• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

НБА 2018/2019

Started by LAFLARRE, Jun 10, 2018, 09:09 am

Previous topic - Next topic

Perica_Ognjenovic

Kavai je pokazao od čega je. Rođeni šampion. Greg jeste od njega dobrim dijelom napravio ovo što on jeste danas ali isto tako forsiranjem onih staraca mu je uskratio šansu da se bori za nešto više. Mora se i Lauri pohvaliti, kakve partije. On je pod najvećim pritiskom bio, odigrao je bez greške. Janis, Simons... nikad neće ništa uraditi bez šuta.

LAFLARRE

Милвоки испустио велику шансу, јебига... Имали су предност од 10+ поена целу утакмицу и на крају онај сушни период.

Што се Торонта тиче сјајно, тактика на нивоу, класично коцкање са постављањем зида али се исплатило на крају. Нема лаких поена, пусти их да шутирају тројке и надај се да неће погађати на свом нивоу. Кроз целу серију Јанис имао проблема са улазима, кроз целу серију тројке погађају испод просека, крајњи резултат видимо. Штета што Милвоки не иде у финале, били су бољи мечап за Голден Стејт пре свега јер они немају довољно играча за овакве зидове, то јест имају али сумњам да би Кер играо на паркету са Лунијем, Белом и Грином. Торонто је без проблема бацао чуваре на Јаниса, Каваи, Гасол, Ибака, Грин, Сиакам... Они су имали тај луксуз за дефанзивне шеме, мислим да Голден Стејт не би имао то пре свега јер би у тим ситуацијама напад био знатно слабији.

Торонто овде највише може до две победе и то без Дурента.

napster

Ispratih malo ovu seriju izmedju Toronta i Milvokija, i mogu da kazem da sam presrecan sto je Toronto prosao dalje, na radost verujem 90% neutralnih posmatraca.

Jednostavno ovo sto igra Milvoki nije kosarka vec neka vrsta rukometa, meni licno odvratno. Cista pobeda kosarke je prolaz Toronta i unapred se radujem finalu.
Isto mi je drago sto Janis nece imati jos uvek priliku da uzme prsten. Nek prvo krene da igra kosarku, pa onda moze. Prezirem igrace njegovog tipa.
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

LAFLARRE

May 26, 2019, 03:42 pm #5943 Last Edit: May 26, 2019, 03:50 pm by laflarre7
Quote from: napster on May 26, 2019, 02:46 pm
Jednostavno ovo sto igra Milvoki nije kosarka vec neka vrsta rukometa, meni licno odvratno.

Па Торонто и одбрана коју су играли је најзаслужнија што ово стварно изгледа као рукомет а не кошарка, ово што је Милвоки одиграо у ова 6 меча против Торонта нема везе са игром Милвокија у серијама против Детроита, Бостона и целе регуларне сезоне.

Ризиковали су, коцкали се и упалило је. До сада нико овако није бранио Јаниса, и ако јесте то је било на посед, два. Зидови и блокови у рекету за Јаниса је Торонто постављао од прве секунде прве утакмице. Да је Милвоки погађао тројке како погађа и да су шутери које имају испоручили на нивоу, друга прича би се сада причала, малтене на сваком поседу је један играч Милвокија био сам као дух на линији за 3 од силних удвајања, зидова и блокова кад се Јанис спусти на пост или крене на улаз.

mostarac

Sad sam odgledao snimak noćašnje utakmice.
Meni zanimljiv meč. Bilo je tvrdo, bilo je grešaka ali neizvesno do kraja, dobra utakmica.
Toronto zasluženo prolazi.

Nameless

stefcerak

Veliki kiks za Bakse je ovo....ispustis 2-0.....i grogiran rival kojeg si umlatio skoro 30 razlike u drugom mecu...

Bas veliki kam bek Reptorsa i gubitak Baksa....

I dobar nauk da im treba jedan dobar plej za ubuduce....koji nije ciglar kao Bledso...i koji bi mogao da izmisli poene u ovako nekim duelima kad se sve skupi....

A i Janis i dalje da vezba sut iako ga je popravio ipak i dalje ima dosta mana...

Veliki uspeh za Reptorse....kockanje od letos se isplatilo....smena trenera....trejdovanje DeMara i dovodjenje Kandze.....dosli su do finala...

A to mozda i zadrzi Kandzu u Kanadi....

Bice zanimljivo finale.....Voriorsi prvi put u ovoj svojoj sjajnoj eri bez prednosti domaceg parketa u velikom finalu...

Sto bi se reklo....ne bi smeo da se kladim protiv tima za koji igra Kandza a opet ni protiv tima koji je jedan od najboljih u istoriji ove igre...

I da pohvala za ligu sto je pomerila FA za cirka 6 sati  :biggrin:

Pa ne moramo da cekamo 1.jul i 6 ujutro za otvaranje pijace vec ce krenuti tacno u ponoc tada po naskem....
Svuda grmi okolo!

LAFLARRE

Вегас каже Голден Стејт јак фаворит за освајање пре почетка серије, квоте су -320, то јест по нашем 1.31.

LAFLARRE

Лазар26

Quote from: laflarre7 on May 27, 2019, 02:43 am
Вегас каже Голден Стејт јак фаворит за освајање пре почетка серије, квоте су -320, то јест по нашем 1.31.

Tako negde kvota je bila pocetkom sezone, i skoro nekad sam gledao(ja mislim kad se Durent povredio, mozda i pre) 2.10 je bila.
Ја увек бићу уз тебе

ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

Kakav momak. Sta se sve o njemu nije pisalo, kakve sve teorije zavere i sta sve ne, ali je lik na terenu pokazao kako se to radi.

Impresivno, sad imam novog miljenika za eru kada se LeKing povuce.
"I'm LeBron James, from Akron, Ohio, from the inner city. I'm not even supposed to be here. That's enough."

EmptyClip

Шта кажете за финале?
Ја контам можда Торонто узме једну.

путем тапатока

Quote from: zolla on Jul 06, 2015, 03:45 pm
bilo je pre nekog vremena aktuelno šta smatrate patriotskim ponašanjem - za mene je to konstantni i utemeljeni opozicionizam  ...

Quote from: Ljuba 73 on Dec 09, 2016, 01:14 pm
Klub se brani konstatnom kritičkom rečju, analizom poteza uprave, stručnog štaba i igračkih kolektiva SD.

Matuzalem88

Svaka dala osporavanom Lauriju. Dečko povukao defanzivno ovu šestu tekmu. Odlično odigrana defanzivno tekma Toronta i sjajan povratak. Gasol da nije došao verovatno ne bi igrali finale, ovako, uboli su zaista džekpot sa njim i razmanom za Valančijunasa.

Častim reptile sa 2 pobede u velikom finalu.

LAFLARRE

Ma da bre

Пред велико финале, ситуација са предивђањима је оваква. Као што се да видети, три форумаша су погодила учесника великог финала. У заградама је број максималних могућих поена у финалу.

laflarre7 - 65 (5)
dejanbgd - 55 (5)
Топ - 60 (5)
blanco - 65 (5)
Достојевски - 60 (0)
Бинба Делија - 55 (0)
Jenkins - 65 (0)
Perica_Ognjenovic - 60 (5)
neverforgetbari - 70 (10)
Александар95 - 75 (5)
czvkg - 60 (5)
lukacz - 80 (5)