Анкета

Најбољи играч треће утакмице демолирања фрањеваца

Човић
66 (11%)
Пепероглу
382 (63.5%)
Давидовац
41 (6.8%)
Ненадић
2 (0.3%)
Лазић
2 (0.3%)
Фаје
2 (0.3%)
Берон
6 (1%)
Добрић
35 (5.8%)
Симанић
6 (1%)
Риверс
1 (0.2%)
Цирбес
2 (0.3%)
Оџо
57 (9.5%)

Укупно гласова: 601

Аутор Тема: АБА лига, полуфинале: Црвена звезда - Партизан 106:101, 67:70, 84:63  (Прочитано 113428 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 7.008
  • Репутација: +3207/-5773
  • Od malih nogu moj si san...
Одг: АБА лига, полуфинале: Црвена звезда - Партизан
« Одговор #20 послато: 18 Март 2019, 22:32:33 »
Dzabe pun Pionir ako blenemo kao telad.

Moramo da ponovimo onu zaista fantasticnu atmosferu koju smo napravili onomad protiv Cedevite. Slozio bih se sa prethodnim postovima, OD NAS ZAVISI.

Grmite, ricite kao goveda, to je nas posao, a ovi dole ce odraditi svoje.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.510
  • Репутација: +1346/-2935
« Одговор #21 послато: 18 Март 2019, 23:16:58 »
Nama je Lendejl napravio najveće probleme u prve dve utakmice. Dobar je na šutu za 3 stoga su sa njim opasni na piku kojeg mi jako teško branimo. Takodje Renfro je taj koji unosi mir u njihovu ekipu svojim iskustvom. Po meni ako neutrališemo pik ova 2 igrača (i pik generalno) šanse za pobedu su nam velike. Naravno skok se mora kontrolisati pre svega defanzivni.

Kao i svake godine najviše treba da se bojimo suđenje, ali o tome nakon utakmice.
Ma treba mu zatvoriti reket i gurati ga da sto vise suta za tri. Ne moze on pogoditi toliko suteva za tri.

Sent from my iPhone using Tapatalk

На мрежи lukacz

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 855
  • Репутација: +375/-134
  • Bez tebe ne bi bile iste ulice Beograda!
« Одговор #22 послато: 18 Март 2019, 23:18:21 »
Odavno nismo igrali ovako bitno seriju.  Mora Pionir u subotu da progovori!  :njegajbmo:

Ван мреже Jenkins

• Члан КК
  • Поруке: 2.011
  • Репутација: +508/-319
« Одговор #23 послато: 18 Март 2019, 23:32:18 »
Ова серија је по битности у рангу са оном 14/15, надам се да ће се завршити истим исходом. Не могу дочекати да почне.
И Томић је то истакао вечерас линија Ренфро - Лендејл је најјача ствар у игри партизана, плус офанзивни скок који им овај Аустралијанац константно доноси против нас иако имамо физички доминантније центре. Треба то исконтролисати.
Сви у Пионир да се подржи екипа, сад је најбитније !

Ван мреже skeva

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.174
  • Репутација: +613/-691
« Одговор #24 послато: 18 Март 2019, 23:39:08 »
Treba poceti davati izjave da nam je Lendejl interesantan za potencijalnu EL sledecu sezonu (a i jeste po meni), malo da im ubacimo buvu, sto da ne.

Ван мреже Aster

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 431
  • Репутација: +197/-135
« Одговор #25 послато: 19 Март 2019, 00:48:07 »
Treba poceti davati izjave da nam je Lendejl interesantan za potencijalnu EL sledecu sezonu (a i jeste po meni), malo da im ubacimo buvu, sto da ne.
E ovo je zločesto.  :esvasta:

Možda bi i upalilo.

Ван мреже Bestija

• Члан ФК
  • Поруке: 134
  • Репутација: +47/-92
« Одговор #26 послато: 19 Март 2019, 10:15:12 »
Kao sto je Tomic i rekao, potrebno je limitirati Renfroa. On je kljucni igrac.

Ne smemo im dozvoliti da u utakmicu udju sa većom željom i energijm od nas i u tom snislu je jako bitna psihološka priprema. Većina igrača zna šta ih ček u ovoj seriji, kakav ambijent.

Što se tiče taktičkih iznenadjenja, mozda je to Simnić na poziciji 3, Davidovac na 1.

Ван мреже Звезда ле !

