Анкета

Најбољи у Задру:

Регланд
44 (29.7%)
Човић
0 (0%)
Берон
0 (0%)
Лазић
2 (1.4%)
Давидовац
8 (5.4%)
Риверс
16 (10.8%)
Добрић
4 (2.7%)
Фаје
1 (0.7%)
Симанић
46 (31.1%)
Оџо
25 (16.9%)
Цирбес
2 (1.4%)
Ристић
0 (0%)

Укупно гласова: 148

Аутор Тема: АБА лига, 21. коло: Задар - Црвена звезда 69:87  (Прочитано 7152 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 2.320
  • Репутација: +1084/-494
Одг: АБА лига, 21. коло: Задар - Црвена звезда
« Одговор #20 послато: 07 Март 2019, 21:39:05 »
Nema više vremena za šta bi bilo lepo i odmaranje. Odrediti igrače koji će igrati plej-of i uigravati ih prema protivnicima u polufinalu i finalu. Jedino ako neko ima povredu da odmori i sanira je.

Ван мреже zvezdica91

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 80
  • Репутација: +25/-80
« Одговор #21 послато: 07 Март 2019, 21:44:08 »
Ne znam odakle toliko poverenje u Ristića,dečko je igrao uglavnom slabo kad je dobijao šansu a na kupu je "diplomirao"
Katastrofu jednu je odigrao

Cirbes igra jednako loše

Bez obzira na to ja bih Riletu dao šansu pre nego Cirbesu koji u kanalu...

Ван мреже zvezdica91

• Симпатизер
  • *
« Одговор #22 послато: 07 Март 2019, 21:45:45 »
Nema više vremena za šta bi bilo lepo i odmaranje. Odrediti igrače koji će igrati plej-of i uigravati ih prema protivnicima u polufinalu i finalu. Jedino ako neko ima povredu da odmori i sanira je.

Ako ih do sada nije uigrao onda mrka kapa. To ti dođe kao učenje veče pred ispit, padaš sigurno.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.697
  • Репутација: +5853/-7448
« Одговор #23 послато: 07 Март 2019, 21:57:14 »
Bez obzira na to ja bih Riletu dao šansu pre nego Cirbesu koji u kanalu...
Obojica su u kanalu.Šansu su dobili obojica.Gotovo je sa šansama,sad se završava sezona i sve dolazi na naplatu

Zašto bi Ristić imao prednost nad Cirbesom ili Cirbes nad Riletom kad su obojica loši?

Ван мреже Друлић

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.039
  • Репутација: +923/-715
« Одговор #24 послато: 07 Март 2019, 21:59:14 »
Šansu su dobili obojica.Gotovo je sa šansama,sad se završava sezona i sve dolazi na naplatu

Zašto bi Ristić imao prednost nad Cirbesom ili Cirbes nad Riletom kad su obojica loši?
Pa neko mora da bude drugi centar majku mu..  :biggrin:
Ili da Faje menja Odža kao lažna petica, kad se ovaj umori.  :biggrin:

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #25 послато: 07 Март 2019, 22:00:12 »
Pa neko mora da bude drugi centar majku mu..  :biggrin:
Ili da Faje menja Odža kao lažna petica, kad se ovaj umori.  :biggrin:
Znam da mora,pitam samo za razlog zasto bilo koji ima prednost posto je kolega gore dao Riletu

Ван мреже Друлић

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.039
  • Репутација: +923/-715
« Одговор #26 послато: 07 Март 2019, 22:03:15 »
Znam da mora,pitam samo za razlog zasto bilo koji ima prednost posto je kolega gore dao Riletu
Verovatno zbog godina, i što Rile još ima šanse da se razvije u solidnog, makar abaligaškog igrača. A dolazi i naša liga, a mi ćemo morati da se odreknemo tri stranca, te valja razigrati neke domaće, mlađe igrače.
To je moja pretpostavka, ali nek odgovori i kolega.   :biggrin:

Ван мреже zvezdica91

• Симпатизер
  • *
« Одговор #27 послато: 07 Март 2019, 22:05:36 »
Obojica su u kanalu.Šansu su dobili obojica.Gotovo je sa šansama,sad se završava sezona i sve dolazi na naplatu

Zato što je Rile naš igrač i možda će ostati kod nas da igra još par sezona a Cirbes sigurno odlazi i to je to.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #28 послато: 07 Март 2019, 22:15:28 »
Verovatno zbog godina, i što Rile još ima šanse da se razvije u solidnog, makar abaligaškog igrača. A dolazi i naša liga, a mi ćemo morati da se odreknemo tri stranca, te valja razigrati neke domaće, mlađe igrače.
To je moja pretpostavka, ali nek odgovori i kolega.   :biggrin:
To ima smisla ali na pocetku sezone ili tokom takmicenja,sad se "sabiraju" utisci i treba izvuci ono najbolje iz ekipe za zavrsnicu ABA
U domacem prvenstvu posle kako hoce

Zato što je Rile naš igrač i možda će ostati kod nas da igra još par sezona a Cirbes sigurno odlazi i to je to.
Rile ako bude ovakav ne vidim sta ce da igra kod nas kao i Cirbes.Ne zna se koji je gori

