• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

1/2 Купа Србије, 2. утакмица: Младост - Црвена звезда 0:0

Започео Косјерац, Мај 10, 2019, 08:36 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Belgrano

Pitam se da li se u jednoj jedinoj drzavi jos menjaju datumi i mesto odigravanja kao kod nas.

Uvekuzzvezdu

Super je sve ovo što piše Zvezdani...i sve bi to bilo tako da je isto pisao i za vrijeme plejofa abe koji je bio najvažniji od Đenka -Kalina-Mwill plejofa..ruka ruku mije.

уикзакрње

Не знам због чега би уопште мењали. Имали смо 3 дербија у Бг-у. Изазов је Ниш,и баш бих волео да нас видим на северу Чаир-а.

daco82

Цитат: Зли  Мај 16, 2019, 09:36 пре подне

Ако ћемо на ово место да гледамо само као на форум као што су ана.рс или слични, а не као на "Виртуелну Маракану", као што му је и назив, онда смо у великом проблему.

Са овог места је потекло толико добрих акција и идеја за добробит клуба, да не могу све ни да набројим. А мислим да ће оно најбоље ЗА КЛУБ тек да дође, а све захваљујући паметним и стручним људима, Звездашима до коске који су чланови клуба, па и ако стотинама километра далеко, опет нађу начин да дају допринос, и то какав!

Е такав ја форум хоћу, да га ставим у службу за добробит клуба и навијача.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Mene su ove priče oko foruma počele mnogo da smaraju, ovo postaje toksično. Konstantno merenje ko je veći i ispravniji Zvezdaš, ko sme, šta i kako da piše, napadi da postovi smanjuju posetu, uvek neke pritajene pretnje i agresija, polivanje govnima velike većine Zvezdaša koji nisu u mogućnosti da prate Zvezdu na stadionu..... Iz dobre ideje se unosi razdor među ljude i to se radi već dugo na stadionu a počelo je i na forumu i onda kada dođe do slučaja "Olimpijakos" svi se čudimo?! Nije to čudno, ako se ovako nastavi biće još Olimpijakosa ili će biti 1000 ljudi na stadionu ili hali.
Osipaju se ljudi a nije da ih neko zadržava, čak naprotiv, iz najbolje namere, pogrešnim pristupom ljudi odlaze a uvek se meri čiji je duži.
Možemo mi o nekakvom dominiranju i gaženju lige do sutra ali je činjenica da naša igra od nove godine je probušen kurton, zalaganje 0, ponašanje određenih igrača 0. Imamo mnogostruko skuplji tim od ostatka lige sa izrazito većim individualnim kvalitetom i zato pobeđujemo. Sunuli smo ogromne novce da bi dobijali na kvalitet pojedinaca?
Mnogi igrači zarađuju više nego što će igde zaraditi a igra i ponašanje 0 međutim znaju da pevaju i glume na netu velike Zvezdaše pa je to valjda dovoljno?!
Ako ovo treba da bude Delije.net 2, nek bude, nemam ništa protiv ali će onda proći kao i to mesto i ako vam je to cilj onda vam svaka čast. Kako sam napustio taj forum tako ću i ovaj.

Uzdravlje

Poslato sa ELE-L29 uz pomoć Tapatoka

Ian

Цитат: zvezdani grad  Мај 16, 2019, 10:18 пре подне
Ja slago nista nisam. Mozda ti ne znas sve stvari koje ja znam, ja sigurno se ne sluzim lazima, one kad tad izadju na videlo i lazima nikada nista ne mozes izgraditi sto nije slucaj sa Severom koji je itekako izgradjen sa ovim nacinom razmisljanja koga sam i ja deo. Ako mislimo na istu stvar. Sto se tice ostalog, ja stvarno i iskreno ti kazem da ovo mesto nema veze sa time, ti ljudi postoje pa postoje, jedino sto se ovde skupljaju i meni je i izazov i cak dobro sto postoji ovo mesto da moze da se prica sa tim ljudima. Vrlo cesto je to jako tesko, ali ko zeli da menja nesto mora ovako. Ja sam svestan koji gnev navucem nekad na sebe, ali bolje da kazem nego da prodje to tek tako, svestan sam i da ima ljudi koji nas mrze sta god da uradimo, svestan sam svega cega treba da budem, u koliko hocu nesto da menjam. Nije ovo prvi put niti se prica u prazno tek tako. Nista meni ne bi znacilo da se ovo mesto zatvori da se ovi ljudi presele na druge sajtove, na komentare ispod vesti itd. Isti ***** bukvalno. Imas predrasude i nije ti prvi put, i to bas izbija iz tebe.

