• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.
Sep 20, 2019, 08:18 pm

АБА лига 2018/2019

Started by RSB, Jun 11, 2018, 01:20 pm

Previous topic - Next topic

LAFLARRE

Ако су Вил Чери и овај нови сума сумарум, шта ли је Фелдин онда. Немојте да се зајебавамо, ова имена нису озбиљна само за ЊИХ већ за цео регион и све тимове АБА лиге укључујући и нас.

D-Rose

Quote from: Душан С. on Jun 13, 2018, 03:54 pm
Spominje se najbolji strelac turske lige..
Ajde sto su ovo ozbiljna imena za njih, vec sto ista zavrsavaju u drugoj nedelji juna.
Bogato, nema sta.

Inace, da mi dovedemo Dzeksona za prvu bekovsku opciju, bio bih nezadovoljan.
Cak bih i posle ovakve godine, zadrzao onog polucoveka Feldina.

Dzekson je meni ekvivalent Vilu Ceriju. Drugacije karakteristike, ali suma sumarum, slicno.

Koji, Caleb Green ili Erving Walker?

Koti je sjajan igrac ispod radara, svojevremeno je bio predlagan Radonji nakon sezone u drugoj izraelskoj ligi. Jackson-ov fan bas i nisam, ali je za dve klase bolji igrac od Gibsona.

Ивањица

Quote from: D-Rose on Jun 13, 2018, 04:15 pm
Koji, Caleb Green ili Erving Walker?

Pretpostavljam da je Kejleb Grin, posto igra na osetljivoj poziciji, gde im treba starter, nezahvalno je dovodi Vokera I samim tim staviti u nezavidan polozaj Gordica I Ivanovica koji to igrama u ovoj sezoni nisu zasluzili

Душан С.

To se slazem Di.
Poredjenje Cerija i Edvina mozda nije na mestu, ali obojica su igraci koji igru zasnivaju na tranziciji i fizikalijama. To im je najjace oruzje i takodje smatram da nisu dobar izbor za nosioce igre i orve opcije, bas kao i Feldin. Ja bih uvek birao sutera, makar i bio onakav kao James.

Klark je odlicno pojacanje i verovatno najbolje do sada.
Ja ocekujem da dovedu i stranca na 4 i 5.

A sto se tice najbokjeg strelca turske lige..ne znam, mozda je i Ledo sto neko kaze, iako nije statisticki u toj "ekipi".
Ledo bi bio i ozbiljnije pojacanje od njih. Samo bi bika guzva na bekovskim pozicijama.. tako da kapiram da je Grin.

Krenuli su jako i na vreme..

D-Rose

Mislim da su obojica Miskovi, zato i pitam. Sta znam, nikad nisam voleo Green-a, al' verovatno ga Misko daje po bagatelnoj ceni da ne stoji dugo na lageru.

EDIT: Ledo je mentol koji ne treba nijednom ozbiljnom kolektivu.

Душан С.

Nista ne bi falilo da pokupe po nekog takvog. Kao i mi ove godine..

Александар95

Ako dovedu Rikija Lida to znači da se ni posle svih ovih godina nisu opametili po pitanju sklapanja rostera. Težak indijanac.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

LAFLARRE

Jun 13, 2018, 04:42 pm #82 Last Edit: Jun 13, 2018, 04:46 pm by laflarre7
То је репрезентативац немачке (Лидо) ако се не варам ? Ментол слажем се али није да нема квалитета.

Душане, ако гледамо проценте, Џејмс јесте бољи шутер али не за пет класа па да изабереш њега пре неког другог играча. Мислим слажем се у суштини, и ја бих пре изабрао шутерску тројку него шутерског плеја/бека али није велика разлика између Черија и Фелдина ове сезоне.. ако си уопште на њих мислио.. Сличан проценат поена, а проценти шутирања су следећи..

Фелдин : 45.5% из игре / 47.5% за 2 / 43% за 3 / 82% са пенала  ( 5 шутева у просеку за 3 )

Чери : 45% из игре / 51% за 2 / 35% за 3 / 80% са пенала  ( 3.5 шутева у просеку за 3 )

Николс : 51% из игре / 58% за 2 / 44% за 3 / 86% са пенала  ( 4.5 шутева у просеку за 3 )

северна страна

Mene uopste ne odusevljavaju ova pojacanja Buducnosti. Jedino sto mi je nestvarno i nesvakidasnje da neka ekipa sa ovih prostora dovodi pojacanja u ovom periodu.

A posebno Buducnost u ovoj situaciji kad nisu ni tribine sagradili, ni dobili zvanicnu potvrdu da ispunjavaju sve uslove.

Mislio sam da je EL ozbiljnija, da nece davati garancije na osnovu nekih maketa i crteza...

Александар95

Quote from: laflarre7 on Jun 13, 2018, 04:42 pm
То је репрезентативац немачке (Лидо) ако се не варам ? Ментол слажем се али није да нема квалитета.

Koliko ja znam ne igra on za Nemačku. Lo iz Bamberga je reprezentativac Nemačke, a da ima koliko toliko slično prezime, pa si ga možda sa njim pomešao.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Душан С.

Quote from: laflarre7 on Jun 13, 2018, 04:42 pm

Душане, ако гледамо проценте, Џејмс јесте бољи шутер али не за пет класа па да изабереш њега пре неког другог играча. Мислим слажем се у суштини, и ја бих пре изабрао шутерску тројку него шутерског плеја/бека али није велика разлика између Черија и Фелдина ове сезоне.. ако си уопште на њих мислио.. Сличан проценат поена, а проценти шутирања су следећи..

Фелдин : 45.5% из игре / 47.5% за 2 / 43% за 3 / 82% са пенала  ( 5 шутева у просеку за 3 )

Чери : 45% из игре / 51% за 2 / 35% за 3 / 80% са пенала  ( 3.5 шутева у просеку за 3 )

Николс : 51% из игре / 58% за 2 / 44% за 3 / 86% са пенала  ( 4.5 шутева у просеку за 3 )

Poredio sam Dzeksona i Cerija, tacnije njihovu sposobnost da uticu na tok meca, kao nosioci igre.
Feldina sam se dotakao jer je takodje, kao i oni, igrao kao role player u ranijim ekipama. Videli smo pod Feldin i Ceri kako to izgleda.

Choby

Ledo je Amerikanac. Nisam siguran za njega. Ja sam cuo da dovode pleja i centra strance naravno.

Jackson mi je upitan ali sigirno bolji igrac od Gibsona dok je Clark sjajno pojacanje.

Bice boing za abu nema sta. Za nesto bolji plasman u el ipak treba da im se poklopi svasta ali to nas se ne tice.

Rax032

Ako se dobro secam, Dzekson je pre neku godinu povezivan sa nama i ni tada, a ni sad mi se ne svidja. Za ABA ligu je okej, ali nije sad neko pojacanje od kog treba pustiti u gace.
Koti Klark im je odlicno pojacanje, tu nema sta. Navijam da dovedu Lida, degenerik klasican.

LAFLARRE

@Александар

Да јесте.. Помешао сам их јер знам да почиње на Л а завршава се на О...

@Душан

Извини онда, нисам лепо прочитао...

Ивањица

Kad neko spomenu Maodo Loa, o njemu sam razmisljao kao neko ko je idealan fit za Radonjica, dobar defanzivan kombo igrac, koji uz pravilan rad moze da postane opasan igrac, kad ono citam pre nekI dan da je Radonja onako zagrizao za njega