Ван мреже Косингас

• Веран као пас
  • Поруке: 877
  • Репутација: +302/-195
« Одговор #29 послато: 07 Март 2019, 22:34:56 »
Риле се бар појави на утакмици. Код Цирбеса то није случај..немоћан је тотално, унервози се и ту своју нервозу преноси на читаву екипу.
Против Валенсије се то најбоље видјело.
Против Партизана није знао шта ће са лоптом када смо спуштали на њега, Лендејл га 2 пута заредом тјера на грешку у корацима под кошем, тотална немоћ

Ко год да добије шансу, треба пружити максималну подршку..није сад вријеме да се тјера било ко, ни играчи ни стручни штаб.
Конкуренција је таква да ће нијансе одлучивати изгледа

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #30 послато: 07 Март 2019, 23:03:09 »
Kako se to Rile pojavi na utakmici?Šta to znači?Jadni su obojica do bola
Do duše Cirbes je imao nekih dobrih partija ranije ali nigde kontinuiteta
Posle slobodan pad
Ne zna se ko je gori.

Ni jedan od njih troje mi ne bi ostao na kraju sezone

Vidi se i to da Tomić u Ristića nema poverenja.I kup ne bi igrao da nije morao umesto strana.Plus je dobio prostora zbog Cirbesove loše igre i faulova

Zaista,ne zna se koji je gori

Ван мреже Косингас

• Веран као пас
« Одговор #31 послато: 07 Март 2019, 23:08:11 »
Појави се тако што не показује незаинтересованост.

Ко би теби остао из ове екипе идуће сезоне? Што рече неко, не расту играчи од 2.14 на грани. Нарочито не српски играчи. И Оџа и Рилета треба задржати. Тако се говорило и за Лесора, па ено момак има доста бољу сезону него код нас.
Можда је до екипе, а не до центара.

У ког то домаћег играча Томић има повјерења? Можда једино у Лазића да има.
Сезону нам износе странци а не домаћи играчи.

Ван мреже mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 2.320
  • Репутација: +1084/-494
« Одговор #32 послато: 07 Март 2019, 23:13:26 »
Cirbes ako dobro počne tako će i nastaviti, nažalost u zadnje vreme krene sa ličnim i nekim greškama  pa potpuno nestane.
Rile dugo nije dobijao šansu a ovo što igra je uglavnom loše.On mi baš nije jasan, od njega sam mnogo više očekivao.

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.015
  • Репутација: +3093/-3017
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #33 послато: 07 Март 2019, 23:17:10 »
Gledajući trenutnu forumu i jednog i drugog, ja bih se odlučio za Ristića. U odbrani su slabi i jedan i drugi, Cirbes je bolji u piku, Ristić leđima ka košu. U skoku Ristić dosta bolji. U odbrani obojica slabi. Cirbes pokazuje malodušnost već par meseci.

Imajući sve to u vidu, kao i činjenicu da je Rile Srbin a da mi imamo 7 stranaca i da ćemo bar dvojicu morati da izbacimo za KLS, bolje je tu stvar odmah završiti. Ristić sigurno neće igrati slabije od ovoga što pruža Cirbes, a s obzirom da mi pik i ne umemo da igramo i da daleko više znamo da spuštamo na niski post, Ristić je logično rešenje.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #34 послато: 07 Март 2019, 23:18:03 »

Појави се тако што не показује незаинтересованост.

Ко би теби остао из ове екипе идуће сезоне? Што рече неко, не расту играчи од 2.14 на грани. Нарочито не српски играчи. И Оџа и Рилета треба задржати. Тако се говорило и за Лесора, па ено момак има доста бољу сезону него код нас.
Можда је до екипе, а не до центара.

У ког то домаћег играча Томић има повјерења? Можда једино у Лазића да има.
Сезону нам износе странци а не домаћи играчи.
Mi od zainteresovanosti izvukosmo korist još manje nego od nezainteresovanosti

Od ove ekipe centara ne bi mi ostao niko
Ne znam gde rastu ti centri da li na drvetu ili ispod ali mi od tih 2.14 nikakve koristi nemamo.Dobio je šansu i ništa živo pokazao nije.Nula bodova
Jednu jedinu utakmicu nije bio dominantan na terenu

Tomić pre svega nema u sebe poverenja kako sada stoje stvari.Ne ličimo na ekipu koja je je zajedno pola godine

Ван мреже Косингас

• Веран као пас
« Одговор #35 послато: 07 Март 2019, 23:19:23 »
Ја се не сјећам кад смо играли утакмицу као друго полувријеме против Партизана, да се спуштала лопта константно на центра. То је довело до резултата, Оџо је био заштићен код судија, нису дозволили да га ударају и пролазила је та игра.
Можда да се тако играло против Цедевите у Загребу..када је Риле имао 12 поена

Не може Душан узети лопту и искреирати себи нешто.

Пик нам не постоји, а Цирбес једино тако може постићи неке поене. Ристић може колико толико и игром леђима, само да му се спушта лопта

Написа Огња све ово прије мене...

