• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Кошаркашка лига Србије, 1. коло: Црвена звезда - КК Дунав 101:60

Започео Косјерац, 24 Април 2019, 15:11:28

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Најбољи у победи против Дунава:

Давидовац
1 (0.7%)
Човић
2 (1.4%)
Ненадић
4 (2.7%)
Берон
0 (0%)
Лазић
0 (0%)
Добрић
9 (6.2%)
Риверс
27 (18.5%)
Кешељ
2 (1.4%)
Фаје
0 (0%)
Симанић
5 (3.4%)
Оџо
4 (2.7%)
Ристић
92 (63%)

Укупно гласова: 146

Celtic

Цитат1: la vita e bella  27 Април 2019, 19:03:55
Mislio sam šansu u Zvezdi, da vidimo kako to izgleda kad se u Zvezdi igra, npr Gudura je tu igru iz FMP lagano prenio i u Zvezdu.
Mogao bih da ti nabrojim baš mnogo igrača koji nisu dobili šansu j Zvezdi, a postali su bolji igrači nego što će Radanov ikada biti. Ta šansa mora i da se zasluži, a svakako da nema ni mesta za sve.

Što se tiče Nenadića, on ima još dve sezone ugovor sa klubom i pokriva pozicije 1 i 2. Nije konkurent Radanovu  jer ovaj u Zvezdi igra samo na poziciji 3.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

la vita e bella

Цитат1: Celtic  27 Април 2019, 19:07:26
Mogao bih da ti nabrojim baš mnogo igrača koji nisu dobili šansu j Zvezdi, a postali su bolji igrači nego što će Radanov ikada biti. Ta šansa mora i da se zasluži, a svakako da nema ni mesta za sve.

Što se tiče Nenadića, on ima još dve sezone ugovor sa klubom i pokriva pozicije 1 i 2. Nije konkurent Radanovu  jer ovaj u Zvezdi igra samo na poziciji 3.

Ma jasno apsolutno, nisam ni ja toliko oduševljen Radanovim generalno.

Unrestrained

Ja od Radanova nisam video apsolutno ništa ni prošle ni ove sezone. A nisam siguran da je problem u Zvezdi, s obzirom na to da nije igrao ni kod Alimpijevića, ni kod Topića prošle, ni kod Tomića ove godine.

Što Seltik napisa, šansa u Zvezdi bi trebalo da se zasluži, Radanov nije uspeo da postane deo rotacije kod tri trenera. Dakle, nije do Zvezde.

Na stranu što mislim da je žestoko izvikan igrač.

mostarac

Simpatična ekipa Dunava nije ni blizu Zvezde. Krenuli smo ozbiljno i pokazali razliku.

Raducojo

Nije mi logično da ove utakmice igra Kešelj prije Radanova. Jedino ako ima neki problem sa ugovorom Radanova

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Celtic

Цитат1: Raducojo  27 Април 2019, 19:25:38
Nije mi logično da ove utakmice igra Kešelj prije Radanova. Jedino ako ima neki problem sa ugovorom Radanova

Misliš da ovu sezonu u KLS možemo da izguramo sa samo četiri igrača u rotaciji na pozicijama četiri i pet?

serbianhoops

Цитат1: Raducojo  27 Април 2019, 19:25:38

Nema nikakav problem sa ugovorom, istiće na kraju sezone. Već sam objasnio. Ne želi da produži pošto ne igra, a pošto odbija da produži klub forcira druge igrače pod ugovorom, izuzev Filipa i Kešelja kome ugovore takođe istiću na kraju sezone ali u tim slučajevima nema brige.

Raducojo

Ne mislim ali mislim da smo ovu mogli da izguramo a i većinu lige. Nekako je loša poruka Radanovu. Nemamo mi mnogo igrača sa potencijalom za prvi tim. Moje mišljenje je da je on jedan od njih.

Zvezdale!

ognja

mostarac

Raspisašmo se o Radanovu a momci odlično odigraše.101-60 skoro ko Budućnost.Ima još utakmica biće šanse za sve.

Hyperion5

Raducojo

Цитат1: serbianhoops  27 Април 2019, 19:32:15
Nema nikakav problem sa ugovorom, istiće na kraju sezone. Već sam objasnio. Ne želi da produži pošto ne igra, a pošto odbija da produži klub forcira druge igrače pod ugovorom, izuzev Filipa i Kešelja kome ugovore takođe istiću na kraju sezone ali u tim slučajevima nema brige.
Žao mi je što nema strpljenja. Realno ove sezone nije mogao dobiti značajniju minutažu u ABA a s obzirom na EL teško i sledeće. Teško je naći pravi balans forsiranja mladih igrača i rezultata.

Достојевски

Озбиљан приступ. Радује партија Ристића, 18п без промашаја за 2, 6/6 (на тв графици је писало 20п 7/7). Добро је да он ухвати ритам јер није много играо, требаће нам као подршка Оџу у плеј-офу и те како.

Ваљда остали пруже мало јачи отпор, ипак је Дунав завршио осми у КЛС.

Vatrogasac

Цитат1: Celtic  27 Април 2019, 19:05:07
Kešelj je tu kao peti visoki igrač i tako će biti tokom cele lige.

Što se tiče Radanova, prestanite da umišljate da vam je do ekipe i igrača stalo više nego treneru. Ako nije u 12 onda postoji i razlog zašto nije.

Ne znam što smo ga onda prijavljivali za ligu.Možda je mogao neko od klinaca da predje za koga se očekuje nešto u budućnosti

Luigi89

40% snage i to je to. Kad smo mleli dosli do 30 razlike i samo priveli kraju. Rivers sipao lepo, Ristic u napadu vrlo dobar, mekana ruka, ali u odbrani jako trom, izvlacice ga Lendejl npr. jer realno mi jedinog protivnika u ovoj ligi imamo mali partizan. Morao bi Borisa malo da poradi na sutu sa poludistance, da mu bude jos jedno oruzje. Odlican sut ima, mekanu ruku, a sa poludistance nije siguran toliko.  Pohvale Dobricu za energiju. Osecam da ce Nenadic do kraja imati dobra izdanja, mislim da moze i da ce pokazati sta ume.

Celtic

Цитат1: Vatrogasac  27 Април 2019, 19:45:56
Ne znam što smo ga onda prijavljivali za ligu.Možda je mogao neko od klinaca da predje za koga se očekuje nešto u budućnosti
Mogli smo da prijavimo 15 igrača a prijavili smo 13, tako da Radanov nikom ne zauzima mesto.
Zaista ne razumem zašto se pravi problem. Mora neko da bude van protokola. Eno komšijama u 15 nisu ušli Gegić i Aranitović, igrači koji takođe imaju neki pedigre iz mlađih kategorija.

la vita e bella

Drago mi je zbog Ristića, lepo je odigrao danas, ledjna tehnika odlična :ziveli2:
U laganom ritmu pobeda.

Vatrogasac

Цитат1: Celtic  27 Април 2019, 19:49:08
Mogli smo da prijavimo 15 igrača a prijavili smo 13, tako da Radanov nikom ne zauzima mesto.
Zaista ne razumem zašto se pravi problem. Mora neko da bude van protokola. Eno komšijama u 15 nisu ušli Gegić i Aranitović, igrači koji takođe imaju neki pedigre iz mlađih kategorija.

Ma ne pravim nikakav problem,samo pitam,možda smo mogli nekog priključiti
Ako je završena priča sa njim nema razloga da ga prijavljujemo.Pogotovo ako se dogovara sa ovima preko