Анкета

Најбољи играч против Напретка био је:

Поповић
1 (0.4%)
Гајић
2 (0.8%)
Савић
1 (0.4%)
Бабић
0 (0%)
Гобељић
0 (0%)
Чаушић
2 (0.8%)
Милијаш
81 (31.5%)
Вулић
11 (4.3%)
Јовељић
80 (31.1%)
Јирка
43 (16.7%)
Вукановић
0 (0%)
Јевтовић
32 (12.5%)
Симић
0 (0%)
Ебисилио
4 (1.6%)

Укупно гласова: 257

Аутор Тема: 37. коло СЛ: Црвена звезда - Напредак 3:0  (Прочитано 22634 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.562
  • Репутација: +493/-414
  • I da mi ponude milione,bilione....
Ako se stvarno razgrabio i istok biće onda sutra fenomenalna poseta. Tek sutra dolaze ljudi iz unutrašnjosti + poneki lenji Beograđanin.
« Последња измена: 18 Мај 2019, 21:11:46 dzonidelija »

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.725
  • Репутација: +2101/-638
  • Волим ЦЗБГ!
Било би сјајно када би било још више људи него против ОФКЕ 2014, да буде цео стадион крцат !!!

Ван мреже RSB

• Члан КК, Члан ФК
  • Aдминистратор
  • Поруке: 727
  • Репутација: +572/-156
?s=21

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 979
  • Репутација: +779/-323
  • Да живим не могу без ње
?s=21

Ау, браво шефе!
Па ајде да буде бее сутра препун стадион!!!

На мрежи NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.308
  • Репутација: +533/-402
Људи, уће свако где буде желео. Ово са картама је само због закона, али не верујем да ће било који редар на улазу правити проблем. Причам на основу искуства.

Ван мреже КиМ1389

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 478
  • Репутација: +285/-200
Siguran sam da moze da se udje i bez karte.
 2014. na proslavi protiv ofk-a sam usao sa drugarima bez karte. Istina nisu pustili na sever, ali je bitno da smo prisustvovali. Verovatno ce tako biti i sutra.

Ван мреже Milos1990

• Члан КК
  • Поруке: 57
  • Репутација: +11/-56
Pozdrav, ja sutra dolazim sa bratom oko 16 iz Ns, hocu li moci uci bez karte, ako ne bude na blagajni da se preuzme ?

Послато са SM-A750FN уз помоћ Тапатока

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.197
  • Репутација: +5889/-5876
?s=21

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.811
  • Репутација: +4816/-3970
Gardisti tradicionalno aktivniji svuda više nego na terenu.  :akosmem:
Svaki od njih je ostavio traga i kao igrac u nasem klubu. Za svakoga moze da se napise mnogo lepog vezano za teren. Mozda neki trenutno nisu na nivou kada su pruzali kada su bili u zenitu snage u nasem klubu, ali sigurno nisu za ovakav komentar. Ovi ljudi su uspeli da vrate dobrim delom taj duh u svlacionicu. Kad se setim samo nekog Koromana, Pjanovica, Boskovica...moze da se nabraja do sutra, nabedjene primadone koje su limitirane, pa cak i taj Lalatovic koji je eto sad Cigan veliki. Kada uporedim njih, njihove svlacionice, spletkarenja, nekog Mijailovica itd. Okrene mi se zeludac. A onda pogledam ove momke, ljude koji su ponikli u Zvezdi ili su cak i isli na tribinu kao mladji, i njihovu energiju koja je u trenucima kada je trebalo, vukla celu ekipu. Uz njih slobodno moze da se doda jos par igraca koji su poceli da osecaju priblizno sto i oni. Probudili su Zvezdaski duh u svlacionici. Onom ko je tu duze, zna koliko je to retkos da se ovako nesto poklopi. Ovo nema nigde sigurno. I umesto da uzivamo dok su jos tu, dok su na okupu, da im se zahvalimo za sve, ne! Ljudi ce da traze mane, sta oni ovo, sta oni ono...ljudi se ne obaziru i idu dalje. Pokazali su toliko puta kakve su Cigansture, to mora da se ceni!!! Sve i da su zaboravili vise da igraju fudal, da sutnu loptu! Oni su uradili nesto sto niko nije. Napravili kicmeni stub Zvezdastva u ekipi a ostali su se kao prsljenovi spajali polako. Treba malo izbaciti tog Srpskog negativnog mentaliteta iz nas, bice mnogo lepse i lakse, uvizace ljudi. Sta bi dalo 90% klubova da imaju ovo...a kod nas ima ljudi kojima smeta nesto?
Inace, ko god dodje sutra uci ce 100%!!!

