Анкета

U sramoti je ipak nešto pokazao

Regland
26 (12.5%)
Čović
36 (17.3%)
Beron
9 (4.3%)
Dobrić
42 (20.2%)
Kešelj
7 (3.4%)
Simanić
13 (6.3%)
Faje
2 (1%)
Perperoglu
4 (1.9%)
Odžo
2 (1%)
Ristić
67 (32.2%)

Укупно гласова: 208

Аутор Тема: Еврокуп, 5. коло ТОП 16 фаза: Лимож - Црвена звезда 72:71  (Прочитано 10747 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже delboj

• Члан ФК
  • Поруке: 994
  • Репутација: +137/-160
Одг: Еврокуп, 5. коло ТОП 16 фаза: Лимож - Црвена звезда 72:71
« Одговор #180 послато: 30 Јануар 2019, 20:18:25 »
Meni i dalje nije jasno kako je Zvezda uspjela da ovo sinoć izgubi. Izgledalo je da je kontrola utakmice potpuna. Strašno, zaista strašno. Moralo je sinoć da se dobije.

Ван мреже DelijaBn

• Члан ФК
  • Поруке: 764
  • Репутација: +174/-290
  • I napred Zvezdo,Crvena Zvezdo
« Одговор #181 послато: 30 Јануар 2019, 20:22:55 »
Meni i dalje nije jasno kako je Zvezda uspjela da ovo sinoć izgubi. Izgledalo je da je kontrola utakmice potpuna. Strašno, zaista strašno. Moralo je sinoć da se dobije.

Par stvari je presudilo. Faje koji 2 sekunde do kraja fintira i umjesto sa sutira ide na kos, Ristic koji promasuje zicer, i jako losa odbrana reketa u zadnjem napadu. Bolje da smo pravili faul umjesto sto mu je dozvoljeno da postigne poene.

На мрежи rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.545
  • Репутација: +1357/-2966
« Одговор #182 послато: 30 Јануар 2019, 20:26:05 »
Par stvari je presudilo. Faje koji 2 sekunde do kraja fintira i umjesto sa sutira ide na kos, Ristic koji promasuje zicer, i jako losa odbrana reketa u zadnjem napadu. Bolje da smo pravili faul umjesto sto mu je dozvoljeno da postigne poene.
Uopste ovo nije presudilo!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже DelijaBn

• Члан ФК
  • Поруке: 764
  • Репутација: +174/-290
  • I napred Zvezdo,Crvena Zvezdo
« Одговор #183 послато: 30 Јануар 2019, 20:27:47 »
Uopste ovo nije presudilo!

Nisam rekao da je samo ovo, vec sam nabrojao par situacija koje su mogle okrenuti stvari u nasu korist. Ima tu jos mnogo toga sto je doprinjelo nasem jucerasnjem porazu. I polako, nema potrebe za uzvicnicima.

Ван мреже Senser

• Члан ФК
  • Поруке: 36
  • Репутација: +33/-9
  • na celom svetu samo Crvena zvezda
« Одговор #184 послато: 31 Јануар 2019, 01:01:35 »

apsolutno se slažem, ove smo morali da dobijemo...ne mislim da bi smo osvojili EK, ali je pobeda mogla da bude neki preokret u ovoj lošoj fazi...dobiješ Olimpiju, pa pun Pionir protiv Unikahe, ludilo ako dobiješ...red bull na sve strane....jbg, veoma sam zabrinut za budućnost...ne deluje mi kao da će Cirbesa vratiti uopšte u tim, bez obzira na njegove loše partije...plus bez Lazića još ko zna koliko dugo...do play offa još ima vremena da se srede glave, ali do kupa nema...a ekipa mi deluje baš kilavo, kao da nemaju kapi krvi u sebi...ok, izgubiš....ali brate daj sve od sebe na terenu/parketu...a ne ovako....i stalno imam osećaj da nismo ni na 50 posto mogućnosti trenutno, ali nikako da krene...play off posebna priča...dukljani mi deluju baš jaki, posebno onaj Cole...o prekoputašima se sve zna, oni će protiv nas igrati 300 posto iznad svojih mogućnosti, a da bi ih takve dobio, stvarno moraš da odigraš rudarski...ne znam, nadam se, zaista se nadam da grešim, ali ova sezona...ma neću ni da izgovorim...narvno, bilo bi krajnje loše da sad upadnemo svi u neku apatiju i da se pomirimo sa ovim stanjem...baš sad treba pokazati ljubav, privrženost klubu....i zato NAPRED ZVEZDA, SAMO NAPRED ZVEZDA

На мрежи rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.545
  • Репутација: +1357/-2966
« Одговор #185 послато: 01 Фебруар 2019, 10:20:12 »
Nisam rekao da je samo ovo, vec sam nabrojao par situacija koje su mogle okrenuti stvari u nasu korist. Ima tu jos mnogo toga sto je doprinjelo nasem jucerasnjem porazu. I polako, nema potrebe za uzvicnicima.
Zasto bre imate problem sa odredjenim recima,uzvicnicima i ostalim znakovima? Nikada mi to nece biti jasno. Uzvicnik je tu zato sto treba biti i to je to a nikako zato da bi ja tebe nesto spustio ili ti pametovao.

Stvari su bile u nasu korist pa samim tim ovi potezi nisu bili oni koje su trebale nesto da preokrecu vec je to nasa igra od samog pocetka a ista je bila katastrofalna iskljucivo zbog organizatora kod koga se moglo primetiti da nas bas lose vodi. Iako je imao svojih pet minuta u trecoj i napravio nam razliku opet nije bilo sigurno da cemo dobiti jer su to bila samo pet minuta njegove kreacije licno sam za sebe a tim je i dalje ostao nekoristan i samo se cekalo da on stane sa svojim individualnim akcijama pada se desi ono sto se na kraju i desilo.

Risticev zicer je mnogo zeznut bio. Nekako je bio ispod kosa gde mu je telo otislo napred,mnogo se izvio unazad i desava se da se ono promasi. Faje,jbg...vrv je mislio da moze stici da zakuca.

Ван мреже ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.500
  • Репутација: +379/-395
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
« Одговор #186 послато: 01 Фебруар 2019, 21:48:22 »
Da sve bude gore,danas sam pročitao da je Limož igrao sa 8(osam)igrača celu utakmicu.Niko sem njih nije ni sekund video parketa.
« Последња измена: 01 Фебруар 2019, 21:51:31 ДЕЛИЈЕ »