• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

1/2 Купа Србије, 2. утакмица: Младост - Црвена звезда 0:0

Започео Косјерац, Мај 10, 2019, 08:36 поподне

« претходна тема - следећа тема »

zvezdani grad

Цитат: МилошТЦЗ  Мај 15, 2019, 09:54 поподне
Слажем се делимично са Звезданим, али и Симкетом. Једноставно људи пишу оно што виде, не пишу да би после то неком набијали на нос, доста ствари не ваља овог пролећа и то види и тренер, немогуће је да баш сви мраче. То што се десило 2017. је срамота, како су људи само попасли ту причу да нам је титула загарнтована, да је првенство намештено и да узимамо, па касније су исти ти попили причу како смо успели да изгубимо намештено првенство и сличне глупости.

Ma vidim i ja, ali sta sad? Prstalo na obe strane, stative, precke, dobra utakmica, oni su se trudili da nam skinu skalp pa kako god, dok nasi su dosli sa rezultatom koji je sve zavrsio jos u Beogradu. Miloje je napravio gresku po meni sto je najavio da ce ici u utakmicu kao da je nereseno, pa sada ovaj rezultat deluje ocajan, ali generalno igrao se fudbal, prstalo na obe strane. Nasa sa mnogo manje motiva, njihova sa 200% motiva. Nasima je u glavi vec dal ce ici otvorenim autobusom u nedelju, dal peske, dal skuterima...popusti koncentracija konktetno za ovu utakmicu. Ali to nije razlog sve i kada vidis da nije dobro bilo, da skocis i na uzasan nacin to komentarises. Uzas, katastrofa, sad vec "gardisti" posprdno itd. Gde je racionalnost? Nema je! To mora da se nivelise, a to jedino moze ako komentarisu ljudi koji dolaze na stadion, jer oni u glavnom to rade sa mnogo vise zadrske jer znaju sta rade.

Бошко 996

На форуму људи нису насели на већ намештену титулу 2017. године, већ су били незадовољни огромним нерадником на клупи, који нас је те сезоне укаланио и којем су играчи у 60-ом минуту избацивали лопту у аут, само да дођу до предаха, јер нису имали снаге ни за једно полувреме.

уикзакрње

Реал Мадрид има најгору сезону у последњих 20 година сигурно,вратио им се Зидан и последњих кола очекујеш реакцију,победе...они наставе да ређају поразе,мотивације без. Деси се ето,највећем клубу на планети земљи. Е замисли наша Звезда има најбољу сезону можда од Барија..низ победа,титула освојена 3 кола пре краја,чека се дупла круна..и некоме засмета лоша игра и мањак мотивације у неким утакмицама???!! Ало о чему ми имамо даље да причамо...Не би мени такви секунде више провели на форуму. Пи

zvezdani grad

Цитат: Бошко 996  Мај 15, 2019, 10:16 поподне
На форуму људи нису насели на већ намештену титулу 2017. године, већ су били незадовољни огромним нерадником на клупи, који нас је те сезоне укаланио и којем су играчи у 60-ом минуту избацивали лопту у аут, само да дођу до предаха, јер нису имали снаге ни за једно полувреме.

Nece niko da ti kaze direktno znam da cemo uzeti titulu, nego su to drugacije iskazivali, pre svega svojim (ne) dolaskom na stadion kada se stvarno lomilo a oni mislili da je fora.

Ian

Цитат: уикзакрње  Мај 15, 2019, 10:22 поподне
Реал Мадрид има најгору сезону у последњих 20 година сигурно,вратио им се Зидан и последњих кола очекујеш реакцију,победе...они наставе да ређају поразе,мотивације без. Деси се ето,највећем клубу на планети земљи. Е замисли наша Звезда има најбољу сезону можда од Барија..низ победа,титула освојена 3 кола пре краја,чека се дупла круна..и некоме засмета лоша игра и мањак мотивације у неким утакмицама???!! Ало о чему ми имамо даље да причамо...Не би мени такви секунде више провели на форуму. Пи

A treba da se radujemo zbog toga?
samo prodjem plazom, i kazem...hocete li malo da jedrite....

уикзакрње

Ко је очекивао сваку утакмицу плес и 3+ голова нек обустави праћење фудбала и спорта уопште.

Нешо

Nisam siguran da razumijem - ako vidimo da igramo loše to ne treba reći zato što je uspješna sezona?

Mi ne da igramo loše nego mjesecima izgledamo kao neka ekipa iz beton lige gdje igraju ljudi zbog trećeg poluvremena. To, naravno, ne znači da ja nisam zadovoljan što smo prvi na tabeli. Čak naprotiv.

Ali je činjenica da mi drugi dio sezone u napadu igramo na Marinov vic, skok igru i neke šuterske minijature Milana Pavkova. U odbrani duva na sve strane, postavka iste nema logičko uporište ni u teoriji ni u praksi.