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.527
  • Репутација: +1353/-2942
« Одговор #36 послато: 07 Март 2019, 23:21:18 »
Kako se to Rile pojavi na utakmici?Šta to znači?Jadni su obojica do bola
Do duše Cirbes je imao nekih dobrih partija ranije ali nigde kontinuiteta
Posle slobodan pad
Ne zna se ko je gori.

Ni jedan od njih troje mi ne bi ostao na kraju sezone

Vidi se i to da Tomić u Ristića nema poverenja.I kup ne bi igrao da nije morao umesto strana.Plus je dobio prostora zbog Cirbesove loše igre i faulova

Zaista,ne zna se koji je gori
Sustina svega je ovaj pasus gde pominjes trenera.

Jos uvek nisam ono protiv njega ali brate tolko nike siguran u sebe i nema damu pa ae vrti pet sest najiskusnijih,u poslednje vreme.

Dobro je poceo sa Simanom sad nista. Nenadica pustio samo da se zagreje par puta. Radanova takodje. Dobric i Deda su mu kolko tolko provereni i svi znamo kolko mogu a on im umesto da im da minute uzeo i ono sto su imali.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Косингас

• Веран као пас
« Одговор #37 послато: 07 Март 2019, 23:32:04 »
Mi od zainteresovanosti izvukosmo korist još manje nego od nezainteresovanosti

Od ove ekipe centara ne bi mi ostao niko
Ne znam gde rastu ti centri da li na drvetu ili ispod ali mi od tih 2.14 nikakve koristi nemamo.Dobio je šansu i ništa živo pokazao nije.Nula bodova
Jednu jedinu utakmicu nije bio dominantan na terenu

Tomić pre svega nema u sebe poverenja kako sada stoje stvari.Ne ličimo na ekipu koja je je zajedno pola godine

Значи идућу сезону би кренуо са два/три страна центра? Не видим ниједног домаћег центра да нам је доступан а да је квалитетнији од наших.

Ристић је добио тек нешто већу шансу од Кешеља и Ненадића. Погледај му минутажу, његове и Цирбесове минуте су неупоредиве. Док се он може вадити да се навикава на домаћу кошарку послије година проведених у америчкој кошарци, Цирбес нема баш нека оправдања. Он је добио максималну могућу шансу, у континуитету. Пружена му је шанса као првом центру, док је Риле пола сезоне трећи центар у екипи.

Ти си потегао причу како Томић не вјерује Ристићу, па сад кажеш како не вјерује самом себи.
Он има повјерења у Стратоса, Регленда и нарочито у Берона.
У домаће играче нема никакво повјерење

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #38 послато: 07 Март 2019, 23:43:33 »

Значи идућу сезону би кренуо са два/три страна центра? Не видим ниједног домаћег центра да нам је доступан а да је квалитетнији од наших.

Ристић је добио тек нешто већу шансу од Кешеља и Ненадића. Погледај му минутажу, његове и Цирбесове минуте су неупоредиве. Док се он може вадити да се навикава на домаћу кошарку послије година проведених у америчкој кошарци, Цирбес нема баш нека оправдања. Он је добио максималну могућу шансу, у континуитету. Пружена му је шанса као првом центру, док је Риле пола сезоне трећи центар у екипи.

Ти си потегао причу како Томић не вјерује Ристићу, па сад кажеш како не вјерује самом себи.
Он има повјерења у Стратоса, Регленда и нарочито у Берона.
У домаће играче нема никакво повјерење
Zašto uopšte insistiraš da poredimo Cirbesa i Ristića?Ja sam rekao i ponovio više puta da su obojica katastrofalni.Ja ne verujem ni jednom a ako ni kojim slučajem izborili EL ni jedan od njih trojice ovde nema šta da traže
Mi imamo i Jovanovića koji je naš igrač na pozajmici
Ristić je dobio dovoljno minuta da se pokaže,ništa nije pokazao ni protiv aba ligaša.Naravno da će krenuti sezonu kao treći centar pored Cirbesa i Odžoa.Posle je tokom sezone sam trebao da se izbori za bolju startnu poziciju sledeće sezone što on nikako nije uspeo a konkurencija mu je nezainteresovani Cirbes.

Da ja sam rekao da Tomić ne veruje previše Ristiću,to si mogao da vidiš i sada u derbiju gde je Odžo lipsao a ovaj mu ne daje ni sekunde
Da ja sam rekao da Tomić ne veruje ni u sebe,ne vidim šta je problem što sam to rekao?

Da ima poverenja u strance i to je tačno

Iskreno ne znam šta pokušavaš da mi objasniš u ovih par postova,malo mi je nejasno

Ван мреже Kenjaj Red Star

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 342
  • Репутација: +54/-526
  • Strong difens i tranzisn ofens
« Одговор #39 послато: 08 Март 2019, 00:48:15 »
Bilo bi lepo da dole najvišu minuta dobiju domaći igrači, plus Rivers i Odžo.
Ajde leba ti batali sa domaćim igračima. Jel su oni iz Pljevalja domaći , a oni sa Pala ? Pusti priču vidimo da nisi grobar ali si zaludjen kakvi ba domaći batali kaf ne znaš. :hail: