• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

37. коло СЛ: Црвена звезда - Напредак 3:0

Започео Фити, 15 Мај 2019, 23:13:23

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Најбољи играч против Напретка био је:

Поповић
1 (0.4%)
Гајић
2 (0.8%)
Савић
1 (0.4%)
Бабић
0 (0%)
Гобељић
0 (0%)
Чаушић
2 (0.8%)
Милијаш
81 (31.5%)
Вулић
11 (4.3%)
Јовељић
80 (31.1%)
Јирка
43 (16.7%)
Вукановић
0 (0%)
Јевтовић
32 (12.5%)
Симић
0 (0%)
Ебисилио
4 (1.6%)

Укупно гласова: 257

dzonidelija

Ako se stvarno razgrabio i istok biće onda sutra fenomenalna poseta. Tek sutra dolaze ljudi iz unutrašnjosti + poneki lenji Beograđanin.

МилошТЦЗ

Било би сјајно када би било још више људи него против ОФКЕ 2014, да буде цео стадион крцат !!!

Слуцки

NNLice

Људи, уће свако где буде желео. Ово са картама је само због закона, али не верујем да ће било који редар на улазу правити проблем. Причам на основу искуства.

КиМ1389

Siguran sam da moze da se udje i bez karte.
2014. na proslavi protiv ofk-a sam usao sa drugarima bez karte. Istina nisu pustili na sever, ali je bitno da smo prisustvovali. Verovatno ce tako biti i sutra.

Milos1990

Pozdrav, ja sutra dolazim sa bratom oko 16 iz Ns, hocu li moci uci bez karte, ako ne bude na blagajni da se preuzme ?

Послато са SM-A750FN уз помоћ Тапатока

zvezdani grad

Цитат1: zauvekdelija  18 Мај 2019, 11:54:39
Gardisti tradicionalno aktivniji svuda više nego na terenu.  :akosmem:

Svaki od njih je ostavio traga i kao igrac u nasem klubu. Za svakoga moze da se napise mnogo lepog vezano za teren. Mozda neki trenutno nisu na nivou kada su pruzali kada su bili u zenitu snage u nasem klubu, ali sigurno nisu za ovakav komentar. Ovi ljudi su uspeli da vrate dobrim delom taj duh u svlacionicu. Kad se setim samo nekog Koromana, Pjanovica, Boskovica...moze da se nabraja do sutra, nabedjene primadone koje su limitirane, pa cak i taj Lalatovic koji je eto sad Cigan veliki. Kada uporedim njih, njihove svlacionice, spletkarenja, nekog Mijailovica itd. Okrene mi se zeludac. A onda pogledam ove momke, ljude koji su ponikli u Zvezdi ili su cak i isli na tribinu kao mladji, i njihovu energiju koja je u trenucima kada je trebalo, vukla celu ekipu. Uz njih slobodno moze da se doda jos par igraca koji su poceli da osecaju priblizno sto i oni. Probudili su Zvezdaski duh u svlacionici. Onom ko je tu duze, zna koliko je to retkos da se ovako nesto poklopi. Ovo nema nigde sigurno. I umesto da uzivamo dok su jos tu, dok su na okupu, da im se zahvalimo za sve, ne! Ljudi ce da traze mane, sta oni ovo, sta oni ono...ljudi se ne obaziru i idu dalje. Pokazali su toliko puta kakve su Cigansture, to mora da se ceni!!! Sve i da su zaboravili vise da igraju fudal, da sutnu loptu! Oni su uradili nesto sto niko nije. Napravili kicmeni stub Zvezdastva u ekipi a ostali su se kao prsljenovi spajali polako. Treba malo izbaciti tog Srpskog negativnog mentaliteta iz nas, bice mnogo lepse i lakse, uvizace ljudi. Sta bi dalo 90% klubova da imaju ovo...a kod nas ima ljudi kojima smeta nesto?
Inace, ko god dodje sutra uci ce 100%!!!

Срђан_91

Не знам шта више треба да буде мотив да неко не дође сутра.
Превише ствари има за славље, ајде данас да надмашимо и навијање против Ливерпула. Убедио сам оца који је фотељаш и последња текма му је Рома кад је био на стадиону да дође. Нек свако пробуди бар једног звездаша и тргне да се присети шта је Маракана, да га натера да долази опет и чешће. Слажем се са звезданим да треба да уживамо у овом звездаштву у екипи, какви год да су сад наши су 101% и морамо их волети! Ај још једно спавање, па се видимо данас!  :ziveli2: :prvak:

Biancorosso

Слуцки

njuma_njuma

Ja ljudi ne znam da li sa mnom nesto nije u redu ili ovi ljudi koji traze ovde karte prvi put idu na utakmicu kad je besplatan ulaz (a nije da ga nije bilo cesto). Apsolutno svako ko se uputi na ulaz ce uci, imao papir u ruci ili ne..

Ovolika potraznja za karte kad je ulaza dzabe meni govori 2 stvari. Ili su ljudi disciplinovani pa zele da ispostuju proceduru, ili ne idu cesto pa nemaju pojma kako stvari funkcionisu. Bojim se da je ovo drugo...

Лазар26

Ljuba 73

Подршка севера

Цитат1: Milos1990  18 Мај 2019, 22:34:20
Pozdrav, ja sutra dolazim sa bratom oko 16 iz Ns, hocu li moci uci bez karte, ako ne bude na blagajni da se preuzme ?

Послато са SM-A750FN уз помоћ Тапатока

:srbinosm:

Danas igra nasa zvezda danas igra zvezda NOVI SAMPION... :prvak:

МilosМilos

Цитат1: njuma_njuma  19 Мај 2019, 02:07:21
Ja ljudi ne znam da li sa mnom nesto nije u redu ili ovi ljudi koji traze ovde karte prvi put idu na utakmicu kad je besplatan ulaz (a nije da ga nije bilo cesto). Apsolutno svako ko se uputi na ulaz ce uci, imao papir u ruci ili ne..

Ovolika potraznja za karte kad je ulaza dzabe meni govori 2 stvari. Ili su ljudi disciplinovani pa zele da ispostuju proceduru, ili ne idu cesto pa nemaju pojma kako stvari funkcionisu. Bojim se da je ovo drugo...
Pre nije bila  potrebna karta, od skoro je pocelo i ljudi koji dolaze sa klincima ne bi hteli da ne udju, pogotovo mi van Bg. Mislim da ce svi uci ali ne skodi da se pita.

Микса

зли

Владичин Хан и југ Србије оздравио, долази да прослави 30. титулу и 30. рођендан најбоље навијачке групе на планети!

?utm_source=ig_web_copy_link

alokin

Cigani iz Prokuplja i sa Kosova dolaze! Vidimo se na severu!