Ван мреже Срђан_91

• Члан ФК
  • Поруке: 171
  • Репутација: +170/-18
  • Звезда је живот!
Не знам шта више треба да буде мотив да неко не дође сутра.
Превише ствари има за славље, ајде данас да надмашимо и навијање против Ливерпула. Убедио сам оца који је фотељаш и последња текма му је Рома кад је био на стадиону да дође. Нек свако пробуди бар једног звездаша и тргне да се присети шта је Маракана, да га натера да долази опет и чешће. Слажем се са звезданим да треба да уживамо у овом звездаштву у екипи, какви год да су сад наши су 101% и морамо их волети! Ај још једно спавање, па се видимо данас!  :ziveli2: :prvak:

Ван мреже Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 4.047
  • Репутација: +1426/-791
Sutra najavljuju pljuskove, au*****materinu..

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 979
  • Репутација: +779/-323
  • Да живим не могу без ње
И грмљавину са стадиона Рајко Митић.

На мрежи njuma_njuma

• За вечну славу, за победу!
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.107
  • Репутација: +457/-226
Ja ljudi ne znam da li sa mnom nesto nije u redu ili ovi ljudi koji traze ovde karte prvi put idu na utakmicu kad je besplatan ulaz (a nije da ga nije bilo cesto). Apsolutno svako ko se uputi na ulaz ce uci, imao papir u ruci ili ne..

Ovolika potraznja za karte kad je ulaza dzabe meni govori 2 stvari. Ili su ljudi disciplinovani pa zele da ispostuju proceduru, ili ne idu cesto pa nemaju pojma kako stvari funkcionisu. Bojim se da je ovo drugo...
« Последња измена: 19 Мај 2019, 02:12:09 njuma_njuma »

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 5.195
  • Репутација: +3119/-1805
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!

Најјачи смо најјачи и плаше нас се сви

Ван мреже Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.609
  • Репутација: +6953/-3291
Ozbiljno smekerski osmisljena ova akcija sa rimejkovima koreografija.

Ван мреже Подршка севера

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.512
  • Репутација: +926/-357
  • taj osecaj nas kad pogodak das
Pozdrav, ja sutra dolazim sa bratom oko 16 iz Ns, hocu li moci uci bez karte, ako ne bude na blagajni da se preuzme ?

Послато са SM-A750FN уз помоћ Тапатока

:srbinosm:

Danas igra nasa zvezda danas igra zvezda NOVI SAMPION... :prvak:

« Последња измена: 19 Мај 2019, 07:34:40 Подршка севера »

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.845
  • Репутација: +1146/-1277
  • Samo sloga Delije spasava
Ja ljudi ne znam da li sa mnom nesto nije u redu ili ovi ljudi koji traze ovde karte prvi put idu na utakmicu kad je besplatan ulaz (a nije da ga nije bilo cesto). Apsolutno svako ko se uputi na ulaz ce uci, imao papir u ruci ili ne..

Ovolika potraznja za karte kad je ulaza dzabe meni govori 2 stvari. Ili su ljudi disciplinovani pa zele da ispostuju proceduru, ili ne idu cesto pa nemaju pojma kako stvari funkcionisu. Bojim se da je ovo drugo...
Pre nije bila  potrebna karta, od skoro je pocelo i ljudi koji dolaze sa klincima ne bi hteli da ne udju, pogotovo mi van Bg. Mislim da ce svi uci ali ne skodi da se pita.

Ван мреже Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 2.098
  • Репутација: +1702/-671
USTANI NIJE VREME SPAVANJA, DODJI DA CUJES POBEDNICKE TRUBE!

Ван мреже Зли

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.580
  • Репутација: +3021/-1437
  • трибинаш
Владичин Хан и југ Србије оздравио, долази да прослави 30. титулу и 30. рођендан најбоље навијачке групе на планети!

Ван мреже alokin

• Члан ФК
  • Поруке: 77
  • Репутација: +61/-15
  • Прокупље навија за Звезду!
Cigani iz Prokuplja i sa Kosova dolaze! Vidimo se na severu!
« Последња измена: 19 Мај 2019, 09:35:10 alokin »