Анкета

Најбољи против Валенсије:

Регланд
94 (67.6%)
Човић
6 (4.3%)
Берон
3 (2.2%)
Добрић
1 (0.7%)
Раданов
9 (6.5%)
Перпероглу
13 (9.4%)
Симанић
6 (4.3%)
Фаје
2 (1.4%)
Цирбес
4 (2.9%)
Оџо
1 (0.7%)

Укупно гласова: 139

Аутор Тема: Еврокуп, 3. коло ТОП 16 фазе: Валенсија - Црвена звезда 92:76  (Прочитано 7987 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже djura.net

• Члан КК
  • Поруке: 283
  • Репутација: +68/-73
Одг: Еврокуп, 3. коло ТОП 16 фазе: Валенсија - Црвена звезда 92:76
« Одговор #100 послато: 17 Јануар 2019, 10:37:16 »
Nije mi jasno kako ekipa može onako da se raspadne poslije napada za vođstvo i promašaja Cirbesa. Od -1 u tom trenutku došlo se do praktično dvostruko više poena za Valensiju do kraja.
nikakvo cudo, valensija igra slicno kao real, cekaju svoj momenat i sa 3-4 vezane trojke posle dobre odbrane  odu na ozbiljniju razliku i prelome mec.

Ван мреже ЦзРк

• Члан КК
  • Поруке: 309
  • Репутација: +168/-44
  • Нико Звездо нема, то што имаш ти...
« Одговор #101 послато: 17 Јануар 2019, 10:39:24 »
Већ прежаљени, готово је, не треба се заносити, немамо ми шта овде да тражимо... Какав скуп пиздурина исплива одједном.

Изузетно ми је драго што карактер играча није налик једном добром делу звездашке популације. У случају победе 23. јануара, биће веома занимљиво ући на ову тему и читати уписе пуне неког набоја, подршке, наклона до пода, муда до пода, како имамо шансу, домаћи терен не сме пасти, клањање оном делу који јесу навијачи и који су дошли у халу, како Лимож мора да се победи јер смо бар за 10 поена бољи од њих, да је ред и гостовање једно да добијемо, а у случају победе против Лиможа иде меч сезоне у којем "Пионир мора да проговори". И све то уз гомиле узвичника и бројних смајлија.

А у случају пораза, а чак ни тада нисмо испали јер нас две победе уз бољи међусобни са Уникахом воде даље (и њихов пораз од валенсије), биће катаклизма иако се већ апсолвирало да немамо везе, да нам је ТОП 16 максимум и да је боље да се окренемо АБА лиги, а и тамо нек нам је Бог у помоћи.

Трагично или комично? Нисам ни сам сигуран, али једини пригодан коментар је уствари врло кратак. Циганске пичке.
Ovaj post mora da stoji na svakoj stranici teme i da ga svaki čovek koji poseti temu pročita i dobro se zamisli.

Ван мреже bari91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 467
  • Репутација: +641/-236
« Одговор #102 послато: 17 Јануар 2019, 10:44:53 »
Kao sto sam vec rekao. U nasoj grupi su 2 od 4 favorita za osvajanje Evrokupa. Igrali smo u gostima dve utakmice, izgubili, nista strasno, ako se izvuku pouke.
Ljudi moraju da shvate da smo mi po individualnom kvalitetu jednostavno slabiji od nekoliko ekipa u ovom takmicenju. A iznenadjenja se ne prave svaki dan, inace se ne bi tako ni zvala.

Juce je po meni kljucni period bio krajem prve i u drugoj cetvrtini - kada smo promasili bar jedno 4 cista zicera (ukljucujuci i kucanje). Plus izgubljena lopta Covica, koja ja rezultirala kontrom za 2+1. To je desetak i vise poena poena razlike koji su prosuti. U ovakvoj utakmici, gde igras protiv ekipe koja je jaca od tebe, na gostujucem terenu - to je jednostavno previse. Uz to, dosta losa odbrana u jednom velikom delu utakmice. Iz takve lose odbrane proistekne da protivnik dobije sampouzdanje, pa pocne da pogadja i preko ruke i eto razlike.

Dakle, uz malo vise koncentracije sa nase strane, cak je i juce utakmica mogla da podje drugim tokom.

На мрежи Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • РСБ екипа
  • Поруке: 5.289
  • Репутација: +912/-816
  • Ту сам Звездо све док ти постојиш!