектакл боље да одма стављамо катанац и распуштамо се.
Ако би загрмјело "Остани Милоје остани Милоје без тебе..." или "Јовеља остани" из 50 000 грла можда би и услједила реакција какву сви желимо, ако ништа друго нормалније је и љепше такве ствари рећи на стадиону него преко тастатуре..ИДЕМО ДЕЛИЈЕ СВИ НА СТАДИОН!!!
Nije nas animirala mržnja prema bokanu i šiptarima nego ljubav prema klubu i želja da se vratimo u EL... moje mišljenje...

Стомугромова

Цитат: Κορνίλοφ  Мај 16, 2019, 05:05 поподне
Да, боље је 15 хиљда са плаћеним картама, него 40 са бесплатним улазом, јер то није никакво бламирање него реално стање ствари. Да, боље је да нас дође толико и да славим са људима за које знам ко су и шта су, са којима сам прошао сито и решето, у кругу породице него са некима које видим тад, па следећи пут опет на бесплатном улазу! Кад им и то досади, хоћемо и по сендвич да им купимо??

Није реално стање ствари, јер ово није утакмица против Вождовца, Војводине или Рада у неком трећем колу првенства! Ово је питање не само нас данас, већ генерација које су подигле данашњи Север и свих оних што ће тек доћи да заузму наша места једнога дана! Па да ли је могуће да то мора теби од толико година да се објашњава!? Шта ти мислиш да смо се цимали свих ових година и целу ову полусезону са ретро кореографијама да би имали 15.000 људи на стадиону, да се опет моле људи да приђу средишњим секторима да не би имали печате од празних столица по трибини!? И то на утакмици где се прослављају такви јубилеји?! Јесте ли ви при себи сви!? Да се одмах престане са тим причама! Какав год да је ко, ово су утакмице где се не постављају таква питања више. Ово су моменти већи од сваког појединца, већи од свих наших личних ставова и уверења! Ти принципи које сада заступаш тако острашћено су буквално једнако пограшни као и сви они појединачни разлози недоласка на стадион и шиљења оне ствари на темама о летњим појачањима и критикама након победе од 5:0. Једноставно није моменат! Ми ћемо се разићи, направити СПЕКТАКЛ, а после тога треба да остану неке успомене, слике, снимци...достојни величине овог Клуба и њених навијача! А то је задатак и обавеза сваког појединца!

Bela

Цитат: FicaKG  Мај 16, 2019, 05:20 поподне
E ako bi nas 15 hiljada došlo na proslavu titule onda da ga ebeš.. Protiv Zemuna i Vojvodine se plaćala karta pa je bilo 20+ hiljada. Siguran sam da bi i u nedelju bilo bar 35 hiljada da su standardne cene 300,400,500.

Tada je karta bila 100 dinara. Da su bile redovne cene sumnjam da bi nas bilo 20+. Nažalost
No, Crvena zvezda teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je i ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha.

Цитат: 19Simke93
Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени. Када год сам у могућности, ја тих 2 сата недељно не бих мењао ни за шта друго.

Лазар26

I cena karte isla u dobrotvorne svrhe.
Ne vidim razlog onda zasto se i sada nije moglo isto uraditi, simbolicna cena, a fin iznos se prikupi.
Ја увек бићу уз тебе

miki96

Цитат2014. Crv.zvezda-OFK Beograd 4:2
Poseta: 48300

2016. Crv.zvezda-Radnički 2:0
Poseta: 42300

2018. Crv.zvezda-Voždovac 5:1
Poseta: 36000

Nema leka, svi na stadion! Žurkaaaa  :opaaa:

https://www.youtube.com/watch?v=SjhROLgLBC8