Анкета

- Како сте видели суђење у двомечу у Подгорици?

Коректно суђење
68 (12.2%)
Покрадени смо
490 (87.8%)

Укупно гласова: 558

Анкета

1. Најбољи у првој утакмици финала?

Давидовац
10 (1.3%)
Човић
51 (6.9%)
Берон
537 (72.5%)
Лазић
2 (0.3%)
Риверс
5 (0.7%)
Добрић
30 (4%)
Ненадић
1 (0.1%)
Перпероглу
27 (3.6%)
Фаје
24 (3.2%)
Симанић
5 (0.7%)
Оџо
40 (5.4%)
Цирбес
9 (1.2%)

Укупно гласова: 740

Анкета

2. Најбољи у другој утакмици финалне серије:

Давидовац
0 (0%)
Човић
74 (10.9%)
Берон
23 (3.4%)
Лазић
0 (0%)
Добрић
20 (3%)
Риверс
11 (1.6%)
Ненадић
0 (0%)
Перпероглу
523 (77.4%)
Фаје
9 (1.3%)
Симанић
5 (0.7%)
Оџо
8 (1.2%)
Цирбес
3 (0.4%)

Укупно гласова: 675

Анкета

3. Најбољи у трећој утакмици финала:

Давидовац
6 (1.2%)
Човић
63 (13%)
Берон
34 (7%)
Лазић
4 (0.8%)
Добрић
11 (2.3%)
Риверс
275 (56.8%)
Симанић
11 (2.3%)
Фаје
49 (10.1%)
Цирбес
21 (4.3%)
Оџо
10 (2.1%)

Укупно гласова: 483

Анкета

4. Најбољи у четвртој утакмици финала:

Човић
14 (3%)
Кешељ
2 (0.4%)
Давидовац
8 (1.7%)
Лазић
1 (0.2%)
Фаје
229 (49.5%)
Добрић
16 (3.5%)
Берон
172 (37.1%)
Риверс
13 (2.8%)
Оџо
6 (1.3%)
Цирбес
2 (0.4%)

Укупно гласова: 462

Анкета

Најбољи у 5. утакмици и коначном демолирању

Давидовац
2 (0.4%)
Човић
26 (4.6%)
Берон
13 (2.3%)
Лазић
3 (0.5%)
Добрић
2 (0.4%)
Риверс
100 (17.7%)
Фаје
71 (12.5%)
Симанић
340 (60.1%)
Цирбес
1 (0.2%)
Оџо
4 (0.7%)
Ненадић
0 (0%)
Кешељ
4 (0.7%)

Укупно гласова: 566

Аутор Тема: АБА лига, Финале: Црвена звезда - Будућност 91:72, 107:69, 72:80, 80:84, 97:54  (Прочитано 157558 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 19.218
  • Репутација: +5896/-5877
Одг: АБА лига, Финале: Црвена звезда - Будућност
« Одговор #40 послато: 08 Април 2019, 11:49:12 »
Primetio sam u ovoj seriji protiv Cedevite. Nemanja Gordic, ima taj neobican ulaz jedan na jedan, kada ostane u izolaciji, neko nerealno ubrzanje napravi u dvokoraku.. to nisu mogli da brane igraci Cedevite koji su ga cuvali .. imao sam utisak da bi mogao 20 uzastopnih poena da postigne tako

Obratiti paznju na to, posebno u zavrsnici utakmica !!!

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 6.215
  • Репутација: +2041/-1151
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #41 послато: 08 Април 2019, 12:02:53 »

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже albatros

• Члан ФК
  • Поруке: 892
  • Репутација: +433/-179
« Одговор #42 послато: 08 Април 2019, 12:22:32 »
Prvi uslov da dobro startujemo u finalu Aba jeste navijanje!
Ako Pionir "progovori" onako kako je to uradio na majstorici onda će biti lakše.
Mi moramo sa 2:0 ići tamo. A ako odemo u PG sa 2:0, nema šanse da izgubimo 3 utakmice uzastopno.
Jedino što je na strani Budućnosti jeste iskustvo igranja u EL i kvalitetni stranci. Takođe kad igraju kući i vrela atmosfera. Ali isto tako, stranci često znaju divljati i pitanje je mogu li imati jednak fokus na svim utakmicama. Dalje, oni jesu ove godine igrali masu jakih utakmica ali teško da su gostovali u paklu kakav su zvezdasi napravili ovih dana. Dalje, ne vjerujem da Repeša može uzeti neki značajan trofej... Jednostavno, on mi je sinonim za gubitnike.

