• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Кошаркашка лига Србије, 4. коло: Црвена звезда - ОКК Београд 82:50

Started by Шапчанин, May 06, 2019, 08:44 pm

Previous topic - Next topic

Арантес

Кад би Брус Ли играо за Звезду, Маракана била би у Змајевом гнезду..

Zvezdale!

Rtinska pobeda nema sta, mada su dobar otpor pruzili megini B klasa igraci.

Bas steta sto nije vise ljudi doslo, milina je gledati Borisu kako decko igra ono je poezija... Lagan na skoku, lepi banane kao nista. Takodje nasa kobra Dobric, kao tane kad krene u kontru, dva prelepa kucanja!

Rile mora vise da radi u odbrani, mislim da se mnogo lose pozicionira, kad njegov igrac primi loptu vec je dao pola kosa, tu je mnogo mekan i dopusti im dobru poziciju u startu. I mora vise koncentracije u napadu, oni ziceri ne smeju da se mase... Secam se dal bese protiv Brese i u EK je imao takvih promasaja.

Idemo dalje, ova liga kakva je takva je, do finala nema nekih tezih protivnika ja bih rekao...

Shoneee

"Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени." 19Simke93

Celtic

Čović opet 12 asistencija, a bila bi i koja više da Rile nije promašio neke zicere. Trenutno možda i najznačajniji naš igrač.
Nenadić solidan ali opet prenonšalantan u nekim trenucima. Uz to 0/5 sa bacanja je skandal za beka.
Dobrić i Simanić vrlo dobri, našpanovani i dalje. Faje i Ojo takođe angažovani. Radanov u stelt modu, Davidovac toplo hladno, kao i KC.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

миша09

Ненадић има око 40% са пенала до сада, рачунајући АБА лигу  Еврокуп и КЛС, што је ван сваке памети за играча на позицији 1-2. О његовом залагању у одбрани, где му шутирају преко главе, без да подигне руке, заиста не бих... једини играч који баш одскаче од ове групе сјајних момака, квалитетом, концентрацијом, а и ставом на терену.
"Не бојим се од вражијег кота, нека га је ка на гори листа, но се бојим од зла домаћега"

Vatrogasac

Quote from: Celtic on May 08, 2019, 09:51 pm
Čović opet 12 asistencija, a bila bi i koja više da Rile nije promašio neke zicere. Trenutno možda i najznačajniji naš igrač.
Nenadić solidan ali opet prenonšalantan u nekim trenucima. Uz to 0/5 sa bacanja je skandal za beka.
Dobrić i Simanić vrlo dobri, našpanovani i dalje. Faje i Ojo takođe angažovani. Radanov u stelt modu, Davidovac toplo hladno, kao i KC.

Sve se slazem,dodao bih samo da je Ristic sa 15 poena i 7 skokova uspeo zivce da mi iskida.Svakakvih gresaka u napadu a u odbrani je toliko tragican da mu svi redom prve probleme
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

sindje

Rile nije u stanju bio da onog Stanica zida. Dobro, decko jeste stamen, ali ako sa njim nije mogao na kraj izaci, kako ce sa EL alama?

Nenadic neverovatan sa onim svojim slobodnim bacanjima. Da barem slucajno pogodi... ni to...

Foks

Celtic

Ali je zato Simanić postao doktor za banane. Osećao se strah kod njihovih igrača čim je u blizini.

Sektor

Red

Naši evroligaški igrači tako da postoji razlika ali ipak... Rile i Čovke izdominirali. Ostali pripomagali dok se ovi igrali. Fine kontre...

rille83

Nisam gledao nijednu kls utakmicu. Ovde citam samo Rile,Rile,Rile...sve u negativnom kontekstu. Pogledam statistiku i ucinak na svim utakmicama Rile uvek najbolji (da pricamo o napadu posto odbrana se ne vidi)

Pa me bas zanima kakav je to Odzo ako nam je ovaj "drugi" centar toliko los?

Ili ce biti ona stara poznata ciganska,koga oni uzmu na zub moze biti Lebron licno ne pise mu se dobro.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

Veternik

Pa bas zato sto nisi gledao statistika ti ne znaci mnogo. Kritike su apsolutno opravdane. U napadu je solidan dok je u odbrani velika rupa. Njegovo pravo cemo videti kad dodju derbiji.
Одлично, само, кад је Звезда - нека буде црвена.

VladoPD