Za mnoge stvari si u pravu, za neke nisi. Ima ovde svega na forumu, zakon velikih brojeva. Neki su nekada nezadovljni necim. Neki su uvek svacim. Ja prican o prvoj grupi, jer i sam tu pripadam. Ti sigurno bolje od mene znas sta svako od tebe i tvojih drugara daje za Zvezdu, cega se sve odrice i na koji nacin. Da li to mogu da ocekujem i od igraca i trenera? Ne. Oni su profesionalci, ti, tvoje drustvo, a i ja sa vama na ovaj ili onaj nacin nismo. Mi smo navijaci. Ali mogu bar da ocekujem od nekog ko je profesionalac, ko igra za veliku kintu i ko, po svojoj tvrdnji igra za klub za koji navija, da gine za isti. Mozes da ne znas, da ti je los dan, da izgubis ne znam koliko od ne znam koga...ali gini. To uvek mozes. Kad vidim kurcobolju, a nazalost vidim je, ja sam nezadovoljan. I tu mi nije opravdanje ni titula, ni rezultati. Nisam nezahvalan, ali gini pizda ti materina. Ako ne zbog kluba, onda zbog onih koju daje sve za Zvezdu.
samo prodjem plazom, i kazem...hocete li malo da jedrite....

Nemanja01

"polivanje govnima velike većine Zvezdaša koji nisu u mogućnosti da prate Zvezdu na stadionu..."
Ja mislim da je problem više to što ta većina zapravo jeste u mogućnosti da dođe na stadion, a kada ne dođe jer ju je baš bilo briga da dođu, onda sebi daju za pravo da komentarišu kako su nezadovoljni igrom.

Слуцки

Цитат: zvezdani grad  Мај 16, 2019, 09:26 пре подне
Da bi se postiglo nesto mora da postoji red. Da te kategorije koje pisu imaju svako svoje mesto automatski kada nesto napise. Danas, eno ga onaj Beki sa Zvezda Kids, pa i ona Anastasija, svaka njima cast kako rade posao, i rade ga profesionalno i kako treba, ali ne moze on da bude Zvezdas. Koliko god su izvukli nekoga ko se razume u fudbal i zna da lepi slicice, decku je prvo gostovanje sa Zvezdom u svojoj koliko ima vec godina(ne manje od 20), poslednji Novi Sad. Nije mi namera njega da kritikujem slucajno, vec da ukazem na to kako svako ima pravo na nesto. Pa imas, ali ti nisi taj jednostavno. Ako nisi pobegao sa 12-13-14-15 godina da odes na neko gostovanje, makar u Novi Sad, ti ne mozes ovu pricu da shvatis do kraja. Ako nisi tu svaku utakmicu isto tako ne mozes da shvatis do kraja kada treba da se ujedes za jezik ili udaris po prstima kada pises ovde. Jednostavno to mora da se bude tu da bi imao taj osecaj. Mnogo boli taj odnos dopustanja kada od "Ово место је јединствено по томе што окупља комплетан корпус Звездаша: Делије, Цигане, Звездаше, "Звездаше", симпатизере, семенкаре, пљуваче, стару гарду, ветеране, "педере са запада", домаће, гастосе и једног Гробара ", najglasniji budu oni koji su poslednji na lestvici pravog merenja Zvezdastva. Ovih je vise sto nisu tu, i sigurno ce njihov glas da bude jaci, jer jednostavno mnogo ih je vise i uvek ce se naci jedan drugom kada trebaju da se opravdaju, ako uopste i treba da se pravdaju, jer do skora nije bilo nikoga da postavlja ta pitanja pa su bez problema mogli da rade sta im je volja. Mozda je neko odlican strucnjak za fudbal i jako dobro zapaza stvari, ali malo je takvih, i zarad par takvih forumu je dopusteno da ima svoju autonomiju i da se na takve ljude slepa ogromna vecina koja veze sa vezom nema a umislili su da su Klop svi do jednog.
Realnost je da Crvena Zvezda dominira, gazi, da je ostvarila nestvarne rezultate za nas koji smo tu decenijama i umemo da cenimo to, a na stadionu i ovde je sasvim druga slika. To je ono sto mora da se ispravlja. Da pljuvaci i semenkari i ostali korpus malo pronadje svoje mesto, da se napravi prirodna selekcija bez da iko ikome kaze gde pripada, i da se tako nastavi dalje.
Jednostavno drugog puta nema ako zelimo da ovo mesto stvarno napreduje i daje neke rezultate koji ce pratiti uspehe Zvezde koje trenutno nas klub pravi.

Драги Звездани, спустио си тон и из оваквих порука можемо да направимо дискусију вредну читања.
Беки је звездаш много мање него 90% овог форума и то је и лаицима јасно, види се у његовом обраћању публици колико је дуго ту. То се примети.

Ја према теби и твом писанију сам неко чија реч дефинитивно има тежину, иако себе тако не доживљавам, ако узмемо све оно што си навео и бежање од куће да би се ишло на гостовања то је то, ваљда ти је јасно где сам одрастао и од кога сам учио, а за своје другаре уз које сам одрастао могу да кажем да су најисправнији. Верујем да сам доста покупио од њих, па знам да препознам када је нешто лоше.. од тебе очекујем више лепог писања умеш ти то.

Поновићу афирмација спорта и заједништво преко форума до трибине па да правимо Звездашке акције вредне помена, неки људи морају носити то бреме аниматора иако уме то да буде тешко са Звездашима.
Београдска деца су тамо где је Звезда.

Постани члан клуба, БУДИ ДЕО ЗВЕЗДЕ!

зли

Цитат: daco82  Мај 16, 2019, 11:39 пре подне
Mene su ove priče oko foruma počele mnogo da smaraju, ovo postaje toksično. Konstantno merenje ko je veći i ispravniji Zvezdaš, ko sme, šta i kako da piše, napadi da postovi smanjuju posetu, uvek neke pritajene pretnje i agresija, polivanje govnima velike većine Zvezdaša koji nisu u mogućnosti da prate Zvezdu na stadionu..... Iz dobre ideje se unosi razdor među ljude i to se radi već dugo na stadionu a počelo je i na forumu i onda kada dođe do slučaja "Olimpijakos" svi se čudimo?! Nije to čudno, ako se ovako nastavi biće još Olimpijakosa ili će biti 1000 ljudi na stadionu ili hali.
Osipaju se ljudi a nije da ih neko zadržava, čak naprotiv, iz najbolje namere, pogrešnim pristupom ljudi odlaze a uvek se meri čiji je duži.
Možemo mi o nekakvom dominiranju i gaženju lige do sutra ali je činjenica da naša igra od nove godine je probušen kurton, zalaganje 0, ponašanje određenih igrača 0. Imamo mnogostruko skuplji tim od ostatka lige sa izrazito većim individualnim kvalitetom i zato pobeđujemo. Sunuli smo ogromne novce da bi dobijali na kvalitet pojedinaca?
Mnogi igrači zarađuju više nego što će igde zaraditi a igra i ponašanje 0 međutim znaju da pevaju i glume na netu velike Zvezdaše pa je to valjda dovoljno?!
Ako ovo treba da bude Delije.net 2, nek bude, nemam ništa protiv ali će onda proći kao i to mesto i ako vam je to cilj onda vam svaka čast. Kako sam napustio taj forum tako ću i ovaj.

Uzdravlje

Poslato sa ELE-L29 uz pomoć Tapatoka

Мени се чини да ти, као и још неки људи, нису разумели шта сам ја хтео да кажем, па ће бити да се ја нисам лепо "одразио" како би ме већина људи разумела.

Најкраће могуће:

- Ја сам први за конструктивну критику, као и што сам против једноредног пљувања без икакве суштине и есенције, а овде само ретки, као Ian који ми први падне на памет, има капацитет да у једној реченици напише више него половина форума што испише за годину дана. И да те при том, насмеје.

- Ја сам за то да овде привучемо квалитетне чланове клуба који ће конкретним идејама, предлозима и радом на истима да помогну раду клуба на овај или онај начин.

А пошто је било много притужби на моје модерисање на отвореном делу, од сад ћу искључиво да се држим уређивања дела за чланове клуба. Ово је уједино и моја последња порука на отвореном делу форума, тако да су форумаши ослобођени "моје диктатуре", како ономад рече неко  :srbinosm:

Red

Prvo mnogo je malo kulture. Šta spominjete ovde " p..... m.........", prostakluk najveći. I to prema našim igračima. More mrš!
Drugo mnogo veći problem je malo navijanja mnogo menadzerisanja. A očigledno nekima i što Pavkov nabija. A oni nikad nisu.
:cz:

Шапчанин

Већ постоји део за чланове и више се ништа никоме ограничавати све док "обични" форумаши поштују правилник.