Ova 3. utakmica u 1/2 je pravi put kako treba. Ne mislim samo na to da nas ide šut a da protivnika ne ide. Prvo, ponašanje, izjave, maniri. Drugo, skauting. Treće timski duh. Četvrto borbenost. Peto, fokus svih 40 minuta. Tek kad sve to ispunimo onda idu detalji i taktičke zamisli.
Sada će biti i malo čupavo sa formom. Trebaće nam klupa i svih 12-14 igrača. Finale se igra sa gušćim rasporedom i biće umora. Nadam se samo bez povreda.
Takođe, na našoj je strani i to prošlogodišnje negativno iskustvo. Znamo gdje smo griješili, znamo šta nas čeka i šta nam je činiti.
Optimista sam!
Napred Zvezdo!

Ван мреже Strale993

• Веран као пас
  • Поруке: 540
  • Репутација: +177/-113
« Одговор #43 послато: 08 Април 2019, 12:54:45 »
Generalno moramo usporiti ritam utakmice j
er im je tranzicija najjaca strana, potom imaju prednost na poziciji 4 Earl Clark nije puno igrao na niskom postu ove sezone ali ce sada sigurno spustati dole jer je jaci i od Simane i od Fajea pa ce Odzo imati posla oko udvajanja. Sut za 3 ih nije sluzio u gostima ali mogu uci u opasnu seriju jer bukvalno kod njih je svaki igrac sem Barovica sposoban za to.
Moramo uci.tvrdo u utakmicu i vrsiti snazan pritisak na njihove bekove, smatram da to mozemo da ucinimo mnogo bolje od Cedevite pogotovo uz podrsku publike.

Ван мреже aleksandarasr

• Веран као пас
  • Поруке: 789
  • Репутација: +243/-205
« Одговор #44 послато: 08 Април 2019, 12:57:15 »
Primetio sam u ovoj seriji protiv Cedevite. Nemanja Gordic, ima taj neobican ulaz jedan na jedan, kada ostane u izolaciji, neko nerealno ubrzanje napravi u dvokoraku.. to nisu mogli da brane igraci Cedevite koji su ga cuvali .. imao sam utisak da bi mogao 20 uzastopnih poena da postigne tako

Sve stoji za Gordica, ali ipak najveci utisak mi je koliko ga sudije stite...Tako je bilo prosle godine sa nama... Kao da je MJ licno...
Ps:Gazda sazvao konferenciju za sutra...  :vasil:

Ван мреже Strale993

• Веран као пас
  • Поруке: 540
  • Репутација: +177/-113
« Одговор #45 послато: 08 Април 2019, 12:58:25 »

Ti brate samo zapali svecu i postavi ovde i nema zime :bravo:

Ван мреже Mihajlo BL

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 219
  • Репутација: +164/-89
  • Zvezda je strast, emocija, ljubav!
« Одговор #46 послато: 08 Април 2019, 13:08:42 »
+14 u Laktašima
+16 u Podgorici
+14 u Pioniru

Nastaviće se...

На мрежи napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 7.018
  • Репутација: +3213/-5781
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #47 послато: 08 Април 2019, 13:12:52 »
I ja bih apelovao na celnike kluba da ne bude nikakve raspodele besplatnih karata, vec da iste puste u prodaju, ne postoji nijedan jedini razlog da se bilo sta deli besplatno, klub nesto mora i da zaradi.

Komplet karata da se prodaje za prve 2 utakmice, za npr 1000 din.