Sreća pa smo stigli do kraja sezone gdje, opet,  uopšte nisam siguran u pozitivan ishod sa Partizanom u Kupu.

Poslano sa mog moto x4 koristeći Tapatalk

noleRS

Цитат: уикзакрње  Мај 15, 2019, 10:22 поподне

Da budemo precizniji, čeka se tripla kruna ;)

МилошТЦЗ

Цитат: Бошко 996  Мај 15, 2019, 10:16 поподне

Наравно да нико није директно писао овде, јер је то повлачило бан, што је сасвим нормално. На форуму је много било уписа где су људи индиректно провлачили причу како је титула намештена, да ли је могуће да се не сећате људи којих је било срамота после неких победа Звезде и сл?

Цитат: Ужичанин  Мај 23, 2019, 10:47 поподне
Навијачи на трибину, певачи у гранд, а фудбалери на терен.

uskee1512

Кад сам видео да им тону копачке у траву знао сам да ће бити овако како је било!Ал можете поново да погледате ако нисте приметили и видећете то исто-негде им се копачке нису виделе од траве а на другим местима је било добро!За го ку..а.с није вредео овај терен и кад год је тако ми немамо игру!Како то изгледа када је лош терен се најбоље види на покушају Марина да лобује голмана које није успело баш због траве!
У сваком случају-добра је ствар да смо решили ову утакмицу у првој утакмици!
А сад да згазимо глодаре и узмемо дуплу круну на најлепши начин!
ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
.

wolf

To je najdebilniji spin i laz da je neko ovde popusio pricu o tituli, sto se sramote tice, ima nekih koje je sramota vracara i ima drugih djonovaca. To sto ljudi ne vole da dobijaju uz sumnjive penale ne znaci da su pali pod groboski spin.

Znaj da uvek Zvezdo uvek Zvezdo uvek bicu tu, da te bodrim i da te volim i da ti zivot POKLANJAM.

Ernan Krespo

Vatrogasac

Цитат: uskee1512  Мај 15, 2019, 10:50 поподне
Кад сам видео да им тону копачке у траву знао сам да ће бити овако како је било!Ал можете поново да погледате ако нисте приметили и видећете то исто-негде им се копачке нису виделе од траве а на другим местима је било добро!За го ку..а.с није вредео овај терен и кад год је тако ми немамо игру!Како то изгледа када је лош терен се најбоље види на покушају Марина да лобује голмана које није успело баш због траве!
У сваком случају-добра је ствар да смо решили ову утакмицу у првој утакмици!
А сад да згазимо глодаре и узмемо дуплу круну на најлепши начин!
ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
Brate pričamo o tim terenima već koji put ove polusezone kao problem.Te iste terene imali smo i prošle sezone pa smo izgledali daleko bolje
Igrali smo mi loše i na Marakani a teren je savršen.
Mogli smo da dobijemo 3,4 gola od njih pa ne vidim da je njih sprečio teren

Već nedeljama i mesecima se ponavlja ista priča a mi igramo loše pa igramo.Nije stvar rezultata i uspeha koji smo postigli jer time su svi zadovoljni i zahvalni ali u ovu ekipu uloženo je suviše novca da bi izgledala ovako
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Стомугромова

Људи....ајде једна ствар само...ако неко може да закатанчи ово колико вечерас и да се одмах отвори тема за 19.05. Овде је мање-више све речено. Имамо толико тога позитивног да пишемо, очекује нас нешто што није виђено у навијачком свету! Биће вам времена за цмиздрење и кукумавчење о игри и појачањима, али ајде сада да се уради коначно нешто добро! Да пробамо за ова 3 дана да мало подигнемо атмосферу и анимирамо људе око нас. Немојте да ово оде на 15 страна, а да на теми о прослави 30те титуле и 30 година Делија не буде исписано ни 5 пред почетак утакмице. Мислим да смо ми који смо годинама ту заслужили барем толико..!

marakana11

Цитат: Стомугромова  Мај 15, 2019, 11:06 поподне
Људи....ајде једна ствар само...ако неко може да закатанчи ово колико вечерас и да се одмах отвори тема за 19.05. Овде је мање-више све речено. Имамо толико тога позитивног да пишемо, очекује нас нешто што није виђено у навијачком свету! Биће вам времена за цмиздрење и кукумавчење о игри и појачањима, али ајде сада да се уради коначно нешто добро! Да пробамо за ова 3 дана да мало подигнемо атмосферу и анимирамо људе око нас. Немојте да ово оде на 15 страна, а да на теми о прослави 30те титуле и 30 година Делија не буде исписано ни 5 пред почетак утакмице. Мислим да смо ми који смо годинама ту заслужили барем толико..!

:ziveli2:

Биће пакао на стадиону! АЈМО ДЕЛИЈЕ!
Од малена, урезано у срце.
Увек уз тебе. Кроз најбоље. Кроз најгоре.
Да ли то била трећа лига или прва,
На целом свету, само је једна Црвена Звезда.