• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Куп Радивоја Кораћа 2019.

Started by Ронилац, Feb 01, 2019, 01:32 am

Previous topic - Next topic

Топ

Još jedna mnogo glupa stvar je što može da se registruje 4 stranca. Neka stave pravilo da na utakmici ne sme da bude više od 4 stranca u ekipi a da se registruje koliko klub želi (Turska liga, Rusija, Španija...) Onda od meča do meča može da se kombinuje koja 4 će igrati ne pričam samo o kupu već i o Superligi kada bude bila. Tamo je čak to još banalniji primer duže traje ako se neko povredi to je to.

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

Vlada 89

Bravo,to sam i ja mislio.U fudbalu jeste 4 stranca,ali mozes da ih registrujes vise.
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

baloteli1986

Ja koji sam rodjen u Srbiji sam cekao pasos godinu dana dok je u to vreme smrdljivi Kleo dobio za 5 dana sramota...U derbiju igrati izolacije i ostaviti Nikolica za sut za 3 poena prvih par napada i Renfro nije neki trojkas mozemo mu ici ispod bloka

jagodina navija za zvezdu

Ma ne treba ni Alekseju, niti bilo kome dati prostora da sutira. Pod adrenalinom ulazi sve i svasta. Jaka odbrana, odseci pik Renfroa i Jankovca (Cak i pod namernim faulom, ovo drvo cesto masi i oba) i nasi su.  Bice zanimljivo i kako ce rasporediti sve 4 frakcije  :mrgreen: Verujem i da ce biti iznenadjenje u vidu Tomica i da ce KC igrati. Ako se vrati i Laza, makar za 10 minuta oni na bekovskim pozicijama nece moci ni da pogledaju kos.
Mislim da sve zavisi od nas, i da udjemo lepo u mec. A ne kao prosle godine da im dajemo 20+ fore pa da se jurimo iako su oni ispod FMp-a u tom trenutku. Moja velika zelja je da ne izgubimo nijednom u sezoni od groblja, uz naravno sva tri trofeja.  :srbinosm: Tako da se nadam da je ovo ta sezona gde nas nece uopste dobiti, cak ni u onim "malim" derbijima, a kamoli u borbi za trofej.. I da, mogli bi igraci da pogledaju ovaj snimak pa da se zapitaju sa kakvom ce voljom uci u derbi:

https://www.youtube.com/watch?v=_Cz3TLrmZ4s

ognja

Ok, sad imamo Oja, Cirbesa, Raglanda, Barona, Stratosa, Fayea i Riversa. Ukoliko uracunamo da ce Rivers tesko igrati kup, ostaje 6 igraca. Ko otpada?

Moja procena je da ce Ragland, Baron i Stratos igrati sigurno, a da otpada jedan centar i Faye (jer i Stratos i Keselj mogu na 4).
Pravda za Kalinića i Nedovića!!!

jagodina navija za zvezdu

Dok nije dosao KC sve je ukazivalo da ce napolje Faje i Cirbes,
A ovako, jos se vratio i Cirbes u sastav..Videcemo, bice iznenadjenje... Za sada su sigurni Regland i Stratos..

СтелаРоса

Jel se uopšte razmatra pomeranje kupa iz Niša ili ostaje tamo uprkos epidemiji?
Quote from: Max on Jun 28, 2017, 12:56 pm
Хистерисање у ситуацијама када треба хистерисати - чува клуб.

Хваљење када не треба хвалити - штети клубу.

Quote from: Бошко 996 on Jun 27, 2017, 11:46 pm
Зато нека пусте неког младог играча, то је једини, готово сигурни прилив новца у наш клуб, јер страни клубови их не доводе због онога што тренутно играју, већ због онога што могу у будућности показати.

napster

Ostaje, nema nikakvog pomeranja, karte se prodaju uveliko.
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

СтелаРоса

Зато нека пусте неког младог играча, то је једини, готово сигурни прилив новца у наш клуб, јер страни клубови их не доводе због онога што тренутно играју, већ због онога што могу у будућности показати.

napster

I meni je, ali je tako kako je. Pricao sam juce sa drugarima iz KS Nisa i kazu da nema govora o pomeranju.

... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

Romaj

Jel dobijaju pasoše Odžo i Pejdž ili ne?

Капетан

Quote from: СтелаРоса on Feb 10, 2019, 06:52 pm
Jel se uopšte razmatra pomeranje kupa iz Niša ili ostaje tamo uprkos epidemiji?

Не играју у клиничком центру утакмице већ у спортском. :esvasta:
Шалим се мало.

Мора тада не дозвољава календар другачије.
Када ти нестане муниције иди на руке, када ти сломе руке, иди на зубе, када те убију гледај да им паднеш насред пута, да те заобилазе, да те прескачу, да и мртав будеш Отаџбини од користи!

СтелаРоса

Nisam ja ni mislio da se odlaže, nego da se igra negde drugde, kao što su ranije već predlagali forumaši.

Inače, što se već godinama igra u Nišu? Što nema Kragujevca i Vršca?

ДЕЛИЈЕ

Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Капетан

Quote from: СтелаРоса on Feb 10, 2019, 10:15 pm
Nisam ja ni mislio da se odlaže, nego da se igra negde drugde, kao što su ranije već predlagali forumaši.

Inače, što se već godinama igra u Nišu? Što nema Kragujevca i Vršca?

Требало је ове године да буде  у  Зрењанину зашто се од тога одустало појма немам и зашто је у Нишу ни то не знам.Реално сва четри клуба која имају какву такву шансу за трофеј су из Београда.

Quote from: ДЕЛИЈЕ on Feb 10, 2019, 10:16 pm
Kad je bio zadnji Kup u Novom Sadu?

Мислим да је онда када смо снимили двд срцем до трофеја.
Када ти нестане муниције иди на руке, када ти сломе руке, иди на зубе, када те убију гледај да им паднеш насред пута, да те заобилазе, да те прескачу, да и мртав будеш Отаџбини од користи!