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 55
  • Репутација: +12/-33
« Одговор #27 послато: 19 Март 2019, 10:30:02 »
Zatvoriti im pik igru Renfro-Lendejl , moramo sacuvati Lendejla mnogo bolje nego do sada sto smo ga cuvali takodje i Renfro-a , pustati Lendejla da sutira trojke nece moci on mnogo da pogodi a reket mu obavezno zatvoriti i ne dozvoliti mu da hvata ofanzivne skokove to jest moramo ga zagraditi dobro sto mislim da mozemo veoma lako jer imamo fizicki snaznije i jace centre. Rivers nam je izuzetno bitan igrac u ovoj seriji i nadam se da ce se raspucati i pogadjati i pomoci nam u odbrani naravno , i sada treba da pokaze svo njegovo iskustvo i znanje koje poseduje u ovim najbitnijim utakmicama jer je on tip igraca za ovakve utakmice , pokazivao je to u mecevima Panate i Olimpijakosa. Naravno moramo da odigramo najbolju timsku odbranu do sada svi zajedno da se borimo kao lavovi na terenu i da svih 40 minuta damo sve od sebe ! Pionir mora da bude pun do kraja cela Hala Pionir da se ispuni do posledenjeg mesta i da bude pravo navijanje kao iz vremena kada smo sa Radonjom igrali Evroligu. Mozemo ajde bre da izgrmimo na tribinama i da se trese Pionir !  :vitez:

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.392
  • Репутација: +1838/-964
« Одговор #28 послато: 19 Март 2019, 11:15:31 »
U subotu mora da bude pun Pionir koji će da ih proguta, jer oni su se opustili i zavoravili kako izgleda to, a našim igračima bi to mogao da bude vetar u leđa. Sve nam je stalo aBd u 2 utakmice i Zvezdi je potrebna ogromna podrška ove dve sedmice, da igrači osete da smo uz njih!

Ван мреже Choby

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.835
  • Репутација: +1065/-2772
« Одговор #29 послато: 19 Март 2019, 11:17:34 »
Ako Filip ne bude igrao, mislim da cemo proci u finale lakse nego sto svi ocekuju.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.485
  • Репутација: +1074/-735
« Одговор #30 послато: 19 Март 2019, 11:35:21 »
To je sada potpuno nebitno, verovatno i nece provesti duze vreme od onog prvog meca protiv njih u ovoj sezoni..Apsolutno nebitno, i Tomic, i Covic F...Ako moze pesma onda super, ako ne zvizduci na svaki njihov napad pionir je isuvise akustican.. Daj da dobijemo ovo i da se vratimo gde nam je i mesto..

Ван мреже dejank72

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.204
  • Репутација: +564/-968
  • Nema dana a da ne mislim na tebe...
« Одговор #31 послато: 19 Март 2019, 11:37:27 »
Ako Filip ne bude igrao, mislim da cemo proci u finale lakse nego sto svi ocekuju.
Ja stvarno ne razumem šta si sa ovim upisom želeo da postigneš niti mi je jasno zašto su na ovom forumu ovakva iživljavanja dozvoljena!? Umesto da se napravi jedna pozitivna atmosfera pred najvažnije utakmice i motiviše publika da dođe u Pionir i bodri naš klub, dođe neko i istrese svoj frust oko nečega oko čega je sve rečeno odavno. Sami smo sebi najveći neprijatelji. Strašno.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Ван мреже Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.793
  • Репутација: +1168/-765
« Одговор #32 послато: 19 Март 2019, 11:38:56 »
Sigurno ce igrati, ali sa ogranicenom minutazom i ulogom. Ne ocekujem ga prosecno vise od 6,7 min. Barem se nadam tome.

Sve se zna, tesko ce treneri moci da iznenade jedan drugog, mada verujem da ce biti interesantnih minijatura.
Nije Tomic duduk kako neki misli, lukav je, barem u pripremi meca.. njegov problem je prilagodjavanje utakmici ponekad.

Treba nam Regland na 10+ poena, kao i jedan centar. Partizan tu ima slabosti, koje treba da iskoristimo. I jedan od vaznijih srafova, Stratos. Verujem da je izuzetno motivisan. Prelepo bi bilo gledati kako ubacuje sa raznih pozicija, kao sto je radio tokom vaznih utakmica ove godine.
Nek Rivers isporuci jedan mec 10+ poena, bice dovoljno za pobedu u toj utakmici, ubedjen sam.

Uz dobro sudjenje, idemo na 2 0.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 5.997
  • Репутација: +3089/-3010
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #33 послато: 19 Март 2019, 11:39:35 »
Lako nece biti ko god igrao ili ne igrao. Ako Filip ne igra, necemo imati rupu u odbrani, napadi ce biti malo manje kreativni, ali to nece biti veliki problem.

