• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

АБА лига, 21. коло: Задар - Црвена звезда 69:87

Started by Шапчанин, Mar 04, 2019, 06:28 pm

Previous topic - Next topic

Vatrogasac

Kako se to Rile pojavi na utakmici?Šta to znači?Jadni su obojica do bola
Do duše Cirbes je imao nekih dobrih partija ranije ali nigde kontinuiteta
Posle slobodan pad
Ne zna se ko je gori.

Ni jedan od njih troje mi ne bi ostao na kraju sezone

Vidi se i to da Tomić u Ristića nema poverenja.I kup ne bi igrao da nije morao umesto strana.Plus je dobio prostora zbog Cirbesove loše igre i faulova

Zaista,ne zna se koji je gori
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Косингас

Појави се тако што не показује незаинтересованост.

Ко би теби остао из ове екипе идуће сезоне? Што рече неко, не расту играчи од 2.14 на грани. Нарочито не српски играчи. И Оџа и Рилета треба задржати. Тако се говорило и за Лесора, па ено момак има доста бољу сезону него код нас.
Можда је до екипе, а не до центара.

У ког то домаћег играча Томић има повјерења? Можда једино у Лазића да има.
Сезону нам износе странци а не домаћи играчи.

mostarac

Cirbes ako dobro počne tako će i nastaviti, nažalost u zadnje vreme krene sa ličnim i nekim greškama  pa potpuno nestane.
Rile dugo nije dobijao šansu a ovo što igra je uglavnom loše.On mi baš nije jasan, od njega sam mnogo više očekivao.

ognja

Gledajući trenutnu forumu i jednog i drugog, ja bih se odlučio za Ristića. U odbrani su slabi i jedan i drugi, Cirbes je bolji u piku, Ristić leđima ka košu. U skoku Ristić dosta bolji. U odbrani obojica slabi. Cirbes pokazuje malodušnost već par meseci.

Imajući sve to u vidu, kao i činjenicu da je Rile Srbin a da mi imamo 7 stranaca i da ćemo bar dvojicu morati da izbacimo za KLS, bolje je tu stvar odmah završiti. Ristić sigurno neće igrati slabije od ovoga što pruža Cirbes, a s obzirom da mi pik i ne umemo da igramo i da daleko više znamo da spuštamo na niski post, Ristić je logično rešenje.
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

Vatrogasac

Quote from: Косингас on Mar 07, 2019, 11:08 pm
Појави се тако што не показује незаинтересованост.

Ко би теби остао из ове екипе идуће сезоне? Што рече неко, не расту играчи од 2.14 на грани. Нарочито не српски играчи. И Оџа и Рилета треба задржати. Тако се говорило и за Лесора, па ено момак има доста бољу сезону него код нас.
Можда је до екипе, а не до центара.

У ког то домаћег играча Томић има повјерења? Можда једино у Лазића да има.
Сезону нам износе странци а не домаћи играчи.

Mi od zainteresovanosti izvukosmo korist još manje nego od nezainteresovanosti

Od ove ekipe centara ne bi mi ostao niko
Ne znam gde rastu ti centri da li na drvetu ili ispod ali mi od tih 2.14 nikakve koristi nemamo.Dobio je šansu i ništa živo pokazao nije.Nula bodova
Jednu jedinu utakmicu nije bio dominantan na terenu

Tomić pre svega nema u sebe poverenja kako sada stoje stvari.Ne ličimo na ekipu koja je je zajedno pola godine
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Косингас

Ја се не сјећам кад смо играли утакмицу као друго полувријеме против Партизана, да се спуштала лопта константно на центра. То је довело до резултата, Оџо је био заштићен код судија, нису дозволили да га ударају и пролазила је та игра.
Можда да се тако играло против Цедевите у Загребу..када је Риле имао 12 поена

Не може Душан узети лопту и искреирати себи нешто.

Пик нам не постоји, а Цирбес једино тако може постићи неке поене. Ристић може колико толико и игром леђима, само да му се спушта лопта

Написа Огња све ово прије мене...

rille83

Quote from: Vatrogasac on Mar 07, 2019, 11:03 pm
Kako se to Rile pojavi na utakmici?Šta to znači?Jadni su obojica do bola
Do duše Cirbes je imao nekih dobrih partija ranije ali nigde kontinuiteta
Posle slobodan pad
Ne zna se ko je gori.

Ni jedan od njih troje mi ne bi ostao na kraju sezone

Vidi se i to da Tomić u Ristića nema poverenja.I kup ne bi igrao da nije morao umesto strana.Plus je dobio prostora zbog Cirbesove loše igre i faulova

Zaista,ne zna se koji je gori

Sustina svega je ovaj pasus gde pominjes trenera.

Jos uvek nisam ono protiv njega ali brate tolko nike siguran u sebe i nema damu pa ae vrti pet sest najiskusnijih,u poslednje vreme.

Dobro je poceo sa Simanom sad nista. Nenadica pustio samo da se zagreje par puta. Radanova takodje. Dobric i Deda su mu kolko tolko provereni i svi znamo kolko mogu a on im umesto da im da minute uzeo i ono sto su imali.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

Косингас

Quote from: Vatrogasac on Mar 07, 2019, 11:18 pm
Mi od zainteresovanosti izvukosmo korist još manje nego od nezainteresovanosti

Od ove ekipe centara ne bi mi ostao niko
Ne znam gde rastu ti centri da li na drvetu ili ispod ali mi od tih 2.14 nikakve koristi nemamo.Dobio je šansu i ništa živo pokazao nije.Nula bodova
Jednu jedinu utakmicu nije bio dominantan na terenu

Tomić pre svega nema u sebe poverenja kako sada stoje stvari.Ne ličimo na ekipu koja je je zajedno pola godine

Значи идућу сезону би кренуо са два/три страна центра? Не видим ниједног домаћег центра да нам је доступан а да је квалитетнији од наших.

