Анкета

Најбољи у победи против Дунава:

Давидовац
1 (0.7%)
Човић
2 (1.4%)
Ненадић
4 (2.7%)
Берон
0 (0%)
Лазић
0 (0%)
Добрић
9 (6.2%)
Риверс
27 (18.5%)
Кешељ
2 (1.4%)
Фаје
0 (0%)
Симанић
5 (3.4%)
Оџо
4 (2.7%)
Ристић
92 (63%)

Укупно гласова: 146

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, 1. коло: Црвена звезда - КК Дунав 101:60  (Прочитано 7567 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Jimi22

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.118
  • Репутација: +146/-346
Одг: Кошаркашка лига Србије, 1. коло: Црвена звезда - КК Дунав
« Одговор #100 послато: 28 Април 2019, 18:54:37 »
Zašto se nije nudio, je li mu branio neko? Kako to nije omelo Davidovca, Nenadića, Pota, Dobrića, Gurovića ...

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
Guduric...  :icon_svi:

Ne znam zasto, ali ono sto je on radio je van svake pameti.
Kao i sto rekoh, po meni je Radanov najbolji kada ima loptu u rukama, a ove sezone smo videli da je jedan Dobric kome je jedna od glavnih zamerki upravo taj ballhandling imao daleko vise loptu kod sebe za dosta manje minuta na terenu nego sto je Radanov imao u Zelezniku. Zaista neverovatna stvar.
Radanov je kao dosta mlad proglasen za nekog mega-giga talenta kao i Simanic, i ja sam mislio da onaj felgmaticni Simanic(kazem onaj jer je sada potpuno drugi igrac) nikada nece postati igrac i da ce njega ta etiketa mega talenta daleko vise sputati nego Aleksu.
Tomicu zaista skidam kapu za Simanica ove sezone, ne znam sta mu je uradio, ali mislim da ono ni Maja Berovic ne moze...  :biggrin:

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.834
  • Репутација: +4947/-10055
  • "реалиста"
« Одговор #101 послато: 29 Април 2019, 04:22:00 »
И ево постаде Раданов мањи таленат од Маринковића. Да нам се тиме испере мозак пар месеци и да Томић спасе Боришу следеће године и клуб ће лагано проћи без критике за дебакл у развијању трија Сани - Раданов - Бориша.

На мрежи samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.409
  • Репутација: +2939/-743
« Одговор #102 послато: 29 Април 2019, 04:25:02 »
И ево постаде Раданов мањи таленат од Маринковића. Да нам се тиме испере мозак пар месеци и да Томић спасе Боришу следеће године и клуб ће лагано проћи без критике за дебакл у развијању трија Сани - Раданов - Бориша.

Talenat je samo jedan od segmenata kvalitetnog igraca. Nekad klub nije kriv..nekad jeste.. U ovom slucaju Sani - povreda teska(dva puta). Simanic - stagnacija, nezrelost. Radanov - ne znam zaista.

Dzaba talenat kad neko ne radi na sebi.

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • "реалиста"
« Одговор #103 послато: 29 Април 2019, 04:28:44 »
А нама баш нерадници запали.

На мрежи samson

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.409
  • Репутација: +2939/-743
« Одговор #104 послато: 29 Април 2019, 04:39:43 »
А нама баш нерадници запали.

Koliko sam se ja talenata nagledao..na fudbalskom terenu doduse. Sa koliko sam njih igrao.. Mozda je svaki 5 dominator iz mladjih kategorija postao igrac za prvu ligu Srbije..ajd da ne idem na nesto vise.

Jbg..znas ti to i sam.

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • "реалиста"
« Одговор #105 послато: 29 Април 2019, 04:58:02 »
Чудно је да се о томе није причало раније него се ти аргументи потегну тек кад на ред дође питање лошег развоја играча. Није радник, није се изборио у конкуренцији, и најсвежији да није баш толики таленат.

Јбга мени је непојмиво да један клуб допусти да од дечка који сам ради шутерске тренинге кроз 2-3 године настане дечко који једини уз Милка не може да издржи дрил у Кошутњаку. То ти је ко да је Милвоки довео Кумпа и пустио га да се избори разумеш..

Ван мреже skeva

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.179
  • Репутација: +614/-691
« Одговор #106 послато: 29 Април 2019, 09:01:45 »
Za Radanova naravno nije kasno, ali ocigledno da obostrano zadovoljstvo ne postoji i to ce se teze rijesiti. Pravili smo neke debele greske prije 2-3 godine u FMPu i produkt tih gresaka je i Radanov. Aranitovica ne brojim, povrede su uradile svoje. Sada se u FMPu malo drugacije radi i mislim da cemo imati koristi od toga u vidu Uskokovica, Paunovica, pa i stranaca poput Rita. Nadam se da smo iz gresaka naucili i da cemo nastaviti posao u FMPu kao ove i prosle sezone.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.895
  • Репутација: +2338/-792
« Одговор #107 послато: 29 Април 2019, 10:28:54 »

Чудно је да се о томе није причало раније него се ти аргументи потегну тек кад на ред дође питање лошег развоја играча. Није радник, није се изборио у конкуренцији, и најсвежији да није баш толики таленат.

Јбга мени је непојмиво да један клуб допусти да од дечка који сам ради шутерске тренинге кроз 2-3 године настане дечко који једини уз Милка не може да издржи дрил у Кошутњаку. То ти је ко да је Милвоки довео Кумпа и пустио га да се избори разумеш..

Bogami ja sam oduvek pričao da Radanov nije top prospekt, da ne može da igra pleja, da ima slab bolhendling, razumevanje i pregled igre za beka i da je imao nezaslužene privilegije u klubu. Raspravljao sam se u više navrata sa dosta forumaša na tu temu poslednjih godina. Tako da mene zaobiđi da neumesnim upadicama.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.895
  • Репутација: +2338/-792
« Одговор #108 послато: 29 Април 2019, 10:32:58 »
Što se tiče drila u Košutnjaku, ta informacija je takođe od mene potekla i ovde se zlonamerno interpretirana. Igrač je imao nešto manje masti u organizmu nego što je potrebno i to nikakav poseban problem nije bio niti je toliko neuobičajeno. Sa tim naravno klub nikakve veze nema jer se radi fiziologiji i razvoju mladog organizma.

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.541
  • Репутација: +1084/-742
« Одговор #109 послато: 29 Април 2019, 11:27:48 »
Otvarajte temu za sledece kolo.  :ziveli2: