Анкета

Најбољи у победи против Олимпије:

Човић
42 (32.1%)
Ненадић
18 (13.7%)
Берон
0 (0%)
Давидовац
0 (0%)
Добрић
55 (42%)
Перпероглу
0 (0%)
Симанић
5 (3.8%)
Фаје
2 (1.5%)
Оџо
4 (3.1%)
Ристић
3 (2.3%)
Цирбес
2 (1.5%)

Укупно гласова: 131

Аутор Тема: АБА лига, 18. коло: Црвена звезда - Олимпија 89:61  (Прочитано 5703 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже illuminator80

• Члан КК, Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 158
  • Репутација: +116/-50
Одг: АБА лига, 18. коло: Црвена звезда - Олимпија
« Одговор #40 послато: 02 Фебруар 2019, 21:21:46 »
Nisam znao za ovo. Po mom misljenjenju velika glupost.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

На мрежи Косингас

• Веран као пас
  • Поруке: 881
  • Репутација: +302/-204
« Одговор #41 послато: 02 Фебруар 2019, 21:52:42 »
Лагана побједа.. доминантни смо против ових АБА лигаша и без стартне петорке буквално..
Регленд, Лазић, па ни Цирбес нису ни играли..Фаје ништа, једино је Берон имао какву такву улогу...

Ако је Оџо стварно имао температуру, не знам зашто је уопште био у конкуренцији за меч. Као да немамо већ 2 центра, као да немамо Раданова здравог који сједи поред клупе већ трећу утакмицу за редом..
Још је добио и највише минута...тотално нелогично

Ван мреже Беркут

• Веран као пас
  • Поруке: 553
  • Репутација: +255/-147
  • Ne razume se u fudbal
« Одговор #42 послато: 02 Фебруар 2019, 22:20:32 »
Pobeda za početak nove serije.

Dobrić solidan, Nenadić je veoma dobro odigrao u oba smera. Čović je odlično asistirao (za pohvalu).

Sem posete, negativna je igra centarske linije.
Cibers je igrao par minuta i delovao ko izgubljen slučaj. Odjo opet u akciji sa ispalim i izgubljenim loptama, a tek preuzimanja u odbrani ...
Ristić prosečan.

Sad će biti više vremena za trening, ima tu svašta po nešto da se ispravi.

Ван мреже Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.180
  • Репутација: +527/-372
  • Црвено-бели са бројем 6

Ван мреже dejank72

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.208
  • Репутација: +564/-971
  • Nema dana a da ne mislim na tebe...
Одг: АБА лига, 18. коло: Црвена звезда - Олимпија 89:61
« Одговор #44 послато: 02 Фебруар 2019, 22:31:34 »
Sjajna partija Čovića i Dobrića, kakve asistencije Čovketa, zrelo je vodio tim do 30 razlike na kraju. Treba nam ovakav Dobrić i još bolji Ristić i Simanić. Svi stranci u kanalu osim Stratosa. Vreme je da ih Tomić utegne kao na početku sezone pa da u još jednom blic krigu uzmemo sve!  :vasil:

Ван мреже djura.net

• Члан КК
  • Поруке: 288
  • Репутација: +68/-73
« Одговор #45 послато: 02 Фебруар 2019, 23:49:16 »
Ne znam da li je do mene, ali od samog pocetka sezone meni se cini da poletnije, bolje, energicnije igramo kad je vise domacih igraca u petorci. Jesu pojedinacno bolji i beron i faye i perper i ojo od konkurenta na svojim pozicijama, ali kao tim bolje izgledamo sa domacim opcijama.

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 6.018
  • Репутација: +2630/-1240
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #46 послато: 03 Фебруар 2019, 00:32:11 »
Од вечерас је још један играч ушао у клуб 1000+

Ван мреже Ђога

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 339
  • Репутација: +246/-30
  • Ја волим тебе лудо...
« Одговор #47 послато: 03 Фебруар 2019, 00:35:04 »
Добро је ово било ноћас. Требало нам је. Тим боље што је овако убједљива побједа у питању, није Олимпија нека сила, али свакако добра наша представа, доста енергије што је јако добро, и више простора за наше играче што ми је увијек драго.

