1 (0.7%)
Ristić
2 (1.3%)

Укупно гласова: 150

Аутор Тема: Еврокуп, 6. коло ТОП 16 фазе: Црвена звезда - Уникаха 105:89  (Прочитано 5659 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • ****
  • Поруке: 1.500
  • Репутација: +379/-395
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
Одг: Еврокуп, 6. коло ТОП 16 фазе: Црвена звезда - Уникаха 105:89
« Одговор #40 послато: 05 Фебруар 2019, 23:34:33 »
Kreće snimak utakmice na SK1.

Ван мреже skeva

• Звезда му је све
  • ****
  • Поруке: 2.179
  • Репутација: +614/-691
« Одговор #41 послато: 05 Фебруар 2019, 23:59:54 »

• ΚΑΤΑΙ ΜΑΓΙΚΟ!
« Одговор #42 послато: 06 Фебруар 2019, 01:16:40 »

• Ја волим тебе лудо...
« Одговор #43 послато: 06 Фебруар 2019, 01:19:33 »
По мени - донекле добру. Добар је број поена, али он је често имао добар број поена.
Међутим, кад га видим да неће ни да дигне руку кад човјек очигледно креће да шутне тројку, а онда у нашем нападу прво шест секунди преводи лопту оном стани-крени техником, па онда још толико изгуби прије него што неком дода...
Затим, начин на који губи лопте...Баци лопту на асистенцију и погоди ћошак табле.  :facepalmanimation:

То су ствари које и мене иритирају код њега, дадох му епитет добре утакмице на конто статистике, по индексу је играч утакмице, имао оне 4 украдене, ту је показивао енергију што ми се свидјело, показао је више живота.. али у суштини се слажем са тим замјеркама.

Те изгубљене лопте су му баш проблем, има их пуно, и вечерас 4.. мислим чак да и оне тј. један њихов дио имају свој узрок у мањку висине. Пада ми на памет ситуација од вечерас када је хтио да пребаци одбрамбеног играча и дода центру (не сјећам се јел био Оџо или Риле), и тачно му је овај пресјекао лопту јер је подигао руке и лопта га "погодила" у шаке. Да је виши мислим да би то лагано прошло.. Можда онај покушај oop-a да му и прогледам кроз прсте јер је кроз сезону показао да зна то да баци фино, али дефинитивно има проблем са изгубљеним лоптама.

А пренос лопте сам и ја помињао у неком од прошлих уписа, јежим се на то, много се времена потроши за напад, ми док уђемо у напад отишло нам скоро 10 сек. већ... то ми је скроз нелогично, што више времена за напад то боље.

Једна од ствари која дефинитивно фали кад је двојац Регланд - Берон на терену је офанзивни скок. Њих двојица су у Еврокупу играли по 27 минута (26:54 и 26:58) а комбиновано су имали 0,5 скокова по мечу. Ништа, дакле. Потпуно безначајно.
Давидовац и Ненадић су проводили само по десетак минута, а комбиновано су имали један офанзивни скок.
Па сад видите тај однос: 27 минута и пола скока на једној страни, и 10 минута и читав скок на другој.

А и у АБА лиги је слично, мада не тако драстична разлика.
Регланд и Берон треба обојица да проведу 38 минута на паркету да би у нападу ухватили једну лопту, а Давидовцу и Ненадићу је за то довољно 12 минута.
Човић је, наравно, још лошији од Регланда и Берона по овом питању. У Еврокупу и АБА лиги досад је одиграо 414 минута и противницима скинуо само четири лопте.

Не знам да ли постоји веза, али ове двије задње утакмице смо прилично добро контролисали скок, 26 скокова нам је узела Олимпија (уз 8 офанзивних додуше) наспрам наших 42, а 23 Уникаха вечерас, ми 31.

Ван мреже nedst

• ****
  • Поруке: 3.174
  • Репутација: +656/-462
  • Za Zvezdu se ne navija ZVEZDA SE VOLI
« Одговор #44 послато: 06 Фебруар 2019, 02:17:21 »
Zavrsili smo EC pobedom, cestitke momcima na pobedi. Ostaje nam da zalimo da vecerasnjeg protivnika nismo dobili kod njega kuci jer po mom misljenju je to bila prelomna utakmica za prolaz dalje. Ipak bilo kako bilo okrecemo se sada prvo domacem kupu gde bi nam osvajanje tog trofeja puno znacilo za dalje samopouzdanje I borba za osvajanje ABA prstena.

Ван мреже djura.net

• Члан КК
  • ****
  • Поруке: 288
  • Репутација: +68/-73
« Одговор #45 послато: 06 Фебруар 2019, 07:02:00 »
Kad vidim raglanda i berona u istom trenutku na parketu, padne mi mrak na oci. Odsustvo brzine, energije, agresivnosti i borbenosti, sve suprotno od vremena koje na terenu provedu nenadic, davidovac, radanov a i covic.
Vidim da mnogi nisu odusevljeni riltovom partijom, a meni se cini da je u drugoj cetvrtini bio odlican u odbrani, sermadini bukvalno nije postojao u tom periodu.
Nadam se da je stratos ok, neka i propusti utakmicu u baru (koja ce biti bas nezgodna, siguran sam) pa zajedno sa lazom da budu spremni i odmorni za KRK.

• Репутација: +845/-333
« Одговор #47 послато: 06 Фебруар 2019, 14:34:55 »
Zakon daje slugama rezima mogucnost da legitimisu ali je ovo tortura koja na ovoj utakmici nema nikakvog smisla. Sramota da ih bude.