На мрежи adzo

• Члан КК
  • Поруке: 335
  • Репутација: +150/-42
« Одговор #48 послато: 08 Април 2019, 13:24:08 »
Protivnik kojeg nisam zeleo, ne sto se plasim njih, nego sto nisam zeleo taj mulj koji oni donose sa sobom.
Mi smo bili odlicni na tribinama u polufinalu ali ovo je finale, finale protiv kluba koji nas je najstrasnije pokrao prosle sezone i sinergija izmedju igraca i navijaca mora biti na jos vecem nivou. Mi ne smemo dozvoliti da nas pokradu na nasem terenu po bilo koju cenu, taman i prekida.
Za ovo finale(za razliku od polufinala) smo prilicno oslabljeni izostankom Reglanda i moramo nekako to prevazici.
Mislim da su kljuc za nasu dobru igru Faje i Borisa. Oni moraju biti taj korektivni faktor za ulaze Gordica i Popovica, posto se plasim da mi jednostavno nemamo dovoljno municije i brzine da ih zaustavimo. Kao i u prvoj utakmici sa ovima, Faje zalepi po jednom Gordica i Popovica i oni stanu sa setnjom prema kosu.

Three more

Ван мреже DukaMilos

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 134
  • Репутација: +60/-134
« Одговор #49 послато: 08 Април 2019, 13:25:11 »
  Uz krcat pionir i navijanje kao protiv grobara oni nemaju sta da traze u Beogradu, naravno pod uslovom da bude fer sudjenje. Defanzivno imamo odgovor na sve njihove vrline, eventualno mogu da nam naprave problem u reketu. Sa druge stranestrane oni ne igraju tako  dobro odbranu, niti je nesto posebno organizovana, takodje nemaju igrace da odigraju agresivno na nasoj spoljnoj liniji, kao recimo igraci Partizana, tako da ni tu ne vidim nacin da nam naprave problem. Jesu duplo skuplji, ali nas TIM je jaci, Tomic ce da oduci od kosarke onog sarlatana od trenera, a na nama je da hala "progovori", a oni, pa oni neka se plase.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.506
  • Репутација: +1077/-736
« Одговор #50 послато: 08 Април 2019, 13:27:02 »
Lazic se bas namucio protiv Gordica prosle sezone, ocekujem da ga uzme sada KC Rivers..Najvise me plasi Erl Klark jer je mnogo jak, konjina. Bitadze da nastavi da sutira ovako vrljavo, ubice ga Odzo, Barovic je siptarski Gagic. Bice jebeno, svi prizeljkujemo 2:0, ali idemo korak po korak do cilja. U ovom trenutku bih potpisao 2:2 i da peti mec odlucuje, ali se potajno nadam i metli, u dubini duse to i ocekujem.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.015
  • Репутација: +3093/-3017
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #51 послато: 08 Април 2019, 13:36:55 »
Lazic se bas namucio protiv Gordica prosle sezone, ocekujem da ga uzme sada KC Rivers..Najvise me plasi Erl Klark jer je mnogo jak, konjina. Bitadze da nastavi da sutira ovako vrljavo, ubice ga Odzo, Barovic je siptarski Gagic. Bice jebeno, svi prizeljkujemo 2:0, ali idemo korak po korak do cilja. U ovom trenutku bih potpisao 2:2 i da peti mec odlucuje, ali se potajno nadam i metli, u dubini duse to i ocekujem.

Sve zavisi od kriterijuma. Gordic je zajedno sa Ivanovicem prosle godine bio beli madved, nesto poput Bogdana ranije ili Gordane Bitadze danas. Ako takav bude kriterijum, Laza ce u svim utakmicama u 5 minuta dobijati po dve licne i igrace prosecno 10 minuta po utakmici.

Ono sto je svirano prosle sezone realno je bruka za sudijsku profesiju, pa kao takvo ne moze biti uzeto za merilo. Lazic igra jaku ali cistu odbranu, to sto neko svaki dodir svira je greh za kosarku. Ako telom igras agresivnu kosarku to se na primer u evroligi ne svira, dok je kod nas drugacije od utakmice do utakmice. E, ako ima povlacenja ili kontakta rukom to je svakako faul. Lazicu uglavnom sviraju neke idiotske faulove koji ili to nisu uopste ili se komotno mogu ne svirati.

Ван мреже [email protected]

• Члан ФК
  • Поруке: 6.489
  • Репутација: +1958/-3148
« Одговор #52 послато: 08 Април 2019, 13:41:38 »
Počinju li sve utakmice u 20 h, čitava serija ?   