Ристић је добио тек нешто већу шансу од Кешеља и Ненадића. Погледај му минутажу, његове и Цирбесове минуте су неупоредиве. Док се он може вадити да се навикава на домаћу кошарку послије година проведених у америчкој кошарци, Цирбес нема баш нека оправдања. Он је добио максималну могућу шансу, у континуитету. Пружена му је шанса као првом центру, док је Риле пола сезоне трећи центар у екипи.

Ти си потегао причу како Томић не вјерује Ристићу, па сад кажеш како не вјерује самом себи.
Он има повјерења у Стратоса, Регленда и нарочито у Берона.
У домаће играче нема никакво повјерење

Vatrogasac

Quote from: Косингас on Mar 07, 2019, 11:32 pm
Значи идућу сезону би кренуо са два/три страна центра? Не видим ниједног домаћег центра да нам је доступан а да је квалитетнији од наших.

Ристић је добио тек нешто већу шансу од Кешеља и Ненадића. Погледај му минутажу, његове и Цирбесове минуте су неупоредиве. Док се он може вадити да се навикава на домаћу кошарку послије година проведених у америчкој кошарци, Цирбес нема баш нека оправдања. Он је добио максималну могућу шансу, у континуитету. Пружена му је шанса као првом центру, док је Риле пола сезоне трећи центар у екипи.

Ти си потегао причу како Томић не вјерује Ристићу, па сад кажеш како не вјерује самом себи.
Он има повјерења у Стратоса, Регленда и нарочито у Берона.
У домаће играче нема никакво повјерење
Zašto uopšte insistiraš da poredimo Cirbesa i Ristića?Ja sam rekao i ponovio više puta da su obojica katastrofalni.Ja ne verujem ni jednom a ako ni kojim slučajem izborili EL ni jedan od njih trojice ovde nema šta da traže
Mi imamo i Jovanovića koji je naš igrač na pozajmici
Ristić je dobio dovoljno minuta da se pokaže,ništa nije pokazao ni protiv aba ligaša.Naravno da će krenuti sezonu kao treći centar pored Cirbesa i Odžoa.Posle je tokom sezone sam trebao da se izbori za bolju startnu poziciju sledeće sezone što on nikako nije uspeo a konkurencija mu je nezainteresovani Cirbes.

Da ja sam rekao da Tomić ne veruje previše Ristiću,to si mogao da vidiš i sada u derbiju gde je Odžo lipsao a ovaj mu ne daje ni sekunde
Da ja sam rekao da Tomić ne veruje ni u sebe,ne vidim šta je problem što sam to rekao?

Da ima poverenja u strance i to je tačno

Iskreno ne znam šta pokušavaš da mi objasniš u ovih par postova,malo mi je nejasno

Kenjaj Red Star

Quote from: zvezdica91 on Mar 07, 2019, 09:31 pm
Bilo bi lepo da dole najvišu minuta dobiju domaći igrači, plus Rivers i Odžo.

Ajde leba ti batali sa domaćim igračima. Jel su oni iz Pljevalja domaći , a oni sa Pala ? Pusti priču vidimo da nisi grobar ali si zaludjen kakvi ba domaći batali kaf ne znaš. :hail:
Samo Zvezda, samo kosarka.

Celtic

Quote from: rille83 on Mar 07, 2019, 11:21 pm
Sustina svega je ovaj pasus gde pominjes trenera.

Jos uvek nisam ono protiv njega ali brate tolko nike siguran u sebe i nema damu pa ae vrti pet sest najiskusnijih,u poslednje vreme.

Dobro je poceo sa Simanom sad nista. Nenadica pustio samo da se zagreje par puta. Radanova takodje. Dobric i Deda su mu kolko tolko provereni i svi znamo kolko mogu a on im umesto da im da minute uzeo i ono sto su imali.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Davidovac je prošle sezone u ABA ligi igrao 16.7 minuta a ove 15. Imajući u vidu da je ovog leta propustio pripreme, da je u sezonu ušao potpuno nespreman, kao i da je poprilična gužva na spoljnim pozicijama, njegovu minutažu nikako ne možemo posmatrati kroz prizmu navodne Tomićeve netrpeljivosti prema domaćim igračima ili njemu lično. On je svoju šansu dobio i obezbedio je status.
Isto važi i za Simanića, Lazića i naravno Čovića i Kešelja. Najviše  razloga da se žali ima Dobrić, koji realno ima dosta slabiji status nego kod Alimpijevića i Topića. Radanov, Ristić i Nenadić su faktički u startu bili u poziciji debitanata i tu možemo da pričamo o nepoverenju trenera a nikako o degradaciji.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

aleksandarasr

Dobric se oporavio, konkurise za tim...Kaze Tomic da su svi spremni...Najjace odigrati ove preostale utakmice, skratiti roster na 9-10 igraca koji ce imati dobre minutaze i maksimalno uigravati Riversa...Cirbesu isto sto vise minuta, da proba da se bar malo vrati...

Косјерац

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

Celtic

Nismo u punom sastavu, Perperoglu je ostao u Beogradu.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Carmelo

I treba da odmori i da bude top za play off.

Taman da Rivers dobije minutažu i da se uigra još bolje. Isto važi i za Davidovca. Njih dvojica da podele minute i top.

Odmorio bih i Oja. U ovoj tekmi apsolutno nemamo šta da izgubimo. Trba samo paziti da se neko ne daj Bože ne povredi kao i u poslednjem kolu