Анкета

Најбољи на Златибору

Давидовац
66 (79.5%)
Човић
0 (0%)
Ненадић
0 (0%)
Лазић
1 (1.2%)
Берон
3 (3.6%)
Добрић
2 (2.4%)
Раданов
2 (2.4%)
Кешељ
1 (1.2%)
Риверс
1 (1.2%)
Симанић
2 (2.4%)
Оџо
2 (2.4%)
Ристић
3 (3.6%)

Укупно гласова: 83

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, 2. коло: КК Златибор Чајетина - КК Црвена звезда 68:82  (Прочитано 4485 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже tekarh

• Члан КК
  • Поруке: 186
  • Репутација: +51/-44

Ван мреже Nićifor

• Члан КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 2.901
  • Репутација: +789/-597

Ван мреже Majorka

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 261
  • Репутација: +112/-260
Ocekivano otaljavanje posla. Jako je tesko motivisati se posle onih utakmica protiv Buducnosti i svih napora u sezoni.

Ovo je prosto treca liga.

U pravu si, lagano odrađeno. Kad se setim prošle sezone i naših muka čak i u KLS ligi, muka mi je.

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.498
  • Репутација: +379/-393
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
Čestitke momcima na pobedi.Drago mi je da Davidovac odigrao dobro,mnogo će nam on značiti kad budu došli mečevi za trofej.
Bravo ZVEZDOO!!!

Ван мреже Косингас

• Веран као пас
  • Поруке: 879
  • Репутација: +302/-200
Честитке момцима на побједи. Корак ближе трофеју и другој звјездици, идемо даље.   :prvak:

Пратио сам текстуални преко сајта, јел све океј са Филипом? Видим да није улазио послије у игру никако, одиграо је на почетку 7 минута и то је то, није се враћао послије

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 6.232
  • Репутација: +2042/-1151
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
Crvena zvezda mts je pobedila Zlatibor, delovalo je čak i rutinski. Ipak, na licu Milana Tomića, trenera aktuelnih šampiona Srbije, posle meča nije dominiralo zadovoljstvo. Naprotiv.

Priču je počeo od onoga što nije bilo dobro.

Imali smo 18 grešaka, što je protiv Zlatibora zaista mnogo. To je ekipa koje je večeras stvarno bila borbena i odgirala je dobro i čestitao bih im na tome. Ali, ono što cele sezone pokušavam da kažem mojim igračima i da oni shvate – tu je Tomić zastao, pa se obratio Boriši Simaniću, koji je sedeo pored njega na konferenciji za medije.

Šta je to Boki? Cele godine što pričam.

Mladi krilni centar je očigledno nije znao na šta konkretno trener misli, pa je uzvratio:
O dosta stvari pričamo.

Tomić je nastavio „propitivanje“:
Dobro! Ali kada igramo protiv, eto, Zlatibora?

Simanić je ovog puta imao odgovor:
Da uđemo maksimalno koncentrisano i sa energijom.

Šef struke crveno-belih je nastavo:
Nema lakih utakmica. Nikada. Da li igramo prijateljsku utakmicu, protiv Zlatibora ili Reala… To moraju igrači da shvate. Jer ako nisu spremni, psihički i fizički za jednu utakmicu, tu može doći do povrede, može da dođe do nervoze… Ovakve utakmice moramo da iskoristimo da bismo podelili minutažu, da bismo nastavili rad, jer nas čeka još osam utakmica.

Sve ovo je naglasio, jer je njegov tim uradio upravo suprotno.
Ušli smo bez ikakve koncentracije, kao „lako ćemo“. Nema lake utakmice!

Naveo je i primer.
Gran Kanarija – Olimpijakos, 25 razlike za Špance! Iako je Olimpijakos bolji, izgubio je 25 razlike! Uvek moramo da maksimalno koncentrisano da uđemo. Ovo je utakmica iz koje možemo mnogo toga da naučimo, pre svega da nema lakih protivnika.

Tomić je potom ponovio:
Još jednom bih da čestitam Zlatiboru na dobroj utakmici.

Svom timu je javno „poručio“:
Po programu je bilo da sutra radimo samo u teretani i na šutu, ali pošto niste imali dovoljnu koncentraciju, biće sa bandažama i jedan na jedan po celom terenu.

I Boriša Simanić je čestitao Zlatiboru na odličnoj igri, pa dodao:
Nismo ušli dovoljno koncentrisano u utakmicu, imali smo mnogo izgubljenih lopti, čini mi se 18. Većinu vremena nismo igrali kao tim, o čemu govori to da smo imali samo osam asistencija. Važno je što smo pobedili.

http://basketballsphere.com/sta-je-tomic-na-zlatiboru-pitao-simanica/
« Последња измена: 01 Мај 2019, 22:33:20 северна страна »

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
Drago mi je što Tomić ne dozvoljava opuštanje.Ovakav pristup kakav želi Tomić je pravi i jedini put do uspeha.

Ван мреже IggY79

• Члан КК
  • Поруке: 1.586
  • Репутација: +1275/-1248
Bravo za Tomića. Vaspitna za svako zajebavanje.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

На мрежи nenad75

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 338
  • Репутација: +320/-127

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 6.232
  • Репутација: +2042/-1151
  • Нису нас сломиле ове тешке године...

Исправи

Nisam ni primetio to, kopirao sam njihovu vest... Ispavio sam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже knn-forever

• Члан КК
  • Поруке: 101
  • Репутација: +33/-68
  • nisu nas slomile ONE teske godine...
Pokusao sam da vidim neke sitnice oko ovog meca na sajtu KLS, ljudi moji ili sam ja amater ili je ono najjadniji sajt koji se moze sklepati, sta je ono? Pa ONO danas deca prave na dvocasu tehnickog obrazovanja.  :facepalmanimation:

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.797
  • Репутација: +2308/-784
Pokusao sam da vidim neke sitnice oko ovog meca na sajtu KLS, ljudi moji ili sam ja amater ili je ono najjadniji sajt koji se moze sklepati, sta je ono? Pa ONO danas deca prave na dvocasu tehnickog obrazovanja.  :facepalmanimation:
Sve imaš na sajtu, statistika im je bolja nego na sajtu EL. Neko napisa samo da ne šljaka na svakom pregledaču. Probaj na Chrome.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.314
  • Репутација: +533/-403
Пошто сам ових дана на одмору на Златибору, искористио сам прилику да подржим наше момке. Први утисак је - отаљавање посла, што се види и по минутажи и осцилацијама у вођству. Јако лоша друга четвртина кад смо им дозволили да се приближе превише. Није да се победа доводила у питање и у једном тренутку, али обзиром на разлику у квалитету требало је то много убедљивије. Светле тачке су Берон и Давидовац, лоше Оџо и Ристић. Оџо у нападу пар пута изгубио лопту и промашио закуцавања, Ристић у одбрани није знао где се налази, а у нападу користио физичку снагу да дође до поена, мада је и губио лопте. Стара кајла Маројевић је правио проблеме. Ненадић ме је мало разочарао, преведе лопту, стане и даје неком другом да настави напад. Раданов ништа посебно, мада агресиван у одбрани. Не знам је л код обојице у питању то што нису играли целе сезоне. За остале не знам ни шта бих написао. Са кошарком немам благе везе, па немојте ни ово што сам до сада написао узимати здраво за готово  :travka:

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.747
  • Репутација: +5861/-7470

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК

Puna hala,preko 1000 gledalaca kaže trener Zlatibora da je bilo,što je i logično kada dolazi Crvena Zvezda.