• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Светско кошаркашко првенство, Кина 2019

Started by ognja, Dec 03, 2018, 02:50 pm

Previous topic - Next topic

LAFLARRE

Ма брате све то стоји, Јанис је звер, један од најбољих играча данашњице, физички и атлетски му нема равног на овом првенству, чак ни у репрезентацији Америке. А ако баш гледамо директни дуел са нама, ми немамо ни приближно играча који не може ни да га успори, а камоли да га сачува.

neverforgetbari

Достојевски

Одлично је за нас што Грци за разлику од Милвокија имају већином катастрофа шутере и што ћемо моћи максимално да скупљамо (нарочито када Слукас није у игри), као што смо и ономад на СП, и то је то.

Неко ко више прати, какав ростер да очекујемо од Аустралије? и да ли има назнака ко ће отказати СП од главних играча САД-а?

neverforgetbari

Simmons, Exum, Ingles, Maker, Baynes, Dellavedova, Mills, Broekhoff, Bolden je osnovica. Koliko sam ispratio Simmons jos nije potvrdio da ce biti na raspolaganju. Od Amerikanaca nije niko otkazao od preliminarnog spiska a ako dobro kapiram uslovljavaju igrace da ce igrati ista ekipa i na olimpijadi. Tako da ce biti prebrutalni.

Достојевски

Ако буде играо Симонс опасна екипа тотално.

Аупм, нисам то знао, значи биће баш тешко. Мада, вјерујем да од ових 5-6 најбољих бар тројица неће играти. Све у свему, ово СП и наредне ОИ су велика шанса за скалп. Тешко да ћемо сложити бољу екипу.

neverforgetbari

Jebem li ga, Greg je rekao da ce ova ekipa biti na okupu do kraja OI 2020 - da li ce sada naprimer LeBron propustiti i uzeti samo olimpijsku medalju (isto vazi i za Stepha), ne znam, ali...

https://www.usab.com/mens/national-team/roster.aspx

Mislim da je svaka spekulacija suvisna kada se pogleda ovo ludilo od spiska. Cak i strucni stab nikad jaci  :D

Opasno ce klanje biti nakon prvog kruga i drugih grupa po 4 ekipa. Bukvalno na celom SP ne smes izgubiti ni jednu utakmicu. Vidim da je svako otpisao Spance ali mislim da mogu do kraja sa oba Gasola, i dokle god budu igrali cu biti ubedjen u to  :D

LAFLARRE

Ма нема теорије да ће Леброн, па чак ни Дурент не верујем да ће играти. Они могу и са трећим тимом, играчи у рангу Лаурија и осталих и да се прошетају.

Мене занимају остале екипе, што је и форумаш поменуо Аустралију, па Шпанци, Французи итд..

Кад сам већ код Француза, шта би са Ембидом, јел ће играти за њих или... ?

Strale993

Quote from: neverforgetbari on Feb 17, 2019, 02:00 am
***** li ga, Greg je rekao da ce ova ekipa biti na okupu do kraja OI 2020 - da li ce sada naprimer LeBron propustiti i uzeti samo olimpijsku medalju (isto vazi i za Stepha), ne znam, ali...

https://www.usab.com/mens/national-team/roster.aspx

Mislim da je svaka spekulacija suvisna kada se pogleda ovo ludilo od spiska. Cak i strucni stab nikad jaci  :D

Opasno ce klanje biti nakon prvog kruga i drugih grupa po 4 ekipa. Bukvalno na celom SP ne smes izgubiti ni jednu utakmicu. Vidim da je svako otpisao Spance ali mislim da mogu do kraja sa oba Gasola, i dokle god budu igrali cu biti ubedjen u to  :D

J... al su ruzni na ovim slikama  :DDDD:
Ma nema tu price Ameri su favoriti broj 1..mi ako dodjemo sa prvom postavom imamo sanse ali jako male..ne znam ni kako bih to nazvao.. Jokic jedini igrac koji u NBA pravi razliku za svoj tim, a njima je svaki igrac takav.. Pored nas samo mi Spanci deluju da mogu da pariraju Amerima..mozda i vise nego mi.

