Анкета

Најбољи против ФМП-а:

Давидовац
1 (1.1%)
Човић
23 (26.1%)
Ненадић
0 (0%)
Лазић
0 (0%)
Берон
2 (2.3%)
Риверс
0 (0%)
Раданов
1 (1.1%)
Добрић
13 (14.8%)
Симанић
22 (25%)
Фаје
0 (0%)
Оџо
2 (2.3%)
Ристић
24 (27.3%)

Укупно гласова: 88

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, 3. коло: Црвена звезда - ФМП 82:65  (Прочитано 3055 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.797
  • Репутација: +2308/-784
Bravo Fico! 16 asistencija nije mala stvar protiv ABA ligasa!
U prvom poluvremenu je za 10 minuta imao već 10.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже DenaraFCRS

• Члан ФК
  • Поруке: 1.094
  • Репутација: +767/-691
Браво Звездо! Лепа утакмица. Ваљало би довести оног Дилејнија

Ван мреже miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.914
  • Репутација: +1080/-281
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
Pristojan otpor oslabljenog Fmp-a. Očekivano nosili su ih iskusniji igrači (Dilejni, Bursać, Jeremić)... Paunović i Uskoković ništa posebno, mada prvi osetno bolji od drugog danas. Ostali premladi za nešto više od ćoškarenja i epizodnih rola.
Što se tiče nas, domaći igrači (Tomić dislike this) odlični, dobra raspodela minuta i jedna lepa timska pobeda... 30 minuta kvalitetnog našeg izdanja. Po meni najbolji Dobrić, iza Simanić te Ristić. Čović diktirao tempo... Dobra rola i Radanova, sasvim pristojno.

На мрежи Celtic

• Модератор
Bez obzira na statistiku, Ristić nije ostavio dobar utisak danas. Posebno u odbrani.

Ван мреже sasa55555

• Члан КК
  • Поруке: 114
  • Репутација: +51/-38
Dilejni dobar bas dobar vidi se ta neka hrabrost,smisao za igru,plus par lepih poteza oni cik cak ulazi pogotovo,uglavnom sve 2+1 bilo..
E sad on po meni moze pokrivati 3 i 4 a tu za EL nivo treba neka jaca,a pogotovo iskusnija zverka,medjutim ako ne bude kesa za tako nesto mozda i probati sa njim ima stofa za jednog dobrog dobrog igraca...

Medjutim meni se najvise u FMP-u dopala igra Stefana Djordjevica,po meni ono je jedan mlad ali ozbiljan pik an rol centar,lepa otvaranja ,lepo zavrsava na obrucu,a u odbrani lepo igra,danas je par puta uspeo da sacuva cak i odza sto je jako tesko..
Obratiti paznju sledece sezone na decka dati mu svu slobodu u FMP-u i vec one tamo prebaciti ga u Zvezdu i upariti sa nekim pass first playmakerom..

Uz njih dvojicu Uskokovic pokazao zelju mada vidi se neiskustvo,ali dobro hrabrost je tu,i Paunovic kao neko ko bi mogao da bude ozbiljan bek-krilo u najavi,ostali slabo danas..

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.638
  • Репутација: +841/-1095
Bez obzira na statistiku, Ristić nije ostavio dobar utisak danas. Posebno u odbrani.

Rile mora necim prosiriti svoj repertoar, inace nikada od njega EL centar. Pa ni rezervni.

Sada, koliko je to moguce, pitanje je. Ali mora ili ubrzati noge, ili popraviti skok i zastitu obruca, ili uvesti dobar sut sa poludistance pa da moze da siri odbranu. Ovo sada mu zaista nije dovoljno. Mislim, uz malo iskustva, ovo sada bice mu dovoljno za ABA i EC nivo. Za nesto vise - ne.

На мрежи Vlajkoman

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 175
  • Репутација: +81/-22
Protiv Dunava nisam mogao, tako da mi je baš drago što sam uspeo da dođem danas da pogledam ovu utakmicu :biggrin:

Prvo poluvreme dosta dobro, puno lepih poteza i poena iz kontre dok je u drugom Fmp dosta zategao odbranu uz našu opuštenost razume se,

prišli su na 6 razlike nakon našeg vođstva od 23 tako da je malo falilo da uđemo u neizvesnu završnicu :stidljiv:

Drago mi je da je Radanov dobio šansu na drugoj utakmici uzastopno i skroz je korektno odigrao.

Vidi se da Uskoković još nije spreman za nas ali bih mu dao 30 min u Fmp-u sl. sezone da ga maksimalno uposlimo i vidimo da li možemo da računamo ozbiljno na njega,

isto tako i Paunoviću i Đorđeviću.

Ako dobijemo jednog igrača za nas od ta tri super što se mene tiče.

