Аутор Тема: Супер Лига 2018/2019  (Прочитано 527445 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 4.094
  • Репутација: +1430/-795
Одг: Супер Лига 2018/2019
« Одговор #7080 послато: 26 Мај 2019, 18:04:51 »
Цитат
Линглонг Суперлига 2019/2020

Звезда
Раднички
Партизан
Чукарички
Младост
Напредак
Пролетер
Војводина
Радник
Спартак
Мачва
Вождовац
Рад
Инђија
ТСЦ
Јавор

Ван мреже somebody75

• Веран као пас
  • Поруке: 851
  • Репутација: +352/-301
« Одговор #7081 послато: 26 Мај 2019, 18:04:57 »
Bravo za Indjiju :aplauz:..Celavi dupelizac neka se seljaci po drugoligaskim stadionima :fingers:

На мрежи Rax032

• Члан КК
  • Поруке: 610
  • Репутација: +461/-116
« Одговор #7082 послато: 26 Мај 2019, 18:06:03 »
Uvek prijateljski nastrojena publika u Vranju željna fudbala, i tepanja pomalo.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

Ван мреже Lizard

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.956
  • Репутација: +619/-332
  • Die hard!
« Одговор #7083 послато: 26 Мај 2019, 18:07:40 »
Raca Jovanovic  :hail: :travka:

Ван мреже МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.762
  • Репутација: +2122/-653
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #7084 послато: 26 Мај 2019, 18:08:25 »
Шта рече овај?  :esvasta: :ohmygod: :D

На мрежи Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.085
  • Репутација: +902/-905
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #7085 послато: 26 Мај 2019, 18:18:43 »
Шта рече овај?  :esvasta: :ohmygod: :D

Verujem da ni on ne zna, ja sam razumeo Radnik Surdulica, i da će razmisliti da li će se takmičiti u srpskom fudbalu. Na stranu što su glat izgubili u Inđiji i što ih je govedo iz starog srpskog grada Raške guralo svim silama u Vranju. Tek mi sad nije krivo što su ispali, klasični pajseri.

Edit, našao prevod.

Цитат
"Čestitam našim igračima na velikom požrtvovanju i borbi, falio nam je taj jedan gol. Inđiji čestitam na ulasku u viši rang, a mi smo mnogo ranije ispali. To su sredile naše komšije iz Surdulice i Radnika. Videćemo da li ćemo više da učestvujemo u srpskom fudbalu", poručio je trener Dinama Radmilo Jovanović u izjavi za Arenu Sport.
« Последња измена: 26 Мај 2019, 18:52:31 Drug Član 85 »

Ван мреже somebody75

• Веран као пас
« Одговор #7086 послато: 26 Мај 2019, 19:06:38 »
Mozda ljudi nece vise da ucestvuju u " srpskom fudbalu " .. ;)
Velika bi steta bila :fingers:

На мрежи dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.630
  • Репутација: +510/-421
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #7087 послато: 26 Мај 2019, 19:11:20 »
Na stranu što sam želeo da ostanu u ligi (razloge sam već pisao), ali moram nešto napisati... da li će se u srpskom fudbalu jednom desiti da za neuspeh nije kriv sudija, savez, vlast, vanzemaljci i itd?

Jebote neće da boli ako se nekad odgovornost preuzme na sebe, a ne da se stalno traže krivci. Ko vam je kriv što su vas Bađi i kompanija nabili u Inđiji. Još vas danas sudija gura samo tako, ali ne i dalje je kriva Surdulica. Jel su i oni krivi što celo prvenstvo ne možete da igrate na svom stadionu, verovatno su i za to krivi, jbg oni baš vole da im još jedna ekipa igra na njihovom stadionu. Jel su oni krivi što nemate para za bolje igrače. Verovatno su i oni namestili onaj meč na JNA, a ne onaj golman. Jel su oni krivi što je Dimitrov protiv Rada promašio prazan gol.

Žao mi jedino što su ispali zbog publike, nešto ne verujem da će neka od ovih ekipa što su ušle u SL imati ovoliko ljudi na svojim utakmicama.

На мрежи ralers

• Члан КК
  • Поруке: 822
  • Репутација: +539/-152
« Одговор #7088 послато: 26 Мај 2019, 19:15:24 »
Jadan fudbal.
Jadan mentalitet fudbalera i jedne i druge ekipe, ovi iz Indjije se valjaju od kad je krenula utakmica, golman krade vreme od prvog minuta.
Dinamovi samo cekaju priliku da padnu, da isfoliraju i da dobiju neki slobodnjak ili penal sto im je uspelo par puta. Nekoliko puta sam se pokidao od smeha kakvi su ono padovi. Ne postoji igra , samo napucavanje lopte pred gol i ako moze nesto na silu da se uradi.
Sudija navlacio za Dinamo , svirao sve i svasta, i oni su problem nase lige i naseg fudbala.
Publika kao publika, od starta naprzena i neprijateljski nastrojena ali verujem da je tako svuda.

Ne svidja mi se prica oko Dinama, i postupci njegovih celnika , ali sam navijao da ostanu u ligi, da gledam bar ovaj superligaski fudbal. Medjutim, ne moze se na silu, bez organizacije, plana, kvaliteta. Realno je Dinamo bio jedna od najslabijih ekipa u ligi i zasluzeno su ispali.

На мрежи Rax032

• Члан КК
  • Поруке: 610
  • Репутација: +461/-116
« Одговор #7089 послато: 26 Мај 2019, 19:23:19 »
Na svakom stadionu kad gostuješ ima neka grupica ljudi koja vređa provocira i to je okej. Ali jedino u Vranju sam doživeo da te publika gađa flašama, kamenicama,kovanicama, šta god im padne pod ruku i sve to zato što su izgubili.
To meni nisu normalne stvari i takvu publiku bolje nemati.
Danas vidim ponovo gađanje ljudi iz Inđije svim i svačim, ne mogu da tvrdim ali iskreno ne verujem da ih je bilo ko provocirao na neki ozbiljan način. Jedino mi se desilo u Inđiji da ljudi iz kluba ućutkuju jednog navijača koji nas je vređao, i uvek su bili miroljubivi i pazili na bezbednost gostiju.

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока

На мрежи Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
« Одговор #7090 послато: 26 Мај 2019, 19:35:58 »
Problem u našem fudbalu je što se, kao i u državi, sve radi naopako. Umesto da su prvo obezbedili infrastrukture uslove da igraju Superligu oni su se prvo plasirali u istu pa su do pred kraj svako kolo bili gosti. Isto tako i ovaj TSC. Napraviće oni stadion i trening kamp, ne sumnjam, ali ne razumem što su požurili pa će opet ko zna dokle gostovati svako kolo. Ja bih voleo da svi veći centri imaju predstavnika u SL, jer j e izvanredna atmosfera i u KG i u UE, verujem da bi bila i u LE i u PN, PI, itd. ali moraju ljudi tamo da se zapitaju zašto je to tako. Realno, sramota je da KG nema superligaša ali je to pitanje za Kragujevčane a ne da se nešto na silu gura. Trener Inđije je na kraju objasnio, videlo se da je čovek emotivno ušao u celu priču ali je objasnio:

Цитат
Inđija je pravi primer kako treba da se radi u Srbiji kada je u pitanju fudbal. Bez ičije pomoći, samo svojim radom. Znate koliko je teško u Srbiji na taj način isplivati na vrh, ali mi smo uspeli u tome", poručio je Blagojević.

A da je atmosfera u Inđiji pozorišna-jeste, sve dok sudije pošteno sude a protivnik pošteno igra.

На мрежи ralers

• Члан КК
« Одговор #7091 послато: 26 Мај 2019, 19:38:19 »
Ja nikad nisam video da nekoga gadjaju kamenicama i flasama (naravno da nisu normalne stvari, ako se tebi to desilo to je za osudu, ne podrzavam takve stvari). Sad je bilo nekih carki sa ovima iz Indjije jer je jedna grupa od njih 10, 15 (verovatno uprava i prijatelji kluba) sedela u lozi (koja je maltene na sred tribine, okruzena domacim navijacima i odvojena je nekom smesnom ogradom) par puta navijala Indjija , Indjija pa su se neki likovi napusavali sa njima ali je policija smirila situaciju. Druga grupa koja je bila u kavezu za gostujuce navijace je na miru odgledala utakmicu .

Generalno su juznjaci mozda temperamentniji i "kreativniji" sto se tice vredjanja, ali mislim da psovanje svega i svacega ima na svakoj utakmici , u svakom gradu. Ovde ljudi vole fudbal, bice publike i u drugoj ligi sigurno.

p.s. Lik koji je isao u Indjiju na prvu utakmicu kaze da su im domaci navijaci pevali siptari, siptari. Ne znam da li je tacno ali sam cuo danas to na stadionu.

Ван мреже shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 2.326
  • Репутација: +988/-532
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #7092 послато: 26 Мај 2019, 19:41:19 »
Problem u našem fudbalu je što se, kao i u državi, sve radi naopako. Umesto da su prvo obezbedili infrastrukture uslove da igraju Superligu oni su se prvo plasirali u istu pa su do pred kraj svako kolo bili gosti. Isto tako i ovaj TSC. Napraviće oni stadion i trening kamp, ne sumnjam, ali ne razumem što su požurili pa će opet ko zna dokle gostovati svako kolo. Ja bih voleo da svi veći centri imaju predstavnika u SL, jer j e izvanredna atmosfera i u KG i u UE, verujem da bi bila i u LE i u PN, PI, itd. ali moraju ljudi tamo da se zapitaju zašto je to tako. Realno, sramota je da KG nema superligaša ali je to pitanje za Kragujevčane a ne da se nešto na silu gura. Trener Inđije je na kraju objasnio, videlo se da je čovek emotivno ušao u celu priču ali je objasnio:

A da je atmosfera u Inđiji pozorišna-jeste, sve dok sudije pošteno sude a protivnik pošteno igra.
Evo Vranje ima pune tribine i dobru atmosferu. Pa ne bih ih pustio da igraju zonu sa ovakvim ponasanjem.I drugo ko brani Kragujevcu i Uzicu da igraju Superligu? Niko...sami pali sami se ubili...  al to je sve pilicarski mentalitet nasih ljudi... bolje ukrasti sad 100k nego sledece godine 200k.

