• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Кошаркашка лига Србије, 6. коло: КК Дунав - Црвена звезда

Started by Косјерац, May 13, 2019, 11:55 am

Previous topic - Next topic

milwaukee

Quote from: Vatrogasac on May 15, 2019, 11:36 pm
Nisam ni sada ukapirao? :D
Šta im je tu bilo smešno  :)

Ne znam, ali meni je sada jos smesnije sto niko ne zna sto su se smejali, ali opet samo neka je veselo :esvasta:

Zvezdale!

Quote from: IggY79 on May 15, 2019, 09:55 pm
Ja sam dosadan i samom sebi više ali neverovatno mi je da jedan Ojo ima 8/8 bacanja a Nenadić ne može bacanje da pogodi kroz čitav Kls i duže.
Ja ono u životu nisam video. Pa samo zbog toga ga ne treba zadržavati bez obzira na druge kvalitete. Alo, druže, ti kao bek ne možeš da ubodeš slobodno? O čemu pričamo?

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

Brate, i ja isto gledam i ne verujem, utakmicu za utakmicom... Sad gledam 1/10 za ceo KLS za sada... Sav igra pod nekim moranjem, siluje previse, takvo stanje glave se ogleda najbolje u ovim bacanjima, bilo ko od nas sad da udje sa kauca bi dao vise od 10%. Utakmice jesu nebitne i realno mnogo smo jaci od protivnika, ali ovo je njegovo vreme da se dokaze, ovako sigurno nece.

Vatrogasac

Quote from: milwaukee on May 16, 2019, 12:01 am
Ne znam, ali meni je sada jos smesnije sto niko ne zna sto su se smejali, ali opet samo neka je veselo :esvasta:
To je to  :D

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Klaus Fuks

Borisin potencijal u napadu i dalje potpuno neiskoristen, igra mu se svodi da doda loptu prvom slobodnom i opali za tri kad dobije loptu u cosku. Steta, a bas ga danas gledam kako deluje fizicki impozantno u odnosu na ostale igrace, kao Porcings ili Andekotumbo. Mogao bi Tomic malo da mu prosiri napadacki repertoar, recimo za pocetak mu se napravi akcija za suteve sa vrha kapice na 3-4 metra od obruca kao sto Porcings radi, tu bi Borisa sa svojom visinom i brzim izbacajem bio neodbranjiv.

Vlajkoman

Raduje dobra igra Davidovca, konačno smo dobro započeli meč, dosta ozbiljno smo odigrali :aplauz:

baloteli1986

Moze Borisa da vezba i neki fej da vej mogao je to da uci od Stratosa ipak da ima neku post igru i ovo leto da radi na snazi vise nego ikad trebace mu za EL

Klaus Fuks

Quote from: baloteli1986 on May 16, 2019, 11:40 am
Moze Borisa da vezba i neki fej da vej mogao je to da uci od Stratosa ipak da ima neku post igru i ovo leto da radi na snazi vise nego ikad trebace mu za EL
Tako je