Sve u svemu prijatno popodne, čestitke momcima na pobedi :aplauz:

Ван мреже aragorn

• Махатма Ганди
  • Administrator
  • Поруке: 1.946
  • Репутација: +1367/-405
Tesko ce Rile puno da popravi brzinu. NIje to kategorija gde moze puno da napreduje. Ali zato snaga jeste. Ima masu, ali je previse tanan. Danas se odbio od malog Tomasevica ko od bandere. To prosto ne sme da mu se desava. Ofanzivno je odlican, mada bi mu dodatna snaga pomogla da jos lakse dolazi do poena, ali u odbrani je bas rupa. I sve to potice najvise od nedostatka snage. Da je pametan, preko leta bi  gruvao snagu i samo snagu. Kosarkaski iq ima, mekanu ruku takodje, sa snagom bi mu to bilo dovoljno da bude minimum neki Raduljica nivo.

Kad vec pomenuh Tomasevica, iako statisticki juce nista nije uradio, mene je bas dojmio. Bilo bi dobro da poraste koji cm, ali koliko je decko jak, a uopste ne izgleda kao neka zver. Ristic se odbio od njega, Fajea je takodje oduvao, cak je i Odzo imao muku s njim. A ima i lepu mehaniku suta. Malo da se opusti u seniorskom okruzenju i da dogodine dobije priliku ima da kida u FMPu...

MI smo ovo juce rutinirali, ali meni se FMP bas svidja. I koncepcijski i igracki...

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.534
  • Репутација: +1355/-2957
Tesko ce Rile puno da popravi brzinu. NIje to kategorija gde moze puno da napreduje. Ali zato snaga jeste. Ima masu, ali je previse tanan. Danas se odbio od malog Tomasevica ko od bandere. To prosto ne sme da mu se desava. Ofanzivno je odlican, mada bi mu dodatna snaga pomogla da jos lakse dolazi do poena, ali u odbrani je bas rupa. I sve to potice najvise od nedostatka snage. Da je pametan, preko leta bi  gruvao snagu i samo snagu. Kosarkaski iq ima, mekanu ruku takodje, sa snagom bi mu to bilo dovoljno da bude minimum neki Raduljica nivo.

Kad vec pomenuh Tomasevica, iako statisticki juce nista nije uradio, mene je bas dojmio. Bilo bi dobro da poraste koji cm, ali koliko je decko jak, a uopste ne izgleda kao neka zver. Ristic se odbio od njega, Fajea je takodje oduvao, cak je i Odzo imao muku s njim. A ima i lepu mehaniku suta. Malo da se opusti u seniorskom okruzenju i da dogodine dobije priliku ima da kida u FMPu...

MI smo ovo juce rutinirali, ali meni se FMP bas svidja. I koncepcijski i igracki...
Kako sve lepo covek napisa i onda pomenuo Raduljicu.

Evo,prosli su iste skole tako reci u mladjim kategorijama i uporedicemo im karijere jednog dana,naravno i ucinak.

I ja sam nekad mislio da ce taj decko da pokida ali osim Saletovog forsiranja i sto je ubo jak ugovor u Kini taj kosarkas nista pokazao nije.

Izvini ali ovo pisem samo zato jer ne volim kad se u bilo kom kontekstu neki igrac a pogotovo Zvezdin uporedjuje s njim.

A tek kad vidim i cujem da njega dizu u nebesa a jednog Stimca omalovazavaju. A evo,vec sad,uporedimo im i karijere i ucinak. Gde je to Stimac igrao a da nije imao dobar ucinak? A ovaj osim u reprezentaciji i mozda...je l bese Armani? Svuda se raspadao.

Izvinjenje za off

Sent from my iPhone using Tapatalk

На мрежи Celtic

• Модератор
Raduljica je u mlađim kategorijama bio bolji igrač nego što je to Ristić bio. U seniorsku košarku je zakoračio izvanrednim igrama u FMP. Pre svega ofanzivno, naravno. Do odlaska u NBA igrao je dobro. Posle se zapustio i da mu nije Đorđevića i reprezentacije, moglo bi se reći da je upropastio karijeru.
Kada bi Ristić sledeće sezonr došao do nivoa koji je Raduljica imao sa 22, 23 godine, svi bismo bili prezadovoljni jer bi bio sasvim legitimni EL centar.

Ван мреже aragorn

• Махатма Ганди
  • Administrator
  • Поруке: 1.946
  • Репутација: +1367/-405
Ma Raduljica je zajebant i lencuga. Ja pricam o onome sto je pokazivao dok je hteo da igra kosarku. Ne mozes da kazes da covek koji je legitimno igrao NBA nema pojma. Poredio sam Rileta sa njim bas zato sto je i Raduljica izuzetno potentan napadacki i ima mekanu ruku i sto se super snalazi oko kosa. Imaju i slicnu konstitucijju. KO sto Celtic napisao, Rile ako dovede svoju igru na ono sto je igrao Raduljica sa 22-23 godine bice legitiman EL igrac, a sve posle toga je do njega.