Имам слично мишљење као ђура.нет, мада и сам себе преиспитујем јер ове домаће снаге по правилу добију више шанси у "слабијим утакмицама" па се можда ствара привид да је тимски боље с њима јер не играју против јаких одбрана. Али једно је сигурно, када су ту Ненадић, Добрић, Давидовац (па и Раданов да је играо сигурно би допринио), са остатком поставе, трчимо боље, данас ми је то било очигледно. А то је нешто што нама треба да буде форте, и Томић је то потенцирао кад је дошао, а пракса до сада и не показује ту тенденцију (рецимо осипам се на оно забадање корацима Регланда на преносу лопте). Видљиви су нам сви проблеми позиционо, тако да треба да користимо сваку могућност да потрчимо да зграбимо лаке поене, поготово ако је на супротној страни квалитетнија екипа. Ту је Добрић мајстор, Ненадић исто, Раданов има предиспозиције и компатибилан је за то, и остали нека се прикључе и добро је. Наравно не мислим да сви ови одједном буду на паркету него да имамо тог једног или двојицу који ће добро истрчати и пренијети ту енергију на остале.

Добре ствари су и што се нисмо испуцавали, спуштали смо и доле лопту солидно, вртили пик који додуше и даље не штима како ваља за мој стандард. И даље некако млитаво правимо блокове, дај да то агресивније одрадимо да помјеримо одбрану мало више, против тврђих екипа ћемо опет имати проблема, морамо још на томе да радимо. Нијансе неке да исправљамо и поправимо спејсинг и већ би то боље изгледало. Easier said then done свакако.  :srbinosm:

Контролисали смо скок, имали доста асистенција, доста украдених, добре проценте, минутажа добро расподијељена.. све индикатори наше добре утакмице. Направили смо један корак у добром смјеру послије ове црне серије, сада треба да градимо одавде опет самопоуздање, хемију, позитивнију атмосферу, потрудимо се да освојимо трофеј у купу, прошле године сам исто писао, сигурно би трофеј ојачао заједништво екипе и дао нам горива да се пошибамо за титулу... Лани сам се разочарао... уздам се да ће овај пут бити како треба, да ћемо се озбиљно припремити за КРК.

Надам се за Куп, а и послије Купа да ћемо направити континуитет са Добрићем и Ненадићем бар, дати им простора као ноћас, Давидовца исто пробати разиграти колико је могуће, користан је и овако без шута, ако мало уђе у ритам може нам бити од великог значаја. Имамо времена и кроз Абу и ове лакше утакмице Купа, да пробамо да уиграмо неке петорке, да се упристојимо до борбе за главни трофеј и да урадимо што је до нас да будемо што тежи ривал за противнике у плејофу и да дај Боже и освојимо!

Честитке Добрићу!!! Уз капитена мој омиљени играч.  :aplauz:

На мрежи Aster

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 457
  • Репутација: +209/-141
« Одговор #48 послато: 03 Фебруар 2019, 00:49:38 »
Kakva koincidencija - upravo sam mu gledao statistiku u ABA.

Kad su poeni i procenti u pitanju, nema se šta zamjeriti (naročito je u šutu za dva poena sjajan).

Dobro je i to što je protiv jakih rivala (prvenstveno Cedevite) bio u tom smislu odličan.

2.   Budućnost-C. zvezda   11:25   6p   dva poena   3/4 75%   tri poena    0/1   0%.
6.   C. zvezda-Cedevita   18:41   17p   dva poena   4/4   100%   tri poena  3/6   50%.
9.   Partizan-C. zvezda   01:33   0p, nije šutirao.
- Meč protiv Budućnosti u "Pioniru" preskočio.
17.   Cedevita-C. zvezda   24:46   17p   dva poena   4/4   100%   tri poena 3/5   60%.

Zanimljivo je da su mu ovogodišnji rekordi u ABA ligi upravo protiv Cedevite - dva puta po 17 poena, uz šut za dva 4/4 a za tri 3/6 i 3/5.

Dakle, u četiri meča koje je igrao protiv Cedevite, Budućnosti i Partizana, u igri je proveo oko 55 minuta i zabilježio čak 40 poena, uz šut za dva 11/12 a za tri 6/12. 

На мрежи McNulty

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 189
  • Репутација: +95/-441
« Одговор #49 послато: 03 Фебруар 2019, 01:36:27 »
Zasto nije Topic vodio utakmicu?

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.895
  • Репутација: +2338/-792
« Одговор #50 послато: 03 Фебруар 2019, 01:43:06 »
Zasto nije Topic vodio utakmicu?
Gavrilović je prvi pomoćnik.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже Zvezdale!

• Члан КК
  • Поруке: 406
  • Репутација: +195/-85
« Одговор #51 послато: 03 Фебруар 2019, 03:14:11 »
Имам слично мишљење као ђура.нет, мада и сам себе преиспитујем јер ове домаће снаге по правилу добију више шанси у "слабијим утакмицама" па се можда ствара привид да је тимски боље с њима јер не играју против јаких одбрана.