На мрежи hardest

• Члан КК
  • Поруке: 1.476
  • Репутација: +1243/-79
« Одговор #53 послато: 08 Април 2019, 13:45:54 »
U postu gore od brudera Severne strane imamo kompletan prikaz statistike dva tima , gde vidimo da imamo od svega nešto više u onom ofanzivnom delu, i suprotno u defanzivnom , više dajemo poena, manje primamo, imamo više skokova i asistencija, uostalom lepo piše sve .
Ima samo jedan problem - može da se desi da te stvari ne budu išle tako kako je dosad bilo (ova statistika se odnosi na Aba ligu, naravno ne na evro takmičenja) . Evo, u našim asistencijama veliku ulogu imao je Džo , a njegov nastup je neizvestan . Kod njih imamo jedan tim do onog završnog renoviranja (Goga, Kol i Bel) , posle drugi, uz promenu trenera . Dakle , otvaramo potpuno novu stranicu, a ove podatke valja imati u glavi jer i oni su rezultat naše dobre igre u ovoj ligaškoj jadranskoj sezoni.

Hajde malo da vidimo ko nas to čeka u finalu , čisto formalno, verovatno svi već znaju , ali da odradimo po navici - dakle na mestu pleja imaćemo dobro poznatog nam "neprijatelja" Nemanju Gordića (igrao za sva tri naša najjača jadranska protivnika) i momka sa NBA karijerom , Norisa Kola , kao i mladog Petra Popovića . Prvi je "apsolvirao" onaj njegov prodor , posle produženog koraka , šut mu je nešto lošija karakteristika, ali ume da pogodi . Kol je već drugačiji, brži, nešto boljeg šuta , ali i slabije discipline (može mu se ) , kad hoće , šutnuće , kad neće , dodaće . Ume da napravi pritisak na protivničke bekove, ali opet kad hoće... Popović je umeo da bude igrač preokreta, ali ima manju minutažu od prve dvojice, znatno.

Bekovi - Edvin Džekson, ume da sastavi seriju trojki , juče je fino čuvao Pulena , od početka "projekta" je tu , važan šraf , uz njega i "endemska vrsta" ovog tima Suad Šehović , znamo ga dobro - borbenost , timski duh , trojke iz ćoška, poneka kontra i to je to, uz zalaganje u odbrani .

Na krilnim pozicijama (3-4) Koti Klark , borben , nizak a "zida" kao centar , šut mu nije oružje, odbrana već jeste , kao i skok. Za razliku od njega imamo Džejmsa Bela, koji je takođe juče dobro igrao odbranu, inače glavno oružje šut za tri , došao iz Cedevite kao takav , doduše još nije pokazao to što ga krasi . Danilo Nikolić - "četvorka" koja širi, popularni "streč" , dobar šut za tri, tajming za skok . Erl Klark takođe NBA iskustvo - veoma opasan u napadu , u odbrani ume da "odmara" , ima najveće poverenje trenera , šut opasno oružje takođe  ,ne samo za tri , ima "fade away" varijante , fino "hendluje" loptu za visokog igrača .

Centri - "Gordana" Goga Bitadze , 212 , dobar osećaj za blokade, ume da zvizne i trojku , ima i "poludistancu", u zadnje vreme izgleda da nema živce, jer promašuje slobodna bacanja i dobija tehničke greške . Naravno , prva opcija na broj "pet" , došao posle odlaska Alena Omića . Uz njega , večiti Filip Barović , koristan , prljav, borben i bezobrazan, odradi što treba, bez posebnog filozofiranja , poeni sa posta , skokovi, blokovi i ništa više...više i ne treba.  Tu je i snažni Devin Vilijams

Naravno, Aleksa Ilić i Nikola Ivanović su van stroja zbog povreda .

Statistika opet kaže da najviše minuta koriste Erl Klark , Edvin Džekson, Nemanja Gordić i Noris Kol . Repeša ume da odigra i sa kombinacijom Kol-Gordić odjednom . Prvi skakači su Bitadze i oba Klarka . Rekosmo - ovaj niži Klark, Koti je nekako opasniji u skoku od višljeg , Erla. Očekivano, Kol i Gordić su prvi asistenti ekipe .
Najviše prangijanja za tri ima Edvin Džekson , a najbolje procente ( na iole većem uzorku ) imaju  Suad Šehović (to treba obratiti pažnju), Danilo Nikolić ( rekosmo da voli da "strečuje") , Petar Popović,  pa tek onda Džekson, Erl Klark, Kol i ovi najskuplji  ;)

Ništa manje važan tim čine sponzorski tim Budućnosti , pre svega kompanija Voli (čiji je direktor i direktor kluba Dragan Bokan) , NLB Banka, Stadion Podgorica, Glosarij , Expo grupa,  Lovćen osiguranje , ali i državne i gradske strukture . Barem što se tiče grada Podgorice, oni se za sponzorstva "kolju" sa ŽRK , koji takođe igra LŠ u rukometu , ali za razliku od nas nema večitog gradskog rivala sa kim se bori za bodove i gradske novce ...

