Анкета

Најбољи играч против Напретка био је:

Поповић
1 (0.4%)
Гајић
2 (0.8%)
Савић
1 (0.4%)
Бабић
0 (0%)
Гобељић
0 (0%)
Чаушић
2 (0.8%)
Милијаш
81 (31.5%)
Вулић
11 (4.3%)
Јовељић
80 (31.1%)
Јирка
43 (16.7%)
Вукановић
0 (0%)
Јевтовић
32 (12.5%)
Симић
0 (0%)
Ебисилио
4 (1.6%)

Укупно гласова: 257

Аутор Тема: 37. коло СЛ: Црвена звезда - Напредак 3:0  (Прочитано 22662 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Uvekuzzvezdu

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.338
  • Репутација: +965/-1377
Славимо двије титуле, јубилеј групе и изнад свега игра Звезда..шта је више потребно да стадион буде пун? Ако  50 000 звездаша прије може да окупи мржња према Бокану и милогорцима, него овакав спектакл боље да одма стављамо катанац и распуштамо се.
Ако би загрмјело "Остани Милоје остани Милоје без тебе..." или "Јовеља остани" из 50 000 грла можда би и услједила реакција какву сви желимо, ако ништа друго нормалније је и љепше такве ствари рећи на стадиону него преко тастатуре..ИДЕМО ДЕЛИЈЕ СВИ НА СТАДИОН!!!
Nije nas animirala mržnja prema bokanu i šiptarima nego ljubav prema klubu i želja da se vratimo u EL... moje mišljenje...

Ван мреже Стомугромова

• Члан ФК
  • Поруке: 116
  • Репутација: +353/-131
  • Члан KК
Да, боље је 15 хиљда са плаћеним картама, него 40 са бесплатним улазом, јер то није никакво бламирање него реално стање ствари. Да, боље је да нас дође толико и да славим са људима за које знам ко су и шта су, са којима сам прошао сито и решето, у кругу породице него са некима које видим тад, па следећи пут опет на бесплатном улазу! Кад им и то досади, хоћемо и по сендвич да им купимо??

Није реално стање ствари, јер ово није утакмица против Вождовца, Војводине или Рада у неком трећем колу првенства! Ово је питање не само нас данас, већ генерација које су подигле данашњи Север и свих оних што ће тек доћи да заузму наша места једнога дана! Па да ли је могуће да то мора теби од толико година да се објашњава!? Шта ти мислиш да смо се цимали свих ових година и целу ову полусезону са ретро кореографијама да би имали 15.000 људи на стадиону, да се опет моле људи да приђу средишњим секторима да не би имали печате од празних столица по трибини!? И то на утакмици где се прослављају такви јубилеји?! Јесте ли ви при себи сви!? Да се одмах престане са тим причама! Какав год да је ко, ово су утакмице где се не постављају таква питања више. Ово су моменти већи од сваког појединца, већи од свих наших личних ставова и уверења! Ти принципи које сада заступаш тако острашћено су буквално једнако пограшни као и сви они појединачни разлози недоласка на стадион и шиљења оне ствари на темама о летњим појачањима и критикама након победе од 5:0. Једноставно није моменат! Ми ћемо се разићи, направити СПЕКТАКЛ, а после тога треба да остану неке успомене, слике, снимци...достојни величине овог Клуба и њених навијача! А то је задатак и обавеза сваког појединца!

На мрежи Bela

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 7.149
  • Репутација: +3406/-478
  • Ponos grada
E ako bi nas 15 hiljada došlo na proslavu titule onda da ga ebeš.. Protiv Zemuna i Vojvodine se plaćala karta pa je bilo 20+ hiljada. Siguran sam da bi i u nedelju bilo bar 35 hiljada da su standardne cene 300,400,500.

Tada je karta bila 100 dinara. Da su bile redovne cene sumnjam da bi nas bilo 20+. Nažalost

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 5.196
  • Репутација: +3119/-1805
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
I cena karte isla u dobrotvorne svrhe.
Ne vidim razlog onda zasto se i sada nije moglo isto uraditi, simbolicna cena, a fin iznos se prikupi.

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.855
  • Репутација: +1068/-280
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
Цитат
2014. Crv.zvezda-OFK Beograd 4:2
Poseta: 48300

2016. Crv.zvezda-Radnički 2:0
Poseta: 42300

2018. Crv.zvezda-Voždovac 5:1
Poseta: 36000

Nema leka, svi na stadion! Žurkaaaa  :opaaa:

Ван мреже mirko1984

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 45
  • Репутација: +22/-15
Nerealno da ljudi i u ovakvoj situaciji traže dlaku u jajetu!!!
Ajde da se svi pomalo potrudimo i iscimamo,da svako od nas da neki pečat svemu ovome!Ko koliko moze!O ovome ce se pricati godinama,ovo nam ostaje kao navijačima u amanet!O ovome ce vaša deca i unuci da vas ispituju narednih godina...na ovome da rastu...da ovo bude i krov i temelj!
30-30...svi na Maru...55000...

Ван мреже micicdzokersklupe

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 53
  • Репутација: +35/-117
Nije nas animirala mržnja prema bokanu i šiptarima nego ljubav prema klubu i želja da se vratimo u EL... moje mišljenje...
Наравно да није све нас анимирала мржња, али велики број јесте. Да ли ће се на утакмице евролиге тражити карта као против волијеваца? Прије да неће него да оће, о "мањим" утакмицама је глупо и причати..

На мрежи mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 2.320
  • Репутација: +1084/-494
Dovoljan razlog da se dodje je proslava dve titule. Medjutim istina je da nas je u košarkaškom plej-ofu više motivisao inat već sama ljubav prema klubu.
Osetilo se da su svi protiv nas, da smeta uspeh KK, da Partizan i Budućnost imaju svu moguću legalnu i nelegalno pomoć. Da ako mi ne pomognemo klubu niko neće.
Sad bi bio red da se ovako uspešna sezona fudbalskog kluba kruniše punim stadionom i pravom feštom.

Ван мреже Knezzz

• Веран као пас
  • Поруке: 526
  • Репутација: +325/-254
  • Jedna jedina ZVEZDA CRVENA!
Glupo je raspravljati o kartama,da li je trebalo staviti neku simbolicnu cenu ili ne,jednostavno je tako kako je,usresredimo se na proslavu,sve u znaku broja 30 ( mada je broj titula veci,ali to je druga tema i jednog dana ce doci na red) Ocekujem pravi spetakl,kako na terenu tako i na tribinama,mislim da ce momci biti motivisaniji da pokazu deo onoga sto mogu na ovoj utakmici.
TITULU DA SLAVIMO...  :cz: :stari grb: :stari grb: :bgd barjak: :psihodelija: :stari grb: :cz:

Ван мреже branex77

• Члан ФК
  • Поруке: 10
  • Репутација: +4/-0
Ако мене питаш, јесам. Ako imas viska tri karte

Ван мреже Aleksa73

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 36
  • Репутација: +25/-14
Pozdrav braćo Cigani  :icon_svi:
Srećna nam titula i treća Zvezdica  :prvak:  :prvak:  :prvak:
I posle proslave da ugazimo partizane

Ван мреже Romaj

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.798
  • Репутација: +1207/-196
  • Zarazen sam virusom crvenozvezditisom!

Ван мреже уикзакрње

• Члан ФК
  • Поруке: 143
  • Репутација: +215/-119

Ван мреже МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.741
  • Репутација: +2112/-640
  • Волим ЦЗБГ!
Дакле у једној утакмици - прослава 2 титуле, прослава рођендана навијачке групе, још симболично 30 - 30, опроштај Ненада Милијаша, модерне легенде клуба.

Ово се не дешава сваки дан.

На мрежи cuburac

• Члан ФК
  • Поруке: 803
  • Репутација: +680/-366
  • Ultra kutlača
Дакле у једној утакмици - прослава 2 титуле, прослава рођендана навијачке групе, још симболично 30 - 30, опроштај Ненада Милијаша, модерне легенде клуба.

Ово се не дешава сваки дан.
Ovoliko simbolike se mozda opet poklopi za 10,20 godina, a mozda i nikad vise.

На мрежи Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 4.052
  • Репутација: +1426/-792
Braćo jel će ići neko do stadiona da preuzme kartu, treba mi jedna za drugara?

Ван мреже Serbsta

• Члан ФК
  • Поруке: 369
  • Репутација: +306/-306
Стижемо око 12 у недјељу. Хоће бити карата? 8)

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.825
  • Репутација: +4946/-10054
  • "реалиста"
Стижемо око 12 у недјељу. Хоће бити карата? 8)

Ово је главно питање. Имамо ли чему да се надамо ил мора јурњава по форуму?

На мрежи Фити

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 4.326
  • Репутација: +2691/-265
  • Црвено - бели са бројем 6
Ако буде исти темпо ко у прва два дана, морало би да остане за недељу пре подне

На мрежи DenaraFCRS

• Члан ФК
  • Поруке: 1.084
  • Репутација: +767/-689
Имам карту вишка за Север ако значи нешто