Топ

Kanada ako bude imala u rosteru sve ili većinu koju može da ima biće takođe opasna i za izbegavanje.

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

Неко је рођен само да мрзи, а неко рођен да носи круну!

Достојевски

Quote from: laflarre7 on Feb 17, 2019, 02:11 am
Ма нема теорије да ће Леброн, па чак ни Дурент не верујем да ће играти. Они могу и са трећим тимом, играчи у рангу Лаурија и осталих и да се прошетају.

Мене занимају остале екипе, што је и форумаш поменуо Аустралију, па Шпанци, Французи итд..

Кад сам већ код Француза, шта би са Ембидом, јел ће играти за њих или... ?

Окле сад ово, нану им нанину ...  :a078:

Па богами, јес да су Амери прејаки и са трећим тимом, нема ту полемике, али ако од 5 најбољих Кари, Леброн, Дурент, Ирвинг и Харден нпр. бар 3/4 од 5 прескоче, могли би се ми ту опасно пошибати с остатком дрим тима.

LAFLARRE

И њих, канађане, смо заборавили - Вигинс, Дилон Брукс, Тристан Томпсон, Кори Џозеф, Шеј Гилџус, Џастин Џексон, Треј Лајлс, Џамал Мареј, Олиник, Пауел... Одличан тим имају.

Достојевски, Леброн неће играти у то сам убеђен 100%, за Дурента нисам сигуран, на прошлом је играо, моје мишљење да неће више. Кари, Ирвинг, Харден, Дејвис и остали ће играти сто посто.

Достојевски

Могао би можда позитиван фактор за нас бити и то што се игра у Кини.  :srbinosm: Имаћемо ја мислим добру подршку, а и не знам како ће Америма лећи боравак тамо, знајући њихове прохтјеве и сл.

Ух, опасни и Канађани, али питање је колико ће се и њих одазвати.

Чини ми се да су Бразил и Аргентина никад слабији?

У сваком случају, очекује нас веома занимљиво СП. Ми никад јачи, егзотика термини, нови формат.

LAFLARRE

Па како ће им лећи боравак, на НБА звезде у Кини гледају као на Богове, они ће имати највећу подршку, поготово ако тамо оду Харден, Стеф, Томпсон и Дурент. Њих највише готиве ако се не варам.

neverforgetbari

Embid ne igra ni za koga sem mozda za Kamerun  :travka: Odjebase ga Francuske legende iako se slihtao Francuzima. Kanadjani ce biti osakaceni kao uvek, citao sam da im se navijaci zale da ne jebu 5% te pozive, nesto kao kod nas pre 10ak godina.

Друлић

Aj prvo da se mi plasiramo.  :)) Gubili smo od Estonije i u najjačem sastavu pre 5-6 godina..
Kanada  ponovo na mapi ozbiljnih timova, Australija jaka, Francuska i Španija standardno, Grčka sa Janisom, Litvanci sa njihovom ružnom košarkom kao ekipa od koje smo najviše puta gubili u ovom veku, i to po pravilu u eliminacionoj fazi.. Hrvati će verovatno ispušiti iako imaju 6 Nba igrača, pritom su im igrali u prvim prozorima i Šarić i Bogdanović, neverovatno. O Amerima je nezanimljivo i diskutovati.
Naravno pratiće se i uvek simpatični Novi Zeland, a nedostaje ona brutalna generacija Argentine koja je poslednja uzela zlato Amerima na OI.
Edit- Što su Francuzi odjebali Embida?  :001_huh:
Quote from: dejan80 on Oct 17, 2016, 04:41 pm
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Quote from: Nex on Nov 09, 2016, 03:28 pm
Oj Donalde, Donalde pisi iz Bostona kolko tebi, kolko tebi treba bataljona...