To su oni, a kakvi smo mi ? Pa trenutno u euforiji , potpuno zasluženoj , rastrčani , razigrani , čak i ne toliko umorni ili ispražnjeni . Imamo taj hendikep neigranja Reglanda ali imaju i oni dvojicu povređenih, doduše ne toliko bitnih . Međutim, koliko god to bilo čudno, možda je efekat neigranja Džoa učinio da se , izraziću se frazom, sakupimo i odigramo , pre svega u odbrani, bolje nego pre. Malo su se pomešale karte ( čitaj - Davidovac na "kecu", Dobrić na 2-3) , Boriša počeo da proslavlja i svoje i tuđe koševe, Majk podsetio na "onog Majka" , Odžo podsetio na Šeka (pretenciozno, ali baš nas briga) , Beron na Džej Džej Redika ( čuli ste izjavu Dejana Milojevića, taj ne navija za nas sigurno) , Stratos se "apgrejdovao" na glavnu ulogu , Rivers još uvek nije, ali ume da odradi . Filip ? Na njegovom mestu, ja bi ostavio košarku odavno , ali onda ne bi dočekao da umesto psovki dobije iskaze oduševljenja i zahvalnosti , izraženih čak i na tajm autu protivničke ekipe , makar i pogrdno ( očekujemo izraz "midžetovanje") . Očekujemo i "el klasiko"- Lazić-Gordić

Sve to će trebati i protiv ovih , više ne možemo računati na njihovu potrošnju u EL, čak sad to postaje i njihova prednost u smislu nataloženog iskustva igranja , ali imali su mnogi od njih imaju iskustva i bez toga ... Publika će odraditi svoje, uvod je bio odličan . Onako od oka čini mi se da će nam Klarkovi praviti probleme , ali možemo i mi njima, pogotovo ako budu "rizikovali" na Fajea ili Dobrića, a oni pogađaju . I ovi imaju plejeve, ali imao je i Trinkijeri , pa ništa.... Popraviti slobodnja bacanja , ova serija je drugačija, potencijalno više utakmica, a manje dana, nadam se da smo i na to spremni ... Drugi meč u seriji se poklapa sa početkom zadnje sezone "Igara prestola", ima tu neke simbolike ...
« Последња измена: 08 Април 2019, 14:50:48 hardest »

Ван мреже IggY79

• Члан КК
  • Поруке: 1.577
  • Репутација: +1275/-1248
« Одговор #54 послато: 08 Април 2019, 14:32:58 »
Gordić ima taj ulaz gde ramenom 'uđe' jako u igrača, često i preko granice dozvoljenog i tako napravi dovoljan prostor da završi na obruču.
Na žalost, to se teško brani zato što je navikao sudije na to pa mu se toleriše.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

Ван мреже bari91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 467
  • Репутација: +641/-236
« Одговор #55 послато: 08 Април 2019, 15:13:53 »
Ljudi, preteruje se malo sa potenciranjem milogorskog igranja evrolige kao nekim znacajnim faktorom koji im pruza prednost u odnosu na nas.
Prvo, oni su evroligu odigrali ocajno i zabelezili samo 6 pobeda. Mi smo prosle godine imali 11, pa nikom nista...
Drugo (a vezano za ovo prvo), evroliga ti donosi prednost, ali samo ako je iskoristis na pravi nacin. Tj., ako ti ekipa raste i napreduje u toku sezone i ako kroz evroligu dizes pojedinacne kvalitete igraca i naravno uporedo sa tim timske segmente. (Mi to prosle sezone nismo uradili, dok svih prethodnih jesmo.) Ne dobijas prednost automatski, tek tako, samo zato sto igras evroligu. Naravno, ono gde se takodje izrazito pravi prednost je situacija u kojoj smo bili, kada smo godinama tavorili, a druga komsijska strana je akumulirala sezone igranja evrolige i jakih utakmica.
Trece, a sada ne pricam o trenutnoj formi, vec o predjasnjem iskustvu - nasa ekipa nije potpuno bez iskustva igranja jakih evro-utakmica. Rivers, Lazic, Dobric, Davidovac, Perperoglu, Cirbes - svi oni imaju iskustvo igranja evrolige.