Mi smo favoriti, ali ne nesto ubedljivi, za razliku od sezona kada ih je FMP izbacivao iz plej ofa, oni danas imaju ozbiljan tim i ubedljivo najozbiljnijeg trenera nakon svinje.

Moja procena 60-40 su sanse na nasoj strani. Znaci uopste nije nemoguce da oni dobiju seriju i nemojmo da se zavaravamo da smo Golden State za njih. Valjda smo na primeru fudbala videli da je derbi poseban mec u odnosu na sve ostale.

Ван мреже Uvekuzzvezdu

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.338
  • Репутација: +965/-1377
« Одговор #34 послато: 19 Март 2019, 11:43:07 »
:win:

Ван мреже Choby

« Одговор #35 послато: 19 Март 2019, 11:48:21 »
Ja stvarno ne razumem šta si sa ovim upisom želeo da postigneš niti mi je jasno zašto su na ovom forumu ovakva iživljavanja dozvoljena!? Umesto da se napravi jedna pozitivna atmosfera pred najvažnije utakmice i motiviše publika da dođe u Pionir i bodri naš klub, dođe neko i istrese svoj frust oko nečega oko čega je sve rečeno odavno. Sami smo sebi najveći neprijatelji. Strašno.

Pisem svoja ocekivanja od ove polufinalne serije i stojim iza tog misljenja. Ne vidim sta je problem? Nije valjda svrha foruma da svi pisemo ajmo Zvezdo ale ale zgazi glodare, jebi ne vadi.

Ван мреже Косингас

• Веран као пас
  • Поруке: 875
  • Репутација: +302/-195
« Одговор #36 послато: 19 Март 2019, 11:49:28 »
Интересантно, кладионица нас опет сматра великим фаворитом...1.3 квота на нас

Човјече, трема ме ухватила а тек је уторак... :stidljiv:

Ван мреже dejank72

• Звезда му је све
« Одговор #37 послато: 19 Март 2019, 11:59:09 »
Pisem svoja ocekivanja od ove polufinalne serije i stojim iza tog misljenja. Ne vidim sta je problem? Nije valjda svrha foruma da svi pisemo ajmo Zvezdo ale ale zgazi glodare, jebi ne vadi.
Jednoredi upis gde u rukavicama pljuneš našeg igrača nije mišljenje niti pluralizam već istresanje i frustriranost kojoj ovde i u ovom trenutku nije mesto. Filip kakav god bio, naš je  igrač i daje doprinos koliko može i zna. Na Tomiću je da odluči da li će igrati ili ne. A to što ti imaš neki lični problem sa Čovićima to ostavi za sebe. Ako možeš pomozi, ako ne, nemoj da odmažeš i truješ. Idemo po titulu, sada je potrebna podrška i pozitiva.

Ван мреже Choby

« Одговор #38 послато: 19 Март 2019, 12:26:57 »
Jednoredi upis gde u rukavicama pljuneš našeg igrača nije mišljenje niti pluralizam već istresanje i frustriranost kojoj ovde i u ovom trenutku nije mesto. Filip kakav god bio, naš je  igrač i daje doprinos koliko može i zna. Na Tomiću je da odluči da li će igrati ili ne. A to što ti imaš neki lični problem sa Čovićima to ostavi za sebe. Ako možeš pomozi, ako ne, nemoj da odmažeš i truješ. Idemo po titulu, sada je potrebna podrška i pozitiva.

Koji licnim problem imam ja sa Covicem, o cemu pises ti? Sta, skinuo mi ribu i ti fazoni?  :biggrin:

Ovdje jedino ti siris neku nervozu i ulazis u bespotrebnu svadju sa mnom, pisuce neistine i gluposti kao ovo boldovano. Ja dajem svoje misljenje i ocekivanja od ove serije.

Ван мреже dejank72

• Звезда му је све
« Одговор #39 послато: 19 Март 2019, 12:32:38 »
Koji licnim problem imam ja sa Covicem, o cemu pises ti? Sta, skinuo mi ribu i ti fazoni? 

Ovdje jedino ti siris neku nervozu i ulazis u bespotrebnu svadju sa mnom, pisuce neistine i gluposti kao ovo boldovano. Ja dajem svoje misljenje i ocekivanja od ove serije.
Pa ne znam baš precizno ali na prvi pogled mi deluje da si neostvareni sportista (a mozda i više od toga) i da si poprilično zavidan, jer od svih mogućih aspekata o kojima može da se piše kada je reč o ovakvim utakmicama i sportu generalno, ti udješ ovde i jednoredim upisom (koji su btw zabranjeni) pljunes našeg igrača i odeš. Botovski, nema šta.