На мрежи Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
« Одговор #7093 послато: 26 Мај 2019, 19:58:40 »
Kada se pogleda sastav Inđije onda se može videti da su u pitanju, sa izuzetkom Dimitrova i možda Bađija, ostali igrači manje-više, veoma skromnog kvaliteta, što mene navodi na zaključak da je ovaj uspeh najveća zasluga trenera Inđije. Pisao je Rax još s početka sezone da Inđija igra lep fudbal, uostalom, lagano su kući dobili taj famozni TSC sa 4:1,gde su ovi bili totalno inferiorni, pa da su na pola sezone ostali bez petorice veoma važnih "šrafova", Smiljanića(Rad) , Lukića(TSC) , Cigera(Sutjeska), Stojiljkovića(Budućnost PG) i Janjića(KAZAHSTAN), pa su opet nastavili da igraju bez nekih velikih očekivanja i najava, tiho i sistematično i ovo je došlo kao nagrada. Najverovatnije će opet sledeće sezone nazad ali sam siguran da će igrati pošteno.

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.730
  • Репутација: +2451/-3148
« Одговор #7094 послато: 26 Мај 2019, 21:57:52 »

« Последња измена: 26 Мај 2019, 22:01:51 Vlada 89 »

На мрежи ralers

• Члан КК
« Одговор #7095 послато: 26 Мај 2019, 22:25:38 »
A ove izjave su smesne. Uvek je neko drugi kriv, sudije, savez, evo sad Radnik... katastrofa. Nije tesko reci da je protivnik bio bolji .

Ван мреже somebody75

• Веран као пас
« Одговор #7096 послато: 26 Мај 2019, 22:33:43 »
Recko,sutra ujutru u 4h da odes kod " tvog predsednika " da mu se izjadas i kazes mu sve sto ti je na srcu.. ;)

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.949
  • Репутација: +5121/-8482
« Одговор #7097 послато: 26 Мај 2019, 23:33:33 »
Бог на небу, Вучић у Србији, Рецко у Врање.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.730
  • Репутација: +2451/-3148
« Одговор #7098 послато: 27 Мај 2019, 08:27:14 »

На мрежи 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 1.238
  • Репутација: +1529/-303
« Одговор #7099 послато: 27 Мај 2019, 16:11:43 »
Цитат
„Smatram da nije toliko bitno šta je neko rekao, već je bitno ko je to rekao, a ovde je reč o prepoštenom gospodinu Recku. Kao sportski radnik, privrednik i čovek, sve sam učinio u proteklih godinu dana da maksimalno pomognem Dinamu.

Sportska javnost zna da smo mu dali stadion i celu infrastrukturu za nula dinara, a jedino nisam mogao da mu vodim klub i da igram za Dinamo. Neka rukovodstvo Dinama analizira sopstvene greške, a uprava grada Vranja neka preispita kadrovska rešenja u tom klubu.

Vranjanci vole fudbal, cene pošten rad i pružam im javno podršku da iz FK Dinamo konačno liferuje divljaštvo, primitivizam i zloupotreba imena predsednika države.

Taj klub, bez dileme, zaslužuje najbolji stadion i Super ligu, međutim ne zaslužuje da ih vodi jedan takav neartikulisani primitivac. Uzrok napada na mene i moju porodicu je činjenica da sada jedan čovek ostaje bez plate koja premašuje 500.000 dinara  mesečno.

Neka položi račun navijačima Dinama koliko mesečno samo na ime plate ispaćuje sebi i sinovima i svi će se šokirati. Da je taj novac ulagao u fudbalere, danas ne bi kukao i tražio krivca u drugome.

Za razliku od njega moj sin, brat i ja ne primamo platu u FK Radnik, već u svojoj privatnoj firmi. A optužbe da sam krivac za ispadanje iz lige moraće da dokaže pred  disciplinskim organima FSS i na sudu, jer sam odmah advokata ovlastio da podnese tužbu.

A na genijalnu optužbu da nikad "nisam šutnuo vrapče sa praga", moram da podsetim da je vrabac ptica i da se ne šutira, a on neka nastavi da šutira ptice, mi ćemo nastaviti sportski da pobeđujemo.

Pošto će Recko sada imati više slobodnog vremena, može da dođe u FK Radnik na besplatne časove fudbala, ali ne možemo da ga platimo mesečno 500.000 dinara, jer ulažemo u naše fudbalere“, poručio je Novica Tončev.