To sam i ja pomislio, ali mislim da ipak nije tako, jer pogledaj Berona veceras. Zabija se u blokove i nekako je sav stegnut i nikakav protiv ovih indijanaca kao i u svim ostalim utakmicama. Domaci igraci treba da imaju bitnu ulogu u timu, jedino tako mogu da prenesu strancima sta je Zvezda i koliko je bitno da se dobije. Bez toga njima je ovo jos jedna sljaka, dobio izgubio ne potresa se puno, ide kuci i kulira.

Zato sve nesto mislim da nam mnogo fali Laza kapiten, otkad se povredio mi smo pali, narocito stranci...

Ван мреже kavaljero

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 87
  • Репутација: +255/-58
« Одговор #52 послато: 03 Фебруар 2019, 09:13:06 »
Lagana pobeda, uživao sam. Šteta što nije bilo više publike...

На мрежи Aster

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 457
  • Репутација: +209/-141
« Одговор #53 послато: 03 Фебруар 2019, 10:49:44 »
Dobrić se rastrč'o, Davidovac na kecu, Nenadić počeo i da pogađa.

Sad treba dobiti Unikahu. Da se pobjedom završi Evrokup.

Ван мреже ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.196
  • Репутација: +674/-1407
« Одговор #54 послато: 03 Фебруар 2019, 10:53:40 »
bez domacih snaga ne osvaja se aba.

На мрежи MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.856
  • Репутација: +1625/-2327
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #55 послато: 03 Фебруар 2019, 10:59:35 »
Gavrilović je prvi pomoćnik.

Vidis stvarno nisam ni pomislio o ovome od pocetka sezone...

Stvarno ne znam sto Top pored kosarkaskog imena koje ima sebi to dopusta... Aj sto je bio zamenik prosle godine onom nadmenom klincu ali posle toga je osvojio titulu domace lige kao prvi trener i sad da budes pomocnik pomocnika je vec stvarno bzv...

Ovo samo potvrdjuje zivotno pravilo da ne valja biti predobar covek... I kurta i murta to iskoristi...

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.834
  • Репутација: +4947/-10055
  • "реалиста"
« Одговор #56 послато: 03 Фебруар 2019, 11:13:51 »
Имам утисак да се и добар део од оно мало људи што дође на текму смори.

Ћовкинс омвипи.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.895
  • Репутација: +2338/-792
« Одговор #57 послато: 03 Фебруар 2019, 11:42:05 »
Vidis stvarno nisam ni pomislio o ovome od pocetka sezone...

Stvarno ne znam sto Top pored kosarkaskog imena koje ima sebi to dopusta... Aj sto je bio zamenik prosle godine onom nadmenom klincu ali posle toga je osvojio titulu domace lige kao prvi trener i sad da budes pomocnik pomocnika je vec stvarno bzv...

Ovo samo potvrdjuje zivotno pravilo da ne valja biti predobar covek... I kurta i murta to iskoristi...
Jedno su naša simpatije a drugo je pravo trenera da sa sobom dovede i svog prvog asistenta.
Pored toga, Gavra je stari vuk u tom poslu. Zanimljivo je da su on i Trinkjeri bili pomoćnici u Milanu još kada je Milenko tamo bio igrač.

Ван мреже Vlajkoman

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 184
  • Репутација: +85/-29
« Одговор #58 послато: 03 Фебруар 2019, 13:41:01 »
Olimpija je u baš teškom kanalu tako da oni nisu reper da li smo izašli iz krize..

Beron i Faje dosta loše, Beron dao doprinos u napadu ali čak ni igrače Olimpije nije uspeo da sačuva, baš loše izgledau odbrani.

Dobrić sjajan, kako me je sudija iznervirao dad su mu svirali faul na kraju a čista rampa bila!

Raduje me da se Cirbi vratio, jeste promašio zicer ali je govor tela bio dobar, videlo se da se trudi i da mu je stalo da odigra odbranu..

Davidovac na 1, sasvim dobro je to izgledalo mada treba uzeti u obzir i jačinu protivnika..

Čovkins mvp :aplauz: On kad igra protiv slabijih timova koji ne igraju presing zaista može i ima šta da pokaže od košarkaškog IQ koji nije mali..

Simanić malo vratio samopouzdanje, Ristić dobar, Odžo solidan.

Mediji pričaju da smo obezbedili 1 mesto mada mi se čini da još nismo jer imamo slabiji ,međusobni od Cedevite..