Dakle, manite se toga sto su oni igrali evroligu ove godine. Nista to posebno ne znaci u ovom trenutku, s obzirom kako su je odigrali i koliko su imali turbulencija tokom sezone. Oni se uzdaju u sudije i lobiranje...i uzdaju se u to sto imaju daleko najveci budzet u ABA i sto su novac ulozili u individualno kvalitetne i skupe igrace. Na tome grade svoje zelje da uzmu ABA.

Nase je da igramo timski, borbeno, energicno, da damo sve od sebe - i da im pokazemo da kosarku ne igraju milioni, nego neke druge stvari!

edit: Vidim da su neki imali nekakve druge zelje za finale. Ja nisam, ja sam zeleo upravo njih. Pobedicemo i njih i sudije i vraticemo se u Evroligu upravo onako kako treba, preko dva klosarska kluba grobarskog i milogorskog!  :vitez:

Ван мреже nesabolt

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 193
  • Репутација: +155/-81
« Одговор #56 послато: 08 Април 2019, 15:22:47 »
Разлика у односу на прошлу сезону између нас и њих је што ми сада имамо више различитих решења у нападу, док они и поред тога што имају јача имена у екипи сада играју лошије него пре годину дана, много се муче на гостовањима, где ретко добијају јаче противнике и мислим да их је учешће у Евролиги прилично спустило на земљу, па сада немају такво самопоуздање, док смо ми у феноменалном расположењу после демолирања лимарске радње. Кључно је да добијемо прве две код куће, неће бити лако, али ако Регленд буде спреман можемо да завршимо серију у нашу корист и пре него што највећи оптимисти очекују.

Ван мреже Off-Topic

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 512
  • Репутација: +73/-102
« Одговор #57 послато: 08 Април 2019, 15:43:40 »

Sent from my iPhone using Tapatalk

Нема шта, по свим параметрима смо бољи осим дефанзивних скокова и слободних бацања.. Требало би завршити посао још у београду и мирно ићи доле са две победе у џепу. Пребацити притисак на њих.. Наравно лакше је рећи него урадити али мислим да је прва уткмица кључна за наставак серије, њу треба добити и све ће после ићи лакше..

Ван мреже aleksandarasr

• Веран као пас
  • Поруке: 789
  • Репутација: +243/-205
« Одговор #58 послато: 08 Април 2019, 16:11:37 »
Samo da ostanemo u momentumu od subote...Verujem da ce se cela ekipa podici nakon ovog brisanja patosa sa limarima...O milogorcima je vec sve receno na prethodnim stranama...Mi moramo slobodna bacanja dovesti na pristojan nivo, jer smo ih u polufinalu bas lose izvodili...Imali smo po utakmici, gotovo 10 ako ne i vise promasaja...Za ovakvu seriju kakva nas ocekuje, to je bas mnogo....Regland...Nadu da cemo ga videti, daju mi izjave iz kluba, gde jos niko nije rekao da ga necemo imati u finalu...Ja verujem da cemo ga videti od druge utakmice...Sa njim dobijamo jos poena u rukama, iskustvo, i mogucnost veceg kombinovanja...Tomic je u subotu imao savrsen tajming za rotaciju...Niko se nije previse isforsirao, minutaza sjajno podeljena i svako ko je usao isporucio je koliko treba...Sad dolazimo do onoga sto sve muci, a to je sudjenje...Ziv nisam, kako ce to izgledati...Ono od prosle godine je horor nad hororima, i ne zelim da pomislim da moze biti tako...Cak i sa takvim sudjenjem smo svaku utakmicu mogli da dobijemo...Ocekujem jos veci pakao sa tribina nego u subotu...

Ван мреже Звезда ле !

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 56
  • Репутација: +12/-33
« Одговор #59 послато: 08 Април 2019, 16:18:54 »
Pozdrav braco jel moze mala pomoc ako neko zna kada krece prodaja karata za ovu utakmicu ? Unapred hvala  :biggrin: